home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 14.10.2000 - Praha
stav dráhy: ( / )
1525 CENA SPOLEČNOSTI ZNOVÍN ZNOJMO
Rovina IV.kat. - 1814 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIGONA, 5 53,0 Lucie Větrovcová     3 Minařík Ferdinand 60
2. VISTAT, 4 56,5 Jana Havelková     8 Pejšková Ivana 40
3. SLOGANA, 3 52,0 Adéla Klepetková     4 Čapková Marcela 60
4. EVENING QUEEN(GER), 4 58,5 Jaroslav Kovařík     1 Vítek František 30
5. IRISH WIN(GB), 8 53,5 Šárka Pulpánová     7 Drlík Jaroslav 40
6. HAPPY PLAY, 8 48,0 Radana Fabrisová     6 Machain Vladimír 300
Čas: 01:58,61, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3/4-1 3/4-6-6-daleko

Majitel: *Wendy, Trenér: Minařík Ferdinand, Chov: Equi Bořeň Svinčice

1526 CENA SPOLEČNOSTI CDI MEDIA
Rovina IV.kat. - 1614 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOVITURA, 3 51,0 Lucie Větrovcová     3 Minařík Ferdinand 30
2. HELENA, 3 54,5 ž. Robert Panc     6 Štípa Ladislav 120
3. VICO, 3 50,0 Lenka Pišlová     4 Šatra Tomáš 100
4. CRASICA, 5 54,0 Jaroslav Kovařík     11 Vítek Roman 50
5. WITOMA, 3 53,0 Iveta Steuerová     2 Vítek Roman 80
6. NIVON, 6 56,0 Šárka Pulpánová     9 Drlík Jaroslav 40
7. CO CHCEŠ, 4 59,0 Ivan Kub     10 Kub Petr 60
8. EVE TU, 3 49,0 Kristýna Bezděková     1 Šimuni Peter 250
9. BOUBÍN, 4 51,0 Adéla Klepetková     8 Vítek Roman 80
DD LORBEATH, 3 54,0 Jan Faltejsek     7 Janda Jiří 120
S CURLING, 3 53,0 Ilona Třešňáková     12 Kotáb Eduard 400
Čas: 01:43,16, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3 3/4-4 1/2-krk-3/4-6-6-11-2

Majitel: Martina Waksmundská, Trenér: Minařík Ferdinand, Chov: Hřebčín Napajedla

1527 CENA VELKOPOPOVICKÉHO KOZLA
Rovina III.kat. - 1414 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PREMONA(IRE), 3 48,0 Kristýna Bezděková     3 Šatra Tomáš 60
2. MONA MONEXA(IRE), 3 54,5 Iveta Steuerová     12 Vítek Roman 120
3. ARSAABA, 3 54,0 Jaroslav Kovařík     5 Koplík st. Zdeněk 60
4. MODEMANN, 6 55,5 ž. Robert Panc     6 Štípa Ladislav 50
5. LESA BERY (FR), 4 57,5 Jan Rája     11 Vítek Pavel 120
6. GLORIA MUNDI, 3 50,0 Lenka Pišlová     2 Fedorowicz Vladislav 90
7. IMMORTALIS(POL), 3 58,0 Martin Pišl     8 Šatra Tomáš 140
8. CHEVAL ROCK(GB), 6 52,0 Ilona Třešňáková     7 Vocásek 3 František 70
9. ROSENA, 3 53,5 Adéla Klepetková     10 Fiala Rudolf 150
10. LAGOS, 5 55,5 Lucie Větrovcová     1 Minařík Ferdinand 80
11. EXPECTATION REN(IRE), 4 59,5 Ivan Kub     4 Vítek František 80
12. INSTANTANEOUS(GB), 8 53,0 Radka Hovadová     9 Vocásek 3 František 70
Čas: 01:28,70, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 8-hlava-1 1/2-krk-3/4-3 3/4-2 3/4-2
Maj. prémie:
2 000 Kč (ARSAABA)Hrubý
1 200 Kč (MODEMANN)Stáj TIP

Majitel: Hera, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Conlon M.

1528 CENA SPOLEČNOSTI SCARS TIP
Rovina V.kat. - 2218 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COOL LADY, 3 58,5 Martin Pišl     3 Šatra Tomáš 40
2. ZIMOLA, 3 57,5 Ivan Kub     4 Vítek František 20
3. HONKY-TONKY, 8 48,0 Radana Fabrisová     8 Machain Vladimír 120
4. PANENKA, 5 53,5 Ilona Třešňáková     7 Janatka Ivan 80
5. NIGA, 3 55,0 Linda Gahlertová     1 Vinklárek Vladimír 60
6. BASIKA, 4 53,0 Markéta Horáková     2 Sýkorová Marcela 90
7. BONANZA, 3 50,5 Adéla Klepetková     5 Čapková Marcela 50
Čas: 02:27,89, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ 3/4-14-3/4-5-7-9

Majitel: Hřebčín Radopex Ludvíkov, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Eichler V.,Ing.


Dostihová komise: