home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 14.10.2000 - Most
stav dráhy: ( / )
1518 Cena Technických služeb města Mostu a.s.
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CURTIS, 2 58,0 Dušan Andrés     6 Andrés Josef  
2. ARCTONY, 2 58,0 Ramil Děmidov     9 Šilhavý Ladislav  
3. GRAD, 2 56,5 Lucie Herková     7 Dvořák Karel  
4. LONG DAY, 2 58,0 Martin Knauer     1 Kutnar Pavel  
5. BABY BREEZE, 2 55,5 Martin Srnec     11 Voršilková Helena  
6. GAMIL, 2 58,0 Jan Demele     13 Dvořák Karel  
7. GRANITE, 2 57,0 Tomáš Váňa     10 Váňa Tomáš  
8. CUKETKA, 2 57,0 Karol Šarina     3 Šatra Tomáš  
9. EFET, 2 55,5 Petra Egerová     12 Pejšková Ivana  
10. ZENGI, 2 55,5 Monika Petruková     14 Faltová Oliva  
11. LAGAR, 2 58,0 Allan Petrlík     2 Fedorowicz Vladislav  
12. TRN, 2 56,5 Josef Bartoš     8 Bartoš st. Josef  
13. FALZAKAPA, 2 55,5 Jaroslav Donoval     5 Luka st. Václav  
S HOKI DAY, 2 57,0 Dalibor Török     4 Fencl Miroslav  
Čas: 01:31,86, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-krk-1-3/4-2-4 1/2-1/2-1

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Andrés Josef, Chov: Špaček Jaroslav

1519 Cena Reklamní agentury Romana Durdise-Fr
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SELENIT, 4 60,5 Vladimír Černý     8 Vítek František  
2. NAPOLI(POL), 4 63,5 Pavel Tůma 2     14 Míček Milan  
3. RAINBOW HERO(IRE), 4 60,5 Kateřina Kroulová     4 Váňa st. Josef  
4. LORD KONDOR(GER), 5 63,5 Michal Köhl     11 Mottl Ivan  
5. CHEPOS, 5 62,5 Martina Polzerová     9 Zajko Karel  
6. BATIK, 9 66,5 Václav Luka 2, Ing.     2 Luka st. Václav  
7. LYKRA, 5 61,5 Roman Tůma     12 Mičánek Aleš  
8. STEFFI, 4 65,0 Jiří Paulina     5 Suchánek Jiří  
9. BOLEK, 5 64,5 Alena Karásková     10 Růžičková Martina  
10. KORRIKA(FR), 9 67,0 Ladislav Hanousek     15 Hanousek Ladislav  
11. KRISTIAN(GER), 5 64,5 Tomáš Hurt     13 Růžičková Martina  
12. GEROK, 5 65,0 Miroslav Umlášek     3 Vymazal Josef  
ZN JAVELLIN, 9 61,5 Josef Bartoš     1 Krejčí Pavel  
SN LORNETA, 5 61,0 František Kovačík     6 Olehla Čestmír  
ZN LANERET, 4 63,5 Martin Bouchal     7 Olehla Čestmír  
Čas: 03:33,63, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 9-3-5-2 3/4-9-1/2-6-hlava

Majitel: Monex, Trenér: Vítek František, Chov: Hřebčín Napajedla

1520 Cena Československé obchodní banky
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CENTIDUS, 3 57,5 Josef Bartoš     5 Jelínek Zbyněk  
2. DONA VERA, 4 58,0 Jaroslav Donoval     8 Sloup Josef  
3. PATCHERKA, 5 58,0 Martin Srnec     3 Římanová Jana  
4. RIVERSDALE FLYER(GB), 4 56,0 Karol Šarina     4 Šatra Tomáš  
5. TERRY, 5 54,0 Leona Hloužková     9 Vymazal Josef  
6. LADARON, 5 61,5 Ramil Děmidov     1 Šilhavý Ladislav  
7. COMPACT, 6 60,0 Pavel Hlavatý     2 Vítek František  
8. WHO ELSE, 3 57,0 Dušan Andrés     7 Faltová Oliva  
9. GANÁH, 3 59,5 Ilona Kykalová, MUDr.     6 Dvořák Karel  
10. ZLATÝ MĚSÍC, 4 56,0 Jiřina Andrésová     10 Pátková Renata  
Čas: 01:29,50, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-4 1/2-4 1/4-kr.hlava-1 3/4-1-1 1/2-1 1/4

Majitel: *NK Glance, Trenér: Jelínek Zbyněk, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

1521 Cena Rekultivační výstavby Most, a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LANETTA, 4 67,0 Libor Štencl     7 Jelínek Zbyněk  
2. VENO(POL), 5 65,0 Josef Bartoš     6 Bartoš st. Josef  
3. PIERO, 7 67,5 Dušan Andrés     2 Andrés Josef  
4. WHIPPET(GDR), 11 69,0 Kateřina Kroulová     8 Váňa st. Josef  
5. BACK BY DAWN(GB), 7 67,5 Jiří Plzák     9 Kutnar Pavel  
Z ROCKFORD, 10 65,0 Petr Florian     1 Voršilková Helena  
Z CHAMOMILLA, 9 65,0 Pavel Szikora     3 Friedrich František  
Z SEMIRA(GER), 7 67,0 Václav Luka 2, Ing.     5 Váňa st. Josef  
SN PET, 8 69,0 Jiří Paulina     4 Suchánek Jiří  
Čas: 04:37,92, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-6-13-daleko

Majitel: *NK Glance, Trenér: Jelínek Zbyněk, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

1522 Cena CoNETSys, spol. s r.o.
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap,
40500 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LANNY BUDD(IRE), 3 50,0 Petra Egerová     1 Růžičková Martina  
2. MISS PETONG(GB), 4 60,5 Karol Šarina     3 Šatra Tomáš  
3. SAN MARCO, 3 62,0 Martin Knauer     4 Hedbávná Kateřina  
4. PICADELA, 6 55,0 Martin Srnec     2 Fialka Petr  
5. LOVOŠ, 5 60,5 Jan Demele     5 Faltová Oliva  
6. DILEN, 4 49,0 Leona Hloužková     6 Vymazal Josef  
7. VALDŠTEJN(IRE), 3 52,0 Lucie Herková     8 Šatra Tomáš  
8. BAKERO, 9 56,0 Josef Bartoš     7 Krejčová Milena  
9. PORTORICO, 3 48,0 Renata Pátková     9 Římanová Jana  
Čas: 01:58,44, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ 1/2-1/2-2 1/2-2-nos-12-4-4
Maj. prémie:
2 250 Kč (SAN MARCO)Rarita Eurocat
1 350 Kč (PICADELA)Fialka-Stáj Picadela
900 Kč (LOVOŠ)Falun

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Růžičková Martina, Chov: O`Donovan T.

1523 Českomoravská cena Ministerstva pro míst
Rovina CH - 1400 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAMMETSMAN(FR), 5 64,5 Jiří Chaloupka     2 Chaloupka Václav  
2. SAN BENITO(GER), 5 63,5 Pavel Hlavatý     3 Vítek František  
3. ROSE ROTE, 5 62,0 Jan Demele     5 Vraj Radek  
4. VARNAS, 4 64,5 Dalibor Török     9 Pátková Renata  
5. LASCAR, 4 64,5 Tomáš Váňa     7 Váňa Tomáš  
6. BUNBERRY(SLO), 5 63,5 Ramil Děmidov     4 Luka st. Václav  
7. DANCING ICON(IRE), 5 62,0 Karol Šarina     8 Šatra Tomáš  
8. PIZZERIA, 4 62,0 Josef Bartoš     6 Jelínek Zbyněk  
9. SOLVA MIST(GB), 7 62,0 Allan Petrlík     1 Petrlík Allan  
Čas: 01:28,12, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ nos-2-1/2-1-4 1/2-3/4-1-1 1/2
Maj. prémie:
6 000 Kč (ROSE ROTE)Stáj Eremiáš
3 600 Kč (VARNAS)Clint-Racing
2 400 Kč (LASCAR)ČMSS a.s.

Majitel: Metrostav-Chaloupka, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Elevage Haras de Bourgeauville

1524 Cena zimní královny HIPODROMU MOST a.s.
Rovina CH - 1600 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ABBA, 2 57,0 Allan Petrlík     9 Petrlík Allan  
2. YENTL, 2 57,0 Ramil Děmidov     2 Šilhavý Ladislav  
3. CHRISTIA, 2 57,0 Lucie Herková     4 Sloup Josef  
4. PARLANITA, 2 57,0 Karol Šarina     7 Šatra Tomáš  
4. WENKE(GER), 2 57,0 Jaroslav Donoval     1 Neuberg Filip  
6. ESCAPÁDA, 2 57,0 Tomáš Váňa     8 Suchánek Jiří  
7. SCHÖNAU(HUN), 2 57,0 Dušan Andrés     6 Zobal František  
8. VICTORIA CAESARIS(IRE), 2 57,0 Dalibor Török     5 Kotáb Eduard  
9. MABURKA, 2 57,0 Jiří Chaloupka     10 Vymazal Josef  
S MOVIFIX, 2 57,0 Josef Bartoš     3 Hurt Jiří  
Čas: 01:47,17, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-kr.hlava-nos-současně-nos-2-6-daleko
Maj. prémie:
6 000 Kč (ABBA)Sectori
3 600 Kč (YENTL)MHM
2 400 Kč (CHRISTIA)S+K Bambino

Majitel: Sectori, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Pfeifer P.


Dostihová komise: