home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 08.10.2000 - Pardubice
stav dráhy: ( / )
1510 CENA ČASCH
Steeplechase I.kat. - 3400 m, cena,
140000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REGISTANA(GER), 4 65,0 Jiří Kameníček     12 Olehla Čestmír  
2. SORD, 5 69,0 Jaroslav Línek     8 Votava Jaroslav  
3. JISS MAY, 5 68,0 René Vinklárek     2 Vinklárek Vladimír  
4. ZTRACENÁ NADĚJE, 5 66,5 Tomáš Hurt     7 Hanuš Pavel  
5. CYRION(POL), 4 65,0 Vlastimil Špalek     3 Holčák Radek  
D DESPERADO(POL), 4 65,0 Dušan Andrés     14 Olehla Čestmír  
7. MUDDY'S BOY(POL), 4 65,0 Kenneth Whelan     1 Holčák Radek  
8. NIPOND, 5 68,5 Tomáš Kocián     6 Chabada Ondřej  
9. AYRTON, 5 68,5 Jaroslav Myška     15 Brablc Vladimír  
ZN LEMOND, 4 65,5 Michal Köhl     5 Mottl Ivan  
SN ESBEATH, 4 65,5 Pavel Szikora     9 Kinský Pavel  
SN NIKOLESA, 4 65,0 Kateřina Laštovková     10 Horák František  
SN CHRISTIAN, 5 68,5 Václav Luka 2, Ing.     11 Ševčík Miroslav  
Čas: 04:19,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 5-2 3/4-6-hlava-hlava-krk-daleko-8

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Gest.Görlsdorf

1511 CENA SUEZ LYONNAISE DES EAUX
Steeplechase I.kat. - 4200 m, cena,
200000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NERIS(POL), 6 67,0 Josef Váňa st.     2 Váňa st. Josef  
2. MARAKOS(FR), 5 69,0 Tomáš Nehasil     6 Váňa st. Josef  
3. KADMOS, 9 69,5 Roman Tůma     1 Seménka Zdeněk  
4. BARIÉRKA, 7 67,0 Jaroslav Myška     9 Fogl Josef  
5. CHALIF, 8 69,0 Martin Liška     7 Liška Martin  
6. LÍVANEC, 6 69,0 Martina Růžičková     4 Růžičková Martina  
7. BARBAKAN(POL), 11 69,0 Ludvík Haris     13 Valášek Josef  
8. TAVERN, 6 69,5 René Vinklárek     3 Vinklárek Vladimír  
9. IOWA, 6 67,0 Jan Papoušek     8 Papoušek Jan  
SN JUBIL(POL), 4 64,0 Jiří Kameníček     5 Olehla Čestmír  
SN NOZARETA, 7 67,0 Luboš Urbánek     12 Koplík st. Zdeněk  
Z CRPON, 7 69,0 Pavel Szikora     14 Kinský Pavel  
SN OCEAN WIND, 5 69,0 Zdeněk Řezáč     10 Řezáčová Jana  
Čas: 06:04,00, Mezičasy:
Výrok: BOJ 2-1 1/2-17-4 1/2-2 1/4-2 3/4-daleko-daleko

Majitel: Stajnia Gula-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: SK Golejewko

1512 CENA VLTAVY-CENA SPOLEČNOSTI ELEX
Steeplechase I.kat. - 4500 m, cena,
500000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VARCAS, 6 67,0 Marek Stromský     6 Ministr Antonín  
2. MISTER LUCE(GER), 6 64,0 Jiří Kameníček     8 Olehla Čestmír  
3. BOTSWEL(IRE), 6 67,0 Josef Váňa st.     5 Váňa st. Josef  
4. MODŘENKA, 6 65,0 Jaroslav Myška     2 Junková Jana  
5. ABACAXI(IRE), 6 67,0 Michal Köhl     3 Kolář Josef  
6. BLÍN, 5 67,0 René Vinklárek     4 Vinklárek Vladimír  
7. ZENIT(GER), 10 67,0 Pavel Szikora     7 Friedrich František  
ZN LOVKA, 9 65,0 Linda Gahlertová     1 Vinklárek Vladimír  
PN DECENT FELLOW(GER), 5 67,0 Tomáš Nehasil     9 Váňa st. Josef  
PN NÁVRAT DOMŮ, 6 67,0 Luboš Urbánek     10 Koplík Zdeno  
PN BARGIEL(POL), 5 67,0 Dušan Andrés     11 Holčák Radek  
Čas: 06:26,00, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-4-9-10-7-17

Majitel: DS Heletomi, Trenér: Ministr Antonín, Chov: APO Oczelják

1513 MEMORIÁL KPT.R.POPLERA - CENA SYNTHESIE
Steeplechase I.kat. - 3300 m, cena,
200000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VÁLEČNÍK, 10 67,0 Josef Váňa st.     4 Váňa st. Josef  
2. METALLICA, 6 65,0 Jaroslav Myška     1 Kolář Josef  
3. SMILE UP(POL), 7 67,0 Vlastimil Špalek     6 Holčák Radek  
PN IMMAM(POL), 8 67,0 Jiří Paulina     2 Zajko Karel  
PN LUCYMA, 9 66,0 Libor Štencl     3 Jelínek Zbyněk  
ZN SORENTO(POL), 6 67,0 Pavel Szikora     8 Hrudka st. Jaromír  
ZN THESSALON, 8 67,0 Vladimír Vrzáček     5 Baštová Pavlína  
Čas: 04:13,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ daleko-daleko

Majitel: Stáj Luka II, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: St.st.Zákupy

1514 KŘIŠŤÁLOVÝ POHÁR KOMERČNÍ BANKY V.roč.
Proutky I.kat. - 4100 m, cena,
320000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MASTER BLADE(GER), 7 67,0 Josef Váňa st.     9 Váňa st. Josef  
2. CEDR, 4 65,0 Luboš Urbánek     5 Špelda Lubomír  
3. CANDERELI(IRE), 6 67,0 Zdeněk Matysík     8 Horáková Lenka  
4. WURFKEIL(GER), 6 67,0 Václav Luka 2, Ing.     12 Váňa st. Josef  
5. INNAMORATO(FR), 7 67,0 Vladimír Vrzáček     13 Baštová Pavlína  
6. BRUSS(POL), 4 65,0 František Vávra     11 Holčák František  
6. GRAJ Z CASINOS(IRE), 6 65,0 R. Kosakiewicz     2 Wroblewski Grzegorz  
8. SADOMIS(POL), 5 67,0 Jiří Kameníček     4 Olehla Čestmír  
9. ZAROW, 7 67,0 Pavel Szikora     6 Szikora Pavel  
10. FOLKLÓR, 7 67,0 Jaroslav Myška     14 Hovadová Jana  
Z CONNECTION(GER), 8 67,0 Tomáš Hurt     1 Friedrich František  
Z VIRGINIA, 6 65,0 Stanislav Seďa     3 Uhl Jiří  
Z NEW ORLEANS(GB), 4 65,0 Jaroslav Línek     10 Votava Jaroslav  
Čas: 04:50,00, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ 3/4-18-14-3/4-1 1/2-současně-kr.hlava-3/4

Majitel: Stall Dream-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Erlengrund

1515 CENA LABE - CENA euroISDN
Steeplechase L - 5200 m, cena,
800000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HŘIVNA, 9 65,0 Radim Petřík     7 Foukal Milan  
2. PUEBLO, 7 67,0 Marek Stromský     1 Ministr Antonín  
3. UNISONO, 13 67,0 René Vinklárek     10 Vinklárek Vladimír  
4. LIZINK, 11 67,0 Pavel Složil st.     2 Složil Pavel  
5. MINI FOR, 9 67,0 Pavel Szikora     3 Chabada Ondřej  
6. EMIL, 9 67,0 Josef Váňa st.     8 Váňa st. Josef  
PN ENERGIK, 11 64,0 František Jasinský     4 Zobal František  
ZN SATIS(POL), 6 67,0 A. Lawniczek     5 Rejek A.  
PN MASKUL(USA), 6 67,0 Jaroslav Brečka     6 Holčák Radek  
SN CASSIUS, 7 67,0 Martin Pišl     9 Nosko Julius  
SN MORGEN, 7 67,0 Pavel Průdek     11 Švásta Jiří  
Z POLEBOS(GER), 7 67,0 Pavel Kašný     13 Váňa st. Josef  
Čas: 07:37,00, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-10-9-1-12

Majitel: Stáj Zelenková Yvona, Trenér: Foukal Milan, Chov: St.st.St.Město p.Sn.

1516 CENA PARAMO a.s.- MEM.R.DAVISE VII.roč.
Steeplechase L - 4200 m, cena,
500000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EKLERER(POL), 7 67,0 Dušan Andrés     6 Holčák Radek  
2. FANTI DANCER(IRE), 5 65,0 R. Mackowiak     4 Wroblewski Grzegorz  
3. DIATELOT(POL), 6 67,0 Jiří Kameníček     7 Olehla Čestmír  
4. TABUN, 9 67,0 Tomáš Nehasil     1 Váňa st. Josef  
5. NASTĚNKA, 5 65,0 Václav Luka 2, Ing.     8 Ševčík Miroslav  
6. IRAKLION(POL), 5 67,0 Jaroslav Línek     3 Votava Jaroslav  
7. VIVID, 7 67,0 Vladimír Vrzáček     5 Baštová Pavlína  
8. JANITA, 4 60,0 Michal Köhl     9 Olehla Čestmír  
9. MARIELLOR(FR), 8 65,0 Luboš Urbánek     2 Váňa st. Josef  
Čas: 05:01,00, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 6-7-13-14-17-7-daleko-7

Majitel: Tepaz-HKM Nový Hrozenkov, Trenér: Holčák Radek, Chov: SK Krasne

1517 110. VELKÁ PARDUBICKÁ ČESKÉ POJIŠŤOVNY
Steeplechase L - 6900 m, cena,
3800000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PERUÁN, 12 67,0 Zdeněk Matysík     6 Horáková Lenka  
2. BELOVODSK(UKR), 8 67,0 Jan Havlíček     3 Havlíčková Zdena  
3. CZANKA(POL), 7 65,0 Dušan Andrés     7 Holčák František  
4. MARKETPLACE(IRE), 9 67,0 Pavel Složil st.     4 Složil Pavel  
5. RENT, 9 67,0 Pavel Průdek     13 Ministr Antonín  
6. NICCOLIN, 9 67,0 Marek Stromský     2 Mrštík Michael  
7. TOBLINO(IRE), 7 67,0 Jiří Kameníček     5 Olehla Čestmír  
8. LATERIT, 8 67,0 Libor Štencl     8 Jelínek Zbyněk  
9. OM(POL), 8 67,0 Vlastimil Špalek     12 Holčák Radek  
10. HARD WESTPORT, 8 67,0 Jaroslav Línek     9 Votava Jaroslav  
Z DIAMANT(UKR), 7 67,0 Jaromír Šafář st.     1 Havlíčková Zdena  
S HAGARD, 8 67,0 Tomáš Hurt     10 Hurt Jiří  
ZN CELTIC GIANT(GB), 10 67,0 Bruce Gibson     11 Lungo L.  
PN KHELSINK(UKR), 10 67,0 Pavel Kašný     14 Havlíčková Zdena  
Z TOAST(POL), 8 67,0 Roman Tůma     15 Holčák Radek  
Čas: 09:29,00, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1 3/4-13-13-4 1/2-4 1/4-19-3 3/4-daleko

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: St.st.Znojmo


Dostihová komise: