home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 07.10.2000 - Pardubice
stav dráhy: ( / )
1503 CENA TOTO CZ a.s.
Rovina III.kat. - 1100 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BERUNKA, 2 57,0 Ramil Děmidov     9 Horáková Lenka  
2. MINI PENALTA, 2 56,0 Jiří Chaloupka     5 Chaloupka st. Jiří  
3. AKEBONA, 2 57,0 Jaroslav Donoval     10 Neuberg Filip  
4. LAGENA, 2 56,0 Dalibor Török     7 Lisek Jan  
5. AMADARA, 2 56,0 Jaroslav Michna     8 Vraj Radek  
6. MATHONIA, 2 55,0 Ján Havlík     4 Lisek Jan  
7. DELI RULES, 2 53,5 Iveta Steuerová     1 Dvořák Josef  
8. GOGOLIN(POL), 2 56,0 Štěpánka Sedláčková     6 Horák František  
9. BRISCO, 2 54,5 Radek Žalud     2 Horáková Lenka  
Čas: 01:06,03, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 8-2-krk-6-1 1/4-7-1 1/2-13
Maj. prémie:
2 000 Kč (BERUNKA)DC Zámrsk MUDr. Bruna
1 200 Kč (MINI PENALTA)Stáj Chaloupka
800 Kč (AKEBONA)Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: DC Zámrsk MUDr.Bruna V.

1504 Cena ELZO Chrudim, V.roč.
Rovina I.kat. - 1750 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHASIMA, 2 58,0 Dušan Andrés     4 Andrés Josef  
2. DONADEA(FR), 2 58,0 Jan Rája     10 Vítek Pavel  
3. SALVETA, 2 58,0 M. Rulec     2 Suchánek Jiří  
4. LABISQIE, 2 58,0 Lucie Baluchová     6 Hrbáček Vít  
5. CLAIRE, 2 58,0 Ján Havlík     9 Lisek Jan  
6. WINONA, 2 58,0 Karol Šarina     12 Mrštík Michael  
7. NERIETA, 2 58,0 Jiří Chaloupka     8 Chaloupka st. Jiří  
8. AUTUMN GUEST, 2 58,0 Jaroslav Kovařík     3 Michal Jiří  
9. LADY ZE ZAHÁJÍ, 2 58,0 Ivan Kub     1 Kinský Pavel  
10. VIZULE, 2 58,0 Martin Srnec     11 Hurt Jiří  
11. MITRA, 2 58,0 Dalibor Török     5 Lisek Jan  
12. DOLLAR DIAMOND(IRE), 2 58,0 Zdenko Šmida     7 Holčák František  
Čas: 01:54,09, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-1 1/2-3-1 1/4-3 1/4-kr.hlava-1 1/2-4 1/2
Maj. prémie:
6 000 Kč (CHASIMA)Pe Gaz International
3 600 Kč (SALVETA)Hřebčín Napajedla a.s.
2 400 Kč (LABISQIE)Farma Santov Hrbáček

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Andrés Josef, Chov: Parke V.

1505 Cena Transform, a.s.
Rovina I.kat. - 1750 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ACCESS TO JAVA(GER), 2 58,0 Jaroslav Donoval     2 Neuberg Filip  
2. KAWASAKI, 2 58,0 Karol Šarina     1 Drlík Jaroslav  
3. SENEGAL(POL), 2 58,0 Martin Knauer     5 Knauer Martin  
4. VELIOS, 2 58,0 Tomáš Váňa     6 Váňa Tomáš  
5. RADOVAN, 2 58,0 Jan Demele     4 Vraj Radek  
6. SANDY CREEK(AUT), 2 58,0 Ján Havlík     3 Břečka Josef  
Čas: 02:01,00, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ 1/2-4 1/4-1 3/4-hlava-7
Maj. prémie:
6 000 Kč (KAWASAKI)Stáj Madarasz
3 600 Kč (VELIOS)Chemcomex Praha a.s.Váňa T.
2 400 Kč (RADOVAN)Marty-Závěj-Fatra-Vraj

Majitel: Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Gest.Ammerland

1506 Cena dostihového klubu Pardubice
Rovina I.kat. - 1100 m, cena,
180000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BELLABOY(FR), 6 59,0 Ivan Kub     12 Holčák František  
2. LABELLO`S KISS(USA), 5 59,0 Radek Koplík     6 Koplík Zdeno  
3. GENEVELLE(IRE), 3 56,5 Zdenko Šmida     10 Holčák František  
4. SUN SHINE CLARE(GB), 5 57,5 Pavel Hlavatý     11 Vítek František  
5. LASCAR, 4 59,0 Tomáš Váňa     2 Váňa Tomáš  
6. GALENE(FR), 3 56,5 Jiří Chaloupka     8 Chaloupka Václav  
7. FER, 4 59,0 Jan Demele     1 Minařík Ferdinand  
8. SAFAGA(FR), 5 57,5 Radek Žalud     4 Vítek Roman  
9. ROSE ROTE, 5 57,5 Jaroslav Michna     3 Vraj Radek  
10. PIERO, 7 59,0 Dušan Andrés     7 Andrés Josef  
11. DOBRÁ VODA, 3 56,5 Lucie Herková     9 Hanousek Ladislav  
12. NEW KID IN TOWN(GB), 10 59,0 Jaroslav Kovařík     13 Paulík Karel  
Čas: 01:04,81, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ 1/2-krk-1/2-2-hlava-nos-1/2-hlava
Maj. prémie:
10 000 Kč (LASCAR)ČMSS a.s.

Majitel: Bellaboy Hostišová, Trenér: Holčák František, Chov: Haras des Sablonnets

1507 Cena DOMEC, s.r.o. II.roč.
Proutky I.kat. - 2900 m, cena,
160000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MRAZÍK, 3 64,0 Radek Vrzal     10 Popelka Stanislav  
2. NIKOTIN, 3 64,0 Vlastimil Špalek     5 Vocásek 3 František  
3. SHANGILA, 3 62,0 Josef Bartoš     7 Horáková Lenka  
4. ESDARA, 3 62,0 Pavel Szikora     8 Szikora Pavel  
5. CELESIT, 3 64,0 Jiří Paulina     9 Suchánek Jiří  
6. VAGANT, 3 64,0 Luboš Urbánek     1 Špelda Lubomír  
7. MISTER SACH(FR), 3 64,0 Tomáš Nehasil     6 Váňová Pavla  
PN SLIM LINE, 3 64,0 Marcel Novák     2 Bezstarosta Zdeněk  
Čas: 03:29,00, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 3 1/4-1 1/2-9-krk-2 1/2-daleko

Majitel: Hvozd-Popelka, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Popelka S.,Ing.

1508 Cena města Doncaster II.roč.
Rovina CH - 1900 m, cena,
270000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAY OF LIGHT(IRE), 4 60,5 Zdenko Šmida     6 Holčák František  
2. NEAR DANCER(IRE), 6 60,5 Karol Šarina     8 Šatra Tomáš  
3. MONA SAY(USA), 3 56,5 Ján Havlík     10 Břečka Josef  
4. CENTMON, 5 60,5 Ivan Kub     1 Vítek František  
5. CATO, 3 58,0 Josef Bartoš     4 Jelínek Zbyněk  
6. LACCARIA, 3 56,5 Dalibor Török     7 Héč Karel  
7. CASSIE, 3 56,5 Jan Demele     5 Vraj Radek  
8. BRILIANT, 6 60,5 Martin Srnec     9 Suchánek Martin  
9. LATIDAR, 4 60,5 Jan Rája     11 Suchánek Martin  
10. TIZNIT(FR), 3 58,0 Jiří Chaloupka     2 Chaloupka Václav  
11. ORLICE(IRE), 3 56,5 Radek Žalud     3 Horáková Lenka  
12. LIBRILLA(FR), 6 59,0 Lucie Herková     12 Seménka Zdeněk  
Čas: 02:01,33, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-6-2 1/4-3 3/4-krk-hlava-1 1/2-krk
Maj. prémie:
15 000 Kč (CENTMON)Joly
9 000 Kč (CATO)*NK-Glance Rychnov n/N.
6 000 Kč (LACCARIA)Agroklas Slavkov

Majitel: Ray Racing, Trenér: Holčák František, Chov: Fogarty J.

1509 Budějovický Budvar St.Leger VI.roč.
Rovina CH - 2900 m, cena,
1080000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NAZIR(POL), 6 61,5 Dušan Andrés     3 Kubišta Ladislav  
2. SHARP FOCUS(USA), 3 58,0 Karol Šarina     11 Holčák František  
3. GALTEE(IRE), 8 61,5 M. Rulec     5 Stoltefuss Uwe  
4. MUHAAJIM(IRE), 3 58,0 Jan Demele     6 Vraj Radek  
5. SHERCANA, 3 56,5 Jaroslav Michna     4 Vraj Radek  
6. GET ON TOP(GER), 5 60,0 Dalibor Török     1 Váňa st. Josef  
7. BOHEMIAN LAD(IRE), 4 61,5 Ramil Děmidov     7 Minařík Ferdinand  
8. KATA HAIA NEE(GER), 4 60,0 Ján Havlík     10 Břečka Josef  
9. WIKKO(GER), 6 61,5 Jaroslav Donoval     9 Neuberg Filip  
10. VICTIS(POL), 3 58,0 Josef Bartoš     2 Olehla Čestmír  
11. CHAMILL, 5 61,5 Jan Rája     12 Suchánek Martin  
12. CONDOR PASS(POL), 3 58,0 Zdenko Šmida     8 Holčák František  
Čas: 03:07,00, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 4 1/4-hlava-2-8-1 3/4-krk-4-1 1/4
Maj. prémie:
60 000 Kč (SHERCANA)Delos CZ

Majitel: Stajňa Corinne ČR, Trenér: Kubišta Ladislav, Chov: SK Krasne


Dostihová komise: