home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 01.10.2000 - Praha
stav dráhy: ( / )
1495 Cena ředitele Institutu výchovy a vzdělá
Rovina III.kat. - 1606 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IRSAY OLIVER, 2 54,0 Pavel Hlavatý     10 Vítek Roman 50
2. PENÍZEK, 2 56,0 ž. Robert Panc     3 Nolč Tomáš 50
3. STAR ZE ZAHÁJÍ, 2 55,0 Jaroslav Kovařík     1 Kinský Pavel 110
4. JUDGE STARR(FR), 2 58,0 Ramil Děmidov     12 Šilhavý Ladislav 30
5. CYKAS, 2 56,0 Radek Koplík     11 Vanda Vítězslav 100
6. CUKETKA, 2 55,0 Karol Šarina     9 Šatra Tomáš 80
7. VARINIA, 2 53,0 Martin Šťastný     5 Suchánek Jiří 100
8. LOTUS, 2 56,0 Martin Srnec     4 Mudrová Radka 40
9. FLAME STAR, 2 53,5 Radek Žalud     6 Lisek Michal 80
10. CASSIDY, 2 54,0 Monika Petruková     2 Mareš Miroslav 130
11. DEUX DECEMBRE(FR), 2 53,5 Pavel Ježek     8 Vítek Pavel 80
12. ENFANT TERRIBLE, 2 53,5 Ilona Třešňáková     14 Ščevlík Marian 110
Čas: 01:44,26, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3 3/4-1 3/4-1 1/4-2-kr.hlava-3 1/4-6-10
Maj. prémie:
2 000 Kč (IRSAY OLIVER)DS Pegas
1 200 Kč (PENÍZEK)Stáj Bílý Kámen
800 Kč (STAR ZE ZAHÁJÍ)Stáj Zahájí

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Pegas a.s.Znojmo

1496 Cena HIPPO SPOL SOUz Velká Chuchle
Rovina V.kat. - 1606 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAKRYMA, 3 49,0 Adéla Klepetková     5 Vítek František 50
2. COOL LADY, 3 60,0 J. Peterka     12 Šatra Tomáš 60
3. IVAN, 3 54,0 Ilona Třešňáková     4 Faltová Oliva 60
4. CES DUR, 4 58,0 Ivan Kub     7 Vítek Roman 50
5. SANTINI, 5 52,5 Martina Cachová     6 Šusta Miroslav 100
6. BLACK MARY, 3 50,5 Veronika Marková     2 Pejšková Ivana 110
7. BASIKA, 4 55,5 Lenka Bestová     10 Sýkorová Marcela 200
8. ROSE PANTHER, 3 54,5 Iva Miličková     11 Sýkorová Marcela 80
9. PARAGUAY, 3 51,0 Pavel Ježek     8 Krejčová Milena 100
10. FREEDOM, 4 57,0 Martin Pišl     3 Šimek Jaroslav 120
Čas: 01:42,58, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3/4-5-1/2-1 1/2-2 3/4-3 3/4-kr.hlava-7

Majitel: La Festa Cappuccino, Trenér: Vítek František, Chov: Hřebčín Napajedla

1497 Cena děkana PEF České zeměděl.univerzity
Rovina III.kat. - 1606 m, cena,
45000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIX, 3 54,0 Pavel Hlavatý     5 Vítek František 60
2. SOLVA MIST(GB), 7 56,0 Allan Petrlík     4 Petrlík Allan 70
3. MONA MONEXA(IRE), 3 53,5 Jaroslav Kovařík     12 Vítek Roman 100
4. LOVOŠ, 5 54,0 Radek Koplík     9 Faltová Oliva 80
5. ATHOS, 9 59,0 Josef Bartoš     3 Luka st. Václav 60
6. SCHNEEFLOCKE(GB), 3 57,5 Karol Šarina     8 Šatra Tomáš 20
7. BOLD SEC, 3 50,5 Lenka Pišlová     10 Pechát Theodor 100
8. HURRY ARROGANCE(GER), 3 54,0 Jaroslav Donoval     6 Neuberg Filip 120
9. YOUNGSTER, 3 55,0 Ilona Třešňáková     1 Hedbávná Kateřina 130
10. BIVOJ(IRE), 3 57,5 Radek Žalud     11 Horáková Lenka 100
Čas: 01:40,48, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 4 1/4-krk-1 1/4-1/2-hlava-krk-1 3/4-1 3/4
Maj. prémie:
2 500 Kč (MIX)J.Bořek Dohalský-Vítek
1 500 Kč (LOVOŠ)Falun
1 000 Kč (ATHOS)Stáj Luka-Mandak

Majitel: J.Bořek Dohalský-Vítek, Trenér: Vítek František, Chov: Firma WAK

1498 Cena sdružení zemědělských škol
Rovina IV.kat. - 1406 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAGOS, 5 59,5 Lucie Větrovcová     1 Minařík Ferdinand 110
2. VERY TIMES, 5 56,5 Linda Gahlertová     3 Pejšková Ivana 60
3. PICO DE SANTO, 5 55,0 Karol Šarina     9 Šatra Tomáš 90
4. VODOPÁD, 3 60,0 Martin Šťastný     2 Suchánek Jiří 130
5. MESCALERO, 3 52,0 Lucie Herková     10 Uhl Jiří 80
6. HATCHER, 3 52,5 Blanka Šarinová     8 Drlík Jaroslav 50
7. COMPACT, 6 59,5 Radek Koplík     7 Vítek František 70
7. CRASICA, 5 61,5 Ivan Kub     5 Vítek Roman 70
9. LADARON, 5 62,0 Ramil Děmidov     4 Šilhavý Ladislav 50
10. LUCKY DAY, 3 60,0 Radek Žalud     6 Barbořík Jiří 110
Čas: 01:26,33, Mezičasy:
Výrok: BOJ hlava-1/2-1 1/4-1-1-3/4-současně-3 3/4

Majitel: Ranný-Mikrofórum, Trenér: Minařík Ferdinand, Chov: Equi Bořeň Svinčice

1499 Cena rektora České zemědělské univerzity
Rovina II.kat. - 1306 m, cena,
63000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DANCING ICON(IRE), 5 56,0 Karol Šarina     5 Šatra Tomáš 60
2. CENTURY DAY, 4 59,5 Josef Bartoš     7 Růžičková Martina 150
3. TALWER, 4 56,0 ž. Robert Panc     2 Minařík Ferdinand 90
4. BUNBERRY(SLO), 5 61,0 Ramil Děmidov     4 Luka st. Václav 50
5. SUN SHINE CLARE(GB), 5 56,0 Pavel Hlavatý     8 Vítek František 60
6. DISSIANA(IRE), 3 53,0 Pavel Ježek     6 Holčák František 40
7. MISS FAIR, 3 58,0 Martin Srnec     3 Piruch Jozef 80
8. PUKETA, 3 53,0 Lucie Herková     1 Dvořák Karel 40
9. TALGARA, 4 56,0 Radek Žalud     9 Mudrová Radka 110
Čas: 01:17,95, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-1/2-nos-krk-krk-2 3/4-krk-2 3/4
Maj. prémie:
3 500 Kč (CENTURY DAY)Natalie Vlčková
2 100 Kč (TALWER)Ranný-Galerie Platýz

Majitel: Hřebčín Radopex Ludvíkov, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Mrs Daley K.

1500 Cena společnosti Znovín Znojmo
Rovina IV.kat. - 1806 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MISS PETONG(GB), 4 60,5 František Koucký     6 Šatra Tomáš 20
2. EVENING QUEEN(GER), 4 58,0 Kamila Bartošová     4 Vítek František 70
3. RAYAH, 5 60,5 Linda Fedorowiczová     3 Kotáb Eduard 20
4. IRISH BEAUTY(POL*), 4 58,0 Lenka Janoušková, dř.Dušková     5 Jelen Jaroslav 110
5. MARQUISE, 5 57,0 Petra Přívozníková     8 Vítek František 60
6. HORN, 7 62,0 Kateřina Kroulová     2 Jelen Jaroslav 130
Z ORI, 3 55,0 Martina Luková     1 Vinklárek Vladimír 130
Čas: 01:55,92, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-10-1-8-17

Majitel: MTL-Karban Vladimír, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Sheffield J.

1501 Cena sdružení učňovských zařízení
Rovina III.kat. - 2206 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VLÁSENKA, 3 54,0 Pavel Hlavatý     14 Vítek František 50
2. BEACH BOY, 4 57,0 Ivan Kub     9 Šimuni Peter 80
3. CONDOR PASS(POL), 3 61,5 Roman Tůma     8 Holčák František 90
4. LADYNKA, 4 52,0 Ilona Třešňáková     7 Vašina Josef 150
5. LIVREE(IRE), 3 55,5 Marie Zobalová     5 Zobal František 100
6. RAINBOW HERO(IRE), 4 48,0 Adéla Klepetková     4 Váňa st. Josef 100
7. SELENIT, 4 54,0 Iveta Steuerová     1 Vítek František 130
8. RINALDO, 6 56,0 Karol Šarina     11 Fencl Miroslav 90
9. VELMOC, 3 58,0 Linda Gahlertová     13 Pejšková Ivana 80
10. PICADELA, 6 51,5 Radek Žalud     12 Fialka Petr 60
11. LANNY BUDD(IRE), 3 49,5 Lenka Pišlová     2 Růžičková Martina 110
12. INDIGO, 3 56,5 Allan Petrlík     6 Petrlík Allan 40
Čas: 02:19,77, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3/4-1-1/2-1 1/4-krk-1-kr.hlava-2 3/4
Maj. prémie:
2 000 Kč (VLÁSENKA)AGS Liberec
1 200 Kč (BEACH BOY)ZPM Sport-Šimuni
800 Kč (LADYNKA)Klika-Chotětice

Majitel: AGS Liberec, Trenér: Vítek František, Chov: Hřebčín Napajedla

1502 Cena společnosti CASRI
Proutky II.kat. - 2806 m, cena,
45000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TWIST RUNNER(GER), 5 66,5 Josef Váňa st.     1 Váňa st. Josef 20
2. BRIAN, 7 65,5 Vlastimil Špalek     3 Horáková Lenka 90
3. SINDBAD(POL), 4 64,0 Roman Tůma     2 Holčák František 60
4. FOLKLÓR, 7 65,5 Tomáš Hurt     4 Hovadová Jana 60
5. STEFFI, 4 64,5 Jiří Paulina     9 Suchánek Jiří 150
6. ARCHANDĚL(IRE), 4 66,0 Josef Bartoš     8 Horáková Lenka 40
7. VALANGO, 4 64,0 Luboš Urbánek     7 Špelda Lubomír 100
8. APLAUS, 9 65,5 Michal Köhl     5 Jelínek Zbyněk 150
9. LURAMO, 4 65,0 Libor Štencl     6 Jelínek Zbyněk 90
Čas: 03:14,39, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/4-8-5-6-4 3/4-7-4-2 1/4

Majitel: Galaxie-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Overmann B.


Dostihová komise: