home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 24.09.2000 - Praha
stav dráhy: ( / )
1475 Cena Velkopopovické desítky
Rovina III.kat. - 1506 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VAPETA, 2 56,0 Jan Demele     7 Vraj Radek 50
2. NED'S FIRST, 2 57,0 Allan Petrlík     6 Petrlík Allan 30
3. ZLATÉ ČASY, 2 58,0 Ivan Kub     14 Kub Petr 30
4. SHERPA, 2 53,5 Radek Žalud     12 Minařík Ferdinand 100
5. VINÍK, 2 53,5 Iveta Steuerová     10 Grassl Marian 130
6. KAFU, 2 55,0 Josef Sovka     2 Kroutilík Jaroslav 80
7. SILKY DARA, 2 55,0 Jiří Chaloupka     3 Chaloupka Václav 90
8. ARCTONY, 2 56,0 Ramil Děmidov     11 Šilhavý Ladislav 100
9. ZENGI, 2 54,0 Monika Petruková     1 Faltová Oliva 150
10. GOA, 2 52,5 Ilona Třešňáková     13 Faltová Oliva 130
11. WIZARD RED, 2 56,5 Josef Bartoš     4 Dvořák Karel 60
12. BUBLINA, 2 54,0 Pavel Hlavatý     9 Vítek Roman 110
Čas: 01:36,29, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-3-krk-1 1/4-6-hlava-hlava-3

Majitel: Stáj Mikon, Trenér: Vraj Radek, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

1476 Cena Velkopopovické dvanáctky
Rovina IV.kat. - 1306 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COWLEY, 3 58,0 ž. Robert Panc     10 Nolč Tomáš 50
2. DESAVA, 4 60,0 Jiří Chaloupka     12 Héč Karel 120
3. VERY TIMES, 5 56,5 Linda Gahlertová     8 Pejšková Ivana 30
4. LIGONA, 5 52,0 Radek Žalud     6 Minařík Ferdinand 70
5. HAWAIIAN STAR, 4 58,0 Jan Demele     2 Vraj Radek 70
6. LUCKY DAY, 3 61,0 Martin Knauer     7 Barbořík Jiří 90
7. DETROIT ROMANCE(IRE), 4 59,0 Lenka Pišlová     11 Fedorowicz Vladislav 60
8. SIR EDWARD (GER), 6 48,0 Pavel Ježek     4 Švásta Jiří 150
9. KLEMATIS, 5 57,5 Martin Pišl     1 Nosko Julius 60
10. ATLETKA, 4 53,5 Ilona Třešňáková     3 Kroczek Jan 110
11. LEADER, 4 56,5 Hana Havránková     5 Faltová Oliva 130
Čas: 01:20,54, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/4-2 3/4-1 1/4-1 3/4-krk-4 1/2-1 1/2-7

Majitel: Stáj Bílý Kámen, Trenér: Nolč Tomáš, Chov: Vinšová S.

1477 Cena Světlého ležáku Premium
Rovina III.kat. - 1206 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOKAR, 2 54,5 Radek Koplík     1 Horáková Lenka 60
2. ABBA, 2 55,0 Allan Petrlík     10 Petrlík Allan 30
3. RADOVAN, 2 58,0 Jan Demele     9 Vraj Radek 30
4. NIRIDA, 2 53,5 Radek Žalud     3 Mudrová Radka 120
5. EPOLLYON, 2 56,0 Josef Bartoš     2 Kub Petr 120
6. SYVOTA, 2 55,0 Blanka Šarinová     11 Pejšková Ivana 40
7. EFET, 2 53,5 Petra Egerová     6 Pejšková Ivana 100
8. LAGAR, 2 56,0 Karol Šarina     5 Fedorowicz Vladislav 150
9. TOILE DE MAITRE(FR), 2 52,5 Pavel Ježek     8 Vítek Pavel 70
10. GILLY, 2 54,0 Iveta Steuerová     4 Petrlík Allan 150
11. CENKEENA, 2 54,0 Michaela Šenková     7 Petrlík Allan 150
Čas: 01:16,06, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-2 1/4-3 3/4-2 1/4-1 1/4-3/4-6-1 3/4
Maj. prémie:
2 000 Kč (LOKAR)DC Zámrsk MUDr. Bruna
1 200 Kč (ABBA)Sectori
800 Kč (RADOVAN)Marty-Závěj-Fatra-Vraj

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Hřebčín Napajedla

1478 Cena Pivovaru Velké Popovice
Rovina III.kat. - 1206 m, cena,
45000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SUN SHINE CLARE(GB), 5 52,0 Ilona Třešňáková     12 Vítek František 50
2. IRONIC, 6 52,5 Radka Hovadová     3 Holčák František 90
3. MODEMANN, 6 55,5 ž. Robert Panc     1 Štípa Ladislav 90
4. SAFAGA(FR), 5 53,0 Radek Žalud     5 Vítek Roman 50
5. POLAR PRIDE(IRE), 3 54,5 Jaroslav Kovařík     2 Michal Jiří 30
6. PUKETA, 3 61,0 Josef Bartoš     4 Dvořák Karel 50
7. FILLIS, 4 54,5 Radek Koplík     8 Švásta Jiří 140
8. MISTER PROMPT, 4 56,0 Allan Petrlík     11 Štípa Ladislav 100
9. CHEVAL ROCK(GB), 6 61,5 Pavel Ježek     6 Vocásek 3 František 130
10. QUEEN ANN(IRE), 6 54,0 Renata Pátková     7 Pátková Renata 90
Čas: 01:12,51, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 5-1-krk-1 1/4-krk-hlava-1 1/2-hlava
Maj. prémie:
2 500 Kč (IRONIC)DS Ironic
1 500 Kč (MODEMANN)Stáj TIP

Majitel: J.P.Gastro Žofín, Trenér: Vítek František, Chov: Hogan J.

1479 SVATOVÁCLAVSKÁ CENA IPS
Rovina L - 1206 m, cena,
360000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BELLABOY(FR), 6 60,0 Dušan Andrés     5 Holčák František 30
2. HYPHEN(GB), 4 60,0 Ivan Kub     12 Vítek Roman 20
3. FER, 4 60,0 Jan Demele     4 Minařík Ferdinand 100
4. GOLDPALOMA, 4 58,5 Dalibor Török     6 Héč Karel 150
5. GALENE(FR), 3 56,5 Jiří Chaloupka     10 Chaloupka Václav 100
6. COMPLETA, 3 56,5 Karol Šarina     1 Štěpánek Milan 150
8. DOBRÁ VODA, 3 56,5 Lucie Herková     8 Hanousek Ladislav 120
8. LABELLO`S KISS(USA), 5 60,0 Radek Koplík     3 Koplík Zdeno 130
9. LASCAR, 4 60,0 Tomáš Váňa     11 Váňa Tomáš 60
10. CENTURY DAY, 4 60,0 Josef Bartoš     9 Růžičková Martina 180
11. IRISH SPRINTER(IRE), 8 60,0 Jaroslav Kovařík     7 Kainz Friedrich 120
12. TERCIEL, 6 60,0 Martin Knauer     2 Švásta Jiří 400
Čas: 01:12,45, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1 1/2-1 1/2-1-kr.hlava-krk-1 1/4-krk-1 1/2
Maj. prémie:
20 000 Kč (FER)Sieza
12 000 Kč (GOLDPALOMA)Agroklas Slavkov
8 000 Kč (COMPLETA)AG

Majitel: Bellaboy Hostišová, Trenér: Holčák František, Chov: Haras des Sablonnets

1480 Cena Pivrnce
Rovina IV.kat. - 2206 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FARON, 4 58,0 Ramil Děmidov     9 Šilhavý Ladislav 50
2. NÁDHERNÁ, 3 52,0 Lucie Herková     10 Sloup Josef 80
3. MISS PETONG(GB), 4 56,0 Karol Šarina     7 Šatra Tomáš 40
4. MISTR SPORTU, 3 50,5 Kristýna Bezděková     5 Šimuni Peter 60
5. SERIOUS NESS, 5 53,0 Linda Fedorowiczová     11 Fedorowicz Vladislav 60
6. CHETIT, 4 58,0 Martin Knauer     2 Váňa Jaroslav 80
7. ANTHEA, 5 54,0 Petra Egerová     12 Březina Ladislav 110
8. VOKALA, 3 52,5 Blanka Šarinová     13 Pokorný Antonín 90
9. NALDA, 4 54,0 Šárka Pulpánová     3 Nosko Julius 300
10. SALAMIS, 4 53,0 Věra Sedláková     4 Vanda Vítězslav 250
11. BALLANTINA(IRE), 5 56,5 Jaroslav Kovařík     14 Michal Jiří 50
12. LAHTI, 3 51,0 Radek Žalud     6 Vocásek 3 František 80
13. LATASTER, 7 53,5 Pavel Ježek     1 Fencl Miroslav 200
S HONKY-TONKY, 8 54,0 Radana Fabrisová     8 Machain Vladimír 600
Čas: 02:23,09, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3 1/4-1/2-hlava-1-1/2-5-hlava-krk

Majitel: Nekton-Vrňata, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Hřebčín Napajedla

1481 Cena Barona Ringhoffera
Rovina V.kat. - 1806 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OPERETA, 3 56,0 Jana Havelková     6 Pejšková Ivana 100
2. ZIMOLA, 3 52,0 Ilona Třešňáková     4 Vítek František 50
3. BEACH STAR, 6 59,0 František Koucký     3 Štěpánek Milan 90
4. SAPIN, 5 58,5 Jan Demele     7 Minařík Ferdinand 40
5. FIFEJDA, 3 51,0 Jaroslav Kovařík     1 Vítek František 40
6. VENITA, 3 57,0 Ivan Kub     9 Vítek Roman 30
7. VLATENA, 4 58,5 Radek Žalud     5 Barbořík Jiří 80
8. PANENKA, 5 56,0 Josef Bartoš     2 Janatka Ivan 100
9. DIAMOND LAKE, 3 59,5 Eva Jíchová     10 Špelda Lubomír 80
10. HAPPY PLAY, 8 48,0 Radana Fabrisová     8 Machain Vladimír 200
Čas: 01:55,76, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-1 1/4-1-4 1/4-2 3/4-3/4-7-20

Majitel: Monte, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Stáj A 1/1 Košťál

1482 Cena Kozla Oldy
Rovina IV.kat. - 1806 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERANT, 3 59,0 Karol Šarina     2 Vítek František 30
2. WHO ELSE, 3 59,0 Dušan Andrés     1 Faltová Oliva 90
3. NIKI, 3 56,5 Ilona Třešňáková     8 Ščevlík Marian 30
4. FARCANA, 3 54,5 Blanka Šarinová     10 Štěpánek Milan 60
5. VICO, 3 53,5 Lucie Herková     7 Šatra Tomáš 130
6. ODYSEA, 3 51,0 Petra Egerová     5 Pejšková Ivana 200
7. VIKUNIA, 3 53,5 Iveta Steuerová     6 Grassl Marian 130
8. NERGARO, 3 58,0 Ramil Děmidov     4 Šilhavý Ladislav 70
9. ALDO, 3 59,0 Martin Knauer     3 Váňa Jaroslav 30
10. PIRSEA, 3 55,5 Allan Petrlík     11 Štípa Ladislav 130
11. DEVIL`S TOWER, 3 52,5 Pavel Ježek     9 Ščevlík Marian 120
S CURLING, 3 53,5 Radek Žalud     12 Kotáb Eduard 130
Čas: 01:54,98, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3 1/2-1-9-krk-1 1/4-1 1/4-3 1/4-1/2

Majitel: I.S.D s.r.o.-M.A.S.Team, Trenér: Vítek František, Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: