home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 23.09.2000 - Hradec nad Moravici
stav dráhy: ( / )
1466 CENA HRADCE NAD MORAVICÍ
Rovina III.kat. - 1600 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CUTTER, 6 58,5 František Jasinský     4 Novák Antonín  
2. FLORETA, 4 55,0 Pavel Míča     5 Ševčík Miroslav  
3. MAXMILIÁN, 6 60,0 Dušan Andrés     6 Uhl Jiří  
4. ESPELIDA, 3 55,0 Ján Havlík     2 Vinklárek Vladimír  
5. ČAMBRA, 5 56,0 Lucie Baluchová     8 Hrbáček Vít  
6. NIGHT BUTTERFLY, 4 58,5 Rudolf Švejda     7 Zajko Karel  
7. DEILY SPORT, 4 57,5 Martin Šťastný     9 Matysík Metoděj  
8. LOTR, 3 57,0 Marie Zobalová     3 Moravec Zdeněk  
9. VĚK, 3 53,5 Lenka Krajíčková     1 Míček Milan  
Čas: 01:43,32, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 8-krk-1-7-2 1/2-3/4-6-daleko
Maj. prémie:
2 000 Kč (CUTTER)Jantar Bruntál
1 200 Kč (FLORETA)Vox Ševčík Vlachovice
800 Kč (MAXMILIÁN)Rokyta-advokát Bílovec

Majitel: Jantar Bruntál, Trenér: Novák Antonín, Chov: Jantar Bruntál

1467 CENA VOLVO SVENCAR OSTRAVA s.r.o.
Rovina III.kat. - 1600 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DISA(SLO), 3 55,5 Marie Zobalová     1 Zobal František  
2. KILTON, 4 60,0 Petr Kubík     2 Ministr Antonín  
3. DARENT(POL), 6 59,0 Daniela Moravcová     5 Moravec Zdeněk  
4. MILOUŠ, 5 56,5 Michaela Nováková     8 Nováková Michaela  
5. SATÉN, 3 55,0 Martin Šťastný     4 Mrštík Michael  
6. NO COMMENT, 5 60,0 Dušan Andrés     9 Uhl Jiří  
7. MELITA, 4 55,0 Leona Hloužková     6 Vymazal Josef  
8. VARÉN, 3 54,5 Josef Sovka     7 Hojgr Milan  
Z EXPO, 7 55,0 Martina Polzerová     3 Syslová Lenka  
Čas: 01:45,06, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-1-1 1/4-3-2 1/2-4-daleko
Maj. prémie:
2 000 Kč (KILTON)Scherry-Spáčil
1 200 Kč (MILOUŠ)Delprée Ostrava
800 Kč (SATÉN)Radka-Penzion Nad stájí

Majitel: Stáj Klemensich, Trenér: Zobal František, Chov: Firma Dan

1468 CENA FIRMY TONY s.r.o. 1.odd.
Rovina III.kat. - 1200 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LESLEY(GER), 2 54,5 Zdenko Šmida     9 Neuberg Filip  
2. VODOTRYSK, 2 58,0 Dušan Andrés     3 Andrés Josef  
3. JUDITH, 2 52,5 Lucie Baluchová     2 Vanda Vítězslav  
4. MISS MISTERY, 2 56,0 František Jasinský     8 Novák Antonín  
5. ÉRA, 2 54,0 Josef Sovka     1 Zajíček Miloslav  
6. MITRA, 2 55,0 Karel Stryja     6 Lisek Jan  
7. VACARA, 2 52,5 Dagmar Křupková     7 Moravec Zdeněk  
Čas: 01:16,87, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/2-4-2 1/2-3 1/2-2 3/4-daleko
Maj. prémie:
2 000 Kč (VODOTRYSK)Pe Gaz International
1 200 Kč (JUDITH)Vanda Březůvky I
800 Kč (MISS MISTERY)Jantar Bruntál

Majitel: Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Nowack G.

1469 CENA MORAVIA STEEL a.s.
Rovina III.kat. - 1200 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SI STAY, 2 54,0 Josef Sovka     4 Janíček Stanislav  
2. VIKTOR KAUMY, 2 54,0 Martin Šťastný     6 Uhl Jiří  
3. VILLANIE, 2 55,0 František Vávra     5 Foukal Milan  
4. CETONYA, 2 56,0 Marie Zobalová     2 Moravec Zdeněk  
5. GALILEA, 2 54,5 Kamila Protivínská     8 Vanda Vítězslav  
6. MODUL, 2 54,5 Dana Zajíčková     7 Zajíček Miloslav  
7. MATHONIA, 2 55,0 Ján Havlík     3 Lisek Jan  
8. CRONY, 2 56,0 Petr Kubík     1 Ministr Antonín  
Čas: 01:18,43, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3-1 1/2-3-6-6-5-3 1/2
Maj. prémie:
2 000 Kč (SI STAY)ZOO Pension-Grégr
1 200 Kč (VIKTOR KAUMY)Rokyta-advokát Bílovec
800 Kč (VILLANIE)Jezdecký oddíl Beňov

Majitel: ZOO Pension-Grégr, Trenér: Janíček Stanislav, Chov: ZOO Pension Grégr,Lužice

1470 CENA RECYKLING PARK a.s.
Rovina III.kat. - 2200 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DAUN(POL), 6 61,5 František Vávra     7 Holčák František  
2. PESEKT, 3 57,0 Petr Kubík     8 Ministr Antonín  
3. SCANGEES, 4 62,0 Radim Petřík     9 Foukal Milan  
4. GENITURE, 3 53,0 Lucie Baluchová     2 Novák Antonín  
5. NITELLA, 3 55,5 Ján Havlík     3 Lisek Jan  
6. CESCARA, 3 55,0 Martin Šťastný     5 Mrštík Michael  
7. DILEN, 4 57,5 Leona Hloužková     1 Vymazal Josef  
8. GAT, 4 60,0 Marek Stromský     6 Mocek Květoslav  
9. PATCHERKA, 5 58,0 Radek Vrzal     4 Římanová Jana  
10. PORTORICO, 3 53,5 Jan Faltejsek     10 Římanová Jana  
Čas: 02:25,14, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-6-5-4-3 1/2-4-2 1/4-5
Maj. prémie:
2 000 Kč (PESEKT)Auto Rozsíval
1 200 Kč (SCANGEES)DS J+P Nedoma CZ
800 Kč (GENITURE)Jantar Bruntál

Majitel: T.O.K.Janouš-ŠK Brahal, Trenér: Holčák František, Chov: SK Moszna

1472 CENA SIGMY GROUP A.S.
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena,
45000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CORECTA, 5 66,0 Marek Stromský     12 Mrštík Michael  
2. IMMAM(POL), 8 65,0 Martina Polzerová     1 Zajko Karel  
3. LOGA, 4 63,5 František Vávra     4 Holčák Radek  
4. LAN LORD, 5 67,0 René Vinklárek     3 Vinklárek Vladimír  
5. BONA FIDE, 4 63,0 František Jasinský     6 Novák Antonín  
6. GOETEBORG(POL), 7 68,5 Dušan Andrés     5 Olehlová Monika  
7. TÝNA, 4 64,5 Lucie Baluchová     2 Hrbáček Vít  
8. CIT, 10 65,0 Radim Petřík     8 Uhl Jiří  
9. FLAMENGO(POL), 8 66,5 Tomáš Opíchal     11 Moravec Zdeněk  
10. NISANA, 9 63,0 Jaromír Dostál     9 Dostál Jaromír  
PN HESPA(SLO), 6 65,0 Pavel Kašný     10 Vraj Radek  
Z SALUT MISS, 9 65,0 Tomáš Ševčík     7 Kopečková Marcela  
Čas: 04:22,60, Mezičasy:
Výrok: BOJ 2 1/2-2-4-3-5-3/4-5-10

Majitel: Radka-Penzion Nad stájí, Trenér: Mrštík Michael, Chov: Sovička Z.

1473 CENA ČESKÉ ASOCIACE STEEPLECHASE
Steeplechase V.kat. - 3400 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PET, 8 67,0 Jiří Paulina     4 Suchánek Jiří  
2. VILLANO, 4 64,0 Jaroslav Myška     1 Novák Antonín  
3. LIKIE, 5 67,0 René Vinklárek     5 Vinklárek Vladimír  
4. GENIA, 4 60,0 Petra Kučerová     3 Vinklárek Vladimír  
5. ITA, 5 70,0 Jaroslav Juráň     6 Juráň Jaroslav  
6. KERLINK, 5 65,0 Lenka Syslová     2 Míček Milan  
Čas: 04:17,44, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 5-1/2-6-8-daleko

Majitel: Stáj Křenůvky-K-K Metal, Trenér: Suchánek Jiří, Chov: Firma Samawa

1474 CANA RADIMA MASNÉHO
Steeplechase II.kat. - 4400 m, cena,
100000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JISS MAY, 5 67,0 René Vinklárek     7 Vinklárek Vladimír  
2. NIGRYN, 6 65,0 Marek Stromský     3 Mrštík Michael  
3. SLIM, 10 67,5 Roman Bukva     5 Ministr Antonín  
4. GRENDA, 5 66,0 František Jasinský     4 Novák Antonín  
5. TRENTOS, 8 67,0 Radim Petřík     1 Foukal Milan  
6. HAPPY STAR, 9 65,0 Stanislav Seďa     8 Ministr Antonín  
PN FLAMBI, 5 67,0 Jaroslav Brečka     2 Zajíček Miloslav  
Z HRONEC, 5 67,0 Jaromír Dostál     6 Dostál Jaromír  
Čas: 05:57,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 4-6-2 1/2-nos-10

Majitel: Vinklárek-Dešná, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Valory Plačovice


Dostihová komise: