home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 17.09.2000 - Praha
stav dráhy: ( / )
1447 Cena reg.řed.fy van Gansewinkel pro SM
Rovina IV.kat. - 1306 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EXPECTATION REN(IRE), 4 54,0 Lenka Bestová     8 Vítek František 20
2. ROSE PANTHER, 3 50,5 Iva Miličková     9 Sýkorová Marcela 90
3. IVAN, 3 53,0 Martina Cachová     6 Faltová Oliva 120
4. HENRIETA, 3 48,0 Kristýna Bezděková     3 Karel Břetislav 60
5. RAMA, 9 55,0 Tomáš Bosák     4 Čapková Marcela 60
6. SANTINI, 5 58,0 Tomáš Myslovič     7 Šusta Miroslav 100
7. VIA RIA, 3 48,0 Hana Jerieová     1 Šusta Miroslav 180
8. EROTICA(FR), 4 56,5 Věra Pavlátová     11 Kotáb Eduard 60
ZN HALOCA, 3 52,5 Lucie Böhmová     2 Valášek Josef 150
ZN BASIKA, 4 53,0 Markéta Horáková     5 Sýkorová Marcela 150
ZN COMPACT, 6 53,0 Jiřina Andrésová     10 Vítek František 30
Čas: 01:21,54, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 9-3 3/4-3 3/4-4 1/4-4 3/4-3 1/4-20

Majitel: J.P.Gastro Žofín, Trenér: Vítek František, Chov: Mrs Colahan M.

1448 Cena reg.řed.fy van Gansewinkel pro JM
Rovina III.kat. - 1406 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARCHANDĚL GABRIEL, 2 57,0 Allan Petrlík     10 Petrlík Allan 30
2. LADY ZE ZAHÁJÍ, 2 52,5 Pavel Ježek     14 Kinský Pavel 60
3. MESIÁŠ, 2 56,0 Martin Pišl     6 Fedorowicz Vladislav 60
4. GLORIETTA, 2 55,0 Blanka Šarinová     12 Růžičková Martina 90
5. PENÍZEK, 2 56,0 Linda Gahlertová     2 Nolč Tomáš 110
6. GUENDETA, 2 52,5 Ilona Třešňáková     11 Pokorný Antonín 80
7. ASTEFIX, 2 53,5 Radek Koplík     8 Kotáb Eduard 30
8. CUKETKA, 2 55,0 Karol Šarina     1 Šatra Tomáš 60
9. GAMIL, 2 54,5 Lucie Herková     5 Dvořák Karel 110
10. ZENGI, 2 54,0 Monika Petruková     3 Faltová Oliva 150
11. MAXIM, 2 53,5 Šárka Pulpánová     9 Drlík Jaroslav 130
12. ROBIN, 2 56,0 Pavel Hlavatý     7 Kotáb Eduard 130
13. HOKI DAY, 2 53,0 Jana Bečková     13 Fencl Miroslav 120
Čas: 01:30,18, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 5-krk-1 3/4-2-1 3/4-2 1/2-3 3/4-1/2
Maj. prémie:
2 000 Kč (ARCHANDĚL GABRIEL)Hradiště
1 200 Kč (LADY ZE ZAHÁJÍ)Stáj Zahájí
800 Kč (MESIÁŠ)Denny N-Fedorowicz

Majitel: Hradiště, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Ševčík M.,Ing.

1449 Cena reg.řed.fy van Gansewinkel pro Prah
Rovina III.kat. - 1406 m, cena,
45000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TALGARA, 4 64,0 Y. von Ballmoos     6 Mudrová Radka 40
2. KRISTIAN(GER), 5 64,5 Tomáš Hurt     1 Růžičková Martina 40
3. LOVOŠ, 5 64,5 G. Arizkorreta     4 Faltová Oliva 80
4. SELENIT, 4 64,5 Thierri Steeger     7 Vítek František 80
5. HOH JUSTICE(GB), 5 64,5 Václav Luka 2, Ing.     5 Váňa Jaroslav 110
6. IRSKÁ ŠIPKA(IRE), 4 63,0 František Koucký     2 Šatra Tomáš 20
7. LADY TURADA(IRE), 7 63,0 Petr Kalina     3 Erban Jaroslav 110
Čas: 01:27,09, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1 1/2-krk-4 1/4-1-6
Maj. prémie:
2 500 Kč (TALGARA)Stáj Mudra
1 500 Kč (LOVOŠ)Falun
1 000 Kč (SELENIT)Monex

Majitel: Stáj Mudra, Trenér: Mudrová Radka, Chov: Hřebčín Napajedla

1450 Cena gen.ředitele van Gansewinkel a.s.
Rovina II.kat. - 1606 m, cena,
63000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LARISSA, 4 56,0 Ramil Děmidov     8 Šilhavý Ladislav 30
2. VISPI STAR(GB), 4 59,0 Karol Šarina     1 Šatra Tomáš 30
3. TALWER, 4 57,0 Jaroslav Donoval     2 Minařík Ferdinand 60
4. ARSAABA, 3 51,5 Radek Koplík     3 Koplík st. Zdeněk 120
5. MISS MAGE, 4 56,0 Ilona Třešňáková     5 Chaloupka Václav 20
6. TWILIGHT FANTASY, 4 56,0 Josef Bartoš     6 Lisek Jan 90
7. YOUNGSTER, 3 53,0 Jana Bečková     4 Hedbávná Kateřina 110
8. BEST OF BEAMS, 3 52,0 Blanka Šarinová     7 Suchánek Martin 100
Čas: 01:41,01, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-3/4-1 1/2-4 3/4-1 3/4-6-4
Maj. prémie:
3 500 Kč (LARISSA)MHM
2 100 Kč (TALWER)Ranný-Galerie Platýz
1 400 Kč (ARSAABA)Frances a.s.

Majitel: MHM, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Hřebčín Napajedla

1451 Cena reg.řed.fy van Gansewinkel pro JM
Rovina IV.kat. - 1806 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RADAR, 3 54,5 Iveta Steuerová     9 Vítek František 30
2. SLOGANA, 3 49,5 Adéla Klepetková     11 Čapková Marcela 100
3. SARAMON, 4 59,0 Josef Bartoš     7 Baštová Pavlína 110
4. HATCHER, 3 56,0 Karol Šarina     1 Drlík Jaroslav 40
5. MARQUISE, 5 54,5 Radek Koplík     5 Vítek František 80
6. VISTAT, 4 56,5 Linda Gahlertová     6 Pejšková Ivana 70
7. SEDRIK, 4 62,0 Ramil Děmidov     2 Šilhavý Ladislav 80
8. COOL LADY, 3 48,0 Pavel Ježek     12 Šatra Tomáš 60
9. NESPRA, 3 57,0 Marcel Novák     4 Bezstarosta Zdeněk 70
10. GLADIOLKA, 3 57,0 Kamila Bartošová     8 Bartoš st. Josef 80
11. VERY TIMES, 5 61,5 Andrea Machková     10 Pejšková Ivana 130
Čas: 01:55,83, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 4 3/4-krk-3/4-3/4-4 1/4-5-krk-1 1/4

Majitel: Dostihová stáj DHPV, Trenér: Vítek František, Chov: Hřebčín Napajedla

1452 Zlatý poh. van Gansewinkel International
Rovina II.kat. - 2406 m, cena,
63000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIBRILLA(FR), 6 55,0 Lucie Herková     5 Seménka Zdeněk 80
2. LATIDAR, 4 58,5 Karol Šarina     4 Suchánek Martin 30
3. LATIDA, 3 56,0 Jaroslav Donoval     6 Piruch Jozef 30
4. JESLADY(IRE), 3 52,5 Radek Koplík     1 Šatra Tomáš 80
5. PICADELA, 6 55,0 Pavel Ježek     2 Fialka Petr 110
6. GLARCAN, 3 53,0 Jana Bečková     3 Hedbávná Kateřina 100
7. SAL REI, 4 58,5 Allan Petrlík     8 Petrlík Allan 60
8. CATO, 3 55,5 Pavel Hlavatý     7 Jelínek Zbyněk 30
Čas: 02:34,48, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3 3/4-2 1/4-1 1/2-2 3/4-8-2-4 3/4
Maj. prémie:
3 500 Kč (LATIDAR)Edoc Brno
2 100 Kč (LATIDA)H.M.Reiner
1 400 Kč (PICADELA)Fialka-Stáj Picadela

Majitel: Nicole Valentová-Hradiště, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Daguzan-Garros M.,Mme La Fonta N.

1453 Cena na podporu recyklačních technologií
Rovina IV.kat. - 2206 m, cena,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VELMOC, 3 56,5 Jana Havelková     1 Pejšková Ivana 80
2. ELIŠKA PŘEMYSLOVNA, 4 54,0 Ilona Třešňáková     3 Ščevlík Marian 40
3. AGÁTA, 4 48,5 Pavel Ježek     2 Piruch Jozef 70
4. KLEMATIS, 5 57,5 Martin Pišl     11 Nosko Julius 70
5. RAYON, 5 57,0 Jaroslav Donoval     6 Minařík Ferdinand 60
6. CHAILAND, 3 53,5 Lenka Pišlová     9 Růžičková Martina 100
7. GLOGLOGLO, 3 56,0 Josef Bartoš     4 Lisek Michal 60
8. RUSTOX(FR), 4 52,5 Lucie Herková     7 Erban Jaroslav 80
9. WIDMON, 5 62,5 Šárka Pulpánová     12 Drlík Jaroslav 50
10. TUMILA, 5 54,5 Pavel Hlavatý     5 Vítek František 80
11. EVENING QUEEN(GER), 4 53,0 Jana Bečková     8 Vítek František 120
Čas: 02:21,80, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 12-2 1/4-3 1/4-3/4-7-1 1/2-hlava-krk

Majitel: Bioma, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Stáj A 1/1 Košťál

1454 Cena akciové společnosti Tempos Břeclav
Rovina V.kat. - 1406 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CENTIDUS, 3 59,5 Josef Bartoš     1 Jelínek Zbyněk 30
2. PICO DE SANTO, 5 60,5 František Koucký     4 Šatra Tomáš 60
3. CES DUR, 4 54,5 Pavel Hlavatý     3 Vítek Roman 80
4. LADY BOSS, 3 59,5 Karol Šarina     9 Fencl Miroslav 40
5. LAKRYMA, 3 48,0 Adéla Klepetková     2 Vítek František 30
6. SHANDOR, 3 50,0 Lucie Větrovcová     8 Minařík Ferdinand 40
7. SAWIN, 8 50,5 Lenka Pišlová     5 Karel Břetislav 130
8. BLACK MARY, 3 51,0 Veronika Marková     6 Pejšková Ivana 100
9. VINDOWS, 3 48,0 Pavel Ježek     7 Fialka Petr 130
10. GRIN, 9 54,0 Jaroslav Donoval     10 Minařík Ferdinand 40
Čas: 01:28,32, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3 1/4-1 1/2-2-4 1/4-2-kr.hlava-4 1/4-daleko

Majitel: *NK Glance, Trenér: Jelínek Zbyněk, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: