home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 16.09.2000 - Pardubice
stav dráhy: ( / )
1439 Handicap rezervačního systému TICKETS.CZ
Steeplechase III.kat. - 4200 m, cena,
60000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAVERN, 6 67,0 René Vinklárek     1 Vinklárek Vladimír  
ZN APLAUS, 9 71,5 Libor Štencl     2 Jelínek Zbyněk  
SN SORD, 5 70,5 Jaroslav Línek     3 Votava Jaroslav  
ZN BOTSWEL(IRE), 6 69,5 Josef Váňa st.     4 Váňa st. Josef  
SN DARTIS, 8 68,5 Marek Stromský     5 Ministr Antonín  
ZN ESBEATH, 4 67,5 Lukáš Kasl     6 Kinský Pavel  
SN NOZARETA, 7 65,0 Luboš Urbánek     8 Koplík st. Zdeněk  
ZN MOUNTAIN HYMN(IRE), 7 66,5 Jaroslav Myška     9 Novák Antonín  
ZN LEMOND, 4 64,5 Michal Köhl     10 Mottl Ivan  
Čas: 07:14,00, Mezičasy:
Výrok: x

Majitel: Vinklárek-Dešná, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Xaverov

1440 Cena Mrazíren Dašice, a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. METALLICA, 6 65,0 Jaroslav Myška     6 Kolář Josef  
2. HIRSCH, 4 63,0 Miroslav Umlášek     9 Popelka Stanislav  
3. MARIELLOR(FR), 8 64,0 Tomáš Nehasil     15 Váňa st. Josef  
4. KHELSINK(UKR), 10 68,5 Jan Havlíček     1 Havlíčková Zdena  
5. LOVKA, 9 64,0 Linda Gahlertová     5 Vinklárek Vladimír  
6. DESPERADO(POL), 4 64,5 Jiří Kameníček     8 Olehla Čestmír  
7. DOBROMYSL(IRE), 7 66,0 Aleš Dendiš     10 Horáková Lenka  
8. CASSIUS, 7 67,0 Martin Pišl     4 Nosko Julius  
9. ESKYMO, 10 67,5 Pavel Gutvirt     2 Šimek Jaroslav  
10. LIBARIOS, 4 62,5 Michal Köhl     12 Drin Rudolf  
11. DELIKT, 4 64,0 Jan Faltejsek     7 Kinský Pavel  
12. BOLEK, 5 67,0 Pavel Szikora     13 Růžičková Martina  
S FARIZEJ, 5 67,0 Pavel Složil st.     3 Složil Pavel  
ZN AYRTON, 5 68,5 František Jasinský     11 Brablc Vladimír  
ZN TROPICAL TERN(FR), 5 66,0 Roman Tůma     16 Holčák Radek  
SN BURNING FIRE(GER), 10 66,0 Luboš Urbánek     17 Koplík st. Zdeněk  
Čas: 04:25,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 4 1/2-2 1/2-7-4 1/2-6-11-2 1/4-1

Majitel: Orlická stavební, Trenér: Kolář Josef, Chov: Orlická Alba

1441 Cena akciové spol. KonekTel Pardubice
Proutky III.kat. - 2800 m, cena,
60000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MRAZÍK, 3 66,0 Radek Vrzal     5 Popelka Stanislav  
2. NIKOTIN, 3 64,0 Václav Luka 2, Ing.     9 Vocásek 3 František  
3. VAGANT, 3 62,5 Luboš Urbánek     3 Špelda Lubomír  
4. ESDARA, 3 60,5 Pavel Szikora     8 Szikora Pavel  
5. CELESIT, 3 64,0 Jiří Paulina     1 Suchánek Jiří  
6. APAČ, 3 60,5 Pavel Míča     7 Ševčík Miroslav  
7. KIWI GIRL, 3 60,0 Lucie Baluchová     2 Zolman Jan  
Z GALANTRY(GER), 3 61,5 Tomáš Nehasil     4 Krejčová Milena  
SN CERCARA, 3 62,0 Jiří Kameníček     6 Olehla Čestmír  
Čas: 03:14,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-13-3 1/4-krk-11-daleko

Majitel: Hvozd-Popelka, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Popelka S.,Ing.

1442 Cena Autoprodej Dukla Pardubice
Steeplechase II.kat. - 4200 m, cena,
80000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TABUN, 9 67,0 Tomáš Nehasil     2 Váňa st. Josef  
2. NASTĚNKA, 5 65,5 Pavel Míča     5 Ševčík Miroslav  
3. NARRATOR(POL), 6 67,5 Zdeněk Matysík     1 Horáková Lenka  
4. JANITA, 4 62,0 Jiří Kameníček     6 Olehla Čestmír  
5. ZTRACENÁ NADĚJE, 5 65,0 Tomáš Hurt     4 Hanuš Pavel  
6. VEKSEL(RUS), 5 67,0 Jurij Feodosiadij     7 Holčák František  
7. LUCYDARA, 6 65,0 Jan Rája     3 Suchánek Martin  
Čas: 05:11,00, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-hlava-1 3/4-9-3 1/2-18

Majitel: Stáj Rozmar, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Equisport Třebíč

1443 Cena Agropol. a.s.
Steeplechase II.kat. - 3300 m, cena,
80000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUCYMA, 9 66,0 Libor Štencl     7 Jelínek Zbyněk  
2. VÁLEČNÍK, 10 68,0 Josef Váňa st.     5 Váňa st. Josef  
3. SMILE UP(POL), 7 67,0 Vlastimil Špalek     1 Holčák Radek  
4. WINDGAP HILL(IRE), 9 67,5 Jaromír Šafář st.     2 Novák Antonín  
5. ABACAXI(IRE), 6 67,5 Michal Köhl     3 Kolář Josef  
6. GENEVIEVE, 5 65,0 Martin Pišl     6 Kinský Pavel  
7. SORENTO(POL), 6 67,0 Pavel Syrový     8 Hrudka st. Jaromír  
PN CERBERUS, 8 68,0 Jaroslav Línek     10 Votava Jaroslav  
PN MOKOTÓW(POL), 6 67,0 Zdeněk Řezáč     4 Valášek Josef  
Čas: 04:04,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/4-14-12-17-13-11

Majitel: DS Nisa Jablonec n/N., Trenér: Jelínek Zbyněk, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

1444 Zlatý pohár Plynostav IV.ročník
Proutky I.kat. - 4600 m, cena,
200000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MASTER BLADE(GER), 7 67,0 Josef Váňa st.     2 Váňa st. Josef  
2. CEDR, 4 64,0 Luboš Urbánek     6 Špelda Lubomír  
3. SADOMIS(POL), 5 67,0 Jiří Kameníček     7 Olehla Čestmír  
4. INNAMORATO(FR), 7 67,0 Vladimír Vrzáček     3 Baštová Pavlína  
5. VINCOLN, 5 67,0 Zdeněk Matysík     4 Horáková Lenka  
6. RENAISSANCE DANCER(IRE), 5 67,0 Petr Hochman     1 Složil Pavel  
7. CHRISTIAN, 5 67,0 Pavel Míča     5 Ševčík Miroslav  
Čas: 06:19,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1/2-6-8-8-6-7

Majitel: Stall Dream-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Erlengrund

1445 Velká cena Synthesie VII.ročník
Steeplechase I.kat. - 5800 m, cena,
200000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HŘIVNA, 9 65,0 Radim Petřík     6 Foukal Milan  
2. ST ROGER(IRE), 9 67,0 Josef Váňa st.     8 Váňa st. Josef  
3. VARCAS, 6 67,0 Marek Stromský     4 Ministr Antonín  
4. POLEBOS(GER), 7 67,0 Tomáš Nehasil     3 Váňa st. Josef  
5. HARD WESTPORT, 8 67,0 Jaroslav Línek     2 Votava Jaroslav  
6. GREBEC(SU), 10 67,5 Jaromír Šafář st.     5 Havlíčková Zdena  
7. MINI FOR, 9 67,0 Pavel Szikora     1 Chabada Ondřej  
Z LIZINK, 11 67,0 Pavel Složil st.     7 Složil Pavel  
Čas: 08:02,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 9-3 1/4-2 3/4-2-daleko-daleko

Majitel: Stáj Zelenková Yvona, Trenér: Foukal Milan, Chov: St.st.St.Město p.Sn.

1446 Cena Východočeského divadla v Pardubicíc
Steeplechase III.kat. - 4400 m, cena,
60000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EMIL, 9 66,0 Pavel Kašný     2 Váňa st. Josef  
2. PUEBLO, 7 66,5 Marek Stromský     6 Ministr Antonín  
3. BLÍN, 5 67,0 René Vinklárek     9 Vinklárek Vladimír  
4. BARIÉRKA, 7 63,0 Jaroslav Myška     3 Fogl Josef  
5. NÁVRAT DOMŮ, 6 65,0 Luboš Urbánek     10 Koplík Zdeno  
PN CRPON, 7 67,5 Martin Pišl     4 Kinský Pavel  
PN IOWA, 6 66,5 Jan Papoušek     7 Papoušek Jan  
Z RENT, 9 65,5 Pavel Průdek     11 Ministr Antonín  
Čas: 05:55,00, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3 1/2-3-7-daleko

Majitel: Makro-Holding, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: ZD Dolní Němčí


Dostihová komise: