home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 09.09.2000 - Kolesa
stav dráhy: ( / )
1417 Cena Energoland s.r.o. Lány na Důlku
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VLATENA, 4 50,0 Radek Žalud     6 Barbořík Jiří  
2. LADYNKA, 4 63,0 Tomáš Hurt     4 Vašina Josef  
3. RAMA, 9 48,0 Adéla Klepetková     7 Čapková Marcela  
4. NAOMI, 5 48,0 Pavel Ježek     8 Odl Roman  
5. LITIOSA, 5 52,0 František Drozda     2 Derych Vladimír  
6. MEGHALAYA, 4 54,0 Petra Kučerová     9 Vinklárek Vladimír  
7. IMITARRA, 5 55,0 Jaroslav Donoval     1 Hurt Jiří  
ZN LEADER, 4 60,5 Hana Havránková     3 Faltová Oliva  
Čas: 01:43,53, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/4-11-10-hlava-3 1/4-1

Majitel: DiJana Dobšice, Trenér: Barbořík Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla

1418 Cena HAK s.r.o. Pardubice
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHETIT, 4 56,0 Martin Knauer     7 Váňa Jaroslav  
2. FERGIE, 4 62,0 Jiří Chaloupka     9 Petrlík Allan  
3. ČIP, 7 61,5 Tomáš Hurt     2 Tichá Dana  
4. VERSIT, 3 64,5 Josef Bartoš     1 Votavová Jitka  
5. LADY TALOR, 4 50,0 Petra Egerová     6 Faltová Oliva  
6. BONANZA, 3 48,0 Adéla Klepetková     4 Čapková Marcela  
7. HELIS SILVER, 5 50,0 František Drozda     8 Derych Vladimír  
8. COME HIR, 3 48,0 Pavel Ježek     5 Fialka Petr  
9. SALARY, 3 50,0 Radek Žalud     3 Váňa Libor  
Čas: 02:22,52, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-1 1/2-1-4 1/2-3 1/4-10-13-2 1/2

Majitel: Agrotrans Otice-Poštulka, Trenér: Váňa Jaroslav, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

1419 Cena PROFI-ELRO s.r.o. Pardubice
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUCKY DAY, 3 58,0 Martin Knauer     8 Barbořík Jiří  
2. SIRAH, 3 56,0 Josef Bartoš     9 Bartoš st. Josef  
3. LAMBUS, 3 55,0 Radek Žalud     2 Lisek Michal  
4. INDAR, 3 48,0 Pavel Ježek     1 Hurt Jiří  
5. PESEKT, 3 60,5 Jaroslav Michna     4 Ministr Antonín  
6. GENITURE, 3 50,0 Žaneta Krelíková     6 Novák František  
7. VINDOWS, 3 48,0 Adéla Klepetková     3 Fialka Petr  
Čas: 01:42,56, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3 1/2-2 1/2-7-1 1/2-krk-13

Majitel: Trex, Trenér: Barbořík Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla

1420 Cena CAC Leasing a.s. Hradec Králové
Rovina III.kat. - 1000 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOVIFIX, 2 54,5 Pavel Ježek     3 Hurt Jiří  
2. SENEGAL(POL), 2 58,0 Martin Knauer     9 Knauer Martin  
3. SACRAMENTO, 2 55,5 Jiří Chaloupka     5 Chaloupka Václav  
4. LESLEY(GER), 2 54,0 Jaroslav Donoval     8 Neuberg Filip  
5. CENTRFILL, 2 54,5 Radek Žalud     10 Hrudka st. Jaromír  
6. MARŠÁL, 2 57,0 Tomáš Váňa     1 Váňa Tomáš  
7. MISS MISTERY, 2 53,5 Žaneta Krelíková     2 Novák Antonín  
8. TRN, 2 56,0 Josef Bartoš     7 Bartoš st. Josef  
9. MARKYTA, 2 55,0 Adéla Klepetková     6 Hurt Jiří  
Čas: 01:02,45, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1 1/2-krk-2-6-1 1/4-1-1/2-daleko
Maj. prémie:
2 000 Kč (MOVIFIX)Gabriela-Trachtová
1 200 Kč (SACRAMENTO)Twende
800 Kč (CENTRFILL)DS Viki

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Hrubý F.,Ing.

1421 Cena Michlovský s.r.o. Zlín
Steeplechase IV.kat. - 3800 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIKOLESA, 4 65,0 Kateřina Laštovková     1 Horák František  
2. LUCCA, 8 70,0 Jaroslav Juráň     6 Juráň Jaroslav  
3. PÍSNIČKA, 6 64,0 Tomáš Kocián     5 Chabada Ondřej  
4. TAVERN, 6 66,0 René Vinklárek     7 Vinklárek Vladimír  
5. DANDELION, 5 65,0 Pavel Syrový     3 Hrudka st. Jaromír  
6. YOSEMITE PARK, 4 66,0 Václav Soukup     4 Jelínek Zbyněk  
7. HEZRD, 7 65,0 Jaromír Dostál     2 Dostál Jaromír  
SN LENTIUS, 4 64,5 Tomáš Hurt     8 Váňa Tomáš  
Čas: 05:02,25, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 15-4-11-2 1/4-daleko-daleko

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Horák František, MVDr., Chov: Elektrovasury s.r.o.

1422 Cena SAVA TRADE s.r.o. Praha
Steeplechase III.kat. - 4000 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERIOR, 8 69,0 Igor Deščík     1 Neuberg Filip  
2. MARAKOS(FR), 5 67,5 Josef Váňa st.     4 Váňa st. Josef  
3. MEDEK, 10 67,0 Kateřina Laštovková     5 Brzobohatý Jiří  
4. UNISONO, 13 66,0 René Vinklárek     8 Vinklárek Vladimír  
5. ČESWALT(SLO), 6 64,5 Michal Köhl     7 Mottl Ivan  
PN NIPOND, 5 66,0 Tomáš Kocián     2 Chabada Ondřej  
Z KARTHUM(GER), 6 68,0 Jiří Plzák     6 Chaloupka Václav  
Čas: 05:30,85, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-11-2 1/4-4

Majitel: Stall Jacky-Picek, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hřebčín Napajedla

1423 Cena Sdružení řezníků
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BIOLEK(GER), 4 62,5 Michal Köhl     2 Mottl Ivan  
2. HORESTI(GB), 8 73,5 Josef Váňa st.     3 Váňa st. Josef  
3. SETNÍK, 7 64,5 Tomáš Hurt     5 Charbuský František  
4. VILLANO, 4 64,0 Jaroslav Myška     6 Novák František  
5. BACK BY DAWN(GB), 7 67,5 Jiří Plzák     10 Kutnar Pavel  
5. MOJE MALÁ, 9 62,0 Jan Faltejsek     12 Hurt Jiří  
7. GENIA, 4 60,0 Petra Kučerová     1 Vinklárek Vladimír  
Z ČEMEŘICE, 5 64,0 Tomáš Kocián     7 Janda Jiří  
Z ITA, 5 69,5 Jaroslav Juráň     8 Juráň Jaroslav  
PN ZEEROW, 4 64,0 Pavel Syrový     9 Hrudka st. Jaromír  
Čas: 04:07,92, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-10-2-8-současně-daleko

Majitel: Spojka s.r.o, Trenér: Mottl Ivan, Ing., Chov: Beyer D.


Dostihová komise: