home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 03.09.2000 - Praha
stav dráhy: ( / )
1401 Cena cestovní kanceláře Martin Tour
Rovina IV.kat. - 2406 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BEACH BOY, 4 55,5 Allan Petrlík     3 Šimuni Peter 40
2. BALLANTINA(IRE), 5 61,0 Jaroslav Kovařík     7 Michal Jiří 50
3. NESPRA, 3 54,5 Martin Knauer     1 Bezstarosta Zdeněk 40
4. RAYON, 5 61,0 Martin Pišl     5 Minařík Ferdinand 60
5. CHAILAND, 3 58,5 Radek Žalud     6 Růžičková Martina 30
6. BALLYTANA, 3 51,5 Lucie Herková     2 Váňa Jaroslav 90
7. BON SAUVAGE(FR), 8 54,0 Jan Faltejsek     4 Hurt Jiří 100
Čas: 02:37,95, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 5-krk-3 1/2-6-8-6

Majitel: ZPM Sport-Šimuni, Trenér: Šimuni Peter, Mgr., Chov: Charvát L.

1402 Cena společnosti Znovín Znojmo
Rovina V.kat. - 1806 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VENITA, 3 55,5 Laurent Beaucamp     5 Vítek Roman 20
2. COOL LADY, 3 58,0 Karol Šarina     4 Šatra Tomáš 40
3. SHANDOR, 3 50,0 Lucie Větrovcová     1 Minařík Ferdinand 100
4. SERENGETI, 3 56,0 Lucie Herková     3 Horáková Lenka 60
5. PANENKA, 5 60,0 Martin Knauer     6 Janatka Ivan 40
6. HONKY-TONKY, 8 48,0 Radana Fabrisová     2 Machain Vladimír 90
Čas: 01:55,90, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/4-1 1/2-daleko-1 1/2-hlava

Majitel: La Festa Cappuccino, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Hřebčín Napajedla

1403 Cena společnosti Kámen Zbraslav
Rovina III.kat. - 1506 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POLAR PRIDE(IRE), 3 55,5 Jaroslav Kovařík     4 Michal Jiří 100
2. THÁLIE, 3 55,5 Allan Petrlík     9 Váňa Libor 90
3. MIX, 3 52,5 Laurent Beaucamp     1 Vítek František 30
4. PREMONA(IRE), 3 52,0 Lucie Herková     12 Šatra Tomáš 110
5. NORTHERN JET(FR), 5 54,5 Pavel Ježek     5 Duchoň Tomáš 50
6. WIDMON, 5 54,5 Šárka Pulpánová     14 Drlík Jaroslav 70
7. RINALDO, 6 58,0 Tomáš Váňa     13 Fencl Miroslav 80
8. TALWER, 4 61,0 František Koucký     7 Minařík Ferdinand 50
9. GIOM, 6 56,0 Jana Havelková     2 Pejšková Ivana 60
10. AVANI, 4 58,5 Martin Knauer     6 Knauer Martin 110
11. JESMINA(IRE), 3 58,0 Karol Šarina     8 Fedorowicz Vladislav 50
12. VERY TIMES, 5 52,5 Petra Egerová     10 Pejšková Ivana 150
13. KLEMATIS, 5 49,5 Jiřina Andrésová     3 Nosko Julius 130
14. LUCKY DAY, 3 50,0 Radek Žalud     11 Barbořík Jiří 150
Čas: 01:31,92, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 4 1/4-krk-1/2-2 3/4-1 1/2-hlava-1-3/4
Maj. prémie:
2 000 Kč (THÁLIE)ČMSS a.s.
1 200 Kč (MIX)J.Bořek Dohalský-Vítek

Majitel: Alex Gorrie, Trenér: Michal Jiří, Chov: Magna Bloodstok

1404 Cena Československé obchodní banky
Rovina II.kat. - 1206 m, handicap,
63000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LABELLO`S KISS(USA), 5 53,5 Martin Knauer     6 Koplík Zdeno 110
2. PUKETA, 3 53,5 Lucie Herková     4 Dvořák Karel 50
3. GALENE(FR), 3 59,0 Radek Žalud     1 Chaloupka Václav 90
4. FER, 4 62,5 Martin Pišl     7 Minařík Ferdinand 60
5. CATAPULT, 3 57,5 Allan Petrlík     3 Petrlík Allan 80
6. SHANGILA, 3 51,0 Pavel Ježek     8 Horáková Lenka 130
7. DANCING ICON(IRE), 5 59,0 Karol Šarina     2 Šatra Tomáš 30
8. MISS MINI, 4 51,0 Jaroslav Kovařík     5 Janíček Stanislav 110
9. SUN SHINE CLARE(GB), 5 58,0 Jan Rája     10 Vítek František 60
10. CENTURY DAY, 4 58,0 Tomáš Váňa     9 Růžičková Martina 40
Čas: 01:12,95, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1-1/2-1 1/4-1 1/2-krk-3-1/2
Maj. prémie:
3 500 Kč (PUKETA)Dostihová stáj Obříství
2 100 Kč (FER)Sieza
1 400 Kč (CATAPULT)Sectori

Majitel: Köi Dent, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Dr.Martin Ch.and Mrs

1405 Bushnell Cup
Rovina IV.kat. - 1206 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MISTER PROMPT, 4 63,5 Allan Petrlík     8 Štípa Ladislav 80
2. DETROIT ROMANCE(IRE), 4 56,0 Lenka Pišlová     10 Fedorowicz Vladislav 40
3. HATCHER, 3 59,0 Karol Šarina     2 Drlík Jaroslav 40
4. COWLEY, 3 62,5 František Koucký     6 Nolč Tomáš 40
5. GANÁH, 3 56,5 Ilona Kykalová, MUDr.     1 Dvořák Karel 80
6. VLATENA, 4 50,0 Radek Žalud     4 Barbořík Jiří 80
7. LIGONA, 5 56,0 Lucie Větrovcová     7 Minařík Ferdinand 70
8. ATLETKA, 4 53,0 Jaroslav Kovařík     3 Kroczek Jan 70
9. BLACK MARY, 3 50,5 Veronika Marková     9 Pejšková Ivana 110
10. HAPPY PLAY, 8 48,0 Radana Fabrisová     5 Machain Vladimír 500
Čas: 01:14,20, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-3/4-4 1/2-5-1-2 1/2-4 3/4-3 3/4

Majitel: Dostihová stáj Zienert, Trenér: Štípa Ladislav, Chov: Lipanský P.


Dostihová komise: