home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 03.09.2000 - Most
stav dráhy: ( / )
1406 Cena Stach & I.P.
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap,
40500 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BIVOJ(IRE), 3 52,0 Radek Koplík     5 Horáková Lenka  
2. FLYING WELLS(SWI), 3 48,0 Adéla Klepetková     6 Vítek Roman  
3. KIMBERLY, 4 48,5 Renata Pátková     3 Krejčová Milena  
4. LOVOŠ, 5 63,0 Jan Demele     7 Faltová Oliva  
5. SHAPELY FAIR, 3 52,0 Linda Fedorowiczová     9 Fedorowicz Vladislav  
6. SEDRIK, 4 57,5 Ramil Děmidov     4 Šilhavý Ladislav  
7. VALDŠTEJN(IRE), 3 52,0 Ilona Třešňáková     2 Šatra Tomáš  
8. TUMILA, 5 55,5 Josef Bartoš     1 Vítek František  
9. ESPLANADE(GER), 4 53,5 Dalibor Török     8 Kotáb Eduard  
Čas: 01:57,91, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-3/4-2-2-3/4-1 3/4-nos-9
Maj. prémie:
2 250 Kč (KIMBERLY)Nelan-Krejčí
1 350 Kč (LOVOŠ)Falun
900 Kč (SHAPELY FAIR)LiRa-Špaček Xaverov

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Moloney E.

1407 Cena MUS-Uniservis, spol. s r.o.
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CO CHCEŠ, 4 58,0 Ivan Kub     10 Kub Petr  
2. PIZZERIA, 4 55,5 Josef Bartoš     8 Jelínek Zbyněk  
3. DESAVA, 4 56,0 Pavel Boček     12 Héč Karel  
4. LADARON, 5 58,5 Ramil Děmidov     1 Šilhavý Ladislav  
5. ARSAABA, 3 58,5 Dalibor Török     4 Koplík st. Zdeněk  
6. CHEPOS, 5 55,0 Martina Polzerová     5 Zajko Karel  
7. KING`S BARA, 3 55,0 Jiří Chaloupka     2 Chaloupka st. Jiří  
8. FOREST, 3 55,0 Petr Florian     6 Voršilková Helena  
9. CAROLANS, 4 57,0 Jan Demele     11 Fialka Petr  
10. IVAN, 3 53,5 Ilona Třešňáková     3 Faltová Oliva  
11. ČUPERA, 3 53,5 Radek Koplík     7 Knor Zdeněk  
12. MILLI, 4 56,0 Lenka Tyrnerová     9 Tajmr Josef  
Čas: 01:30,23, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/4-hlava-1 3/4-1-4-3-6-7

Majitel: Hugo-Kub, Trenér: Kub Petr, Chov: Eichler V.,Ing.

1408 Cena Kooperativy pojišťovny, a.s.
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARCHANDĚL(IRE), 4 65,0 Zdeněk Matysík     9 Horáková Lenka  
2. THESSALON, 8 66,5 Vladimír Vrzáček     11 Baštová Pavlína  
3. DURAR(GB), 5 66,5 Michal Köhl     4 Šatra Tomáš  
4. WHIPPET(GDR), 11 63,5 Kateřina Kroulová     12 Váňa st. Josef  
4. ZLATÝ MĚSÍC, 4 62,5 Pavel Szikora     1 Pátková Renata  
6. CORADGO(FR), 4 63,0 Martin Liška     10 Michal Jiří  
7. SELENIT, 4 64,0 Zbyněk Dohnal     8 Vítek František  
8. VENO(POL), 5 64,5 Josef Bartoš     2 Zolman Jan  
9. SARAMON, 4 62,0 Vilém Hlaváček     5 Baštová Pavlína  
10. DATA ES, 5 63,5 Vladimír Černý     3 Vavroušek Josef  
SN ČUPERKA, 4 60,0 Tomáš Nehasil     6 Knor Zdeněk  
PN BAGATELLA, 5 62,5 Ludvík Temel     7 Seménka Zdeněk  
Čas: 03:35,26, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 1 1/4-12-daleko-současně-daleko-8-daleko-12

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Rocklow Stud

1409 Cena Chemopetrolu Elsev s.r.o.
Rovina II.kat. - 2200 m, cena,
63000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LARCAN, 3 56,0 Ramil Děmidov     2 Šilhavý Ladislav  
2. CENTMON, 5 59,0 Ivan Kub     7 Vítek František  
3. SAL REI, 4 59,0 Jan Demele     10 Petrlík Allan  
4. WIKKO(GER), 6 59,0 Jaroslav Donoval     8 Neuberg Filip  
5. LIBRILLA(FR), 6 57,5 Jiří Chaloupka     4 Seménka Zdeněk  
6. OKKER(SLO), 5 59,0 Josef Bartoš     9 Horák František  
7. LAZAIRE(GER), 5 57,5 Dalibor Török     6 Kotáb Eduard  
8. PICADELA, 6 57,5 Petr Florian     1 Fialka Petr  
9. LYKRA, 5 57,5 Jaroslav Michna     11 Mičánek Aleš  
10. INSTANTANEOUS(GB), 8 57,5 Michaela Šenková     3 Vocásek 3 František  
11. SURE FIRE(GB), 3 55,0 Radek Koplík     5 Baštová Pavlína  
Čas: 02:22,06, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 4 1/2-1/2-hlava-3-4 1/2-2-2 3/4-2 1/4
Maj. prémie:
3 500 Kč (LARCAN)Topaz
2 100 Kč (CENTMON)Joly
1 400 Kč (SAL REI)Nela-M

Majitel: Topaz, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Hřebčín Napajedla

1410 Cena města Chomutov
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARWICK, 4 65,0 Zdeněk Matysík     6 Horáková Lenka  
2. JAVELLIN, 9 68,0 Josef Bartoš     3 Krejčí Pavel  
3. LANETTA, 4 65,0 Libor Štencl     2 Jelínek Zbyněk  
4. LOUISIA, 4 61,5 Pavel Szikora     1 Pátková Renata  
5. FERGAS, 4 65,5 Linda Gahlertová     4 Sýkorová Marcela  
Z ZTRACENÁ NADĚJE, 5 65,0 Tomáš Hurt     5 Hanuš Pavel  
Čas: 04:29,77, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 5-1 1/4-8-daleko

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Vanda V.

1411 CENA SCHPMDK-Cena Severočeských dolů a.s
Rovina CH - 2000 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CELEBRATION(GER), 3 56,0 Radek Koplík     1 Koplík st. Zdeněk  
2. CASSIE, 3 56,0 Jan Demele     2 Vraj Radek  
3. LACCARIA, 3 56,0 Dalibor Török     3 Héč Karel  
4. MISS MAGE, 4 59,5 Jiří Chaloupka     7 Chaloupka Václav  
5. LAKÝRKA, 3 56,0 Adéla Klepetková     8 Baštová Pavlína  
5. VENDULKA(IRE), 4 59,5 Ivan Kub     9 Vítek František  
7. VADUKA, 3 56,0 Josef Bartoš     5 Piruch Jozef  
8. GLORIA MUNDI, 3 56,0 Ramil Děmidov     4 Fedorowicz Vladislav  
9. ELIŠKA PŘEMYSLOVNA, 4 59,5 Ilona Třešňáková     6 Ščevlík Marian  
Čas: 02:10,83, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3-2 1/2-1/2-1 1/4-současně-3-4
Maj. prémie:
6 000 Kč (CASSIE)Marko-Zlín
3 600 Kč (LACCARIA)Agroklas Slavkov
2 400 Kč (MISS MAGE)SOS Dětské vesničky

Majitel: Frances a.s., Trenér: Koplík st. Zdeněk, Chov: Carlton Consultants L.t.d.

1412 Cena Hipodromu Most a.s.
Rovina III.kat. - 1200 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CZERVEZA, 2 55,5 Josef Bartoš     5 Knotek Rudolf  
2. PISTÁCIA, 2 57,0 Jaroslav Michna     2 Hanousek Ladislav  
3. VIGI, 2 52,5 Radek Koplík     1 Knor Zdeněk  
4. HISPANIA, 2 55,0 Jaroslav Donoval     6 Voršilková Helena  
5. MINI PENALTA, 2 55,0 Jiří Chaloupka     7 Chaloupka st. Jiří  
6. BABY BREEZE, 2 55,0 Petr Florian     4 Voršilková Helena  
7. IMPERIÁTOR, 2 53,5 Ilona Třešňáková     3 Ščevlík Marian  
Čas: 01:14,99, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ krk-8-krk-3-4 1/2-15

Majitel: Magic Night, Trenér: Knotek Rudolf, Chov: Knotek R.


Dostihová komise: