home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 02.09.2000 - Lysá nad Labem
stav dráhy: ( / )
1394 Cena Živnostenské pojišťovny
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIGHT, 4 57,5 Martin Koleňák     5 Vítek František  
2. RADAR, 3 54,0 Iveta Steuerová     10 Vítek František  
3. BATIK, 9 57,5 Josef Bartoš     8 Luka st. Václav  
4. LENTIUS, 4 59,0 Tomáš Váňa     4 Váňa Tomáš  
5. MONAGUA, 4 55,5 Jan Faltejsek     12 Popelka Stanislav  
6. INGOT, 6 56,5 Kamila Protivínská     7 Svoboda Josef  
7. NALDA, 4 54,0 Michaela Šenková     9 Nosko Julius  
8. TOMÁŠ, 5 57,5 Martin Pišl     6 Peťulová Petra  
9. EVENING QUEEN(GER), 4 57,5 Jaroslav Kovařík     3 Vítek František  
10. MERAN, 5 61,0 Tomáš Hurt     11 Hurt Jiří  
11. HELIS SILVER, 5 54,0 Jan Derych     13 Derych Vladimír  
Čas: 02:30,09, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1 1/4-5-10-1/2-7-2-7

Majitel: Seli Lysá n.Labem, Trenér: Vítek František, Chov: Vítová V.

1395 Cena společnosti Program PANGAMIN
Rovina III.kat. - 1600 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VIZULE, 2 54,5 Radek Žalud     9 Hurt Jiří  
2. WIZARD RED, 2 56,5 Josef Bartoš     4 Dvořák Karel  
3. ZIRA, 2 57,0 Martin Knauer     8 Knauer Martin  
4. LETNÍ VÍTR, 2 58,0 Ramil Děmidov     12 Šilhavý Ladislav  
5. CURTIS, 2 58,0 Dušan Andrés     10 Andrés Josef  
6. IRSAY OLIVER, 2 58,0 Ivan Kub     6 Vítek Roman  
7. SMARAGD, 2 55,5 Jaroslav Donoval     7 Stráský Josef  
8. LONG DAY, 2 56,0 Martin Pišl     13 Kutnar Pavel  
9. KERLAND, 2 56,5 Martin Koleňák     1 Stašková Eva  
10. VINÍK, 2 56,0 Jaroslav Kovařík     2 Grassl Marian  
11. GOA, 2 54,0 Monika Petruková     5 Faltová Oliva  
ZN HEBONY, 2 52,5 Dagmar Křupková     3 Popelka Stanislav  
Čas: 01:50,09, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 5-1/2-krk-1-8-1 1/4-3-krk
Maj. prémie:
2 000 Kč (VIZULE)Gabriela-Trachtová
1 200 Kč (WIZARD RED)Stáj Mlékojedy
800 Kč (ZIRA)Jablonec-ALLA s.r.o.

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Pšurný Josef

1396 Cena Potraviny Horáčková -Brniště
Rovina V.kat. - 1700 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GLADIOLKA, 3 60,0 Kamila Bartošová     11 Bartoš st. Josef  
2. FIFEJDA, 3 51,0 Jaroslav Kovařík     10 Vítek František  
3. ČIP, 7 62,0 Tomáš Hurt     6 Tichá Dana  
4. SPEKULANT, 3 56,5 Ramil Děmidov     4 Luka st. Václav  
5. LUCKY MARY, 3 52,0 Radek Žalud     3 Vítek František  
6. ECOLA, 3 59,0 Martin Knauer     1 Knauer Martin  
7. LADY BOSS, 3 58,5 Tomáš Váňa     2 Fencl Miroslav  
8. VIP, 5 55,0 Jaroslav Donoval     8 Neuberg Filip  
9. LITIOSA, 5 57,5 Josef Bartoš     5 Derych Vladimír  
10. VIKUNIA, 3 55,5 Iveta Steuerová     7 Grassl Marian  
Čas: 01:53,57, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-4-kr.hlava-2-3/4-1 1/2-2 1/4-2

Majitel: Stáj Bartoš, Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: Bartoš J.

1397 Cena CoNETSys s.r.o.
Rovina III.kat. - 1700 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ATHOS, 9 58,0 Ramil Děmidov     4 Luka st. Václav  
2. VŠECKO, 4 56,0 Josef Bartoš     5 Bartoš st. Josef  
3. SHEFFIELD SHARK(IRE), 6 57,0 Martin Knauer     7 Hurt Jiří  
4. SHEEN GOLD(IRE), 8 57,0 Tomáš Váňa     2 Fencl Miroslav  
5. ANTALOS(GER), 7 55,0 Jaroslav Donoval     8 Svoboda Josef  
6. LINEO(GER), 4 57,0 Michal Köhl     6 Mottl Ivan  
DD LAMONTA, 5 53,0 Radek Žalud     1 Dyntarová Marcela  
Čas: 01:52,54, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 4-2 3/4-1 1/4-6-8-daleko
Maj. prémie:
2 000 Kč (ATHOS)Stáj Luka-Mandak
1 200 Kč (VŠECKO)Stáj Bartoš

Majitel: Stáj Luka-Mandak, Trenér: Luka st. Václav, Ing., Chov: Hř.Albertovec

1398 Steeplechase B&K Trans
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RATONY, 4 67,0 Jan Papoušek     4 Papoušek Jan  
2. VIA TRIA, 6 66,0 Linda Gahlertová     6 Šusta Miroslav  
3. SAPSHARP, 7 66,0 Zdeněk Matysík     10 Horáková Lenka  
4. ORM, 4 63,5 Libor Šimůnek     11 Barbořík Jiří  
5. VIZE, 6 65,0 Pavla Šimková     12 Hanousek Ladislav  
6. VIKITA, 5 65,5 Kateřina Laštovková     5 Nehasil Miroslav  
PN ZRADA, 4 60,0 Martin Koleňák     3 Mudrová Radka  
Z VALINSKA, 4 62,0 Luboš Urbánek     1 Koplík Zdeno  
Z KING JERRY, 5 66,0 Jan Kroczek     7 Kroczek Jan  
PN ELUX, 9 64,0 Martina Polzerová     8 Zajko Karel  
PN GEIS, 4 60,0 Jan Faltejsek     9 Zolman Jan  
Čas: 04:49,51, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 7-12-5-3-4 1/2

Majitel: Stáj Papoušek, Trenér: Papoušek Jan, Chov: Hřebčín Napajedla

1399 P.P.Cukrovar a rafinerie TTD Dobrovice
Proutky IV.kat. - 2400 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SALARY, 3 63,5 Tomáš Hurt     9 Váňa Libor  
2. VERCANA, 3 62,0 Luboš Urbánek     5 Koplík Zdeno  
3. VALENTINKA, 3 60,0 Martin Pišl     7 Šilhavý Ladislav  
4. SWALLOW, 3 62,5 Josef Bartoš     6 Papoušek Jan  
5. HODNOST, 3 60,0 Radek Vrzal     11 Popelka Stanislav  
6. KALTA, 3 60,0 Josef Sovka     2 Kroutilík Jaroslav  
7. ESPERANTA, 3 60,0 Linda Gahlertová     10 Mudrová Radka  
8. ESDARA, 3 60,5 Pavel Szikora     3 Stráský Josef  
9. CHARLIE`S RISK, 3 62,0 Josef Dušek     8 Luka st. Václav  
10. VIŠNIČKA, 3 60,0 Jan Rája     1 Bezstarosta Zdeněk  
Z SHE'S LOVELY(IRE), 3 63,0 Martin Liška     4 Michal Jiří  
Čas: 02:50,10, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 5-4-hlava-5-krk-1/2-2-1/2

Majitel: ČMSS a.s., Trenér: Váňa Libor, Ing., Chov: Valory Plačovice

1400 Steeplechase ZZN Polabí
Steeplechase III.kat. - 3800 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ILION, 10 69,0 Zdeněk Matysík     5 Horáková Lenka  
2. VERIOR, 8 68,5 Igor Deščík     7 Neuberg Filip  
3. CASSIUS, 7 66,0 Martin Pišl     1 Nosko Julius  
4. NOZARETA, 7 64,0 Luboš Urbánek     4 Koplík st. Zdeněk  
5. IMMAM(POL), 8 65,0 Jan Faltejsek     3 Míček Milan  
6. MOKOTÓW(POL), 6 66,0 Zdeněk Řezáč     2 Valášek Josef  
Z FOLK, 9 71,5 Miroslav Hanuš     8 Šilhavý Ladislav  
Z KORRIKA(FR), 9 68,0 Ladislav Hanousek     9 Hanousek Ladislav  
Z CLÁRA(SLO), 6 64,0 Michal Köhl     6 Mottl Ivan  
Čas: 05:13,37, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/2-daleko-20-15-8

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: ZD Březůvky


Dostihová komise: