home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 27.08.2000 - Slušovice
stav dráhy: ( / )
1384 Cena CONET PLUS s.r.o. Praha
Rovina III.kat. - 1100 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ESCAPÁDA, 2 54,5 Martin Šťastný     7 Suchánek Jiří  
2. SEATTLE DAISY, 2 56,0 Jaroslav Michna     9 Vraj Radek  
3. BRROOKLET, 2 56,0 Josef Sovka     11 Kroutilík Jaroslav  
4. RYZLINK, 2 55,5 Pavel Ježek     4 Holčák František  
5. GUENDETA, 2 56,0 Martin Knauer     10 Pokorný Antonín  
6. CHODEC, 2 57,0 Roman Tůma     3 Šnajdárek Josef  
7. KEILAND, 2 56,0 Petr Florian     6 Vízdalová Marta  
8. LONGAR, 2 54,0 Lucie Baluchová     12 Moravec Zdeněk  
9. LAGENA, 2 55,0 Karel Stryja     13 Sousedík Pavel  
10. MODUL, 2 54,5 Dana Zajíčková     5 Zajíček Miloslav  
11. GINSANA, 2 55,0 Josef Bartoš     1 Foukal Milan  
12. BRIANA, 2 56,0 Jan Demele     8 Vraj Radek  
Čas: 01:09,46, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 1 3/4-7-1/2-1 1/2-2 1/4-3-1/2-3 1/2
Maj. prémie:
2 000 Kč (ESCAPÁDA)Hřebčín Napajedla a.s.
1 200 Kč (SEATTLE DAISY)Fatra Napajedla
800 Kč (BRROOKLET)Horse Farm Kroutilík

Majitel: Hřebčín Napajedla a.s., Trenér: Suchánek Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla

1385 Cena KOVEX-KOVÁRNA s.r.o. Hošťálková
Rovina V.kat. - 1800 m, cena,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KENEGA, 3 56,5 Jaroslav Kovařík     12 Vanda Vítězslav  
2. SPEEDY STAR, 3 58,0 Petr Kalina     3 Chaloupka st. Jiří  
3. MOON, 3 56,0 Josef Sovka     6 Kroutilík Jaroslav  
4. POLLY MEY, 3 58,0 Jiří Chaloupka     5 Okleštěk Miloslav  
5. TOSCAN, 3 58,0 Jaroslav Michna     10 Míček Milan  
6. NATÁLKA, 3 55,0 Anna Koláčková     9 Dostál Jaromír  
7. NITELLA, 3 56,5 Jan Demele     4 Vraj Radek  
8. KAYLOSZ, 3 58,5 Roman Tůma     11 Holčák František  
9. HERNA, 3 54,0 Jan Faltejsek     2 Olehla Čestmír  
10. VINDOWS, 3 54,0 Pavel Ježek     8 Fialka Petr  
11. DUHOVKA, 3 55,0 Lenka Králová     7 Hartmann Antonín  
12. ZIGI, 3 55,0 Karel Stryja     1 Uhl Jiří  
Čas: 01:56,60, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 6-3/4-3/4-1/2-1/2-hlava-1 1/4-11

Majitel: M & S Car Matoušek, Trenér: Vanda Vítězslav, Chov: Vanda V.

1386 Cena Radim Masný - DS RADKA Opava
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CUTTER, 6 59,5 František Jasinský     6 Novák Antonín  
2. VLNHETTA, 3 55,5 Jaroslav Kovařík     3 Mrštík Michael  
3. IRONIC, 6 58,5 Pavel Ježek     13 Holčák František  
4. VODOPÁD, 3 54,5 Martin Šťastný     14 Suchánek Jiří  
5. HAWAIIAN STAR, 4 61,0 Jan Demele     2 Vraj Radek  
6. BEACH STAR, 6 57,5 František Koucký     12 Štěpánek Milan  
7. HAPPY DREAM(SLO), 3 57,0 Rudolf Švejda     11 Zobal František  
8. SATÉN, 3 57,0 Jaroslav Michna     10 Mrštík Michael  
9. DISA(SLO), 3 55,5 Marie Zobalová     7 Zobal František  
10. ENIGMA, 4 56,0 Ivana Lainková     8 Hartmann Antonín  
11. EXPO, 7 59,5 Lenka Syslová     4 Syslová Lenka  
Čas: 01:40,81, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 6-1 1/4-1-3-1 1/2-2-1 1/2-8

Majitel: Jantar Bruntál, Trenér: Novák Antonín, Chov: Jantar Bruntál

1387 Cena SALMA CZ - výrobce piva VALACH
Steeplechase III.kat. - 4000 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JANITA, 4 60,5 Jan Faltejsek     4 Olehla Čestmír  
2. STEFFI, 4 64,0 Jiří Paulina     2 Suchánek Jiří  
3. FLAMBI, 5 68,5 Miroslav Umlášek     7 Zajíček Miloslav  
D CHRISTIAN, 5 67,5 Lucie Baluchová     1 Ševčík Miroslav  
4. CONFIDENCE, 10 69,0 Jaromír Šafář st.     5 Váňa Jaroslav  
6. HRONEC, 5 68,0 Jaromír Dostál     11 Dostál Jaromír  
ZN FLAMENGO(POL), 8 66,5 Tomáš Opíchal     9 Moravec Zdeněk  
PN KERLINK, 5 66,5 Lenka Syslová     3 Míček Milan  
Čas: 04:57,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 15-4-5-1-7

Majitel: Faltejsek, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Hř.Albertovec

1388 ZÁŘIJOVÁ CENA-Velká cena města Slušovic
Rovina CH - 1000 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GENEVELLE(IRE), 3 54,5 Pavel Ježek     3 Holčák František  
2. GOLDPALOMA, 4 56,5 Jiří Chaloupka     10 Héč Karel  
3. PIERO, 7 58,0 Josef Bartoš     2 Andrés Josef  
4. ROSE ROTE, 5 56,5 Jan Demele     12 Vraj Radek  
5. COMPLETA, 3 54,5 Martin Knauer     1 Štěpánek Milan  
6. LABELLO`S KISS(USA), 5 58,0 Radek Koplík     4 Koplík Zdeno  
7. MISS MINI, 4 56,5 Rudolf Švejda     6 Janíček Stanislav  
8. YOKOMON, 4 58,0 Jaroslav Michna     7 Piruch Jozef  
9. SAKFORT(POL), 5 60,0 Marek Stromský     11 Moravec Zdeněk  
10. WIKKO(GER), 6 58,0 Jaroslav Donoval     9 Neuberg Filip  
11. CYRION(POL), 4 58,0 Roman Tůma     8 Holčák Radek  
12. ČERTOS(SLO), 7 58,0 Petr Florian     5 Vízdalová Marta  
Čas: 00:59,07, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3-kr.hlava-3/4-1/2-1 1/4-1 3/4-2 1/2-1
Maj. prémie:
6 000 Kč (GOLDPALOMA)Agroklas Slavkov
3 600 Kč (PIERO)Pe Gaz International
2 400 Kč (ROSE ROTE)Stáj Eremiáš

Majitel: Ray Racing, Trenér: Holčák František, Chov: O`Connor J.

1389 Handicap TURF CENTRUM Morava s.r.o.
Rovina III.kat. - 2200 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIVREE(IRE), 3 51,0 Jaroslav Kovařík     7 Zobal František  
2. PICADELA, 6 53,0 Pavel Ježek     3 Fialka Petr  
3. VOKALA, 3 51,5 Lucie Herková     1 Pokorný Antonín  
4. SCANGEES, 4 63,5 Martin Knauer     9 Foukal Milan  
5. BROOKLYN, 3 60,5 Josef Bartoš     2 Votavová Jitka  
6. HESPA(SLO), 6 56,5 Jaroslav Michna     12 Vraj Radek  
7. BONA FIDE, 4 59,5 František Jasinský     6 Novák Antonín  
8. ALDO, 3 55,0 Rudolf Švejda     4 Váňa Jaroslav  
9. LUCILLIUS, 7 59,0 Jan Demele     8 Štěpánek Milan  
S MARIE LE FAIR(GER), 3 54,5 Radek Koplík     10 Koplík st. Zdeněk  
Čas: 02:20,07, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/2-1-6-2 1/2-nos-3/4-krk-daleko
Maj. prémie:
2 000 Kč (PICADELA)Fialka-Stáj Picadela
1 200 Kč (VOKALA)Agro 2000
800 Kč (SCANGEES)DS J+P Nedoma CZ

Majitel: Stáj Klemensich, Trenér: Zobal František, Chov: Firma Dan


Dostihová komise: