home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 26.08.2000 - Pardubice
stav dráhy: ( / )
1376 Cena reklamního ateliéru PROART
Proutky I.kat. - 3500 m, cena,
80000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CANDERELI(IRE), 6 67,5 Zdeněk Matysík     10 Horáková Lenka  
2. CEDR, 4 64,5 Luboš Urbánek     5 Špelda Lubomír  
3. ZAROW, 7 68,0 Pavel Szikora     7 Szikora Pavel  
4. FOLKLÓR, 7 67,0 Tomáš Hurt     4 Hovadová Jana  
5. ALEXA, 5 65,0 Marek Stromský     3 Miška Josef  
6. VRATISLAV, 8 67,0 Václav Luka 2, Ing.     1 Luka st. Václav  
7. ARNU, 8 67,5 Jaroslav Myška     13 Novák Antonín  
8. DECENT FELLOW(GER), 5 67,0 Josef Váňa st.     12 Váňa st. Josef  
9. LAVERNA GIRL, 7 65,0 Zdeněk Řezáč     6 Řezáčová Jana  
10. JUNGER(POL), 6 67,0 Vladislav Snitkovskij     11 Holčák Radek  
Z LICENTA, 5 65,0 Petr Hochman     8 Složil Pavel  
SN FARIZEJ, 5 67,0 Pavel Složil st.     9 Složil Pavel  
Z BROADWAY HILL(GER), 4 64,0 Vlastimil Špalek     14 Koplík Zdeno  
Čas: 04:11,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-2 1/2-3-1-7-1 1/4-5-12

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: His Highness The Aga Khan`s St.

1377 Handicap truhlářství Kopřivňanská
Steeplechase III.kat. - 4500 m, handicap,
60000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NERIS(POL), 6 65,0 Josef Váňa st.     1 Váňa st. Josef  
2. CERBERUS, 8 63,5 Jaroslav Línek     8 Votava Jaroslav  
3. BARGIEL(POL), 5 68,0 Marek Stromský     10 Holčák Radek  
4. GRENDA, 5 68,0 František Jasinský     7 Novák Antonín  
5. MORGEN, 7 61,0 Stanislav Seďa     5 Švásta Jiří  
6. OCEAN WIND, 5 63,0 Zdeněk Řezáč     3 Řezáčová Jana  
7. DIAMANT(UKR), 7 70,5 Pavel Szikora     2 Havlíčková Zdena  
Čas: 06:35,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 4-1 1/4-5-18-daleko-daleko

Majitel: Stajnia Gula-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: SK Golejewko

1378 Cena SVOS Přelouč, s.r.o.
Steeplechase III.kat. - 3400 m, cena,
60000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JISS MAY, 5 67,0 René Vinklárek     9 Vinklárek Vladimír  
2. CORECTA, 5 64,5 Marek Stromský     1 Mrštík Michael  
3. COCO JACK(FR), 5 68,0 Tomáš Nehasil     13 Váňa st. Josef  
4. DESPERADO(POL), 4 62,5 Jiří Kameníček     5 Olehla Čestmír  
5. YOSEMITE PARK, 4 66,0 Václav Soukup     12 Jelínek Zbyněk  
S KIRBY, 4 60,0 Stanislav Seďa     2 Plch Josef  
ZN MUDDY'S BOY(POL), 4 65,0 Vladislav Snitkovskij     4 Holčák Radek  
PN LOGA, 4 60,0 Roman Tůma     8 Holčák Radek  
SN DELINKA, 5 66,0 Jiří Paulina     10 Suchánek Jiří  
PN SORD, 5 70,5 Václav Luka 2, Ing.     11 Votava Jaroslav  
Čas: 04:23,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 6-4 1/2-daleko-daleko

Majitel: Vinklárek-Dešná, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Valory Plačovice

1379 Cena Karma, a.s.
Steeplechase II.kat. - 5000 m, cena,
80000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PERUÁN, 12 67,5 Zdeněk Matysík     8 Horáková Lenka  
2. BARROW, 10 68,5 Tomáš Nehasil     1 Váňa st. Josef  
3. LATERIT, 8 67,0 Libor Štencl     2 Jelínek Zbyněk  
4. ARONET, 7 67,5 René Vinklárek     6 Vinklárek Vladimír  
5. OM(POL), 8 68,0 Vlastimil Špalek     3 Holčák Radek  
Z MARGIT(SLO), 6 65,0 Michal Köhl     9 Mottl Ivan  
Čas: 06:46,00, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 1 1/2-3 1/4-hlava-2 1/2

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: St.st.Znojmo

1380 Cena pardubických základních škol
Proutky III.kat. - 2800 m, cena,
60000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MRAZÍK, 3 63,0 Radek Vrzal     3 Popelka Stanislav  
2. CELESIT, 3 64,0 Jiří Paulina     4 Suchánek Jiří  
3. VAGANT, 3 62,0 Luboš Urbánek     1 Špelda Lubomír  
4. STUDIE, 3 62,5 Marcel Novák     8 Novák Aleš  
5. VERCANA, 3 62,0 Vlastimil Špalek     6 Koplík Zdeno  
6. GAME LANCASTRIAN(GB), 3 64,0 Jaroslav Brečka     2 Brečka Jaroslav  
7. BRAIEN(GB), 3 61,5 Jaroslav Línek     5 Brečka Jaroslav  
8. GENITURE, 3 63,0 František Jasinský     9 Novák František  
Z HEDETA, 3 64,0 Marek Stromský     7 Vanda Vítězslav  
Čas: 03:16,00, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3 1/2-3 1/2-krk-7-3-8-2 1/2

Majitel: Hvozd-Popelka, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Popelka S.,Ing.

1381 Cena Group 4 Securites, a.s. IV.ročník
Steeplechase I.kat. - 3600 m, cena,
120000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROY BLUSH(FR), 6 68,0 Dušan Andrés     3 Holčák Radek  
2. CARMENA, 9 67,0 Lucie Baluchová     5 Hrbáček Vít  
3. WINDGAP HILL(IRE), 9 67,0 Jaromír Šafář st.     1 Novák Antonín  
ZN NÁVRAT DOMŮ, 6 67,0 Vlastimil Špalek     4 Koplík Zdeno  
Čas: 04:24,00, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-18

Majitel: Buc-Film, Trenér: Holčák Radek, Chov: Leclerc J.

1382 Velká cena IPB
Steeplechase I.kat. - 5800 m, cena,
200000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TOAST(POL), 8 67,0 Roman Tůma     11 Holčák Radek  
2. HAGARD, 8 67,0 Tomáš Hurt     13 Hurt Jiří  
3. BELOVODSK(UKR), 8 67,0 Jan Havlíček     5 Havlíčková Zdena  
4. LIZINK, 11 67,0 Pavel Složil st.     14 Složil Pavel  
5. HŘIVNA, 9 65,0 Radim Petřík     3 Foukal Milan  
6. CHALCO, 8 67,0 Tomáš Nehasil     7 Váňa st. Josef  
7. ENERGIK, 11 67,0 Lucie Baluchová     10 Zobal František  
8. NICCOLIN, 9 67,0 Jiří Kameníček     8 Mrštík Michael  
PN HAPPY STAR, 9 65,0 Marek Stromský     1 Ministr Antonín  
PN EMIL, 9 67,0 Josef Váňa st.     4 Váňa st. Josef  
SN HARD WESTPORT, 8 67,0 Václav Luka 2, Ing.     6 Votava Jaroslav  
PN GREBEC(SU), 10 67,5 Jaromír Šafář st.     9 Havlíčková Zdena  
Z KREATOR(POL), 8 67,0 Dušan Andrés     12 Holčák František  
Čas: 07:32,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 7-9-3 1/2-1 1/2-daleko-1-daleko

Majitel: D+S Nové Ransko, Trenér: Holčák Radek, Chov: SO Lack

1383 Cena Konzervatoře v Pardubicích
Steeplechase IV.kat. - 3900 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ABACAXI(IRE), 6 68,5 Michal Köhl     8 Kolář Josef  
2. ARGENTINA, 6 66,5 Jaroslav Myška     14 Novák Antonín  
3. MODŘENKA, 6 66,5 Marek Stromský     4 Junková Jana  
4. IOWA, 6 66,5 Jan Papoušek     11 Papoušek Jan  
5. LOTRANTA, 4 63,0 Dušan Andrés     9 Holčák Radek  
6. GENEVIEVE, 5 70,0 Vlastimil Špalek     19 Kinský Pavel  
7. DANBAR(POL), 5 67,5 Jan Faltejsek     2 Zolman Jan  
8. IBIKON(POL), 8 69,5 Miroslav Umlášek     18 Zobal František  
PN VEKSEL(RUS), 5 70,0 Jurij Feodosiadij     7 Holčák František  
SN GIPSY SONG, 9 68,0 Jaroslav Brečka     12 Dvořák Josef  
SN ESKYMO, 10 68,5 Pavel Gutvirt     13 Šimek Jaroslav  
SN KHELSINK(UKR), 10 68,5 Pavel Szikora     16 Havlíčková Zdena  
PN DANDELION, 5 70,0 Petr Syrový     20 Hrudka st. Jaromír  
SN MAXIMO, 6 68,5 Pavel Boček     21 Héč Karel  
Čas: 04:48,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 2 3/4-5-11-12-16-daleko-4

Majitel: Marpet HK Trans s.r.o., Trenér: Kolář Josef, Chov: Duffy M.


Dostihová komise: