home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 25.08.2000 - Pardubice
stav dráhy: ( / )
1369 CENA AMIGA SKORE
Rovina V.kat. - 1900 m, cena,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. YOTONY, 3 57,5 Josef Bartoš     9 Votavová Jitka  
2. GAZELKA, 3 57,5 Allan Petrlík     8 Petrlík Allan  
3. ZARKANE, 3 59,0 Jaroslav Michna     2 Vraj Radek  
4. SLIM LINE, 3 56,5 Jaroslav Donoval     3 Neuberg Filip  
5. BALLYTANA, 3 55,0 Lucie Herková     1 Váňa Jaroslav  
5. KIWI GIRL, 3 55,0 Lucie Baluchová     5 Zolman Jan  
7. SALARY, 3 57,5 Jaroslav Kovařík     6 Váňa Libor  
8. ČARKEN, 3 56,5 Radek Koplík     10 Koplík Zdeno  
9. COME HIR, 3 59,0 Dalibor Török     4 Fialka Petr  
Čas: 02:04,76, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/2-1/2-2 1/2-3-současně-2 3/4-1/2-6

Majitel: J+J Votava, Trenér: Votavová Jitka, Chov: Hřebčín Napajedla

1370 CENA HORSAL
Rovina IV.kat. - 2500 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADYNKA, 4 52,0 Ilona Třešňáková     12 Vašina Josef  
2. BRUTUS, 4 54,5 Martin Koleňák     9 Růžičková Martina  
3. QUADARA, 4 51,0 Kristýna Bezděková     10 Vinklárek Vladimír  
D SALAMIS, 4 51,0 Věra Sedláková     4 Vanda Vítězslav  
4. ANTHEA, 5 53,5 Jan Faltejsek     7 Březina Ladislav  
6. INGOT, 6 53,5 Kamila Protivínská     3 Svoboda Josef  
7. LATASTER, 7 53,5 Pavel Ježek     2 Fencl Miroslav  
8. ČIP, 7 53,5 Lucie Herková     11 Tichá Dana  
9. KORALKA(SLO), 5 59,0 Alena Petrlíková     5 Petrlík 2 Harry  
10. GAT, 4 52,5 Jana Bartuschová     8 Mocek Květoslav  
Čas: 02:43,14, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 5-1-3/4-2 1/4-3 1/2-2 1/4-2 1/2-2 1/4

Majitel: Klika-Chotětice, Trenér: Vašina Josef, Chov: Marková V.

1371 HANDICAP HOTELU U TŘÍ LVŮ Č.BUDĚJOVICE
Rovina III.kat. - 1900 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GART, 6 60,0 Marek Stromský     1 Mocek Květoslav  
2. INDIGO, 3 60,0 Allan Petrlík     3 Petrlík Allan  
3. GLORIA MUNDI, 3 55,0 Linda Fedorowiczová     9 Fedorowicz Vladislav  
4. ZLATÁ ŠIPKA(IRE), 3 59,0 Karol Šarina     5 Šatra Tomáš  
5. DETROIT ROMANCE(IRE), 4 51,5 Lenka Pišlová     12 Fedorowicz Vladislav  
6. LAHTI, 3 50,0 Pavel Ježek     4 Vocásek 3 František  
7. GLOGLOGLO, 3 54,0 Radek Žalud     6 Lisek Michal  
8. DECROSS, 3 56,5 Martin Knauer     7 Pokorný Antonín  
9. DELIKT, 4 60,0 Lukáš Kasl     8 Kinský Pavel  
10. SECOND TIME(GB), 3 51,0 Jaroslav Kovařík     2 Michal Jiří  
11. VEI SHALL, 3 52,0 Lucie Herková     15 Janíček Stanislav  
Čas: 02:00,19, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-1/2-1-1-1/2-3/4-krk-5
Maj. prémie:
2 000 Kč (GART)Hagemann - Mocek
1 200 Kč (INDIGO)Agentura T.T.V.
800 Kč (GLORIA MUNDI)Stáj Gloria

Majitel: Hagemann - Mocek, Trenér: Mocek Květoslav, Chov: Hř.Albertovec

1372 C.SVAZU CHOV.ANGLICKÉHO PLNOKREVNÍKA
Rovina III.kat. - 1100 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PARISIEN KEEN, 2 58,0 Rudolf Švejda     5 Švejdová Michaela  
2. LABISQIE, 2 54,5 Lucie Baluchová     8 Hrbáček Vít  
3. ARCHANDĚL GABRIEL, 2 58,0 Allan Petrlík     9 Petrlík Allan  
4. MESIÁŠ, 2 58,0 Karol Šarina     4 Fedorowicz Vladislav  
5. WHILARRY, 2 57,0 Jaroslav Kovařík     3 Michal Jiří  
6. CETONYA, 2 57,0 Marie Zobalová     6 Moravec Zdeněk  
7. AMADARA, 2 57,0 Jaroslav Michna     7 Vraj Radek  
8. TIRELLA, 2 54,5 Jana Řezáčová     10 Řezáčová Jana  
9. VELVET LAW, 2 58,0 Marcel Novák     11 Bezstarosta Zdeněk  
S IMPERIÁTOR, 2 55,5 Ilona Třešňáková     1 Ščevlík Marian  
Čas: 01:06,25, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1-2 3/4-3/4-4-2-20-1/2

Majitel: Stáj Švejda, Trenér: Švejdová Michaela, Chov: Švejdová M.

1373 CENA TOTO CZ a.s.
Rovina III.kat. - 1100 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CABRIOLET, 2 55,5 Martin Koleňák     4 Stašková Eva  
2. RADOVAN, 2 56,0 Jaroslav Michna     1 Vraj Radek  
3. SACRAMENTO, 2 55,0 Jiří Chaloupka     7 Chaloupka Václav  
4. RADEGUNDA, 2 50,5 Dana Zajíčková     3 Svoboda Josef  
5. CALYBOS, 2 53,5 Lucie Herková     6 Hanousek Ladislav  
6. ESPIRUS, 2 56,0 Ramil Děmidov     5 Votavová Jitka  
7. GRAD, 2 55,0 Josef Bartoš     2 Dvořák Karel  
Čas: 01:06,38, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-2 1/2-3-3-4-6
Maj. prémie:
2 000 Kč (CABRIOLET)Stáj Kudrovi
1 200 Kč (RADOVAN)Marty-Závěj-Fatra-Vraj
800 Kč (SACRAMENTO)Twende

Majitel: Stáj Kudrovi, Trenér: Stašková Eva, Ing., Chov: Ševčík M.,Ing.

1374 CENA MAZDY KURUMA
Rovina III.kat. - 1100 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KAWASAKI, 2 55,5 Šárka Pulpánová     2 Drlík Jaroslav  
2. PERSIO, 2 56,5 Jiří Chaloupka     8 Chaloupka Václav  
3. VODOTRYSK, 2 56,5 Josef Bartoš     10 Andrés Josef  
4. TALISMAN, 2 56,5 Martin Koleňák     6 Stašková Eva  
5. SWEETY SHALLOT, 2 57,0 Martin Knauer     4 Jelínek Zbyněk  
6. CENTÉNA, 2 57,0 Jaroslav Michna     9 Pokorný Antonín  
7. GAMIL, 2 55,5 Lucie Herková     1 Dvořák Karel  
DD MUMMY'S STORY, 2 55,5 Jaroslav Donoval     3 Stráský Josef  
Čas: 01:08,43, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-1-1/2-1-1 1/4-20-daleko

Majitel: Stáj Madarasz, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Madarasz A.

1375 HANDICAP SCHAUMANN ČR s.r.o.
Rovina I.kat. - 1900 m, handicap,
90000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VOKATIV, 4 61,5 Radek Žalud     2 Mudrová Radka  
2. PALEINE(FR), 3 49,0 Zdenko Šmida     10 Holčák František  
3. CATO, 3 56,0 Martin Knauer     9 Jelínek Zbyněk  
4. LATIDAR, 4 59,5 Dalibor Török     5 Suchánek Martin  
5. TWILIGHT FANTASY, 4 52,0 Ilona Třešňáková     1 Lisek Jan  
6. HAVANA CUBA, 3 56,5 Josef Bartoš     3 Hanousek Ladislav  
7. BACAR(IRE), 5 57,0 Jiří Chaloupka     6 Chaloupka Václav  
8. SOULAD, 6 59,5 Jaroslav Michna     12 Vraj Radek  
9. EN SHALL, 3 56,0 Rudolf Švejda     7 Janíček Stanislav  
10. TALGARA, 4 48,0 Renata Pátková     8 Mudrová Radka  
11. SHAPELY HEART, 4 50,5 Radek Koplík     11 Koplík Zdeno  
12. INTERSTICE(GB), 3 58,5 Jaroslav Kovařík     4 Michal Jiří  
Čas: 01:59,96, Mezičasy:
Výrok: BOJ hlava-4-3-1 1/4-1-1 1/4-6
Maj. prémie:
5 000 Kč (VOKATIV)NH-Natur-Dvořák M.
3 000 Kč (CATO)*NK-Glance Rychnov n/N.
2 000 Kč (LATIDAR)Edoc Brno

Majitel: NH-Natur-Dvořák M., Trenér: Mudrová Radka, Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: