home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 13.08.2000 - Karlovy Vary
stav dráhy: ( / )
1346 Cena Společnosti Imperiál Karlovy Vary
Rovina III.kat. - 1200 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PINARD, 2 54,5 Martin Koleňák     3 Růžičková Martina  
2. SENEGAL(POL), 2 58,0 Martin Knauer     5 Knauer Martin  
3. ASTEFIX, 2 55,0 Jiří Chaloupka     6 Chaloupka Václav  
4. SO FAR AWAY, 2 54,5 Radek Koplík     2 Koplík Zdeno  
5. IRSAY OLIVER, 2 54,0 Jana Bečková     1 Vítek Roman  
6. CALANTHE, 2 55,0 Josef Bartoš     4 Dvořák Karel  
7. LAGAR, 2 56,0 Libor Šindar     7 Fedorowicz Vladislav  
Čas: 01:14,81, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1-3/4-3-3/4-13
Maj. prémie:
2 000 Kč (PINARD)Conseq
1 200 Kč (ASTEFIX)Hrubý
800 Kč (SO FAR AWAY)Stall von Felten

Majitel: Conseq, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Hřebčín Napajedla

1347 Cena Zürich pojišťovny I.oddělení
Rovina III.kat. - 1600 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAMBA DANCER(DEN), 9 63,0 Jan Rája     10 Vítek Roman  
2. CIRKÁŠ, 3 55,5 Josef Bartoš     8 Knotek Rudolf  
3. IMMORTALIS(POL), 3 52,5 Jaroslav Kovařík     3 Šatra Tomáš  
4. MONTE CARLO, 3 59,5 Jiří Chaloupka     2 Chaloupka Václav  
5. LADARON, 5 58,0 Ramil Děmidov     4 Šilhavý Ladislav  
6. BRIAN, 7 56,5 Radek Koplík     13 Horáková Lenka  
7. SURE FIRE(GB), 3 52,0 Radek Žalud     15 Baštová Pavlína  
8. DECROSS, 3 54,5 Martin Srnec     5 Pokorný Antonín  
9. TORES, 3 56,0 Iveta Steuerová     6 Vítek František  
10. SHE'S LOVELY(IRE), 3 52,0 Ilona Třešňáková     11 Michal Jiří  
11. GALANTRY(GER), 3 51,5 Renata Pátková     9 Krejčová Milena  
ZN CLEWBAY PEARL(IRE), 5 57,0 Ivan Kub     12 Vítek Roman  
Čas: 01:39,09, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-1-1/2-hlava-1 3/4-6-5-11
Maj. prémie:
2 000 Kč (CIRKÁŠ)Magic Night
1 200 Kč (MONTE CARLO)LJ & Yamato
800 Kč (LADARON)Andrea-MHM

Majitel: J.P.Parkhotel Nová Rabyně, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Stutteri Nippon

1348 Cena Investiční a poštovní banky, a.s.
Rovina III.kat. - 1600 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NORTHERN JET(FR), 5 56,5 Dalibor Török     10 Duchoň Tomáš  
2. JESMINA(IRE), 3 55,5 Karol Šarina     5 Fedorowicz Vladislav  
3. KLEMATIS, 5 58,5 Martin Pišl     3 Nosko Julius  
4. SAN MARCO, 3 53,0 Jana Bečková     8 Hedbávná Kateřina  
5. MONA MONEXA(IRE), 3 57,0 Ivan Kub     11 Vítek Roman  
6. LOVOŠ, 5 62,0 Ramil Děmidov     9 Faltová Oliva  
7. GENTRY, 3 58,5 Jaroslav Michna     12 Piruch Jozef  
8. CENTIDUS, 3 55,0 Martin Knauer     2 Jelínek Zbyněk  
9. GERD, 9 55,5 Zuzana Šteflová     6 Jíra Čestmír  
Čas: 01:38,85, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 5-2-hlava-1 1/4-2 1/4-7-5-daleko
Maj. prémie:
2 000 Kč (KLEMATIS)Stadion
1 200 Kč (SAN MARCO)Rarita Eurocat

Majitel: Stáj Fitmin, Trenér: Duchoň Tomáš, Chov: De Catuelan P.

1349 Cena Firmy Elektro servis Jaromír Maruna
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PANENKA, 5 55,0 Josef Bartoš     2 Janatka Ivan  
2. INDIAN SUMMER, 3 60,5 Vladimír Černý     4 Vítek Roman  
3. LAKRYMA, 3 51,0 Jaroslav Kovařík     7 Vítek František  
4. SALAMIS, 4 51,0 Věra Sedláková     1 Vanda Vítězslav  
5. ZARKANE, 3 58,5 Jaroslav Michna     11 Vraj Radek  
6. WHO ELSE, 3 55,5 Martin Knauer     3 Faltová Oliva  
7. LUCKY MARY, 3 55,5 Radek Žalud     12 Vítek František  
8. BONANZA, 3 50,5 Adéla Klepetková     5 Čapková Marcela  
9. BÁJEČNÁ, 3 52,5 Kamila Protivínská     10 Vrba Pavel  
10. TANEČNICE, 3 59,0 František Koucký     9 Petrlík Allan  
11. VINDOWS, 3 50,0 Lenka Pišlová     13 Fialka Petr  
S ATLETKA, 4 60,5 Ilona Třešňáková     8 Kroczek Jan  
Čas: 02:23,88, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/2-1-1 1/4-1 1/4-2-krk-10-3

Majitel: Mattoni Karlovy Vary, Trenér: Janatka Ivan, Chov: Statek Litobratřice s.r.o.

1350 Cena Sokolovské uhelné, a.s.
Rovina II.kat. - 2000 m, handicap,
63000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CELEBRATION(GER), 3 51,0 Radek Koplík     3 Koplík st. Zdeněk  
2. SAL REI, 4 56,0 Allan Petrlík     11 Petrlík Allan  
3. SUBARU, 3 56,0 Ramil Děmidov     7 Šilhavý Ladislav  
4. JESLADY(IRE), 3 55,0 Karol Šarina     9 Šatra Tomáš  
5. CEDO NULLI, 6 60,0 Josef Bartoš     2 Erban Jaroslav  
6. ARGENTINA ARC(IRE), 5 60,5 Jozef Piruch     5 Piruch Jozef  
7. PICADELA, 6 50,0 Lenka Pišlová     4 Fialka Petr  
8. IZY, 4 64,0 Kamila Protivínská     6 Vrba Pavel  
9. LYKRA, 5 58,5 Jaroslav Michna     10 Mičánek Aleš  
10. CENTMON, 5 64,0 Ivan Kub     8 Vítek František  
Čas: 02:06,32, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-5-hlava-3/4-1/2-7-6-5
Maj. prémie:
3 500 Kč (SAL REI)Nela-M
2 100 Kč (SUBARU)Folspol
1 400 Kč (CEDO NULLI)Erban

Majitel: Frances a.s., Trenér: Koplík st. Zdeněk, Chov: Carlton Consultants L.t.d.

1351 Cena PVP FAMILY I.oddělení
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COMPACT, 6 55,0 Radek Koplík     1 Vítek František  
2. CRASICA, 5 57,0 Ivan Kub     10 Vítek Roman  
3. SEATBEATH, 5 59,5 Ramil Děmidov     12 Šilhavý Ladislav  
4. PIZZERIA, 4 56,0 Martin Knauer     7 Jelínek Zbyněk  
5. RUSTOX(FR), 4 56,0 Martin Koleňák     5 Erban Jaroslav  
6. VALDARA, 9 62,0 Libor Šindar     11 Pokorný Antonín  
7. IRCANA, 3 51,0 Kamila Protivínská     13 Vrba Pavel  
8. SATURA, 4 55,0 Josef Bartoš     3 Krejčová Milena  
9. SLIM LINE, 3 56,0 Jaroslav Donoval     2 Neuberg Filip  
10. RAMA, 9 53,5 Adéla Klepetková     6 Čapková Marcela  
11. DEBBIE, 3 54,5 Petr Florian     8 Zeman Miroslav  
Z EROTICA(FR), 4 63,5 Radek Žalud     4 Kotáb Eduard  
Čas: 01:24,36, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/4-krk-1 1/2-1 3/4-kr.hlava-6-3 3/4-4

Majitel: I.S.D s.r.o.-M.A.S.Team, Trenér: Vítek František, Chov: Fond PZK

1352 Cena Stavební firmy Balcar II.oddělení
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COWLEY, 3 57,0 ž. Robert Panc     5 Nolč Tomáš  
2. EXPECTATION REN(IRE), 4 57,0 Ivan Kub     4 Vítek František  
3. NIVON, 6 59,0 Šárka Pulpánová     12 Drlík Jaroslav  
4. WIDMONA, 3 53,0 Jana Bečková     2 Hedbávná Kateřina  
5. SELCAR, 3 55,0 Daniel Havlíček     7 Špelda Lubomír  
6. ARSAABA, 3 59,0 Lucie Vondrová     10 Chaloupka Václav  
7. BECHERKA, 3 52,5 Blanka Šarinová     6 Růžičková Martina  
8. MILLI, 4 55,0 Lenka Tyrnerová     9 Tajmr Josef  
9. HALOCA, 3 53,0 Ladislav Hudec     8 Valášek Josef  
Čas: 01:25,95, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/2-3-5-5-hlava-14-daleko-3

Majitel: Stáj Bílý Kámen, Trenér: Nolč Tomáš, Chov: Vinšová S.

1353 Cena společnosti Řempo Holoubek
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. THESSALON, 8 74,5 Vladimír Vrzáček     6 Baštová Pavlína  
2. LANETTA, 4 65,0 Libor Štencl     2 Jelínek Zbyněk  
3. TABUN, 9 69,0 Josef Váňa st.     3 Váňa st. Josef  
4. VALANGO, 4 62,0 Luboš Urbánek     7 Špelda Lubomír  
5. DÉMONA, 5 63,5 Libor Šimůnek     8 Barbořík Jiří  
6. LADY TALOR, 4 60,0 Martin Pišl     10 Faltová Oliva  
7. KING JERRY, 5 66,5 Jan Kroczek     4 Kroczek Jan  
Čas: 04:36,70, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 12-4-2-1 1/4-daleko-daleko

Majitel: Cranny Ostrava, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: Xaverov


Dostihová komise: