home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 06.08.2000 - Most
stav dráhy: ( / )
1339 Cena Varimatiku Slokov, a.s.
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VADUKA, 3 48,0 Pavel Ježek     9 Piruch Jozef  
2. INDIGO, 3 59,0 Allan Petrlík     5 Petrlík Allan  
3. MODEMANN, 6 61,0 Robert Panc     1 Štípa Ladislav  
4. BRIGONA, 3 58,0 Ivan Kub     10 Vítek František  
5. MIX, 3 60,0 Lukáš Kasal     12 Vítek František  
6. MARQUISE, 5 55,0 Josef Bartoš     2 Vítek František  
7. CORADGO(FR), 4 59,5 Jaroslav Kovařík     8 Michal Jiří  
8. LEADER, 4 56,5 Dušan Andrés     6 Faltová Oliva  
9. LONG TRIP(USA), 4 55,0 Jiří Chaloupka     4 Chaloupka Václav  
10. SHAPELY FAIR, 3 55,0 Linda Fedorowiczová     7 Fedorowicz Vladislav  
11. LIGONA, 5 52,0 Lucie Větrovcová     11 Minařík Ferdinand  
12. BEST OF BEAMS, 3 54,0 Martin Srnec     16 Suchánek Martin  
13. ZLATÁ ŠIPKA(IRE), 3 61,0 Karol Šarina     3 Šatra Tomáš  
14. SHEEN GOLD(IRE), 8 57,0 Tomáš Váňa     13 Fencl Miroslav  
15. SEDRIK, 4 62,0 Ramil Děmidov     15 Šilhavý Ladislav  
16. QUADARA, 4 57,0 Radek Žalud     14 Vinklárek Vladimír  
Čas: 01:57,33, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-2 1/2-2 1/4-hlava-1 1/4-hlava-1 3/4-4
Maj. prémie:
2 000 Kč (VADUKA)Ja-Vo s.r.o.
1 200 Kč (INDIGO)Agentura T.T.V.
800 Kč (MODEMANN)Stáj TIP

Majitel: Ja-Vo s.r.o., Trenér: Piruch Jozef, Chov: Hřebčín Napajedla

1340 Cena Svazu průmyslu a dopravy
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. THÁLIE, 3 57,5 Jaroslav Kovařík     9 Váňa Tomáš  
2. LAHTI, 3 56,0 Ramil Děmidov     11 Vocásek 3 František  
3. VLÁSENKA, 3 57,5 Ivan Kub     15 Vítek František  
4. VENITA, 3 52,0 Ilona Třešňáková     1 Vítek Roman  
5. MISTR SPORTU, 3 52,5 Kristýna Bezděková     7 Šimuni Peter  
6. PARISIEN PRINCESS, 3 54,5 Rudolf Švejda     16 Švejdová Michaela  
7. VODOPÁD, 3 54,5 Martin Srnec     6 Suchánek Jiří  
8. OPERETA, 3 52,0 Petra Egerová     5 Pejšková Ivana  
9. CHALINE, 3 52,0 Linda Fedorowiczová     3 Stráský Josef  
10. SPEEDY STAR, 3 55,0 Jiří Chaloupka     12 Chaloupka st. Jiří  
11. SERENGETI, 3 53,5 Radek Koplík     4 Horáková Lenka  
12. VĚTŘÍK, 3 55,0 Martin Knauer     2 Koráb Milan  
13. PICARDIE, 3 50,0 Leona Hloužková     13 Vymazal Josef  
14. TANEČNICE, 3 56,5 Allan Petrlík     8 Petrlík Allan  
15. ZIMOLA, 3 55,0 Lukáš Kasal     10 Janatka Ivan  
S CHARLIE`S RISK, 3 55,0 Josef Bartoš     14 Luka st. Václav  
Čas: 01:28,71, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-1 1/4-9-2-1 1/4-krk-2-1 1/2

Majitel: ČMSS a.s., Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Equi Bořeň Svinčice

1341 Severočeská cena Okresní hospodářské kom
Rovina I.kat. - 1400 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LASCAR, 4 59,5 Tomáš Váňa     8 Váňa Tomáš  
2. GENEVELLE(IRE), 3 56,5 Dušan Andrés     6 Holčák František  
3. BUNBERRY(SLO), 5 59,5 Josef Bartoš     4 Luka st. Václav  
4. MISS MAGE, 4 58,0 Ilona Třešňáková     5 Chaloupka Václav  
5. ROSE ROTE, 5 58,0 Jan Demele     7 Vraj Radek  
6. KRISTIAN(GER), 5 59,5 Martin Koleňák     2 Růžičková Martina  
7. TWILIGHT FANTASY, 4 59,5 Radek Žalud     12 Lisek Jan  
8. SAMMETSMAN(FR), 5 60,5 Jiří Chaloupka     3 Chaloupka Václav  
9. FER, 4 59,5 Jaroslav Donoval     16 Minařík Ferdinand  
10. SHANGILA, 3 54,5 Radek Koplík     14 Horáková Lenka  
11. PATCHERKA, 5 58,0 Lukáš Kasal     10 Římanová Jana  
12. CHEVAL ROCK(GB), 6 59,5 Ramil Děmidov     9 Vocásek 3 František  
ZN AVANI, 4 59,5 Martin Knauer     11 Knauer Martin  
Čas: 01:28,26, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 3/4-nos-2 1/2-1-1 1/2-nos-1 3/4-2
Maj. prémie:
6 000 Kč (LASCAR)ČMSS a.s.
3 600 Kč (MISS MAGE)SOS Dětské vesničky
2 400 Kč (ROSE ROTE)Stáj Eremiáš

Majitel: ČMSS a.s., Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Hřebčín Napajedla

1342 Cena TV PRIMA
Rovina III.kat. - 2200 m, handicap,
40500 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARITMIK, 3 54,0 Monika Petruková     9 Mareš Miroslav  
2. LARCAN, 3 56,0 Ramil Děmidov     3 Šilhavý Ladislav  
3. RINALDO, 6 57,0 Tomáš Váňa     4 Fencl Miroslav  
4. PICADELA, 6 51,5 Radek Žalud     14 Fialka Petr  
5. SERIOUS NESS, 5 50,0 Lenka Pišlová     10 Fedorowicz Vladislav  
6. VERANT, 3 55,0 Josef Bartoš     11 Vítek František  
7. BALLANTINA(IRE), 5 58,0 Jaroslav Kovařík     15 Michal Jiří  
8. BOLD SEC, 3 56,5 Martin Pišl     6 Pechát Theodor  
9. SAL REI, 4 63,5 Allan Petrlík     16 Petrlík Allan  
10. VALDŠTEJN(IRE), 3 49,0 Lucie Větrovcová     7 Šatra Tomáš  
11. LIVREE(IRE), 3 48,0 Pavel Ježek     8 Zobal František  
12. MISS PETONG(GB), 4 57,5 Karol Šarina     5 Šatra Tomáš  
13. VITESE, 5 50,5 Jana Štefanová     2 Švásta Jiří  
14. SIR NESCH(GER), 4 60,5 Jaromír Štohanzl 2     1 Chaloupka Václav  
15. FLAŠA, 5 55,0 Christopher Booth     12 Paulík Karel  
16. ATHOS, 9 63,0 Václav Luka 2, Ing.     13 Luka st. Václav  
Čas: 02:23,51, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 3/4-1 3/4-2 1/4-2 1/4-3 1/4-1-3/4-1 3/4
Maj. prémie:
2 250 Kč (ARITMIK)Mareš-Tachlovice
1 350 Kč (LARCAN)Topaz
900 Kč (RINALDO)Alena Palyzová

Majitel: Mareš-Tachlovice, Trenér: Mareš Miroslav, Chov: Mareš M.,SGT

1343 III.ročník Velké ceny Mostecké uhelné
Steeplechase I.kat. - 4300 m, cena,
320000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LISHARP, 7 67,0 Pavel Kašný     8 Kašný Pavel  
2. DIATELOT(POL), 6 67,0 Jiří Kameníček     7 Olehla Čestmír  
3. CZANKA(POL), 7 65,0 Vladislav Snitkovskij     3 Holčák František  
4. DART(POL), 5 67,0 Marek Stromský     2 Olehla Čestmír  
5. MASKUL(USA), 6 67,0 Dušan Andrés     1 Holčák Radek  
6. VEKSEL(RUS), 5 67,0 Jaroslav Brečka     4 Holčák František  
7. IAHONT(RUS), 7 67,0 Jurij Feodosiadij     9 Holčák František  
PN MASTER BLADE(GER), 7 67,0 Josef Váňa st.     6 Váňa st. Josef  
Čas: 05:32,62, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-hlava-4 3/4-15-daleko-2

Majitel: DM Pardubice, Trenér: Kašný Pavel, Chov: Hřebčín Napajedla

1344 OAKS Mostecké uhelné společnosti, a.s.
Rovina L - 2400 m, cena,
540000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HABIT STAR(IRE), 3 57,0 Martin Srnec     9 Suchánek Martin  
2. SHERCANA, 3 57,0 Jaroslav Michna     10 Vraj Radek  
3. COOL SPECIAL(POL), 3 57,0 Allan Petrlík     8 Petrlík Allan  
4. ORLICE(IRE), 3 57,0 Radek Koplík     2 Horáková Lenka  
5. CASSIE, 3 57,0 Jan Demele     4 Vraj Radek  
6. DOBRÁ VODA, 3 57,0 Lucie Herková     6 Hanousek Ladislav  
7. MAGICAL MILLIE(GB), 3 57,0 Ivan Kub     3 Vítek Roman  
8. HAVANA CUBA, 3 57,0 Josef Bartoš     7 Hanousek Ladislav  
9. WILD RAIN(HOL), 3 57,0 Ramil Děmidov     11 Pejšková Ivana  
10. GALENE(FR), 3 57,0 Jiří Chaloupka     1 Chaloupka Václav  
11. WALINIX(IRE), 3 57,0 Dušan Andrés     5 Holčák František  
Čas: 02:37,68, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-4-1-2 1/4-10-5-7-1
Maj. prémie:
30 000 Kč (SHERCANA)Delos CZ
18 000 Kč (CASSIE)Marko-Zlín
12 000 Kč (DOBRÁ VODA)Profes-Dr.Bureš

Majitel: Edoc Brno, Trenér: Suchánek Martin, Chov: Kilfrush Stud Ltd

1345 Cena Deníku Mostecka
Rovina III.kat. - 1200 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BOLÍSTEK, 2 53,5 Radek Žalud     10 Hrudka st. Jaromír  
2. CZERVEZA, 2 55,0 Josef Bartoš     6 Knotek Rudolf  
3. BERUNKA, 2 54,5 Radek Koplík     13 Horáková Lenka  
4. YENTL, 2 57,0 Karol Šarina     5 Šilhavý Ladislav  
5. SALVETA, 2 55,5 Martin Srnec     12 Suchánek Jiří  
6. NED'S FIRST, 2 57,0 Allan Petrlík     4 Petrlík Allan  
7. MINI PENALTA, 2 55,0 Jiří Chaloupka     15 Chaloupka st. Jiří  
8. MABURKA, 2 54,5 Ivan Siegl, Ing.     2 Vymazal Josef  
9. BOLDÍK, 2 56,0 Rudolf Švejda     8 Chaloupka st. Jiří  
10. BABY BREEZE, 2 55,0 Jaroslav Kovařík     16 Voršilková Helena  
11. LICIUS, 2 54,5 Martin Koleňák     1 Hrudka st. Jaromír  
12. DELIRANDO, 2 55,0 Petr Florian     3 Voršilková Helena  
13. GREEK FAIR, 2 57,0 Marcel Novák     14 Bezstarosta Zdeněk  
Čas: 01:14,12, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-2-1 1/4-1 1/2-6-1/2-6-1
Maj. prémie:
2 000 Kč (BOLÍSTEK)DS Viki
1 200 Kč (CZERVEZA)Magic Night
800 Kč (BERUNKA)DC Zámrsk MUDr. Bruna

Majitel: DS Viki, Trenér: Hrudka st. Jaromír, Chov: Xaverov


Dostihová komise: