home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 05.08.2000 - Most
stav dráhy: ( / )
1334 Cena Bankovní akademie, a.s.
Steeplechase V.kat. - 3300 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FERGAS, 4 64,5 Linda Gahlertová     4 Sýkorová Marcela  
2. CHAMOMILLA, 9 64,5 Tomáš Nehasil     3 Nehasil Miroslav  
3. GENEVIEVE, 5 67,5 Lukáš Kasl     6 Kinský Pavel  
4. BACK BY DAWN(GB), 7 66,5 Jiří Plzák     5 Kutnar Pavel  
5. MOKOTÓW(POL), 6 69,0 Jurij Feodosiadij     8 Valášek Josef  
6. ESKYMO, 10 70,5 Pavel Gutvirt     7 Šimek Jaroslav  
7. WINDSOR, 9 69,0 Jaromír Šafář st.     1 Kroutilík Jaroslav  
PN MORGEN, 7 70,5 Pavel Průdek     2 Švásta Jiří  
Z IWER, 7 70,5 Ludvík Haris     9 Fencl Miroslav  
SN ELMEX, 13 65,5 Václav Luka 2, Ing.     10 Vítek František  
Čas: 04:11,46, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ 1/2-krk-daleko-7-daleko-7

Majitel: Ozdoba CZ Dvůr Králové, Trenér: Sýkorová Marcela, Ing., Chov: Jukl M.

1335 Cena Vysoké školy finanční a správní
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CEDR, 4 62,0 Luboš Urbánek     3 Špelda Lubomír  
2. INNAMORATO(FR), 7 64,5 Vladimír Vrzáček     13 Baštová Pavlína  
3. SADOMIS(POL), 5 68,5 Jiří Kameníček     2 Olehla Čestmír  
4. VRATISLAV, 8 64,0 Václav Luka 2, Ing.     11 Luka st. Václav  
5. WOLARZ(POL), 8 64,5 Radek Havelka     1 Váňa st. Josef  
6. CAREY BOY, 4 65,5 Pavel Szikora     8 Szikora Pavel  
7. NEURYT(POL), 5 63,5 Rostislav Benš     10 Míček Milan  
8. NEW ORLEANS(GB), 4 69,0 Vladislav Snitkovskij     14 Holčák František  
9. JAVELLIN, 9 62,5 Josef Bartoš     4 Krejčí Pavel  
10. LANERET, 4 63,5 František Kovačík     7 Olehla Čestmír  
11. VILLANO, 4 64,0 František Jasinský     5 Novák František  
Z SELENIT, 4 63,0 Zbyněk Dohnal     6 Vítek František  
Z SARAMON, 4 62,0 Vilém Hlaváček     12 Baštová Pavlína  
S STEFFI, 4 61,5 Tomáš Ševčík     9 Suchánek Jiří  
Čas: 03:32,64, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-2 1/4-1 1/2-2-7-1/2-3-3

Majitel: Akvagast Thurn, Trenér: Špelda Lubomír, Chov: Hřebčín Napajedla

1336 Cena České asociace steeplechase
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HABANA, 4 62,0 František Jasinský     1 Novák Antonín  
2. JANITA, 4 63,0 Marek Stromský     2 Olehla Čestmír  
3. MONAGUA, 4 61,5 Tomáš Ševčík     8 Popelka Stanislav  
4. IRON ROCK(GER), 5 67,5 Jiří Kameníček     5 Olehla Čestmír  
5. HAND OF STRAW(IRE), 8 66,5 Vladimír Vrzáček     11 Baštová Pavlína  
6. ENJOY, 4 60,5 Petra Marešová     12 Marešová Petra  
7. TAŠKENT, 7 65,5 Tomáš Hurt     10 Vašina Josef  
8. VELVET ZE ZAHÁJÍ, 4 62,5 Lukáš Kasl     7 Kinský Pavel  
9. PREMIANT, 8 66,5 Martin Koleňák     4 Stašková Eva  
PN LOGA, 4 63,0 Dušan Andrés     3 Holčák Radek  
Z WURFKEIL(GER), 6 65,5 Václav Luka 2, Ing.     6 Váňa st. Josef  
Z BOLD BERRY, 4 62,0 Stanislav Beránek     9 Beránek Stanislav  
Čas: 04:28,10, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 11-1/2-5-kr.hlava-3/4-3/4-daleko

Majitel: Jantar Bruntál, Trenér: Novák Antonín, Chov: Hř.Albertovec

1337 Cena Centra volného času Most p.p.
Proutky III.kat. - 2600 m, cena,
50000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEVER(POL), 3 61,5 Radek Havelka     9 Váňa st. Josef  
2. MRAZÍK, 3 62,0 Radek Vrzal     6 Popelka Stanislav  
3. STUDIE, 3 62,0 Marcel Novák     3 Novák Aleš  
4. VAGANT, 3 62,0 Luboš Urbánek     11 Špelda Lubomír  
5. BONIFACE, 3 64,0 Václav Luka 2, Ing.     7 Novák Antonín  
6. CELESIT, 3 62,5 Tomáš Ševčík     4 Suchánek Jiří  
7. GLADIOLKA, 3 60,0 Josef Bartoš     1 Bartoš st. Josef  
8. SALARY, 3 60,5 Ludvík Haris     10 Váňa Tomáš  
9. KALTA, 3 60,0 Josef Sovka     5 Kroutilík Jaroslav  
10. HERMINE, 3 62,0 Jaromír Štohanzl 2     2 Chaloupka Václav  
ZN THESSALONIKE, 3 62,0 Jozef Piruch     8 Piruch Jozef  
Čas: 03:05,37, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-2 3/4-daleko-1 3/4-1 1/2-3-2 3/4-daleko

Majitel: Artex, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: SK Krasne

1338 Cena Přírodovědecké fakulty UK
Steeplechase III.kat. - 3800 m, cena,
60000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARGIEL(POL), 5 71,0 Dušan Andrés     7 Holčák Radek  
2. ARSAD, 7 66,5 Pavel Kašný     8 Kašný Pavel  
3. VIVID, 7 64,5 Vladimír Vrzáček     2 Baštová Pavlína  
4. MISTER LUCE(GER), 6 64,0 Jiří Kameníček     5 Olehla Čestmír  
5. BARBARESCO, 5 64,5 Václav Luka 2, Ing.     3 Novák Antonín  
6. ZAROW, 7 65,5 Pavel Szikora     1 Szikora Pavel  
7. KARTHUM(GER), 6 66,0 Jiří Plzák     9 Chaloupka Václav  
Z BOTSWEL(IRE), 6 65,0 Radek Havelka     4 Váňa st. Josef  
Z SALENKA, 6 65,0 Stanislav Beránek     6 Beránek Stanislav  
Čas: 04:41,33, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-1-1/2-daleko-krk-daleko

Majitel: Tepaz-HKM Nový Hrozenkov, Trenér: Holčák Radek, Chov: SK Stubno


Dostihová komise: