home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 30.07.2000 - Karlovy Vary
stav dráhy: ( / )
1327 Cena Stavební firmy Balcar (Hdcp)
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ATLETKA, 4 52,0 Ilona Třešňáková     5 Kroczek Jan  
2. LADY BOSS, 3 53,5 Pavel Ježek     3 Fencl Miroslav  
3. LOVITURA, 3 54,0 Jaroslav Donoval     7 Minařík Ferdinand  
4. DETROIT ROMANCE(IRE), 4 64,0 Martin Pišl     10 Fedorowicz Vladislav  
5. FIFEJDA, 3 52,0 Jaroslav Kovařík     2 Vítek František  
6. GANÁH, 3 59,5 Ilona Kykalová, MUDr.     4 Dvořák Karel  
7. WHO ELSE, 3 51,0 Lucie Herková     8 Faltová Oliva  
8. GLADIOLKA, 3 59,5 Kamila Bartošová     9 Bartoš st. Josef  
9. BONANZA, 3 50,0 Petra Egerová     11 Čapková Marcela  
10. VAIKI(GB), 4 63,0 Allan Petrlík     6 Petrlík Allan  
11. EVE TU, 3 57,0 Ivan Kub     1 Kub Petr  
S VALENTINKA, 3 56,5 Libor Šindar     12 Šilhavý Ladislav  
Čas: 01:14,31, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-1 1/4-1/2-1 1/4-2 1/2-1/2-3/4-2 1/2

Majitel: Riviera, Trenér: Kroczek Jan, Chov: Špaček Jaroslav

1328 Cena Zürich pojišťovny
Rovina III.kat. - 1400 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLD RULES, 2 57,0 Ivan Kub     6 Vítek Roman  
2. ZLATÉ ČASY, 2 55,0 Josef Bartoš     7 Kub Petr  
3. DONADEA(FR), 2 57,0 Jan Rája     5 Vítek Pavel  
4. HARMONY, 2 56,0 Karol Šarina     8 Drlík Jaroslav  
5. ZIRA, 2 57,0 Martin Knauer     9 Knauer Martin  
6. SACRAMENTO, 2 52,5 Ilona Třešňáková     3 Chaloupka Václav  
7. SI STAY, 2 55,0 Jaroslav Kovařík     12 Janíček Stanislav  
8. HOKI DAY, 2 52,5 Pavel Ježek     4 Fencl Miroslav  
9. ARCTONY, 2 56,0 Ramil Děmidov     1 Šilhavý Ladislav  
10. CENTRFILL, 2 54,5 Martin Koleňák     2 Hrudka st. Jaromír  
11. HISPANIA, 2 55,0 Petr Florian     11 Voršilková Helena  
Čas: 01:31,67, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-3/4-nos-1 3/4-2 1/4-6-3 1/4-1 1/2
Maj. prémie:
2 000 Kč (GOLD RULES)DS Pegas
1 200 Kč (ZLATÉ ČASY)Bavaria-Kub
800 Kč (HARMONY)Görgl`s Farm

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Hřebčín Napajedla

1329 Cena S + W Automobily s.r.o. Mercedes Be
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PANTERR(IRE), 3 57,0 Ivan Kub     5 Vítek František  
2. GLOGLOGLO, 3 51,5 Radek Žalud     9 Lisek Michal  
3. ESPLANADE(GER), 4 53,0 Radek Koplík     2 Kotáb Eduard  
4. KIMBERLY, 4 48,0 Pavel Ježek     7 Krejčová Milena  
5. LOUISIA, 4 48,0 Renata Pátková     3 Pátková Renata  
6. GLORIA MUNDI, 3 52,0 Linda Fedorowiczová     6 Fedorowicz Vladislav  
7. TUMILA, 5 55,5 Lukáš Kasal     1 Vítek František  
8. ANA ALINA (GER), 5 55,5 Jaroslav Donoval     12 Neuberg Filip  
9. VISTAT, 4 55,5 Linda Gahlertová     8 Pejšková Ivana  
10. SURE FIRE(GB), 3 50,0 Lucie Větrovcová     10 Šatra Tomáš  
11. BEACH BOY, 4 61,0 Robert Panc     11 Šimuni Peter  
12. LAMBUS, 3 50,5 Michaela Dušková     4 Lisek Michal  
Čas: 02:10,40, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 3-3/4-1 1/2-1 1/2-3/4-4 3/4-1 1/4-4
Maj. prémie:
2 000 Kč (GLOGLOGLO)Polární záře
1 200 Kč (KIMBERLY)Nelan-Krejčí
800 Kč (LOUISIA)Friday

Majitel: Stáj Trojan, Trenér: Vítek František, Chov: Doyle M.A.

1330 Lázeňská míle - Cena společnosti Léčebné
Rovina CH - 1600 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VARNAS, 4 60,0 Dalibor Török     4 Pátková Renata  
2. TIZNIT(FR), 3 55,0 Jiří Chaloupka     5 Chaloupka Václav  
3. HYPHEN(GB), 4 60,0 Ivan Kub     7 Vítek Roman  
4. VASUN, 3 55,0 Josef Bartoš     6 Hanousek Ladislav  
5. BOHEMIAN LAD(IRE), 4 60,0 Jaroslav Kovařík     3 Minařík Ferdinand  
6. NEAR DANCER(IRE), 6 60,0 Karol Šarina     11 Šatra Tomáš  
7. LASCAR, 4 60,0 Tomáš Váňa     2 Váňa Tomáš  
8. CELEBRATION(GER), 3 53,5 Radek Koplík     9 Koplík st. Zdeněk  
9. VOKATIV, 4 60,0 Radek Žalud     10 Mudrová Radka  
10. EN SHALL, 3 55,0 Pavel Ježek     12 Janíček Stanislav  
Čas: 01:39,84, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-2-2 1/4-3/4-hlava-2 1/4-3/4-2 1/2
Maj. prémie:
6 000 Kč (VARNAS)Sedlářství Jan Hauzr
3 600 Kč (VASUN)Heřman & Haris

Majitel: Sedlářství Jan Hauzr, Trenér: Pátková Renata, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

1331 Cena společnosti Řempo Holoubek, a.s.
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAINBOW HERO(IRE), 4 57,0 Kateřina Kroulová     3 Váňa st. Josef  
2. SLOGANA, 3 55,0 Josef Bartoš     5 Čapková Marcela  
3. LUCKY MARY, 3 48,0 Pavel Ježek     2 Vítek František  
4. IRISH WIN(GB), 8 61,0 Šárka Pulpánová     7 Drlík Jaroslav  
5. PANENKA, 5 51,0 Lucie Herková     8 Janatka Ivan  
6. RIVERSDALE FLYER(GB), 4 58,0 František Koucký     6 Šatra Tomáš  
7. VOKALA, 3 60,0 Petr Kalina     1 Pokorný Antonín  
Čas: 02:30,18, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-3/4-1 1/4-1/2-2 1/4-krk

Majitel: Polar-Sportovní služby-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Kinsella J.

1332 Velká karlovarská stch - Cena Sokolovské
Steeplechase I.kat. - 5000 m, cena,
71000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARROW, 10 67,0 Josef Váňa st.     1 Váňa st. Josef  
2. POLEBOS(GER), 7 67,0 Radek Havelka     5 Váňa st. Josef  
3. MARGIT(SLO), 6 65,0 Michal Köhl     6 Mottl Ivan  
4. BLÍN, 5 67,0 René Vinklárek     3 Vinklárek Vladimír  
5. MINI FOR, 9 67,0 Pavel Szikora     7 Chabada Ondřej  
ZN THESSALON, 8 67,0 Vladimír Vrzáček     2 Baštová Pavlína  
Čas: 07:44,33, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1 1/4-1/2-daleko-daleko

Majitel: Polar-Sportovní služby-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: ZD Březůvky

1333 Cena LEANDER 1946 Loučky
Steeplechase III.kat. - 3400 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BEAU TRUE(GER), 9 66,5 Vladimír Vrzáček     6 Baštová Pavlína  
2. SYČÁK, 4 60,0 Josef Bartoš     5 Luka st. Václav  
3. NÁVRAT DOMŮ, 6 69,0 Vlastimil Špalek     2 Koplík Zdeno  
4. BIOLEK(GER), 4 61,5 Michal Köhl     1 Mottl Ivan  
Z IMPERIAL FRANKIE(IRE), 7 67,5 Jiří Plzák     3 Chaloupka Václav  
SN ACOLIN(GER), 6 66,5 Radek Havelka     4 Váňa st. Josef  
Z NOMEN OMEN, 8 66,5 Tomáš Nehasil     7 Friedrich František  
ZN VALANGO, 4 62,0 Luboš Urbánek     8 Špelda Lubomír  
Čas: 04:20,05, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 6-daleko-4

Majitel: Cranny Ostrava, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: Gest.Wittekindshof


Dostihová komise: