home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 16.07.2000 - Karlovy Vary
stav dráhy: ( / )
1292 Cena stavební firmy BALCAR
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BAKERO, 9 58,0 Josef Bartoš     12 Krejčová Milena  
2. BRIAN, 7 56,0 Radek Koplík     11 Horáková Lenka  
3. CO CHCEŠ, 4 58,0 Karol Šarina     5 Kub Petr  
4. NIVON, 6 60,0 Šárka Pulpánová     10 Drlík Jaroslav  
5. CRASICA, 5 58,0 Ivan Kub     1 Vítek Roman  
6. NEM, 7 56,0 Lucie Herková     6 Dymešová Renata  
7. CORADGO(FR), 4 62,5 Jaroslav Kovařík     3 Michal Jiří  
8. VALDARA, 9 61,5 Petr Kalina     4 Pokorný Antonín  
9. APATYKA, 4 63,0 Karel Eibl     7 Jelen Jaroslav  
10. VLATENA, 4 58,5 Lukáš Kasal     2 Barbořík Jiří  
11. SILVERINA(POL), 9 55,5 Miroslava Přibylová     9 Jelen Jaroslav  
12. COME HIR, 3 51,5 Pavel Ježek     8 Fialka Petr  
Čas: 01:27,22, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-1-1 1/4-3 1/2-krk-1 1/4-5-8

Majitel: Janda Bloodstock, Trenér: Krejčová Milena, Chov: ZD Březůvky

1293 Cena Sokolovské uhelné a.s.
Rovina II.kat. - 1200 m, cena,
63000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PARLANITA, 2 57,0 Karol Šarina     3 Šatra Tomáš  
2. DONADEA(FR), 2 54,0 Lukáš Kasal     1 Vítek Pavel  
3. KEIKO, 2 57,0 Jana Řezáčová     5 Řezáčová Jana  
4. MOVIFIX, 2 57,0 Martin Srnec     6 Hurt Jiří  
5. GUTBEJ, 2 54,0 Martin Knauer     2 Hurt Jiří  
6. PINARD, 2 55,0 Petr Florian     4 Růžičková Martina  
7. SO FAR AWAY, 2 54,0 Radek Koplík     7 Koplík Zdeno  
Čas: 01:15,28, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3 1/2-1/2-1 1/4-1-2 1/4-6
Maj. prémie:
3 500 Kč (PARLANITA)Dinkel-Šatra
2 100 Kč (KEIKO)DS Jeníkov
1 400 Kč (MOVIFIX)Gabriela-Trachtová

Majitel: Dinkel-Šatra, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Dinkel H.

1294 Cena města Karlovy Vary
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PANTERR(IRE), 3 54,0 Lukáš Kasal     4 Vítek František  
2. KIMBERLY, 4 48,5 Pavel Ježek     2 Krejčová Milena  
3. LOUISIA, 4 52,0 Renata Pátková     6 Pátková Renata  
4. NESPRA, 3 57,0 Martin Knauer     1 Bezstarosta Zdeněk  
5. SECOND TIME(GB), 3 53,0 Jaroslav Kovařík     3 Michal Jiří  
6. NIOBAR, 4 51,0 Radek Žalud     7 Dymešová Renata  
7. VISTAT, 4 62,5 Daniel Havlíček     5 Pejšková Ivana  
Čas: 02:34,87, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3 1/2-3 1/2-12-8-12-6
Maj. prémie:
2 000 Kč (KIMBERLY)Nelan-Krejčí
1 200 Kč (LOUISIA)Friday
800 Kč (NESPRA)IPS a.s.Praha

Majitel: Stáj Trojan, Trenér: Vítek František, Chov: Doyle M.A.

1295 Cena společnosti Karlovarský porcelán
Rovina I.kat. - 1600 m, handicap,
90000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOULAD, 6 57,0 Jaroslav Michna     8 Vraj Radek  
2. VISPI STAR(GB), 4 50,0 Lenka Pišlová     2 Šatra Tomáš  
3. VARNAS, 4 52,0 Renata Pátková     1 Pátková Renata  
4. DOBRÁ VODA, 3 58,5 Lucie Herková     4 Hanousek Ladislav  
5. HAVANA CUBA, 3 57,5 Josef Bartoš     6 Hanousek Ladislav  
6. TARICTIC(GER), 6 62,5 Radek Koplík     7 Koplík Zdeno  
Čas: 01:39,47, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-3-2-2-3/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (SOULAD)Ševců
3 000 Kč (VARNAS)Sedlářství Jan Hauzr
2 000 Kč (DOBRÁ VODA)Profes-Dr.Bureš

Majitel: Ševců, Trenér: Vraj Radek, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

1296 Cena společnosti Léčebné lázně Mariánské
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WITOMA, 3 58,0 Ivan Kub     8 Vítek Roman  
2. LUCKY DAY, 3 60,5 Lukáš Kasal     7 Barbořík Jiří  
3. HATCHER, 3 57,5 Karol Šarina     5 Drlík Jaroslav  
4. SHANNON, 3 58,0 Lucie Herková     6 Török Dalibor  
5. COWLEY, 3 60,0 Pavel Szikora     2 Nolč Tomáš  
6. SLOGANA, 3 56,5 Pavel Ježek     3 Čapková Marcela  
7. OPERETA, 3 56,0 Jana Havelková     4 Pejšková Ivana  
8. NICANIA, 3 55,0 Josef Bartoš     1 Jelen Jaroslav  
Čas: 01:40,52, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/4-2-hlava-8-1-8-daleko

Majitel: La Festa Cappuccino, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Hřebčín Napajedla

1297 Cena Radia DRAGON
Rovina V.kat. - 2000 m, cena,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DECROSS, 3 53,0 Jaroslav Kovařík     3 Pokorný Antonín  
2. CEDO NULLI, 6 57,5 Josef Bartoš     7 Erban Jaroslav  
3. HESPA(SLO), 6 58,5 Jaroslav Michna     12 Vraj Radek  
4. TUMILA, 5 60,5 Ivan Kub     6 Vítek František  
5. SATURA, 4 56,0 Lukáš Kasal     2 Krejčová Milena  
6. NÁDHERNÁ, 3 52,0 Lucie Herková     13 Török Dalibor  
7. GROSNA, 3 49,0 Renata Pátková     1 Petrlík Allan  
8. PILÁT, 4 56,5 Jana Řezáčová     9 Řezáčová Jana  
9. PANENKA, 5 57,0 Radek Žalud     4 Janatka Ivan  
10. VERCANA, 3 53,5 Radek Koplík     8 Koplík Zdeno  
11. BONANZA, 3 53,0 Pavel Ježek     10 Čapková Marcela  
Čas: 02:07,68, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-1 1/2-9-2 1/4-krk-5-kr.hlava-2 1/2

Majitel: Fokus-H s.r.o.Třebíč, Trenér: Pokorný Antonín, Chov: Firma WAK

1298 Cena společnosti Řempo HOLOUBEK, a.s.
Steeplechase III.kat. - 3400 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NARRATOR(POL), 6 65,0 Zdeněk Matysík     5 Horáková Lenka  
2. JAVELLIN, 9 60,5 Josef Bartoš     4 Krejčí Pavel  
3. ZENIT(GER), 10 65,0 Miroslav Hanuš     10 Friedrich František  
ZN COCO JACK(FR), 5 60,0 Radek Havelka     1 Váňa st. Josef  
Z DISTRICT, 8 60,0 Tomáš Nehasil     8 Friedrich František  
SN KORRIKA(FR), 9 63,0 Luboš Urbánek     9 Hanousek Ladislav  
Čas: 04:12,58, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3 3/4-daleko

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: SK Moszna


Dostihová komise: