home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 15.07.2000 - Lysá nad Labem
stav dráhy: ( / )
1278 Handicap Balíren Douwe Egberts, a.s.
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADY BOSS, 3 51,5 Pavel Ježek     7 Fencl Miroslav  
2. FIFEJDA, 3 54,0 Jaroslav Kovařík     4 Vítek František  
3. WHO ELSE, 3 56,0 Martin Knauer     2 Faltová Oliva  
4. FORTY, 5 50,0 Lenka Pišlová     5 Nosko Julius  
5. SPEKULANT, 3 56,5 Jolana Kratochvílová     3 Luka st. Václav  
6. MEVRIK, 5 50,0 Leona Hloužková     6 Vymazal Josef  
7. LUCKY MARY, 3 58,5 Lucie Herková     9 Vítek František  
8. SALAMIS, 4 50,0 Věra Sedláková     10 Vanda Vítězslav  
9. BASIKA, 4 51,5 Markéta Horáková     1 Sýkorová Marcela  
10. QUICK DEVIL, 3 58,0 Jaroslav Donoval     8 Neuberg Filip  
11. ROSE PANTHER, 3 55,0 Iva Miličková     11 Sýkorová Marcela  
Čas: 01:52,60, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 5-1 1/2-2 1/2-3/4-1 3/4-1-2-1/2

Majitel: Alena Palyzová, Trenér: Fencl Miroslav, Chov: Cavallo s.r.o.

1279 Cena Balíren Douwe Egberts, a.s. - diviz
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FOLKLÓR, 7 58,0 Radka Hovadová     1 Hovadová Jana  
2. VLÁSENKA, 3 53,0 Jana Bečková     2 Vítek František  
3. INGOT, 6 59,0 Kamila Protivínská     8 Svoboda Josef  
4. ČIP, 7 61,5 Tomáš Hurt     7 Tichá Dana  
5. LADYNKA, 4 58,5 Robert Panc     10 Vašina Josef  
6. ANA ALINA (GER), 5 63,5 Jaroslav Donoval     3 Neuberg Filip  
7. EPOPEJ, 5 58,5 Martin Pišl     12 Nosko Julius  
8. CHAILAND, 3 60,0 Pavel Szikora     4 Růžičková Martina  
9. KIWI GIRL, 3 52,0 Ilona Třešňáková     6 Zolman Jan  
10. HELIS SILVER, 5 60,0 Martin Knauer     5 Derych Vladimír  
Čas: 02:35,06, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ nos-14-2-nos-2 1/4-20-6-daleko

Majitel: Stáj Dolly, Trenér: Hovadová Jana, Chov: Hřebčín Napajedla

1280 Cena měsíčníku STADION
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KLEMATIS, 5 58,5 Martin Pišl     6 Nosko Julius  
2. SHAPELY HEART, 4 58,5 Radek Koplík     5 Koplík Zdeno  
3. THÁLIE, 3 55,0 Lukáš Kasal     4 Váňa Tomáš  
4. DELIKT, 4 61,0 Lukáš Kasl     8 Kinský Pavel  
5. LADARON, 5 60,0 Ramil Děmidov     10 Šilhavý Ladislav  
6. MENSY, 4 58,0 Martin Srnec     2 Hurt Jiří  
7. GLADIOLKA, 3 55,5 Kamila Bartošová     1 Bartoš st. Josef  
8. CHARLIE`S RISK, 3 55,5 Josef Bartoš     3 Luka st. Václav  
9. PIZZERIA, 4 55,0 Kateřina Sudová     12 Jelínek Zbyněk  
10. VITINUS, 4 60,0 Ivana Rajnyšová     11 Novák Jiří  
11. BLACK TIROL(IRE), 8 62,0 Karol Šarina     7 Fencl Miroslav  
S BALLANTINA(IRE), 5 58,5 Jaroslav Kovařík     9 Michal Jiří  
Čas: 01:52,66, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-1 3/4-1 1/2-12-2 1/2-3-1-8

Majitel: Stadion, Trenér: Nosko Julius, Mgr., Chov: Hřebčín Napajedla

1281 Cena Pizzerie Rimini
Rovina III.kat. - 1000 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VELIOS, 2 58,0 Tomáš Váňa     1 Váňa Tomáš  
2. BERUNKA, 2 53,0 Radek Koplík     9 Horáková Lenka  
3. MABURKA, 2 54,5 Ivan Siegl, Ing.     6 Vymazal Josef  
4. GREEK FAIR, 2 57,0 Marcel Novák     4 Bezstarosta Zdeněk  
5. VIZULE, 2 55,5 Martin Srnec     2 Hurt Jiří  
6. IRSAY OLIVER, 2 53,5 Jana Bečková     12 Vítek Roman  
7. CALANTHE, 2 53,0 Lucie Herková     11 Dvořák Karel  
8. FANTAGIRA, 2 57,0 Libor Šindar     7 Horák František  
9. GRÁZL, 2 56,0 Josef Bartoš     8 Bartoš st. Josef  
10. HOKI DAY, 2 52,5 Pavel Ježek     10 Fencl Miroslav  
DD TAFERI, 2 54,5 Lukáš Kasal     5 Nehasil Miroslav  
S LETNÍ VÍTR, 2 56,0 Ramil Děmidov     3 Šilhavý Ladislav  
Čas: 01:03,02, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-2-4 1/2-hlava-6-3/4-7-8

Majitel: Chemcomex Praha a.s.Váňa T., Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Equi Bořeň Svinčice

1282 Cena Papírnictví Novotný a Papkov Onyx
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LENTIUS, 4 61,5 Ludvík Haris     2 Váňa Tomáš  
2. ARCHANDĚL(IRE), 4 65,0 Zdeněk Matysík     3 Horáková Lenka  
3. YOKOPO, 6 66,0 Josef Svoboda     1 Svoboda Josef  
4. SARAMON, 4 62,0 Vilém Hlaváček     5 Baštová Pavlína  
5. BOLEK, 5 66,0 Pavel Szikora     4 Růžičková Martina  
Čas: 04:10,82, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 10-4-daleko-1 3/4

Majitel: ČMSS a.s., Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Valory Plačovice

1283 Cena Velkoobchodu s nápoji Kostomlaty n/
Steeplechase IV.kat. - 3800 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VINCOLN, 5 68,5 Zdeněk Matysík     15 Horáková Lenka  
2. RATONY, 4 67,0 Jan Papoušek     8 Papoušek Jan  
3. OSTŘICE, 10 64,5 Věra Sedláková     7 Vanda Vítězslav  
4. FERGAS, 4 61,5 Linda Gahlertová     3 Sýkorová Marcela  
5. NÁVRAT DOMŮ, 6 70,0 Zdeno Koplík 2     1 Koplík Zdeno  
6. LAMER, 10 67,5 Luboš Urbánek     4 Koplík st. Zdeněk  
7. CHAMOMILLA, 9 65,5 Tomáš Nehasil     2 Nehasil Miroslav  
8. DANDELION, 5 67,5 Petr Syrový     16 Hrudka st. Jaromír  
9. VIKITA, 5 65,5 Kateřina Laštovková     12 Nehasil Miroslav  
Z TAŠKENT, 7 66,5 Václav Luka 2, Ing.     5 Vašina Josef  
Z BACK BY DAWN(GB), 7 67,5 Jiří Plzák     6 Kutnar Pavel  
Z MARGIT(SLO), 6 68,0 Ivan Mottl, Ing.     9 Mottl Ivan  
Z VELVET ZE ZAHÁJÍ, 4 61,5 Lukáš Kasl     11 Kinský Pavel  
PN IWER, 7 68,5 Ludvík Haris     13 Fencl Miroslav  
Z ORM, 4 63,0 Libor Šimůnek     14 Barbořík Jiří  
Z ELMEX, 13 66,5 Vladimír Černý     10 Vítek František  
Čas: 05:21,07, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3-12-10-7-6-9-3/4-10

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Vanda V.

1284 Cena FOLSPOL - Kateřina Foltýnová
Proutky IV.kat. - 2400 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STUDIE, 3 64,5 Marcel Novák     5 Novák Aleš  
2. SALARY, 3 62,5 Ludvík Haris     3 Váňa Tomáš  
3. SWALLOW, 3 61,5 Josef Bartoš     2 Papoušek Jan  
4. SELCAR, 3 63,0 Luboš Urbánek     4 Špelda Lubomír  
5. ČARKEN, 3 64,5 Jiří Plzák     1 Koplík Zdeno  
Čas: 02:59,06, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 10-1 1/2-3-10

Majitel: Mika a.s.Josefov, Trenér: Novák Aleš, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň


Dostihová komise: