home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 09.07.2000 - Slušovice
stav dráhy: ( / )
1271 CENA DAVID PIPRA
Rovina III.kat. - 1100 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VORDONA, 2 55,0 Martin Knauer     1 Pokorný Antonín  
2. SALVETA, 2 54,5 Martin Srnec     7 Suchánek Jiří  
3. VAPETA, 2 55,0 Jaroslav Michna     13 Vraj Radek  
4. WINONA, 2 55,0 Libor Šindar     10 Mrštík Michael  
5. ABBA, 2 54,5 Lucie Baluchová     3 Ševčík Miroslav  
6. ESCAPÁDA, 2 52,5 Martin Šťastný     9 Suchánek Jiří  
7. GRANITE, 2 55,0 František Jasinský     8 Novák František  
8. MISS MISTERY, 2 52,5 Žaneta Krelíková     5 Novák Antonín  
9. WIKAS, 2 56,0 František Vávra     11 Holčák František  
10. APIS, 2 56,0 Jan Demele     12 Vraj Radek  
11. KEILAND, 2 55,0 Roman Tůma     6 Vízdalová Marta  
12. UN STAY, 2 55,0 Rudolf Švejda     2 Janíček Stanislav  
Čas: 01:07,75, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 6-3/4-2-2 1/4-1/2-3/4-4-1 1/2
Maj. prémie:
2 000 Kč (VORDONA)Fokus-H s.r.o.Třebíč
1 200 Kč (SALVETA)Hřebčín Napajedla a.s.
800 Kč (VAPETA)Stáj Mikon

Majitel: Fokus-H s.r.o.Třebíč, Trenér: Pokorný Antonín, Chov: Hřebčín Napajedla

1272 CENA LADOS A.S.LÍPA
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VENTIL, 4 59,0 Taťána Ballnerová     2 Uhl Jiří  
2. CARMENA, 9 57,5 Lucie Baluchová     7 Hrbáček Vít  
3. ALDO, 3 56,5 Libor Šindar     5 Váňa Jaroslav  
4. CUTTER, 6 60,0 František Jasinský     12 Novák Antonín  
5. HESPA(SLO), 6 60,0 Jaroslav Michna     13 Vraj Radek  
6. KILTON, 4 61,0 Tomáš Stoklásek     9 Ministr Antonín  
7. VLNHETTA, 3 55,0 Rudolf Švejda     6 Mrštík Michael  
8. IKONA, 4 57,5 Zdenko Šmida     4 Štěpánek Milan  
9. LIKON, 8 58,0 Renata Konupčíková     8 Foukal Milan  
10. HAWAIIAN STAR, 4 61,5 Jan Demele     10 Vraj Radek  
11. KIRA, 3 55,0 Karel Stryja     11 Vanda Vítězslav  
S DERYL, 4 57,5 Ludvík Temel     3 Dobrovolný st. Karel  
Čas: 01:55,01, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1 1/4-1 3/4-hlava-1-11-1 1/2-6-1/2

Majitel: DS Kabát Trnávka, Trenér: Uhl Jiří, Chov: APO Oczelják

1273 CENA DELIKAN LIPNÍK N.BEČVOU
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VARCAS, 6 66,5 Marek Stromský     8 Ministr Antonín  
2. JANITA, 4 60,0 Jan Faltejsek     10 Olehla Čestmír  
D WINDSOR, 9 69,0 Jaromír Šafář st.     3 Kroutilík Jaroslav  
3. KIRBY, 4 60,0 Stanislav Seďa     2 Plch Josef  
4. CEP, 4 64,0 Roman Bukva     1 Ministr Antonín  
Z INDIAN CHARMER(GB), 12 67,5 René Vinklárek     4 Vinklárek Vladimír  
Z BRAVE JANE, 4 62,0 Tomáš Lang     5 Hojgr Milan  
Z PET, 8 67,5 Tomáš Ševčík     6 Suchánek Jiří  
Z JAMBOREE, 4 64,0 Pavel Kašný     9 Vízdalová Marta  
PN YAMBURG(RUS), 6 69,0 Vladislav Snitkovskij     7 Holčák Radek  
Čas: 04:13,19, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ daleko-1 1/2-5-14

Majitel: DS Heletomi, Trenér: Ministr Antonín, Chov: APO Oczelják

1274 HANDICAP PRAGOKONCERT BOHEMIA
Rovina III.kat. - 2200 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERCARO, 3 55,0 Jan Demele     7 Sousedík Pavel  
2. WHISTLER, 3 56,5 Libor Šindar     5 Váňa Jaroslav  
3. APAČ, 3 53,5 Pavel Míča     11 Ševčík Miroslav  
4. VOKALA, 3 56,5 Martin Knauer     9 Pokorný Antonín  
5. VADUKA, 3 48,5 Pavel Ježek     12 Piruch Jozef  
6. SILMEN, 3 53,0 Lucie Baluchová     8 Míček Milan  
7. QUESTER, 3 55,0 Vitalij Storož     6 Vinklárek Vladimír  
8. CHUCK ., 3 63,5 Jaroslav Michna     3 Podhányi Jan  
9. BONIFACE, 3 55,5 František Jasinský     1 Novák Antonín  
10. VEI SHALL, 3 55,0 Rudolf Švejda     4 Janíček Stanislav  
11. HUCKLEBERRY, 3 56,0 Roman Tůma     2 Sousedík Pavel  
12. PESEKT, 3 60,0 Tomáš Stoklásek     10 Ministr Antonín  
Čas: 02:33,66, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-hlava-4-1/2-krk-hlava-1 1/4-2
Maj. prémie:
2 000 Kč (VERCARO)Dox Zlín
1 200 Kč (WHISTLER)Stall Scarab
800 Kč (APAČ)Vox Ševčík Vlachovice

Majitel: Dox Zlín, Trenér: Sousedík Pavel, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

1275 CENA KAMIONOVÁ DOPRAVA GRADDO A.S.
Steeplechase III.kat. - 4000 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SARMATA(POL), 5 71,5 Vladislav Snitkovskij     5 Holčák Radek  
2. LUCCA, 8 70,0 Jaroslav Juráň     1 Juráň Jaroslav  
3. DARTIS, 8 69,0 Tomáš Stoklásek     4 Ministr Antonín  
4. NIGRYN, 6 65,5 Marek Stromský     2 Mrštík Michael  
5. WINDGAP HILL(IRE), 9 72,5 Jaromír Šafář st.     6 Novák Antonín  
6. DELINKA, 5 68,0 Tomáš Ševčík     3 Suchánek Jiří  
7. BEGI, 5 65,5 Tomáš Lang     7 Hojgr Milan  
Z NIKSON, 7 66,5 Jiří Bartusch     8 Mrštík Michael  
Čas: 04:42,45, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 6-9-3-9-daleko

Majitel: Autorent Donát-Holčák, Trenér: Holčák Radek, Chov: SO Lack

1276 SLUŠOVICKÉ OAKS-VELKÁ CENA GRADDO ZLÍN
Rovina CH - 2400 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHERCANA, 3 58,0 Jan Demele     5 Vraj Radek  
2. LATIDA, 3 58,0 Libor Šindar     7 Piruch Jozef  
3. COMPLETA, 3 58,0 Zdenko Šmida     1 Štěpánek Milan  
3. LACCARIA, 3 58,0 Martin Knauer     9 Héč Karel  
5. CERCARA, 3 58,0 Martin Srnec     2 Olehla Čestmír  
6. SILVER HEART(GER), 3 58,0 František Vávra     3 Holčák František  
7. CASSIE, 3 58,0 Jaroslav Michna     6 Vraj Radek  
8. DIVÁ BÁRA, 3 58,0 Roman Tůma     8 Lisek Jan  
9. NIDARA, 3 58,0 Rudolf Švejda     4 Sousedík Pavel  
Čas: 02:41,40, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-3/4-současně-1/2-1 1/4-krk-1 1/4-17
Maj. prémie:
6 000 Kč (SHERCANA)Delos CZ
3 600 Kč (LATIDA)H.M.Reiner
1 200 Kč (COMPLETA)AG
1 200 Kč (LACCARIA)Agroklas Slavkov

Majitel: Delos CZ, Trenér: Vraj Radek, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

1277 HANDICAP TURF CENTRUM MORAVA S.R.O.
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FAMILIE SECTORI, 3 57,0 Pavel Míča     3 Lisek Jan  
2. SATÉN, 3 57,0 Libor Šindar     2 Mrštík Michael  
3. CESCARA, 3 60,5 Marek Stromský     11 Mrštík Michael  
4. BÁJEČNÁ, 3 57,5 Kamila Protivínská     5 Vrba Pavel  
5. SEALA, 3 55,0 Jaroslav Michna     6 Vraj Radek  
6. NITELLA, 3 62,0 Jan Demele     8 Vraj Radek  
7. TOSCAN, 3 54,0 Petr Tůma     9 Míček Milan  
8. KALTA, 3 55,0 Josef Sovka     1 Kroutilík Jaroslav  
9. VINDOWS, 3 51,0 Pavel Ježek     4 Fialka Petr  
10. JASFITA, 3 56,0 Renata Konupčíková     13 Foukal Milan  
11. MACARENA, 3 65,5 Zdenko Šmida     10 Štěpánek Milan  
12. MAURA, 3 64,5 Vladimír Filip     12 Svoboda Josef  
Čas: 01:44,24, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3-nos-1-1 1/4-4-2 1/2-2-5

Majitel: Tofi Královec, Trenér: Lisek Jan, MVDr., Chov: Ševčík M.,Ing.


Dostihová komise: