home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 05.07.2000 - Lysá nad Labem
stav dráhy: ( / )
1248 Cena firmy Pizzeria Rimini
Rovina III.kat. - 1000 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHASIMA, 2 57,0 Dušan Andrés     5 Andrés Josef  
2. VELIOS, 2 58,0 Tomáš Váňa     3 Váňa Tomáš  
3. GRUP, 2 56,5 Martin Srnec     1 Stráský Josef  
4. VELKÁ NOC, 2 52,5 Ilona Třešňáková     4 Bezstarosta Zdeněk  
5. FANTAGIRA, 2 53,0 Lucie Světlá     11 Horák František  
6. AKEBONA, 2 54,5 Jaroslav Donoval     2 Neuberg Filip  
7. ARCTONY, 2 56,0 Ramil Děmidov     9 Šilhavý Ladislav  
8. WIZARD RED, 2 56,0 Martin Knauer     10 Dvořák Karel  
9. GRAD, 2 53,5 Lucie Herková     7 Dvořák Karel  
10. CURTIS, 2 53,5 Dagmar Křupková     6 Andrés Josef  
11. CENTRFILL, 2 54,5 Martin Koleňák     14 Hrudka st. Jaromír  
12. GREEK FAIR, 2 52,5 Radek Žalud     8 Bezstarosta Zdeněk  
Čas: 01:04,59, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 5-krk-hlava-2 3/4-6-3/4-2-8

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Andrés Josef, Chov: Parke V.

1249 Memoriál Václava Špačka
Rovina IV.kat. - 1700 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LESA BERY (FR), 4 59,0 Jan Rája     7 Vítek Pavel  
2. VLÁSENKA, 3 53,5 Jana Bečková     10 Vítek František  
3. BATIK, 9 60,5 Libor Šindar     2 Horák František  
4. NEDU, 3 55,5 Ivan Siegl, Ing.     1 Vymazal Josef  
5. SEDRIK, 4 62,0 Josef Bartoš     9 Šilhavý Ladislav  
6. KILTON, 4 60,5 Tomáš Stoklásek     8 Ministr Antonín  
7. ČIP, 7 58,0 Lucie Herková     4 Tichá Dana  
8. BEST STORM, 4 56,5 Ivana Bydžovská     3 Tomek Martin  
9. MISS ARCANE, 3 52,0 Eva Mráčková     12 Mudrová Radka  
Čas: 01:55,47, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-4-6-1/2-1-hlava-12-15

Majitel: Latina, Trenér: Vítek Pavel, Chov: Hillou Lespes F.

1250 Handicap firmy Ideal Servis s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GLOGLOGLO, 3 57,0 Radek Žalud     9 Lisek Michal  
2. CORBELLE(FR), 6 66,0 Jan Rája     4 Vítek Pavel  
3. LUCKY MARY, 3 51,5 Lucie Herková     6 Vítek František  
4. DELASSI, 3 57,0 Robert Panc     5 Machain Vladimír  
5. VALENTINKA, 3 57,0 Libor Šindar     3 Šilhavý Ladislav  
6. LADY BOSS, 3 48,0 Pavel Ježek     7 Fencl Miroslav  
7. PESEKT, 3 63,0 Tomáš Stoklásek     2 Ministr Antonín  
8. CHALINE, 3 57,0 Martin Srnec     12 Stráský Josef  
9. ESPELIDA, 3 49,0 Ivona Žváková     8 Vinklárek Vladimír  
S TARFI, 4 56,5 Ivan Siegl, Ing.     11 Vymazal Josef  
Čas: 01:49,44, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-1-hlava-2 3/4-1-10-3 1/2-11

Majitel: Polární záře, Trenér: Lisek Michal, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

1251 Cena firmy FOLSPOL - Kateřina Foltýnová
Rovina III.kat. - 1600 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EX CALIBER, 9 59,0 Ramil Děmidov     1 Šilhavý Ladislav  
2. PUKETA, 3 52,0 Lucie Herková     2 Dvořák Karel  
3. ATHOS, 9 57,5 Josef Bartoš     7 Horák František  
4. BASCO, 4 59,0 Martin Knauer     5 Horáková Lenka  
5. SHEEN GOLD(IRE), 8 59,0 Tomáš Váňa     3 Fencl Miroslav  
6. DETROIT ROMANCE(IRE), 4 57,5 Karol Šarina     10 Fedorowicz Vladislav  
7. TWILIGHT FANTASY, 4 56,5 Radek Žalud     11 Lisek Jan  
8. HANČA, 3 54,5 Vitalij Storož     8 Vinklárek Vladimír  
9. MARIE LE FAIR(GER), 3 54,0 Jaroslav Donoval     12 Koplík st. Zdeněk  
10. MA`S MIRAGE(GER), 7 56,5 Ivan Kňažík     9 Veit Miroslav  
11. ZEEROW, 4 57,5 Martin Koleňák     6 Hrudka st. Jaromír  
Čas: 01:46,47, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-3/4-hlava-6-krk-1/2-2 1/2-9
Maj. prémie:
2 000 Kč (EX CALIBER)MHM
1 200 Kč (PUKETA)Dostihová stáj Obříství
800 Kč (ATHOS)Stáj Luka-Mandak

Majitel: MHM, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: St.st.Zákupy

1252 Steeplechase Ferdinanda Palyzy
Steeplechase III.kat. - 4200 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERIOR, 8 63,5 Igor Deščík     2 Neuberg Filip  
2. HAPPY STAR, 9 63,5 Marek Stromský     3 Ministr Antonín  
3. VALESAN, 8 64,5 Martin Pišl     1 Šatra Tomáš  
4. VINNING END, 8 64,0 Václav Luka 2, Ing.     6 Horák František  
5. MONITOR, 11 66,0 Martina Růžičková     4 Růžičková Martina  
Z GRIFIT, 7 66,0 René Vinklárek     5 Vinklárek Vladimír  
Čas: 06:01,81, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 4-6-1/2-11

Majitel: Stall Jacky-Picek, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hřebčín Napajedla

1253 Cena firmy Meran
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAREY BOY, 4 62,5 Pavel Szikora     5 Szikora Pavel  
2. LENTIUS, 4 61,5 Ludvík Haris     11 Váňa Tomáš  
3. LADY TURADA(IRE), 7 66,0 Petr Hochman     1 Erban Jaroslav  
4. SUPERMAN, 5 66,0 Marek Stromský     12 Ministr Antonín  
5. VAL DE MAR, 6 65,0 Igor Deščík     9 Neuberg Filip  
6. PICO DE SANTO, 5 68,0 Dušan Moravec     10 Šatra Tomáš  
Z SHAPELY HEART, 4 65,0 Zdeno Koplík 2     6 Koplík Zdeno  
Z CARAVEL, 8 68,5 Pavel Tichý     7 Machain Vladimír  
Čas: 03:41,56, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 8-5-4-4-15

Majitel: Szikora, Trenér: Szikora Pavel, Chov: Pacholová J.,Ing.

1254 Cena Hippodromu
Proutky IV.kat. - 2400 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MRAZÍK, 3 61,5 Radek Vrzal     1 Popelka Stanislav  
2. SALARY, 3 60,0 Ludvík Haris     8 Váňa Tomáš  
3. CELESTÍN, 3 64,0 Václav Luka 2, Ing.     3 Horák František  
4. VIŠNIČKA, 3 60,0 Marcel Novák     5 Bezstarosta Zdeněk  
5. SPEKULANT, 3 61,5 Josef Bartoš     7 Horák František  
6. SLIM LINE, 3 60,5 Igor Deščík     2 Neuberg Filip  
Z ČARKEN, 3 63,0 Luboš Urbánek     4 Koplík Zdeno  
Z INDAR, 3 64,0 Dušan Andrés     6 Hurt Jiří  
Čas: 02:55,34, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 7-3/4-10-6-15

Majitel: Hvozd-Popelka, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Popelka S.,Ing.


Dostihová komise: