home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 25.06.2000 - Praha
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start
1232 Cena značky Kubík
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
36000 Kč (18000 - 9000 - 5400 - 3600)
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TALLKEENA, 2 55,5 Jiří Chaloupka     7 Chaloupka Václav 50
2. NED'S FIRST, 2 55,0 Allan Petrlík     4 Petrlík Allan 30
3. PERSTYLE(IRE), 2 55,0 John Francis Egan     2 Holčák František 70
4. AUTUMN GUEST, 2 55,0 Gary Hind     1 Michal Jiří 20
5. JUDGE STARR(FR), 2 55,0 Libor Šindar     9 Šilhavý Ladislav 80
6. SMARAGD, 2 52,5 Lucie Herková     6 Stráský Josef 100
7. SEGAL, 2 57,0 Marcel Novák     5 Novák Aleš 60
8. VIZULE, 2 54,0 Martin Srnec     3 Hurt Jiří 80
9. POLÁRNÍ HVĚZDA, 2 52,5 Radek Žalud     8 Lisek Michal 130
10. SALVETA, 2 55,0 Karol Šarina     10 Suchánek Jiří 100
11. ALEXANDRA, 2 55,0 Rudolf Švejda     12 Nolč Tomáš 150
12. BRROOKLET, 2 55,0 Josef Sovka     11 Kroutilík Jaroslav 80
Čas: 01:16,32, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-hlava-3 3/4-nos-1 1/2-hlava-5-1/2
Maj. prémie:
2 000 Kč (TALLKEENA)Stáj CTX sdružení
1 200 Kč (NED'S FIRST)Salvator Racing Club
800 Kč (AUTUMN GUEST)Alex Gorrie

Majitel: Stáj CTX sdružení, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Cavalier sport

2. dostih, start
1233 Simsonova cena COMMERCIAL UNION
Rovina II.kat. - 1200 m, cena, 2letí
63000 Kč (31500 - 15750 - 9450 - 6300)
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BELLE NORMANDE(USA), 2 56,0 Karol Šarina     6 Drlík Jaroslav 50
2. SPARK OF LIGHT(GB), 2 57,0 Gary Hind     3 Michal Jiří 30
3. KERTA, 2 57,0 Jiří Chaloupka     5 Chaloupka st. Jiří 50
4. COVE, 2 56,0 René Koplík     1 Kroutilík Jaroslav 50
5. LAKORA, 2 57,0 Martin Srnec     7 Suchánek Jiří 50
6. SACRAMENTO, 2 56,0 Michael Roberts     4 Chaloupka Václav 70
7. GAY STAY, 2 56,0 Rudolf Švejda     8 Janíček Stanislav 100
8. KEIKO, 2 57,0 Jana Řezáčová     2 Řezáčová Jana 110
Čas: 01:15,58, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-1 1/2-6-2 1/2-2 1/2-3/4-krk
Maj. prémie:
3 500 Kč (KERTA)Stáj Chaloupka
2 100 Kč (COVE)Horse Farm Kroutilík
1 400 Kč (LAKORA)Hřebčín Napajedla a.s.

Majitel: Edoc Brno, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Highland Farm Inc.

3. dostih, start
1234 Cena SČADJ - amatérské MS žen
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 7500 - 4500 - 3000)
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CENTURY DAY, 4 64,5 Nicole Traber-Renk     13 Růžičková Martina 50
2. GLORIA MUNDI, 3 55,5 Linda Fedorowiczová     8 Fedorowicz Vladislav 130
3. SAMBA DANCER(DEN), 9 64,5 Sara J. Moore     10 Vítek Roman 60
4. DANCING ICON(IRE), 5 63,0 Johana Reich-Rohrwig     12 Šatra Tomáš 30
5. ROSENA, 3 57,5 Trine Langvad     3 Vocásková Helena 90
6. SELENIT, 4 64,5 Olga Vítková, Ing.     6 Vítek František 70
7. VODOPÁD, 3 59,0 Jana Havelková     2 Suchánek Jiří 50
8. COWLEY, 3 57,0 Radka Blažková     9 Nolč Tomáš 200
9. GANÁH, 3 59,0 Ilona Kykalová, MUDr.     7 Dvořák Karel 110
10. DARENT(POL), 6 62,5 Daniela Moravcová     4 Moravec Zdeněk 60
11. GAZELKA, 3 55,5 Isabelle Got     1 Petrlík Allan 600
ZN TORES, 3 57,0 Kamila Bartošová     5 Janatka Ivan 300
Čas: 01:28,32, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 2 1/4-1 1/2-3 1/2-2 1/4-krk-kr.hlava-kr.hlava-1 1/2

Majitel: Natalie Vlčková, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Hřebčín Napajedla

4. dostih, start
1235 Cena Hřebčína Napajedla - Cena La Festa
Rovina CH - 2200 m, cena, 3letí
108000 Kč (54000 - 27000 - 16200 - 10800)
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORLICE(IRE), 3 56,0 Radek Koplík     9 Horáková Lenka 120
2. DOBRÁ VODA, 3 59,0 Lucie Herková     2 Hanousek Ladislav 90
3. SILVER HEART(GER), 3 56,0 John Francis Egan     11 Holčák František 70
4. CASSIE, 3 58,0 Jaroslav Michna     4 Vraj Radek 150
5. GALENE(FR), 3 59,0 Michael Roberts     8 Chaloupka Václav 30
6. HABIT STAR(IRE), 3 57,0 Martin Srnec     14 Suchánek Martin 50
7. CERCARA, 3 57,0 M. Rulec     7 Olehla Čestmír 130
8. HAVANA CUBA, 3 59,0 Josef Bartoš     13 Hanousek Ladislav 40
9. COOL SPECIAL(POL), 3 59,0 Allan Petrlík     3 Petrlík Allan 40
10. JESLADY(IRE), 3 58,0 Karol Šarina     12 Šatra Tomáš 90
11. POLAR PRIDE(IRE), 3 57,0 Gary Hind     5 Michal Jiří 80
12. MISS FAIR, 3 58,0 Jozef Bojko     1 Piruch Jozef 60
13. ESDARA, 3 56,0 Ramil Děmidov     10 Stráský Josef 110
14. IMMORTALIS(POL), 3 59,0 Ivan Kub     6 Šatra Tomáš 130
Čas: 02:23,54, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3-2-kr.hlava-1/2-1/2-1 1/2-kr.hlava-3 1/2
Maj. prémie:
6 000 Kč (DOBRÁ VODA)Profes-Dr.Bureš
3 600 Kč (CASSIE)Marko-Zlín
2 400 Kč (CERCARA)DS Dvorce

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Limestone Stud

5. dostih, start
1236 Zlatý pohár IPS
Rovina L - 2600 m, cena, 4letí a starší
450000 Kč (225000 - 112500 - 67500 - 45000)
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NAZIR(POL), 6 58,0 Dušan Andrés     4 Kubišta Ladislav 40
2. JAGMIN(POL), 5 58,0 John Francis Egan     9 Holčák František 30
3. BAJAJA, 4 58,0 Ivan Kub     11 Čapková Marcela 80
4. TAMBARAN(IRE), 4 58,0 Jozef Bojko     5 Hanáček Jaroslav 140
5. CEDR, 4 58,0 René Koplík     1 Špelda Lubomír 70
6. BOHEMIAN LAD(IRE), 4 58,0 Gary Hind     6 Minařík Ferdinand 30
7. CHAMILL, 5 58,0 Allan Petrlík     2 Suchánek Martin 60
8. TROPICAL TERN(FR), 5 56,5 Michael Roberts     3 Holčák František 100
9. LUCRETIA DE BORGIA(IRE), 4 56,5 Karol Šarina     8 Šatra Tomáš 90
Čas: 02:50,76, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ krk-nos-nos-2 1/4-1-hlava-5-daleko
Maj. prémie:
25 000 Kč (BAJAJA)Stáj Čapková
15 000 Kč (CEDR)Akvagast Thurn
10 000 Kč (CHAMILL)Edoc Brno

Majitel: Stajňa Corinne ČR, Trenér: Kubišta Ladislav, Chov: SK Krasne

6. dostih, start
1237 VIII. České derby společnosti Lease Plan
Rovina Gd-3 - 2400 m, cena, 3letí
2070000 Kč (1035000 - 476100 - 310500 - 144900 - 103500)
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INDURAIN(GER), 3 58,0 Jozef Bojko     6 Fanelsa Hubertus 40
2. LUCAFABIAN(GER), 3 58,0 Gerhard Huber     3 von der Recke Christian 60
3. SHARP FOCUS(USA), 3 58,0 John Francis Egan     9 Holčák František 20
4. VICTIS(POL), 3 58,0 M. Rulec     13 Olehla Čestmír 100
5. BALLET DU BOLSHOI(USA), 3 58,0 Karol Šarina     5 Vraj Radek 70
6. WILD RAIN(HOL), 3 56,5 Ramil Děmidov     7 Pejšková Ivana 80
7. INTERSTICE(GB), 3 58,0 Gary Hind     10 Michal Jiří 180
8. TIZNIT(FR), 3 58,0 Jiří Chaloupka     1 Chaloupka Václav 110
9. EGYPŤAN, 3 58,0 Ivan Kub     8 Vítek Roman 500
10. ANGEL OF THUNDER(IRE), 3 58,0 Alexander Pietsch     14 Hanáček Jaroslav 300
11. EN SHALL, 3 58,0 Jaroslav Michna     2 Janíček Stanislav  
12. PASQUINUS(FR), 3 58,0 Michael Roberts     4 Chaloupka Václav 180
Čas: 02:34,09, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-5-6-7-7-4 1/2-1 3/4-5

Majitel: Stall Nerce, Trenér: Fanelsa Hubertus, Chov: G.Röemerhof u.Steingenberger

7. dostih, start
1238 Cena firmy ALBRA - distribuce učebnic
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 7500 - 4500 - 3000)
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TALGARA, 4 51,0 Radek Žalud     4 Mudrová Radka 100
2. EROTICA(FR), 4 60,5 Michael Roberts     10 Kotáb Eduard 40
3. CORADGO(FR), 4 60,0 Gary Hind     14 Michal Jiří 80
4. LONG TRIP(USA), 4 55,5 Jiří Chaloupka     2 Chaloupka Václav 40
5. MODEMANN, 6 62,5 Pavel Szikora     9 Štípa Ladislav 90
6. RIVERSDALE FLYER(GB), 4 58,5 František Koucký     11 Šatra Tomáš 90
7. VAIKI(GB), 4 54,0 Martin Koleňák     8 Petrlík Allan 100
8. MARQUISE, 5 58,0 Radek Koplík     6 Vítek František 70
9. BEACH STAR, 6 53,0 Pavel Ježek     1 Štěpánek Milan 100
10. NIVON, 6 58,5 Martin Pišl     12 Drlík Jaroslav 50
11. CESORT, 4 67,0 Ramil Děmidov     13 Vocásek 3 František 60
12. MISTER PROMPT, 4 60,0 Ivan Kub     5 Štípa Ladislav 100
13. MILLI, 4 49,0 Šárka Strelcová     7 Tajmr Josef 300
Čas: 01:43,95, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-1/2-2 1/2-1/2-1 3/4-3/4-nos-1 3/4

Majitel: Stáj Mudra, Trenér: Mudrová Radka, Chov: Hřebčín Napajedla

8. dostih, start
1239 Cena firmy ANDĚL EXIT
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí
36000 Kč (18000 - 9000 - 5400 - 3600)
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MUHAAJIM(IRE), 3 54,5 Radek Koplík     7 Vraj Radek 20
2. CELEBRATION(GER), 3 55,5 René Koplík     8 Koplík st. Zdeněk 40
3. PREMONA(IRE), 3 56,5 Karol Šarina     11 Šatra Tomáš 80
4. JESMINA(IRE), 3 55,5 Libor Šindar     1 Fedorowicz Vladislav 120
5. JENNY LE P(CAN), 3 54,0 Šárka Pulpánová     14 Drlík Jaroslav 100
6. VADUKA, 3 56,5 Jozef Bojko     6 Piruch Jozef 130
7. PANTERR(IRE), 3 58,0 M. Rulec     2 Vítek František 30
8. VERANT, 3 58,0 Ivan Kub     5 Vítek František 60
9. LAHTI, 3 56,0 Ramil Děmidov     10 Vocásková Helena 120
10. BIVOJ(IRE), 3 53,5 Radek Žalud     9 Horáková Lenka 110
11. PARISIEN PRINCESS, 3 56,5 Rudolf Švejda     4 Švejdová Michaela 130
12. SEA JAY, 3 55,5 Allan Petrlík     12 Šimuni Peter 180
13. SECOND TIME(GB), 3 56,0 Gary Hind     13 Michal Jiří 60
14. VINDOWS, 3 52,0 Pavel Ježek     3 Fialka Petr  
Čas: 01:55,61, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 12-3-1/2-3/4-krk-1 3/4-krk-1 3/4

Majitel: Stáj Eremiáš, Trenér: Vraj Radek, Ing., Chov: Byrne W.J.

9. dostih, start
1240 Cena společnosti ZNOVÍN ZNOJMO
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3750 - 2250 - 1500)
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
D LYCIA, 6 59,0 Martin Koleňák     9 Mudrová Radka 50
1. NESPRA, 3 57,5 Martin Knauer     3 Bezstarosta Zdeněk 100
2. VISTAT, 4 59,0 Linda Gahlertová     13 Pejšková Ivana 110
3. VIP, 5 51,0 Anna Hržičová     5 Neuberg Filip 130
4. VEI SHALL, 3 59,5 Rudolf Švejda     8 Janíček Stanislav 80
6. LOUISIA, 4 55,0 Renata Pátková     4 Pátková Renata 80
7. ARCUS, 3 48,0 Pavel Ježek     11 Švásta Jiří 50
8. SHAPELY FAIR, 3 59,5 Linda Fedorowiczová     10 Fedorowicz Vladislav 60
9. ZLATÝ MĚSÍC, 4 58,0 Jiřina Andrésová     7 Pátková Renata 130
10. SANTINI, 5 48,0 Iva Miličková     1 Šusta Miroslav 160
10. INDIAN SUMMER, 3 58,0 Lukáš Kasal     2 Vítek Roman 60
11. HUCKLEBERRY, 3 58,0 Jaroslav Michna     6 Sousedík Pavel 90
12. TANEČNICE, 3 55,5 Allan Petrlík     14 Petrlík Allan 70
13. QUINCY, 4 59,0 Jaroslav Donoval     12 Bezstarosta Zdeněk 100
Čas: 01:58,29, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-6-krk-1 1/2-1 1/4-nos-2 1/4-1 3/4

Majitel: IPS a.s.Praha, Trenér: Bezstarosta Zdeněk, Chov: Pospíšilová M.

10. dostih, start
1241 SCARS handicap-Cena sázkové společnosti
Rovina III.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
36000 Kč (18000 - 9000 - 5400 - 3600)
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAZAIRE(GER), 5 59,5 Lukáš Kasal     3 Kotáb Eduard 40
2. SUBARU, 3 56,0 Ramil Děmidov     9 Šilhavý Ladislav 100
3. SERIOUS NESS, 5 50,0 Lenka Pišlová     10 Fedorowicz Vladislav 120
4. RAYON, 5 49,0 Lucie Větrovcová     12 Minařík Ferdinand 110
5. BRUTUS, 4 56,0 Martin Koleňák     6 Růžičková Martina 120
6. GIOM, 6 57,5 Jana Havelková     4 Pejšková Ivana 50
7. FLAŠA, 5 54,5 Martin Knauer     1 Paulík Karel 130
8. BOCCELI(SLO), 3 59,5 Dušan Andrés     11 Kubišta Ladislav 30
9. WIDMON, 5 57,5 Martin Pišl     14 Drlík Jaroslav 70
10. TUMILA, 5 53,0 Jana Bečková     13 Vítek František 80
11. SIR NESCH(GER), 4 58,0 Jaromír Štohanzl 2     8 Chaloupka Václav 110
12. ALICE, 4 51,5 Lucie Herková     2 Janíček Stanislav 110
13. ANA ALINA (GER), 5 54,0 Jaroslav Donoval     7 Neuberg Filip 100
S SAL REI, 4 58,5 Allan Petrlík     5 Petrlík Allan 90
Čas: 02:26,70, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3 1/4-1-3-2 3/4-hlava-2 1/4-krk-2 1/4
Maj. prémie:
2 000 Kč (SUBARU)Folspol
1 200 Kč (SERIOUS NESS)Denny N-Fedorowicz
800 Kč (RAYON)Sieza

Majitel: Kavex-Granit, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: Steigenberger A.


Dostihová komise: