home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 18.06.2000 - Praha
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start
1219 Cena Velkopopovické desítky
Rovina III.kat. - 1310 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PARLANITA, 2 55,0 Karol Šarina     1 Šatra Tomáš 40
2. NERIETA, 2 52,5 Ilona Třešňáková     6 Chaloupka st. Jiří 80
3. CELEBRIT, 2 56,0 Ramil Děmidov     4 Šilhavý Ladislav 20
4. ALIFIX, 2 54,5 Jiří Chaloupka     3 Chaloupka Václav 40
5. COEUR DE LION, 2 55,0 Allan Petrlík     2 Šimuni Peter 80
6. PENÍZEK, 2 55,0 Rudolf Švejda     7 Nolč Tomáš 80
7. EL NIŇO, 2 55,0 Libor Šindar     5 Duchoň Tomáš 80
Čas: 01:25,64, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-kr.hlava-4 1/2-6-5-7
Maj. prémie:
2 000 Kč (PARLANITA)Dinkel-Šatra
1 200 Kč (NERIETA)Stáj Chaloupka
800 Kč (CELEBRIT)MHM

Majitel: Dinkel-Šatra, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Dinkel H.

2. dostih, start
1220 Cena Kozla Oldy
Rovina IV.kat. - 1610 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHANNON, 3 56,5 Dalibor Török     7 Török Dalibor 30
2. LAKÝRKA, 3 55,5 Ramil Děmidov     3 Baštová Pavlína 110
3. MISTR SPORTU, 3 57,0 Ivan Kub     5 Šimuni Peter 30
4. NIDARA, 3 55,5 Petr Florian     1 Sousedík Pavel 110
5. MESCALERO, 3 56,0 Karol Šarina     12 Uhl Jiří 80
6. VOKALA, 3 57,5 Libor Šindar     11 Pokorný Antonín 40
7. KENEGA, 3 51,0 Pavel Ježek     10 Kub Petr 100
8. LUCKY MARY, 3 53,0 Jana Bečková     13 Vítek František 40
9. NIGA, 3 50,0 Petra Egerová     9 Vinklárek Vladimír 130
10. BLACK MARY, 3 54,0 Veronika Marková     14 Pejšková Ivana 120
11. DIRK, 3 54,0 Jaroslav Donoval     6 Minařík Ferdinand 90
12. GROSNA, 3 53,0 Jan Palík     2 Petrlík Allan 130
13. PIRSEA, 3 54,5 Martin Koleňák     8 Štípa Ladislav 130
14. SHANDOR, 3 52,5 Lucie Větrovcová     4 Minařík Ferdinand 150
Čas: 01:43,70, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3/4-krk-3-3/4-1/2-5-2 1/4-1 1/2

Majitel: Elektros s.r.o., Trenér: Török Dalibor, Chov: Holovská E.,Mgr.

3. dostih, start
1221 Cena marketingu
Rovina III.kat. - 1610 m, cena,
45000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VISPI STAR(GB), 4 55,0 Karol Šarina     4 Šatra Tomáš 70
2. COPELIA, 4 49,0 Lucie Větrovcová     11 Machek Jiří 120
3. WIDMON, 5 58,5 Martin Pišl     12 Drlík Jaroslav 80
4. SECRET TREASURE(GB), 4 57,0 Ivan Kub     7 Vítek Roman 20
5. BACAR(IRE), 5 54,5 Jiří Chaloupka     8 Chaloupka Václav 30
6. LADARON, 5 56,0 Ramil Děmidov     1 Šilhavý Ladislav 80
7. PIZZERIA, 4 54,0 Martin Knauer     5 Jelínek Zbyněk 100
8. ALICE, 4 55,5 Rudolf Švejda     3 Janíček Stanislav 90
9. VALANGO, 4 54,5 Martin Koleňák     10 Špelda Lubomír 90
10. PRINCESS OF SUN, 4 48,0 Šárka Strelcová     2 Vinklárek Vladimír 120
11. MISS PETONG(GB), 4 55,5 Blanka Šarinová     6 Šatra Tomáš 110
Čas: 01:40,51, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1-hlava-3/4-1-2-4-krk
Maj. prémie:
2 500 Kč (COPELIA)Jiří Machek
1 500 Kč (WIDMON)Jeans Palast

Majitel: Hřebčín Radopex Ludvíkov, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Deer D.J.and Mrs.

4. dostih, start
1222 Cena gen. ředitele Piv. Velké Popovice
Rovina III.kat. - 2216 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CATO, 3 57,0 Martin Knauer     3 Jelínek Zbyněk 40
2. LARCAN, 3 59,0 Ramil Děmidov     7 Šilhavý Ladislav 30
3. ALDO, 3 55,0 Libor Šindar     1 Váňa Jaroslav 110
4. MOMENTO, 3 54,5 Taťána Ballnerová     5 Uhl Jiří 70
5. ARITMIK, 3 54,5 Monika Petruková     8 Mareš Miroslav 120
6. VELMOC, 3 59,5 Linda Gahlertová     4 Pejšková Ivana 90
7. HATCHER, 3 52,0 Lucie Herková     2 Drlík Jaroslav 110
8. VAGANT, 3 60,5 František Koucký     9 Špelda Lubomír 80
9. LUCKY DAY, 3 56,0 Lukáš Kasal     6 Barbořík Jiří 80
10. QUICK DEVIL, 3 54,0 Jaroslav Donoval     10 Neuberg Filip 90
Čas: 02:24,89, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-1 1/2-2 1/4-2 1/4-4 3/4-2 1/2-3 1/2-2 1/4
Maj. prémie:
2 000 Kč (CATO)*NK-Glance Rychnov n/N.
1 200 Kč (LARCAN)Topaz
800 Kč (ALDO)AZI spol.s r.o.

Majitel: *NK-Glance Rychnov n/N., Trenér: Jelínek Zbyněk, Ing., Chov: Agentura Century

5. dostih, start
1223 Cena Barona Ringhoffera
Rovina V.kat. - 2216 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOUISIA, 4 48,0 Renata Pátková     9 Pátková Renata 40
2. SERIOUS NESS, 5 61,5 Linda Fedorowiczová     1 Fedorowicz Vladislav 80
3. LADYNKA, 4 56,0 Robert Panc     6 Vašina Josef 110
4. MAXMILIÁN, 6 61,0 Karol Šarina     8 Uhl Jiří 60
5. CES DUR, 4 52,0 Ilona Třešňáková     4 Vítek Roman 80
6. MALIBA, 5 48,0 Pavel Ježek     10 Čapková Marcela 130
7. FERGIE, 4 59,0 Allan Petrlík     12 Petrlík Allan 60
8. HONKY-TONKY, 8 48,0 Hana Opatřilová     2 Machain Vladimír 110
9. VISTAT, 4 58,0 Jana Havelková     11 Pejšková Ivana 60
10. LEADER, 4 59,5 Hana Havránková     7 Faltová Oliva 50
11. PANENKA, 5 51,0 Lucie Herková     3 Janatka Ivan 80
12. LADY TALOR, 4 49,0 Lucie Větrovcová     5 Faltová Oliva 80
Čas: 02:24,64, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3 1/4-1 1/4-3/4-1/2-1/2-1 3/4-krk-1 3/4

Majitel: Friday, Trenér: Pátková Renata, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

6. dostih, start
1224 Cena Velkopopovického kozla
Rovina I.kat. - 1210 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DOBRÁ VODA, 3 51,0 Lucie Herková     2 Hanousek Ladislav 200
2. FER, 4 57,0 Jaroslav Donoval     4 Minařík Ferdinand 80
3. SAMMETSMAN(FR), 5 59,5 Jiří Chaloupka     9 Chaloupka Václav 20
4. ROSE ROTE, 5 56,0 Jaroslav Michna     1 Vraj Radek 160
5. BUNBERRY(SLO), 5 57,0 Ramil Děmidov     8 Horák František 80
6. TARICTIC(GER), 6 59,5 Karol Šarina     7 Koplík Zdeno 40
7. CATAPULT, 3 55,5 Allan Petrlík     6 Petrlík Allan 90
8. APATYKA, 4 55,5 Martin Knauer     3 Jelen Jaroslav 200
9. LASCAR, 4 59,5 Tomáš Váňa     10 Váňa Tomáš 80
D MISS MINI, 4 55,5 Rudolf Švejda     11 Janíček Stanislav 180
10. KRISTIAN(GER), 5 58,0 Martin Koleňák     5 Růžičková Martina 100
Čas: 01:13,29, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1 1/2-krk-3 1/2-1 3/4-3 1/4-3 1/4-8
Maj. prémie:
6 000 Kč (DOBRÁ VODA)Profes-Dr.Bureš
3 600 Kč (FER)Sieza
2 400 Kč (ROSE ROTE)Stáj Eremiáš

Majitel: Profes-Dr.Bureš, Trenér: Hanousek Ladislav, Chov: Frnka J.

7. dostih, start
1225 Memoriál Františka Huleše
Rovina IV.kat. - 1210 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NORMANDA, 3 52,0 Blanka Šarinová     3 Kotáb Eduard 60
2. BRIGONA, 3 54,0 Lukáš Kasal     5 Vítek František 60
3. SEATBEATH, 5 64,0 Linda Gahlertová     10 Šilhavý Ladislav 80
4. DETROIT ROMANCE(IRE), 4 58,5 Karol Šarina     11 Fedorowicz Vladislav 40
5. MONTE CARLO, 3 57,5 Petr Kalina     1 Chaloupka Václav 40
6. DELIKT, 4 60,0 Martin Koleňák     2 Machain Vladimír 100
7. RAMA, 9 48,0 Pavel Ježek     6 Čapková Marcela 150
8. LAGOS, 5 60,5 Jaroslav Donoval     7 Minařík Ferdinand 80
9. ATLETKA, 4 48,0 Radana Fabrisová     9 Kroczek Jan 200
10. DONA VERA, 4 65,0 Dalibor Török     8 Török Dalibor 80
S QUEEN ANN(IRE), 6 58,5 Jiřina Andrésová     4 Pátková Renata 100
Čas: 01:15,01, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-1-2-1 3/4-1 1/2-2 1/4-1 3/4-1/2

Majitel: Monte, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: Nosek P.,Dr.

8. dostih, start
1226 Cena Divného vrchního
Rovina IV.kat. - 1210 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VALDARA, 9 59,5 Libor Šindar     8 Pokorný Antonín 50
2. DASHING MARIANNE(GB), 4 62,5 Lukáš Kasl     3 Uhl Jiří 80
3. SAPIN, 5 49,0 Lucie Větrovcová     5 Minařík Ferdinand 80
4. LURID BEAM, 4 55,0 Miroslava Přibylová     9 Jelen Jaroslav 70
5. MISTER PROMPT, 4 60,5 Ivan Kub     1 Štípa Ladislav 40
6. CIRKÁŠ, 3 61,0 František Koucký     6 Knotek Rudolf 40
7. RAYAH, 5 57,5 Věra Pavlátová     7 Kotáb Eduard 80
8. HELENA, 3 62,0 Jaroslav Michna     4 Vraj Radek 40
9. HAPPY PLAY, 8 48,0 Hana Opatřilová     2 Machain Vladimír 300
Čas: 01:14,98, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-3/4-2 3/4-2-1 3/4-2 1/4-3 1/4-8

Majitel: Dostihová stáj Valdara, Trenér: Pokorný Antonín, Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: