home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 18.06.2000 - Pardubice
stav dráhy: ( / )
1211 Cena DMP a.s. Pardubice
Steeplechase II.kat. - 3300 m, cena,
80000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUCYMA, 9 69,0 Libor Štencl     3 Jelínek Zbyněk  
2. VÁLEČNÍK, 10 68,5 Václav Luka 2, Ing.     6 Váňa st. Josef  
3. WHIPPET(GDR), 11 67,5 Radek Havelka     1 Váňa st. Josef  
4. MODŘENKA, 6 67,0 Petr Regnard     5 Junková Jana  
Čas: 04:07,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 5-daleko-11

Majitel: DS Nisa Jablonec n/N., Trenér: Jelínek Zbyněk, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

1212 Cena ZEAS a.s. Staré Hradiště - VII. roč
Steeplechase III.kat. - 3400 m, cena,
60000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SORD, 5 67,5 Václav Luka 2, Ing.     7 Votava Jaroslav  
2. REGISTANA(GER), 4 62,5 Jiří Kameníček     1 Olehla Čestmír  
3. HOUSTON(IRE), 4 63,5 Radek Havelka     12 Váňa st. Josef  
4. MUDDY'S BOY(POL), 4 64,5 Vladislav Snitkovskij     5 Holčák Radek  
5. GASCO, 5 69,5 František Jasinský     6 Novák Antonín  
6. LIKIE, 5 67,0 René Vinklárek     8 Vinklárek Vladimír  
7. OCEAN WIND, 5 69,0 Zdeněk Řezáč     9 Řezáčová Jana  
8. MEFISTO(HUN), 5 66,5 Miroslav Umlášek     2 Zobal František  
9. SARIN(POL), 5 67,5 Pavel Peprna     11 Barbořík Jiří  
PN NIKOLESA, 4 61,5 Michal Köhl     3 Čermák Václav  
Z KYRTON, 4 65,0 Pavel Složil st.     4 Složil Pavel  
Z DANBAR(POL), 5 67,5 Zdeněk Lášek     10 Zolman Jan  
Čas: 04:15,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 4 1/2-6-2 1/2-6-7-17-10-daleko

Majitel: J+J Votava, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Hřebčín Napajedla

1213 Cena ZZN a.s. Chrudim - VII.ročník
Proutky I.kat. - 4100 m, cena,
160000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CONNECTION(GER), 8 68,5 Tomáš Nehasil     1 Friedrich František  
2. WURFKEIL(GER), 6 68,5 Václav Luka 2, Ing.     3 Váňa st. Josef  
3. DSCHAIPUR(GER), 4 68,5 Zdislaw Lica     5 Wroblewski Grzegorz  
4. IRON ROCK(GER), 5 68,5 Jiří Kameníček     2 Olehla Čestmír  
5. CYRION(POL), 4 64,0 Dušan Andrés     4 Holčák Radek  
Z LICENTA, 5 66,5 Petr Hochman     6 Složil Pavel  
Čas: 04:43,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 5-7-16-daleko

Majitel: Club Rosemari-Friedrich, Trenér: Friedrich František, Chov: Gest.Franken

1214 Memoriál mjr.Miloše Svobody - IV.ročník
Steeplechase I.kat. - 5800 m, cena,
340000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ST ROGER(IRE), 9 67,0 Radek Havelka     6 Váňa st. Josef  
2. TOAST(POL), 8 67,0 Roman Tůma     14 Holčák Radek  
3. CZANKA(POL), 7 65,0 Dušan Andrés     17 Holčák František  
4. LIZINK, 11 67,0 Pavel Složil st.     11 Složil Pavel  
5. BARROW, 10 67,0 Vlastimil Špalek     15 Váňa st. Josef  
6. LATERIT, 8 67,0 Libor Štencl     3 Jelínek Zbyněk  
7. ARONET, 7 67,0 René Vinklárek     9 Vinklárek Vladimír  
8. DEBICZ(POL), 8 67,0 Tomáš Kocián     8 Barbořík Jiří  
9. IBIKON(POL), 8 67,0 Miroslav Umlášek     5 Zobal František  
ZN AFRICAN WARRIOR(GB), 8 65,0 Lucy Horner     1 Williams D.L.  
Z MONTREAL, 7 67,0 František Jasinský     2 Novák Antonín  
Z KARMAZYN(POL), 8 67,0 Lucie Baluchová     4 Morávková Jaroslava  
ZN BELOVODSK(UKR), 8 67,0 Jan Havlíček     7 Havlíčková Zdena  
ZN NARVAN, 7 67,0 Jaroslav Línek     12 Votava Jaroslav  
ZN BARBAKAN(POL), 11 67,0 Ludvík Haris     16 Valášek Josef  
Čas: 07:43,00, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-3-16-krk-daleko-8-11-daleko

Majitel: SSŽ-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gerhauser W.H.

1215 Zlatý pohár Paramo - VII. ročník
Steeplechase L - 4800 m, cena,
1000000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DIATELOT(POL), 6 67,0 Jiří Kameníček     10 Olehla Čestmír  
2. EKLERER(POL), 7 67,0 Dušan Andrés     1 Holčák Radek  
3. MASKUL(USA), 6 67,0 Vladislav Snitkovskij     2 Holčák Radek  
4. SEXMAN(POL), 7 67,0 Zdislaw Lica     4 Wroblewski Grzegorz  
5. MARKETPLACE(IRE), 9 67,0 Pavel Složil st.     7 Složil Pavel  
6. NOYAN(GB), 10 67,0 Lucy Horner     11 Williams D.L.  
7. LISHARP, 7 67,0 Pavel Kašný     3 Kašný Pavel  
8. TABUN, 9 67,0 Vlastimil Špalek     9 Váňa st. Josef  
9. CURTINO(GER), 8 67,0 Vladimír Vrzáček     8 Baštová Pavlína  
Z EASTWOOD, 6 67,0 Václav Luka 2, Ing.     5 Votava Jaroslav  
ZN CZEKISTA(POL), 8 67,0 Pavel Peprna     6 Kútnik Ján  
Čas: 05:40,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 8-11-2 3/4-14-2-daleko-1/2-17

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: SK Widzow

1216 Handicap Oxford Line s.r.o.
Steeplechase III.kat. - 3800 m, handicap,
60000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TOBLINO(IRE), 7 67,0 Jiří Kameníček     10 Olehla Čestmír  
2. GALSA, 5 62,0 Tomáš Nehasil     2 Zolman Jan  
3. GRENDA, 5 67,0 František Jasinský     7 Novák Antonín  
4. FÍNA, 5 60,0 Roman Tůma     9 Horáček Bohuslav  
5. RENT, 9 66,5 Pavel Průdek     8 Zobal František  
6. NASA, 6 64,5 Marcel Novák     4 Novák Aleš  
7. INDIAN CHARMER(GB), 12 67,0 René Vinklárek     1 Vinklárek Vladimír  
ZN DANGER, 6 60,0 Radek Havelka     6 Váňa st. Josef  
Čas: 04:55,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3/4-2-1 3/4-8-1 1/2-12

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Citadel Stud Establ.

1217 Cena Gymnázia Pardubice
Steeplechase IV.kat. - 4300 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NERIS(POL), 6 65,0 Radek Havelka     7 Váňa st. Josef  
2. VOK, 6 67,0 Jaroslav Línek     8 Votava Jaroslav  
3. VAR(MOV), 6 69,5 Dušan Andrés     1 Andrés Josef  
4. MISS NEMAN, 8 65,0 Roman Tůma     10 Šnajdárek Josef  
5. MORGEN, 7 68,0 Pavel Průdek     2 Švásta Jiří  
6. BLÍN, 5 67,0 René Vinklárek     4 Vinklárek Vladimír  
7. HIRSCH, 4 63,0 Miroslav Umlášek     11 Popelka Stanislav  
8. ABACAXI(IRE), 6 67,0 Petr Regnard     12 Kolář Josef  
9. MISTER LUCE(GER), 6 65,0 Jiří Kameníček     3 Olehla Čestmír  
Z HORST, 13 71,0 Jaroslav Kafka     6 Vítek František  
PN MGELAN(RUS), 7 70,5 Vlastimil Špalek     9 Kubišta Ladislav  
Čas: 05:36,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 5-2-2 1/4-12-3-8-3-3 1/2

Majitel: Stajnia Gula-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: SK Golejewko

1218 Cena Východočeské galerie
Steeplechase V.kat. - 4000 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DON VITO(POL), 4 61,5 Michal Köhl     1 Čermák Václav  
2. NIPOND, 5 67,5 Tomáš Kocián     5 Chabada Ondřej  
3. IWER, 7 67,5 Tomáš Nehasil     4 Fencl Miroslav  
ZN VINNING END, 8 68,5 Štěpánka Sedláčková     2 Horák František  
Čas: 05:22,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 13-daleko

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Čermák Václav, Chov: SK Jaroszówka


Dostihová komise: