home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 17.06.2000 - Pardubice
stav dráhy: ( / )
1204 Cena Agrotrade z.o.d.
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WOLARZ(POL), 8 66,5 Radek Havelka     5 Váňa st. Josef  
2. GUTEN TAG, 6 68,5 Pavel Tichý     8 Machain Vladimír  
3. METALLICA, 6 67,5 Pavel Szikora     6 Kolář Josef  
4. BROKÁT, 7 69,0 Tomáš Ševčík     9 Suchánek Martin  
5. GRIFIT, 7 67,5 René Vinklárek     11 Vinklárek Vladimír  
6. CRACKEN, 4 65,5 Václav Luka 2, Ing.     3 Horák František  
7. FOLKLÓR, 7 66,5 Josef Slavíček     16 Hovadová Jana  
8. DÉMONA, 5 64,5 Tomáš Kocián     7 Barbořík Jiří  
9. ČAZON, 7 66,5 Petr Regnard     2 Duchoň Tomáš  
10. YOSEMITE PARK, 4 66,0 Libor Štencl     12 Jelínek Zbyněk  
PN BEGI, 5 65,0 Jiří Paulina     1 Hojgr Milan  
PN GLORIAN, 4 64,5 Marek Stromský     4 Mrštík Michael  
Z HELLYFA(FR), 8 68,0 Vlastimil Špalek     13 Hurt Jiří  
ZN GIPSY SONG, 9 64,5 Jiří Kricnar     14 Dvořák Josef  
PN SALAMANDRA, 6 64,5 Roman Tůma     15 Holčák František  
Čas: 04:11,00, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-2 3/4-2 1/2-8-3-2-3 1/4-9

Majitel: Vimr a Nový Pardubice, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: SK Rzeczna

1205 Cena Private Investors
Proutky III.kat. - 2400 m, cena,
60000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIKOTIN, 3 65,5 Zdeněk Lášek     2 Vocásek 3 František  
2. STUDIE, 3 60,0 Marcel Novák     5 Novák Aleš  
3. SAUTH(GB), 3 64,0 Jaroslav Brečka     9 Brečka Jaroslav  
4. JOHNY FLOYD(GB), 3 61,5 Jaroslav Línek     11 Brečka Jaroslav  
5. MRAZÍK, 3 60,5 Radek Vrzal     4 Popelka Stanislav  
6. THÁLIE, 3 60,0 Ludvík Haris     6 Váňa Tomáš  
7. GAME LANCASTRIAN(GB), 3 64,0 Dušan Andrés     3 Brečka Jaroslav  
8. CELESTÍN, 3 61,5 Štěpánka Sedláčková     12 Horák František  
9. GENITURE, 3 62,0 František Jasinský     10 Novák František  
10. GALUP, 3 62,0 Tomáš Nehasil     7 Zolman Jan  
Z NEVER(POL), 3 61,5 Radek Havelka     8 Váňa st. Josef  
Čas: 02:48,00, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-6-nos-3-2 1/2-4-daleko-1

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásek 3 František, Chov: Vocásek F.

1206 Cena Dopravního podniku města Pardubice
Steeplechase III.kat. - 4400 m, cena,
60000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HŘIVNA, 9 66,0 Radim Petřík     2 Foukal Milan  
2. KENNET LAD(IRE), 8 67,5 Petr Hochman     11 Složil Pavel  
3. MARTINI(POL), 9 66,0 Roman Tůma     6 Holčák Radek  
4. SALVATOR(SLO), 6 67,5 Jiří Kameníček     5 Olehla Čestmír  
5. UNISONO, 13 67,0 René Vinklárek     7 Vinklárek Vladimír  
6. HORESTI(GB), 8 65,0 Radek Havelka     9 Váňa st. Josef  
7. MON ROU, 9 67,5 Dušan Andrés     12 Olehlová Monika  
8. NICCOLIN, 9 65,0 Marek Stromský     4 Mrštík Michael  
Z KHELSINK(UKR), 10 68,0 Josef Bartoš     1 Havlíčková Zdena  
Z ESKYMO, 10 67,5 Pavel Gutvirt     3 Šimek Jaroslav  
PN ZILCO, 9 67,0 František Jasinský     8 Novák Antonín  
PN LOVKA, 9 64,5 Pavel Szikora     10 Vinklárek Vladimír  
PN KADMOS, 9 68,0 Zdeněk Seménka     13 Seménka Zdeněk  
Čas: 05:59,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 7-1/2-hlava-1-5-hlava-6

Majitel: Stáj Zelenková Yvona, Trenér: Foukal Milan, Chov: St.st.St.Město p.Sn.

1207 Cena ZEUS s.r.o. - VII. ročník
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LÍSKOVÝ OŘÍŠEK, 4 65,5 Josef Bartoš     4 Havlíčková Zdena  
2. VERIOR, 8 65,0 Igor Deščík     5 Neuberg Filip  
3. ARGENTINA, 6 66,5 František Jasinský     10 Novák Antonín  
4. QUICKSTEP(SWI), 5 66,0 Václav Soukup     8 Jelínek Zbyněk  
5. HOLBORN, 6 66,0 Luboš Urbánek     11 Benešová Lenka  
6. MONOPOLY(IRE), 5 66,0 Radek Havelka     1 Váňa st. Josef  
Z VITINUS, 4 61,5 Ludvík Haris     2 Novák Jiří  
ZN CZARNOBÓR(POL), 5 66,5 Josef Slavíček     6 Hovadová Jana  
Z ČUPERKA, 4 60,0 Tomáš Nehasil     7 Knor Zdeněk  
Z PEACEFUL GENTLEMAN(USA), 10 69,0 Martina Polzerová     9 Zajko Karel  
Čas: 03:49,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-7-3-13-daleko

Majitel: DS Pegas, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: VV Zákupy

1208 Velká jarní cena Mazdy Kuruma
Steeplechase I.kat. - 3500 m, cena,
120000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CARMENA, 9 65,5 Lucie Baluchová     9 Hrbáček Vít  
2. KOLCZAK(POL), 4 62,0 Jiří Kameníček     3 Olehla Čestmír  
3. EUFEMOS(POL), 8 67,0 Radek Havelka     8 Váňa st. Josef  
4. ZENIT(GER), 10 67,0 Tomáš Nehasil     2 Friedrich František  
5. EMSINY(GB), 5 69,0 Jaroslav Brečka     1 Brečka Jaroslav  
ZN BEAU TRUE(GER), 9 67,0 Vladimír Vrzáček     4 Baštová Pavlína  
ZN BRAVE JANE, 4 60,0 Tomáš Lang     6 Hojgr Milan  
SN WINDGAP HILL(IRE), 9 67,0 František Jasinský     7 Novák Antonín  
Z ARSAD, 7 67,0 Pavel Kašný     10 Kašný Pavel  
Čas: 04:16,00, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 3 1/2-krk-3 1/2-17

Majitel: Farma Santov Hrbáček, Trenér: Hrbáček Vít, MVDr., Chov: Hřebčín Napajedla

1209 Cena Východočeského muzea
Steeplechase V.kat. - 4300 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUCIDO, 5 64,5 Radek Havelka     8 Váňa st. Josef  
2. GRANDSEIGNEUR, 10 69,5 Marcel Novák     1 Bezstarosta Zdeněk  
3. WOGAN, 7 67,5 Josef Bartoš     3 Složil Pavel  
4. CHALIF, 8 65,5 Martin Liška     10 Liška Martin  
5. OPTIMA, 9 65,0 Petr Regnard     5 Duchoň Tomáš  
6. LOLL, 9 65,5 Václav Luka 2, Ing.     7 Knotek Rudolf  
7. PLEJÁDA, 8 63,5 Pavel Szikora     12 Vinklárek Vladimír  
8. SUBRET, 8 68,5 Lukáš Sloup     11 Krejsa Milan  
PN GENEVIEVE, 5 62,5 Lukáš Kasl     2 Kinský Pavel  
Z CRPON, 7 70,0 Miroslav Hanuš     4 Machain Vladimír  
SN BAROK, 14 67,5 Petr Syrový     9 Drin Rudolf  
Čas: 05:44,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 8-2 1/4-6-1/2-13-daleko-8

Majitel: ZZN Polabí-Luka, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Filipová M.

1210 Cena Auto F+K - Jeep Grand Cherokee
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZAROW, 7 67,0 Pavel Szikora     7 Szikora Pavel  
2. TAKT, 10 66,0 Lukáš Sloup     11 Váňová Pavla  
3. RENAISSANCE DANCER(IRE), 5 66,0 Petr Hochman     8 Složil Pavel  
4. LA ZAYYATTE, 4 60,0 Jaromír Štohanzl 2     2 Chaloupka Václav  
5. PIRUNIK, 9 67,0 Petr Jančar     1 Miška Josef  
6. LORPA, 7 71,5 Libor Štencl     9 Jelínek Zbyněk  
7. LEONTÝNA, 4 62,0 Jiří Kameníček     10 Theimer Milan  
8. ANTHEA, 5 64,0 Marek Březina     5 Březina Ladislav  
9. BON SAUVAGE(FR), 8 65,0 Jan Faltejsek     4 Hurt Jiří  
ZN SCANGEES, 4 65,0 Radim Petřík     3 Foukal Milan  
ZN DON GIOVANNI(POL), 8 66,0 Vladimír Zeman     6 Váňa st. Josef  
Čas: 03:55,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1-hlava-7-7-2 3/4-4 1/2-16

Majitel: Szikora, Trenér: Szikora Pavel, Chov: Šícha P.


Dostihová komise: