home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 11.06.2000 - Slušovice
stav dráhy: ( / )
1197 CENA AUTOSPOL-JAROSLAV ŽVÁK
Rovina III.kat. - 1100 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CLAIRE, 2 58,0 Jaroslav Michna     11 Sousedík Pavel  
2. CHASIMA, 2 53,5 Dagmar Křupková     6 Andrés Josef  
3. KAFU, 2 55,0 Josef Sovka     9 Kroutilík Jaroslav  
4. GAY STAY, 2 56,0 Rudolf Švejda     2 Janíček Stanislav  
5. HOLUBICE, 2 56,0 Karel Stryja     7 Sousedík Pavel  
6. PARTY GIRL, 2 55,5 Peter Huťťa     8 Ministr Antonín  
7. PERSTYLE(IRE), 2 53,5 Radek Žalud     1 Holčák František  
8. DONBAS, 2 56,0 Martin Srnec     12 Sousedík Pavel  
9. ÉRA, 2 57,0 Libor Šindar     10 Zajíček Miloslav  
10. CHODEC, 2 56,0 Roman Tůma     4 Šnajdárek Josef  
11. TALORD, 2 54,5 Ivan Siegl, Ing.     3 Okleštěk Miloslav  
Čas: 01:10,99, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1 1/4-4-1/2-1 1/4-1 1/2-4-13

Majitel: Dox Zlín, Trenér: Sousedík Pavel, Ing., Chov: Kubíček E.,MVDr.

1198 CENA BIOFAKTORY PRAHA S.R.O.
Rovina V.kat. - 1600 m, cena,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NADEMA, 5 59,5 Jan Demele     8 Hanáček Pavel  
2. DELA VEGA, 3 54,5 Rudolf Švejda     6 Paulík Karel  
3. DIVÁ BÁRA, 3 53,5 Pavel Míča     12 Lisek Jan  
4. POLLY MEY, 3 54,5 Peter Huťťa     9 Okleštěk Miloslav  
5. MOON, 3 55,0 Josef Sovka     11 Kroutilík Jaroslav  
6. KAYLOSZ, 3 57,0 Kamil Píchal     2 Holčák František  
7. ROLANDA(SLO), 6 56,0 Michaela Nováková     10 Nováková Michaela  
8. RAMPOUCH, 4 57,5 Veronika Musilová     5 Svoboda Josef  
9. MEVRIK, 5 58,5 Ivan Siegl, Ing.     3 Vymazal Josef  
10. SEALA, 3 50,0 Lenka Černocká, Ing.     4 Vraj Radek  
11. DOHRA, 9 55,0 Anna Koláčková     7 Dostál Jaromír  
12. ENIGMA, 4 54,0 Ivana Lainková     1 Hartmann Antonín  
Čas: 01:42,57, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 4-hlava-4-5-8-2-1/2-3

Majitel: www.stajhanacek.cz, Trenér: Hanáček Pavel, Ing., Chov: Hř.Albertovec

1199 HANDICAP MONTICOM-OBILNÍ TECHNIKA
Rovina IV.kat. - 1100 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IKE`S LADY (SLO), 7 61,5 Roman Tůma     1 Vízdalová Marta  
2. LUCILLIUS, 7 64,5 Pavel Kašný     9 Štěpánek Milan  
3. SIGNETTA, 3 57,0 Jaroslav Michna     4 Sousedík Pavel  
4. TEIN, 6 51,0 Šárka Strelcová     2 Pokorný Antonín  
5. MAURA, 3 52,5 Dana Zajíčková     8 Svoboda Josef  
6. BEST OF BEAMS, 3 54,0 Martin Srnec     12 Suchánek Martin  
7. FAMILIE SECTORI, 3 49,5 Lenka Černocká, Ing.     3 Lisek Jan  
8. FIDELIA, 4 56,0 Peter Huťťa     11 Andrés Josef  
9. LAMBUS, 3 60,0 Radek Žalud     5 Lisek Michal  
10. TERRY, 5 50,0 Leona Hloužková     7 Vymazal Josef  
11. VARÉN, 3 58,5 Jan Demele     10 Hojgr Milan  
12. TOSCAN, 3 48,0 Jana Bartuschová     6 Míček Milan  
Čas: 01:08,02, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-3/4-hlava-1 1/4-1/2-1 1/4-krk-3/4

Majitel: Stáj Itaka-Vízdalová, Trenér: Vízdalová Marta, Chov: Phalaris a.s.

1200 CENA FOLSPOL PRAHA
Rovina III.kat. - 2200 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LATIDA, 3 55,5 Libor Šindar     6 Piruch Jozef  
2. SHERCANA, 3 57,0 Jan Demele     5 Vraj Radek  
3. VEI SHALL, 3 57,0 Rudolf Švejda     7 Janíček Stanislav  
4. GLOGLOGLO, 3 54,5 Radek Žalud     3 Lisek Michal  
5. QUESTER, 3 57,0 Vitalij Storož     11 Vinklárek Vladimír  
6. VERCARO, 3 57,0 Petr Florian     10 Sousedík Pavel  
7. WALINIX(IRE), 3 57,0 Kamil Píchal     4 Holčák František  
8. ZIGI, 3 54,0 Taťána Ballnerová     12 Uhl Jiří  
DD KID, 3 57,0 Roman Tůma     13 Šnajdárek Josef  
DD BOLSZEWIK(POL), 3 58,0 Martin Bouchal     2 Olehla Čestmír  
PN HUCKLEBERRY, 3 57,0 Jaroslav Michna     8 Sousedík Pavel  
Čas: 02:22,25, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/4-5-1/2-1 1/2-krk-daleko-nos-daleko

Majitel: H.M.Reiner, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Hřebčín Napajedla

1201 CENA ČESKÉ ASOCIACE STEEPLECHASE
Steeplechase III.kat. - 3800 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DARTIS, 8 68,0 Tomáš Stoklásek     1 Ministr Antonín  
2. LUCCA, 8 70,0 Jaroslav Juráň     9 Juráň Jaroslav  
3. CONFIDENCE, 10 68,0 Jaromír Šafář st.     8 Váňa Jaroslav  
4. SUELIN, 8 65,5 Roman Tůma     6 Šnajdárek Josef  
5. LOGA, 4 60,0 Pavel Míča     5 Holčák Radek  
6. DORETTA, 4 60,0 Pavel Boček     7 Zajíček Miloslav  
7. JANITA, 4 60,0 Martin Bouchal     4 Olehla Čestmír  
8. DALEY, 9 64,5 Ludvík Temel     3 Dobrovolný st. Karel  
Z ARSAD, 7 70,0 Pavel Kašný     2 Kašný Pavel  
Čas: 04:26,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 5-15-6-1-2-2 1/2-daleko

Majitel: Autodoprava Lempochner, Trenér: Ministr Antonín, Chov: Scuderia Dell`Orso

1202 CENA VYTRVALCŮ
Rovina CH - 2400 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CERTINGO, 4 58,0 Jan Demele     7 Vraj Radek  
2. SOULAD, 6 58,0 Jaroslav Michna     11 Vraj Radek  
3. TROPICAL TERN(FR), 5 56,5 Radek Žalud     4 Holčák František  
4. LIBRILLA(FR), 6 56,5 Libor Šindar     3 Pindur Evžen  
5. PRINC, 4 58,0 Petr Florian     1 Tichá Dana  
6. BRILIANT, 6 58,0 Martin Srnec     5 Suchánek Martin  
7. FAN(GER), 6 58,0 Rudolf Švejda     2 Koplík Zdeno  
8. LATIDAR, 4 58,0 Kamila Jančárová     9 Suchánek Martin  
9. LYKRA, 5 56,5 Roman Tůma     6 Mičánek Aleš  
Čas: 02:32,62, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-1 1/2-2-krk-4-4-2 1/2-2

Majitel: Manďák a.s.Kroměříž, Trenér: Vraj Radek, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

1203 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY
Proutky III.kat. - 2800 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SMILE UP(POL), 7 67,0 Kamil Píchal     8 Holčák Radek  
2. LANERET, 4 64,0 František Kovačík     2 Hartmann Antonín  
3. NEW ORLEANS(GB), 4 61,5 Roman Tůma     4 Holčák František  
4. SVATOPLUK, 7 67,0 Stanislav Seďa     9 Moravec Zdeněk  
5. OSTŘICE, 10 64,5 Pavel Kašný     1 Vanda Vítězslav  
6. ALABAMA(SLO), 6 63,5 Pavel Boček     3 Zajíček Miloslav  
Z KRÓL WALCA(POL), 6 69,5 Jan Havlíček     5 Havlíčková Zdena  
Z JATRAN(POL), 7 68,0 Jaromír Šafář st.     6 Havlíčková Zdena  
Z RULÍK, 4 65,0 Radim Petřík     7 Hartmann Antonín  
Čas: 03:04,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-1-3-6-daleko

Majitel: Stáj Maruška, Trenér: Holčák Radek, Chov: Gawronski Z.


Dostihová komise: