home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 10.06.2000 - Kolesa
stav dráhy: ( / )
1182 Cena Penzionu Kolesa
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIRAH, 3 58,0 Josef Bartoš     2 Bartoš st. Josef  
2. ROSENA, 3 61,5 Ramil Děmidov     11 Vocásková Helena  
3. NATÁLKA, 3 57,0 Anna Koláčková     6 Dostál Jaromír  
4. ROSE PANTHER, 3 58,5 Lenka Bestová     12 Sýkorová Marcela  
5. LARSANT, 3 60,0 Tomáš Váňa     9 Váňa Tomáš  
6. KIWI GIRL, 3 56,0 Radek Žalud     5 Zolman Jan  
7. VIA RIA, 3 55,0 Martina Cachová     7 Šusta Miroslav  
8. GALUP, 3 59,0 Jiří Kricnar     8 Zolman Jan  
9. SALARY, 3 57,5 Ludvík Haris     3 Váňa Libor  
10. COME HIR, 3 60,0 Libor Šindar     1 Fialka Petr  
11. DANCING STAR, 3 56,0 Ilona Třešňáková     4 Odl Roman  
12. LADY LEE, 3 55,0 Martina Luková     10 Vinklárek Vladimír  
Čas: 01:41,67, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 9-5-4-6-2-kr.hlava-2-hlava

Majitel: La Fattorie-Bartoš, Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: Pospíšil J.

1183 Cena fy Moravec, s.r.o. Chlumec nad Cidl
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SECRET STORY, 3 60,5 Vitalij Storož     5 Vinklárek Vladimír  
2. CELESTÍN, 3 56,5 Libor Šindar     6 Horák František  
3. TYRAN, 3 51,5 Jana Řezáčová     1 Řezáčová Jana  
4. BAJKONUR, 3 57,5 Martin Knauer     4 Knauer Martin  
5. GLADIOLKA, 3 59,5 Josef Bartoš     3 Bartoš st. Josef  
6. ECOLA, 3 59,5 Lukáš Kasl     2 Knauer Martin  
Čas: 02:38,10, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-4 1/2-2 1/4-1 3/4-daleko

Majitel: Jitka Kojatín, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Equi Bořeň Svinčice

1184 Cena obce Kladruby nad Labem
Rovina V.kat. - 2200 m, cena,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BATIK, 9 60,0 Libor Šindar     4 Horák František  
2. LADY TALOR, 4 55,0 Hana Havránková     7 Faltová Oliva  
3. DAY IN LOVE, 6 57,0 Martin Srnec     12 Hurt Jiří  
4. ANTHEA, 5 58,5 Marek Březina     6 Březina Ladislav  
5. NISANA, 9 55,0 Anna Koláčková     3 Dostál Jaromír  
6. BEST STORM, 4 54,5 Ivana Bydžovská     2 Tomek Martin  
7. BASIKA, 4 53,0 Markéta Horáková     1 Sýkorová Marcela  
8. NOBELA, 7 53,0 Iva Miličková     10 Sýkorová Marcela  
9. ZAJDULA, 9 55,0 Martin Koleňák     5 Pozděna Miloš  
10. LITIOSA, 5 55,5 František Drozda     11 Derych Vladimír  
11. DYTANA, 4 53,0 Ilona Třešňáková     8 Odl Roman  
12. VITINUS, 4 57,5 Tomáš Váňa     9 Novák Jiří  
Čas: 02:38,07, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3 1/2-1 3/4-6-6-1-2-hlava-2 1/2

Majitel: ZZN Polabí-Luka, Trenér: Horák František, MVDr., Chov: Smrčina F.

1185 Cena SOUz Kladruby nad Labem
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SANTINI, 5 48,0 Šárka Strelcová     5 Šusta Miroslav  
2. VIP, 5 51,0 Anna Hržičová     2 Neuberg Filip  
3. TARANA, 5 59,5 Jan Neuman     8 Ščevlík Marian  
4. ČIP, 7 64,0 Petr Regnard     7 Tichá Dana  
5. RUSTOX(FR), 4 58,0 Helena Blažková     9 Erban Jaroslav  
6. GROBIÁN, 5 48,0 Iva Miličková     3 Faltová Oliva  
7. HELIS SILVER, 5 52,5 František Drozda     6 Derych Vladimír  
Čas: 01:44,25, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-2 1/2-krk-3/4-1-7

Majitel: Stáj Angresto, Trenér: Šusta Miroslav, Chov: VV Zákupy

1186 Cena Autotechniku s.r.o. Přelouč
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COCO JACK(FR), 5 66,5 Radek Havelka     3 Váňa st. Josef  
2. SYČÁK, 4 60,0 Štěpánka Sedláčková     4 Horák František  
3. KONAN, 9 67,5 Pavel Složil st.     5 Složil Pavel  
4. DANDELION, 5 69,0 Petr Syrový     2 Hrudka st. Jaromír  
5. NARSIL(GER), 9 66,5 Jan Faltejsek     7 Hurt Jiří  
6. SPEKTRA, 14 71,0 Luboš Bartoš     8 Hanzlíková Jana  
ZN KIRBY, 4 62,0 Stanislav Seďa     1 Plch Josef  
ZN UNO RAPIDO(GER), 5 70,5 Michal Köhl     6 Čermák Václav  
Z BIOLEK(GER), 4 63,0 Jiří Kameníček     9 Mottl Ivan  
SN LAMER, 10 67,5 Pavel Szikora     10 Szikora Pavel  
Čas: 04:36,74, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-15-6-1 3/4-18

Majitel: Vimr a Nový Pardubice, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Mr Clee D.

1187 Cena fy Voženílek Karel Staré Čivice
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARCIPÁN, 6 68,5 Tomáš Kocián     11 Janda Jiří  
2. GORGA, 6 65,5 Zdeněk Lášek     12 Vocásek 3 František  
3. NIKOLESA, 4 61,5 Michal Köhl     3 Čermák Václav  
4. LEOŠ, 4 65,5 Pavel Složil st.     8 Složil Pavel  
5. VALORE, 8 70,5 Zdeněk Řezáč     4 Řezáčová Jana  
6. ZEEROW, 4 64,0 Petr Syrový     6 Hrudka st. Jaromír  
Z GOOSE BAY, 5 66,5 Jiří Kricnar     1 Dyntarová Marcela  
Z NARCISSA, 9 67,0 Jan Papoušek     7 Kubátová Jana  
PN SHEFFIELD, 6 65,5 Libor Šimůnek     10 Barbořík Jiří  
Čas: 04:52,41, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 5-4-2 3/4-4 1/2-daleko

Majitel: Profile Agency, Trenér: Janda Jiří, MVDr., Chov: Lipanský P.

1188 Cena Mitsubishi "Sýkora" Dražkovice
Steeplechase III.kat. - 4000 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUNARA, 5 67,5 Pavel Složil st.     5 Složil Pavel  
2. VARIANT, 10 65,5 Jiří Kameníček     9 Vinklárek Vladimír  
3. LACCARA, 8 64,0 Tomáš Kocián     7 Janda Jiří  
4. LE MANS, 10 71,0 Jaromír Hrudka 2     2 Hrudka st. Jaromír  
5. MINI FOR, 9 65,5 Pavel Szikora     6 Chabada Ondřej  
SN HAGARD, 8 74,0 Karel Germič     1 Hurt Jiří  
Z VAN DAMME, 5 67,0 Martin Koleňák     3 Pozděna Miloš  
Z ARBITRAJ(SU), 9 67,5 Michal Köhl     4 Čermák Václav  
Čas: 05:55,82, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-8-12-daleko

Majitel: Bacuri, Trenér: Složil Pavel, Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: