home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 04.06.2000 - Praha
stav dráhy: ( / )
3. dostih, start
1167 Prestižní cena DHL
Rovina III.kat. - 1210 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KERTA, 2 54,5 Jiří Chaloupka     10 Chaloupka st. Jiří 40
2. BELLE NORMANDE(USA), 2 52,5 Radek Koplík     4 Drlík Jaroslav 40
3. CELEBRIT, 2 55,0 Libor Šindar     7 Šilhavý Ladislav 80
4. AUTUMN GUEST, 2 52,5 Pavel Ježek     6 Michal Jiří 40
5. VIZULE, 2 55,0 Martin Knauer     9 Hurt Jiří 80
6. CZERVEZA, 2 52,5 Lucie Herková     2 Knotek Rudolf 80
7. SMARAGD, 2 54,0 Lukáš Kasal     12 Stráský Josef 80
8. GRUP, 2 54,5 Martin Koleňák     5 Stráský Josef 110
9. SI STAY, 2 55,0 Blanka Šarinová     1 Janíček Stanislav 70
10. ALEXANDRA, 2 55,0 Rudolf Švejda     3 Nolč Tomáš 100
11. POLÁRNÍ HVĚZDA, 2 55,0 Josef Bartoš     8 Lisek Michal 70
12. LA DIFIX, 2 55,0 Karol Šarina     11 Chaloupka Václav 40
Čas: 01:16,48, Mezičasy:
Výrok: BOJ hlava-2 3/4-2 1/4-5-1/2-2 1/2-2-hlava
Maj. prémie:
2 000 Kč (KERTA)Stáj Chaloupka
1 200 Kč (CELEBRIT)MHM
800 Kč (AUTUMN GUEST)Alex Gorrie

Majitel: Stáj Chaloupka, Trenér: Chaloupka st. Jiří, Ing., Chov: Xaverov

4. dostih, start
1168 Cena Zlaté podkovy DHL
Rovina IV.kat. - 1310 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CESORT, 4 60,5 Ramil Děmidov     2 Vocásek 3 František 20
2. NEW KID IN TOWN(GB), 10 60,5 Martin Knauer     6 Paulík Karel 40
3. VLATENA, 4 57,5 Lukáš Kasal     3 Barbořík Jiří 80
4. CHALINE, 3 51,0 Radek Žalud     5 Stráský Josef 60
5. FREEDOM, 4 59,0 Martin Koleňák     9 Šimek Jaroslav 90
6. SHEEN GOLD(IRE), 8 60,5 Tomáš Váňa     7 Fencl Miroslav 100
7. GRIN, 9 59,0 Martin Pišl     8 Minařík Ferdinand 40
8. VALMONT GALLANT, 4 60,5 Libor Šindar     4 Přibyl Jaroslav 90
9. LAKRYMA, 3 54,0 Jana Bečková     1 Vítek František 130
Čas: 01:22,86, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-1 1/2-1 3/4-1 3/4-hlava-5-2 1/4-2 1/2

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásek 3 František, Chov: Hřebčín Napajedla

6. dostih, start
1169 Cena rychlosti
Rovina V.kat. - 1510 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIGONA, 5 53,5 Lucie Větrovcová     1 Minařík Ferdinand 100
2. BRIGONA, 3 54,0 Lukáš Kasal     9 Vítek František 30
3. COPELIA, 4 58,0 Ivan Kub     3 Machek Jiří 130
4. PICO DE SANTO, 5 60,0 Karol Šarina     4 Šatra Tomáš 70
5. COOL LADY, 3 48,0 Hana Opatřilová     10 Šatra Tomáš 130
6. VALENTINKA, 3 56,0 Libor Šindar     7 Šilhavý Ladislav 70
7. LADY BOSS, 3 48,0 Pavel Ježek     6 Fencl Miroslav 80
8. BEACH STAR, 6 58,0 František Koucký     2 Štěpánek Milan 60
9. KING`S BARA, 3 54,5 Jiří Chaloupka     8 Chaloupka st. Jiří 60
10. HANČA, 3 55,0 Vitalij Storož     11 Vinklárek Vladimír 80
S STEFFI, 4 53,0 Radek Žalud     5 Suchánek Jiří 70
Čas: 01:33,41, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-2 3/4-2 1/4-3/4-3/4-hlava-1/2-2 3/4

Majitel: *Wendy, Trenér: Minařík Ferdinand, Chov: Equi Bořeň Svinčice

7. dostih, start
1170 Červnový handicap
Rovina IV.kat. - 2416 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAYON, 5 53,5 Lucie Větrovcová     5 Minařík Ferdinand 100
2. FLAŠA, 5 60,0 Lukáš Kasl     3 Paulík Karel 100
3. TOMÁŠ, 5 58,0 Martin Pišl     13 Peťulová Petra 110
4. ESDARA, 3 60,0 Martin Koleňák     1 Stráský Josef 50
5. SIR NESCH(GER), 4 60,0 Jaromír Štohanzl 2     2 Chaloupka Václav 50
6. VELMOC, 3 55,5 Jana Havelková     4 Pejšková Ivana 30
7. TUMILA, 5 62,5 Ivan Kub     9 Vítek František 80
8. CORADGO(FR), 4 58,0 Tomáš Váňa     8 Michal Jiří 100
9. IRISH WIN(GB), 8 54,0 Šárka Pulpánová     11 Drlík Jaroslav 130
10. LOVOŠ, 5 59,5 Jan Demele     7 Faltová Oliva 90
11. CELESIT, 3 51,0 Radek Žalud     14 Suchánek Jiří 90
12. SERIOUS NESS, 5 57,5 Linda Fedorowiczová     12 Fedorowicz Vladislav 80
Čas: 02:38,32, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ nos-krk-2-1 1/4-krk-2 1/4-2 1/4-3 1/2

Majitel: Sieza, Trenér: Minařík Ferdinand, Chov: Equi Bořeň Svinčice

8. dostih, start
1171 VELKÁ ČERVNOVÁ CENA DHL
Rovina L - 2216 m, cena,
360000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VICTIS(POL), 3 58,0 Jan Demele     7 Olehla Čestmír 60
2. WILD RAIN(HOL), 3 56,5 Martin Knauer     4 Pejšková Ivana 20
3. BALLET DU BOLSHOI(USA), 3 58,0 Jan Rája     6 Vraj Radek 100
4. MUHAAJIM(IRE), 3 58,0 Radek Koplík     9 Vraj Radek 130
5. TIZNIT(FR), 3 58,0 Jiří Chaloupka     3 Chaloupka Václav 20
6. SUPERINTENDANT, 3 58,0 Ramil Děmidov     2 Šilhavý Ladislav 90
7. CONDOR PASS(POL), 3 58,0 Radek Žalud     5 Holčák František 100
8. EN SHALL, 3 58,0 Karol Šarina     12 Janíček Stanislav 60
9. VERANT, 3 58,0 Ivan Kub     11 Vítek František 100
10. VASUN, 3 58,0 Josef Bartoš     13 Hanousek Ladislav 200
ZN CHUCK ., 3 58,0 Rudolf Švejda     1 Podhányi Jan 180
Čas: 02:20,30, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ krk-1 1/4-krk-1 3/4-6-2 1/4-1 1/4-1
Maj. prémie:
20 000 Kč (SUPERINTENDANT)Stáj Erika F.
12 000 Kč (EN SHALL)ZOO Pension-Grégr

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Jelinek B.

9. dostih, start
1172 Nedělní cena
Rovina IV.kat. - 1810 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INDIAN SUMMER, 3 54,0 Lukáš Kasal     4 Vítek Roman 110
2. VODOPÁD, 3 56,5 Radek Žalud     6 Suchánek Jiří 70
3. NESPRA, 3 55,5 Martin Knauer     7 Bezstarosta Zdeněk 80
4. NERGARO, 3 56,0 Ramil Děmidov     5 Šilhavý Ladislav 50
5. VENITA, 3 53,0 Ilona Třešňáková     10 Vítek Roman 110
6. BALLYTANA, 3 52,5 Lucie Herková     3 Váňa Jaroslav 110
7. PIRSEA, 3 54,0 Martin Koleňák     1 Štípa Ladislav 140
ZN LAHTI, 3 53,0 Radek Koplík     8 Vocásková Helena 50
S ARSAABA, 3 58,0 Jiří Chaloupka     9 Chaloupka Václav 20
S CHARLIE`S RISK, 3 55,0 Karol Šarina     11 Drlík Jaroslav 60
Čas: 01:56,29, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-2 1/4-2 1/4-daleko-3 1/2-2 1/4

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Pegas a.s.Znojmo

10. dostih, start
1173 Letní handicap
Rovina III.kat. - 1810 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PALEINE(FR), 3 60,5 Radek Žalud     5 Holčák František 20
2. DOBRÁ VODA, 3 59,5 Dagmar Jeníková, Mgr.     1 Hanousek Ladislav 60
3. LUCKY DAY, 3 56,5 Martin Knauer     3 Barbořík Jiří 60
4. SHAPELY FAIR, 3 57,0 Linda Fedorowiczová     4 Fedorowicz Vladislav 20
5. GLADIOLKA, 3 55,0 Josef Bartoš     2 Bartoš st. Josef 80
Čas: 01:56,09, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 4-1/2-2 1/4-1/2
Maj. prémie:
2 000 Kč (DOBRÁ VODA)Profes-Dr.Bureš
1 200 Kč (LUCKY DAY)Trex
800 Kč (SHAPELY FAIR)LiRa-Špaček Xaverov

Majitel: Buc-Film, Trenér: Holčák František, Chov: Pelletan J.-L.

12. dostih, start
1174 Cena Glyvenolu - Chalenger Cup - 2000
Rovina III.kat. - 1810 m, cena,
45000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IRSKÁ ŠIPKA(IRE), 4 64,0 František Koucký     5 Šatra Tomáš 30
2. SAMBA DANCER(DEN), 9 66,5 Margaret Morris     7 Vítek Roman 30
3. ANA ALINA (GER), 5 64,0 Christian Gervai     2 Neuberg Filip 80
4. EVENING QUEEN(GER), 4 64,0 Nicole Traber-Renk     4 Vítek František 100
5. HAND OF STRAW(IRE), 8 65,5 Cecila Gregori     3 Baštová Pavlína 30
6. CORBELLE(FR), 6 64,0 Olga Vítková, Ing.     1 Vítek Pavel 50
7. STRADIANORS(GER), 4 65,5 Cornelia Fraisl     6 Vítek František 80
Čas: 01:56,48, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 6-2 3/4-1 3/4-2 1/2-2 1/2-13

Majitel: Hřebčín Radopex Ludvíkov, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Hand J.P.


Dostihová komise: