home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 03.06.2000 - Praha
stav dráhy: ( / )
1155 Cena Zeleného Veltlínu (Hdcp)
Rovina V.kat. - 1810 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZLATÝ MĚSÍC, 4 52,5 Jiřina Andrésová     1 Pátková Renata 60
2. OPERETA, 3 50,5 Petra Egerová     2 Pejšková Ivana 70
3. SELCAR, 3 48,0 Hana Opatřilová     3 Špelda Lubomír 80
4. CES DUR, 4 52,0 Michaela Šenková     7 Vítek Roman 70
5. VADUKA, 3 48,0 Šárka Strelcová     8 Piruch Jozef 70
6. NORMANDA, 3 53,5 Jan Palík     5 Kotáb Eduard 30
7. SAPIN, 5 54,0 Iva Miličková     9 Minařík Ferdinand 60
8. SPEKULANT, 3 48,0 Hana Jerieová     4 Šusta Miroslav 150
9. VERCANA, 3 57,5 Helena Blažková     6 Koplík Zdeno 70
Čas: 01:54,80, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-3 1/2-1 1/2-krk-hlava-1-14-kr.hlava

Majitel: Filipův kůň, Trenér: Pátková Renata, Ing., Chov: Hubáčková H.

1156 Cena Rýnského Ryzlinku (Hdcp)
Rovina IV.kat. - 1610 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VALANGO, 4 58,0 Rudolf Švejda     1 Špelda Lubomír 50
2. READING BELLE(IRE), 4 51,5 Lucie Herková     8 Šatra Tomáš 70
3. LAGOS, 5 57,5 Martin Pišl     7 Minařík Ferdinand 80
4. RINALDO, 6 59,5 Lukáš Kasal     11 Fencl Miroslav 60
5. CEVIN, 8 50,5 Iva Miličková     3 Minařík Ferdinand 80
6. DELIKT, 4 58,0 Robert Panc     10 Machain Vladimír 50
7. MODEMANN, 6 62,5 Ivan Kňažík     9 Štípa Ladislav 50
8. QUADRO(FR), 6 56,5 Helena Blažková     4 Kašpar Miroslav 200
9. ESPLANADE(GER), 4 57,0 Libor Šindar     2 Kotáb Eduard 90
10. KLEMATIS, 5 54,0 Jan Palík     5 Nosko Julius 50
11. COMPACT, 6 52,5 Zdenko Šmida     6 Vítek František 100
Čas: 01:41,36, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-hlava-1 1/4-2 1/4-1/2-krk-1 3/4-nos

Majitel: Akvagast Thurn, Trenér: Špelda Lubomír, Chov: Hřebčín Napajedla

1157 Cena Znovín Znojmo
Rovina III.kat. - 1610 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORLICE(IRE), 3 52,0 Radek Žalud     4 Horáková Lenka 30
2. MONA MONEXA(IRE), 3 55,0 Lukáš Kasal     3 Vítek Roman 20
3. CELEBRATION(GER), 3 55,5 Libor Šindar     1 Koplík st. Zdeněk 50
4. GENTRY, 3 59,0 Martin Srnec     6 Piruch Jozef 50
5. NÁDHERNÁ, 3 54,0 Ivan Kňažík     5 Török Dalibor 90
6. FLYING WELLS(SWI), 3 57,0 Martin Knauer     2 Vítek Roman 100
Čas: 01:41,86, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-1 3/4-7-6-3
Maj. prémie:
2 000 Kč (GENTRY)Letovické strojírny
1 200 Kč (NÁDHERNÁ)S+K Bambino

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Limestone Stud

1158 Cena Rulandského (Hdcp)
Rovina III.kat. - 1410 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MISS MINI, 4 55,5 Rudolf Švejda     2 Janíček Stanislav 80
2. TALWER, 4 57,5 Martin Pišl     10 Minařík Ferdinand 100
3. MONTE WELSH, 7 58,0 Libor Šindar     8 Kotáb Eduard 100
4. AVANI, 4 58,5 Martin Knauer     4 Knauer Martin 70
5. YOKOMON, 4 57,5 Martin Srnec     3 Piruch Jozef 60
6. VISPI STAR(GB), 4 55,0 Šárka Pulpánová     5 Šatra Tomáš 120
7. ROSE ROTE, 5 59,0 Zdenko Šmida     14 Vraj Radek 70
8. BLACK TIROL(IRE), 8 62,5 Miroslav Fencl     6 Fencl Miroslav 140
9. VERY TIMES, 5 54,5 Jana Havelková     9 Pejšková Ivana 60
10. LESA BERY (FR), 4 58,5 Olga Vítková, Ing.     1 Vítek Pavel 250
11. NIVON, 6 53,5 Ivan Kňažík     13 Drlík Jaroslav 80
12. TWILIGHT FANTASY, 4 61,0 Radek Žalud     7 Lisek Jan 50
13. DARENT(POL), 6 60,5 Petr Florian     11 Moravec Zdeněk 170
Čas: 01:26,76, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-3/4-1 1/4-hlava-1-hlava-hlava-1
Maj. prémie:
2 000 Kč (MISS MINI)Farma Stádlo-Janíček
1 200 Kč (TALWER)Ranný-Galerie Platýz
800 Kč (MONTE WELSH)Monte

Majitel: Farma Stádlo-Janíček, Trenér: Janíček Stanislav, Chov: APO Oczelják


Dostihová komise: