home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 03.06.2000 - Most
stav dráhy: ( / )
1159 Cena města Mostu (Hdcp)
Rovina III.kat. - 1610 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DETROIT ROMANCE(IRE), 4 50,0 Lenka Pišlová     7 Fedorowicz Vladislav  
2. BOLD SEC, 3 58,5 František Koucký     6 Šatra Tomáš  
3. ZLATÁ ŠIPKA(IRE), 3 56,0 Karol Šarina     3 Šatra Tomáš  
4. LEADER, 4 55,0 Hana Havránková     4 Faltová Oliva  
5. HESPA(SLO), 6 59,5 Jaroslav Michna     8 Vraj Radek  
6. PESEKT, 3 54,0 Peter Huťťa     2 Ministr Antonín  
7. QUINCY, 4 54,0 Pavel Ježek     1 Bezstarosta Zdeněk  
Čas: 01:44,44, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-hlava-2 1/4-1 1/2-3/4-2
Maj. prémie:
2 000 Kč (BOLD SEC)Xaverov holding a.s.
1 200 Kč (LEADER)Mirage

Majitel: LiRa-Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Mrs Headon B.A.

1160 Cena Dětského domova v Mostě (Hdcp)
Rovina IV.kat. - 1610 m, handicap,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EROTICA(FR), 4 63,0 Radek Koplík     6 Kotáb Eduard  
2. RIVERSDALE FLYER(GB), 4 58,0 František Koucký     4 Šatra Tomáš  
3. PORTMAN, 7 59,5 Ilona Kykalová, MUDr.     3 Dvořák Karel  
4. BON, 6 48,0 Radana Fabrisová     1 Šimek Jaroslav  
5. AQUILA, 3 50,0 Lenka Pišlová     2 Fedorowicz Vladislav  
Čas: 01:47,46, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-15-3 1/2-5

Majitel: Buc-Film, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: Thomas R.

1161 Cena Keramost, a.s.
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MASTER BLADE(GER), 7 68,5 Dušan Andrés     14 Váňa st. Josef  
2. THESSALON, 8 66,0 Vilém Hlaváček     4 Baštová Pavlína  
3. BARWICK, 4 65,5 Zdeněk Matysík     9 Horáková Lenka  
4. MARACUDJA(FR), 5 64,0 Jaromír Štohanzl 2     3 Chaloupka Václav  
5. CAZYYANI(FR), 4 65,0 Petr Regnard     1 Horáková Lenka  
6. FERGAS, 4 61,5 Štěpánka Sedláčková     15 Sýkorová Marcela  
7. BRUTUS, 4 61,5 Martin Koleňák     10 Růžičková Martina  
8. CARNAVON(GER), 4 63,5 Vladimír Vrzáček     12 Baštová Pavlína  
8. VALINSKA, 4 63,0 Luboš Urbánek     16 Koplík Zdeno  
10. LORDAM, 6 68,5 Miroslav Hanuš 2     8 Šilhavý Ladislav  
11. MONAGUA, 4 61,5 Tomáš Ševčík     13 Popelka Stanislav  
12. EXMANŽEL, 4 64,0 Michal Tajmr     7 Zeman Miroslav  
13. LORD KONDOR(GER), 5 68,0 Jan Papoušek     2 Mottl Ivan  
Z NERIS(POL), 6 64,0 Josef Bartoš     11 Váňa st. Josef  
Čas: 03:27,95, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 2 1/2-8-14-2-3 3/4-1-1/2-současně

Majitel: Stall Dream-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Erlengrund

1162 Cena Komerční banky, a.s.
Rovina II.kat. - 1820 m, cena,
63000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUCRETIA DE BORGIA(IRE), 4 59,0 Karol Šarina     7 Šatra Tomáš  
2. LARISSA, 4 58,0 Ramil Děmidov     1 Šilhavý Ladislav  
3. NECTILAR(GER), 4 59,5 Radek Koplík     2 Kotáb Eduard  
4. ATHOS, 9 59,5 Allan Petrlík     4 Horák František  
5. DON GIOVANNI(POL), 8 59,5 Dušan Andrés     6 Váňa st. Josef  
6. RAVENNA, 4 58,0 Ivan Kub     3 Bartoš st. Josef  
7. SMIRNOV(GER), 6 59,5 Jiří Chaloupka     5 Koplík st. Zdeněk  
Čas: 01:57,56, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-2 1/4-6-9-1/2-4 1/2
Maj. prémie:
3 500 Kč (LARISSA)MHM
2 100 Kč (ATHOS)Stáj Luka-Mandak

Majitel: BECK-International, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Ennistown Stud

1163 Cena Krušnohorských lesů, a.s.
Steeplechase II.kat. - 3600 m, cena,
60000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TWIST RUNNER(GER), 5 68,0 Dušan Andrés     1 Váňa st. Josef  
2. O`HENRY(GER), 7 68,5 Vilém Hlaváček     3 Baštová Pavlína  
3. EASTWOOD, 6 67,0 Jaroslav Línek     5 Votavová Jitka  
4. DOBROMYSL(IRE), 7 67,0 Petr Regnard     6 Horáková Lenka  
5. ILION, 10 67,5 Zdeněk Matysík     2 Horáková Lenka  
6. KINGSDOWN(GB), 8 67,0 Vladimír Vrzáček     7 Baštová Pavlína  
SN SEMIRA(GER), 7 65,0 Luboš Urbánek     4 Koplík Zdeno  
Čas: 04:26,34, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 2 3/4-3/4-6-daleko-daleko

Majitel: Galaxie-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Overmann B.

1164 Cena SIAD TP, spol. s r.o. (hdcp)
Rovina III.kat. - 2020 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOULAD, 6 60,0 Jaroslav Michna     9 Vraj Radek  
2. BACAR(IRE), 5 61,5 Jiří Chaloupka     8 Chaloupka Václav  
3. SHAPELY HEART, 4 56,5 Radek Koplík     7 Koplík Zdeno  
4. FARON, 4 56,5 Ramil Děmidov     5 Šilhavý Ladislav  
5. SEA WALK(SWI), 6 48,0 Pavel Ježek     2 Bezstarosta Zdeněk  
6. CENTAURUS, 5 59,5 Ivan Kub     3 Vítek František  
7. HIRSCH, 4 52,0 Jan Faltejsek     4 Popelka Stanislav  
8. LENTIUS, 4 57,0 Tomáš Váňa     6 Váňa Tomáš  
9. KILTON, 4 54,0 Peter Huťťa     1 Ministr Antonín  
Čas: 02:10,97, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ nos-5-krk-3/4-1 1/4-hlava-5-1/2
Maj. prémie:
2 000 Kč (SOULAD)Ševců
1 200 Kč (SHAPELY HEART)Videopůjčovna Arjana
800 Kč (FARON)Nekton-Vrňata

Majitel: Ševců, Trenér: Vraj Radek, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

1165 Cena Jezdectví - Velká cena severočeskýc
Rovina CH - 1410 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAMMETSMAN(FR), 5 61,5 Jiří Chaloupka     1 Chaloupka Václav  
2. HYPHEN(GB), 4 61,5 Ivan Kub     6 Vítek Roman  
3. TARICTIC(GER), 6 61,5 Radek Koplík     4 Koplík Zdeno  
4. LASCAR, 4 61,5 Tomáš Váňa     7 Váňa Tomáš  
5. PIERO, 7 61,5 Dušan Andrés     5 Andrés Josef  
6. BUNBERRY(SLO), 5 61,5 Ramil Děmidov     2 Horák František  
7. CATAPULT, 3 56,0 Allan Petrlík     8 Petrlík Allan  
8. DANCING ICON(IRE), 5 60,0 Karol Šarina     3 Šatra Tomáš  
Čas: 01:26,72, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 7-2-nos-1 3/4-1 1/2-3/4-4
Maj. prémie:
6 000 Kč (LASCAR)ČMSS a.s.
3 600 Kč (PIERO)Pe Gaz International
2 400 Kč (CATAPULT)Sectori

Majitel: Metrostav-Chaloupka, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Elevage Haras de Bourgeauville

1166 Cena Domu dětí a mládeže
Rovina IV.kat. - 1410 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GANÁH, 3 56,0 Josef Bartoš     5 Dvořák Karel  
2. RADAR, 3 54,0 Jana Bečková     1 Vítek František  
3. VESELÁ MEDVĚDICE, 3 52,5 Lucie Větrovcová     3 Minařík Ferdinand  
4. WHO ELSE, 3 58,0 Dušan Andrés     6 Faltová Oliva  
5. SIRAH, 3 56,0 Kamila Bartošová     7 Bartoš st. Josef  
6. FIFEJDA, 3 53,0 Ilona Třešňáková     9 Vítek František  
7. ACHILLES, 3 55,0 Karol Šarina     4 Šatra Tomáš  
8. SAN MARCO, 3 56,0 Ramil Děmidov     10 Bartoš st. Josef  
9. ANNA JANE, 3 55,0 Jiří Chaloupka     8 Chaloupka Václav  
10. LAKÝRKA, 3 53,5 Radek Koplík     2 Baštová Pavlína  
Čas: 01:31,02, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-3/4-4 1/2-3/4-2 1/4-3 3/4-5-1/2

Majitel: Ortopedie-Traumatologie, Trenér: Dvořák Karel, Ing., Chov: Havelka I.


Dostihová komise: