home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 28.05.2000 - Praha
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start
1138 Cena klientů Zürich pojišťovny
Rovina IV.kat. - 1310 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LYCIA, 6 48,0 Pavel Ježek     1 Mudrová Radka 140
2. MONTE CARLO, 3 54,5 Jiří Chaloupka     13 Chaloupka Václav 50
3. SHANNON, 3 50,0 Lucie Herková     2 Török Dalibor 120
4. TALGARA, 4 54,0 Martin Koleňák     10 Mudrová Radka 150
5. MISTER PROMPT, 4 58,0 Radka Blažková     3 Štípa Ladislav 100
6. VAIKI(GB), 4 56,0 Allan Petrlík     7 Petrlík Allan 70
7. DECROSS, 3 57,5 Karol Šarina     11 Pokorný Antonín 50
8. LURID BEAM, 4 56,0 Miroslava Přibylová     12 Jelen Jaroslav 50
9. GLORIA MUNDI, 3 50,0 Lenka Pišlová     5 Fedorowicz Vladislav 60
10. COWLEY, 3 55,0 Rudolf Švejda     14 Nolč Tomáš 90
11. ARITMIK, 3 56,5 Monika Petruková     6 Mareš Miroslav 80
12. NEM, 7 58,5 Michaela Dušková     4 Dymešová Renata 100
13. LAMBUS, 3 55,0 Radek Žalud     9 Lisek Michal 70
14. HAPPY PLAY, 8 48,0 Hana Opatřilová     8 Machain Vladimír 600
Čas: 01:21,72, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-1 1/4-1/2-2-krk-kr.hlava-krk-3/4

Majitel: Stáj Mudra, Trenér: Mudrová Radka, Chov: Hřebčín Napajedla

2. dostih, start
1139 Cena Řempo Holoubek a.s.
Rovina III.kat. - 1010 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SPARK OF LIGHT(GB), 2 52,5 Pavel Ježek     1 Michal Jiří 60
2. COVE, 2 55,0 Josef Sovka     8 Kroutilík Jaroslav 100
3. TALLKEENA, 2 54,5 Jiří Chaloupka     10 Chaloupka Václav 50
4. PISTÁCIA, 2 52,5 Radek Koplík     7 Hanousek Ladislav 30
5. JUDGE STARR(FR), 2 55,0 Ramil Děmidov     2 Šilhavý Ladislav 40
6. PENÍZEK, 2 55,0 Rudolf Švejda     9 Nolč Tomáš 100
7. LAMINDA, 2 55,0 Dalibor Török     6 Pejšková Ivana 30
8. VELIOS, 2 55,0 Lukáš Kasal     3 Váňa Tomáš 90
9. GUENDETA, 2 55,0 Radek Žalud     4 Pokorný Antonín 90
Čas: 01:03,76, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1 1/2-3/4-3-4-2 1/2-2 3/4-krk-2 1/2
Maj. prémie:
2 000 Kč (COVE)Horse Farm Kroutilík
1 200 Kč (TALLKEENA)Stáj CTX sdružení
800 Kč (PISTÁCIA)Stáj Pavlíny Vítů

Majitel: Cranny Ostrava, Trenér: Michal Jiří, Chov: Alex Gorrie

3. dostih, start
1140 Cena pojištění motorových vozidel
Rovina V.kat. - 2416 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VISTAT, 4 54,5 Jana Havelková     3 Pejšková Ivana 30
2. GAT, 4 48,0 Jana Bartuschová     5 Mocek Květoslav 90
3. RAYON, 5 59,5 Martin Koleňák     2 Minařík Ferdinand 50
4. ZRADA, 4 53,0 Pavel Ježek     7 Mudrová Radka 30
5. HONKY-TONKY, 8 48,0 Hana Opatřilová     8 Machain Vladimír 80
6. ALL STAR, 4 55,5 Miroslava Přibylová     6 Jelen Jaroslav 50
7. ČUPERKA, 4 51,0 Radek Žalud     1 Knor Zdeněk 70
Čas: 02:42,72, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-4-kr.hlava-1 3/4-1 1/4-8

Majitel: MCH-Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Hř.Albertovec

4. dostih, start
1141 Cena SUBARU Česká republika
Rovina III.kat. - 2416 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LARCAN, 3 57,0 Ramil Děmidov     9 Šilhavý Ladislav 80
2. CATO, 3 55,0 Martin Knauer     3 Jelínek Zbyněk 40
3. PANTERR(IRE), 3 54,5 Lukáš Kasal     10 Vítek František 60
4. SECOND TIME(GB), 3 56,0 Tomáš Váňa     5 Michal Jiří 70
5. STUDIE, 3 56,5 Marcel Novák     6 Novák Aleš 80
6. VEI SHALL, 3 56,0 Vitalij Storož     12 Janíček Stanislav 110
7. VALDŠTEJN(IRE), 3 55,0 Karol Šarina     4 Šatra Tomáš 90
8. INDIGO, 3 60,0 Allan Petrlík     2 Petrlík Allan 50
9. SELCAR, 3 53,5 Hana Opatřilová     1 Špelda Lubomír 120
10. GLOGLOGLO, 3 54,5 Radek Žalud     8 Lisek Michal 120
DD GALANTRY(GER), 3 55,0 Josef Bartoš     11 Krejčová Milena 130
S EGYPŤAN, 3 60,0 Ivan Kub     7 Vítek Roman 20
Čas: 02:40,16, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ krk-6-nos-2 1/2-1-3-hlava-3
Maj. prémie:
2 000 Kč (LARCAN)Topaz
1 200 Kč (CATO)*NK-Glance Rychnov n/N.
800 Kč (STUDIE)Mika a.s.Josefov

Majitel: Topaz, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Hřebčín Napajedla

5. dostih, start
1142 Cena gen. ředitele Zürich pojišťovny
Rovina I.kat. - 2616 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CEDR, 4 55,0 Martin Koleňák     5 Špelda Lubomír 70
2. GET ON TOP(GER), 5 56,0 Dalibor Török     9 Váňa st. Josef 40
3. BAJAJA, 4 57,5 Josef Bartoš     3 Čapková Marcela 20
4. PRINC, 4 55,0 Lucie Herková     1 Tichá Dana 120
5. BROADWAY HILL(GER), 4 56,0 Tomáš Váňa     4 Koplík Zdeno 60
6. LAZAIRE(GER), 5 54,0 Lukáš Kasal     8 Kotáb Eduard 110
7. TAMALIREGA, 5 54,0 Martin Srnec     6 Vrba Pavel 150
8. ALCRON(GB), 4 57,5 Allan Petrlík     7 Šatra Tomáš 90
9. MONOPOLY(IRE), 5 57,5 Ivan Kub     2 Váňa st. Josef 60
Čas: 02:48,57, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-3 1/2-7-3 3/4-1 3/4-3-4-7
Maj. prémie:
6 000 Kč (CEDR)Akvagast Thurn
3 600 Kč (BAJAJA)Stáj Čapková
2 400 Kč (PRINC)Losenický tiskárna-Tichá

Majitel: Akvagast Thurn, Trenér: Špelda Lubomír, Chov: Hřebčín Napajedla

6. dostih, start
1143 Cena pojištění průmyslu
Rovina IV.kat. - 1610 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIX, 3 59,0 Ivan Kub     9 Vítek František 20
2. VOKALA, 3 57,5 Karol Šarina     4 Pokorný Antonín 90
3. PARISIEN PRINCESS, 3 57,5 Rudolf Švejda     2 Švejdová Michaela 60
4. MISTR SPORTU, 3 57,0 Allan Petrlík     3 Šimuni Peter 70
5. CHARLIE`S RISK, 3 55,0 Robert Panc     14 Drlík Jaroslav 40
6. TAISONE, 3 57,5 Martin Pišl     13 Janouš Ivan 50
7. ESPERANTA, 3 51,0 Pavel Ježek     6 Mudrová Radka 120
8. WHO ELSE, 3 59,0 Martin Knauer     7 Faltová Oliva 70
9. MOON, 3 55,0 Josef Sovka     10 Kroutilík Jaroslav 100
10. RAY, 3 54,0 Lukáš Kasal     8 Kotáb Eduard 100
11. ČARKEN, 3 52,5 Radek Koplík     5 Koplík Zdeno 90
12. BLACK MARY, 3 54,0 Petra Egerová     11 Pejšková Ivana 100
Čas: 01:44,41, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1/2-1/2-5-1/2-2-1-1/2

Majitel: J.Bořek Dohalský-Vítek, Trenér: Vítek František, Chov: Firma WAK

7. dostih, start
1144 Cena pojištění podnikatelů
Rovina III.kat. - 1610 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SECRET TREASURE(GB), 4 58,0 Ivan Kub     3 Vítek Roman 20
2. SELENIT, 4 54,0 Lukáš Kasal     1 Vítek František 80
3. VERY TIMES, 5 54,5 Jana Havelková     7 Pejšková Ivana 60
4. PLANAREZ(FR), 5 60,5 František Koucký     11 Vraj Radek 60
5. LADARON, 5 57,0 Ramil Děmidov     2 Šilhavý Ladislav 70
6. PRINCESS OF SUN, 4 52,0 Radek Koplík     5 Vinklárek Vladimír 110
7. BALLANTINA(IRE), 5 60,5 Jan Rája     9 Michal Jiří 70
8. APATYKA, 4 57,0 Josef Bartoš     4 Jelen Jaroslav 90
9. VALDARA, 9 51,0 Radek Žalud     8 Pokorný Antonín 90
10. NIVON, 6 55,5 Šárka Pulpánová     6 Drlík Jaroslav 80
11. ALICE, 4 54,0 Vitalij Storož     10 Janíček Stanislav 70
Čas: 01:42,16, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-2 1/2-1 3/4-1 1/2-3/4-3-1-1 3/4
Maj. prémie:
2 000 Kč (SELENIT)Monex
1 200 Kč (VERY TIMES)J+H
800 Kč (LADARON)Andrea-MHM

Majitel: Swiss Fans-Vítek, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Wheelersland Stud

8. dostih, start
1145 Cena bezpečnosti silničního provozu
Rovina IV.kat. - 1810 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAKOTA DANCE(GER), 6 64,0 Olga Vítková, Ing.     6 Koplík Zdeno 30
2. MODEMANN, 6 60,5 Radka Blažková     1 Štípa Ladislav 40
3. LONG TRIP(USA), 4 57,5 Petr Kalina     7 Chaloupka Václav 30
4. QUINCY, 4 57,0 Kamila Bartošová     9 Bezstarosta Zdeněk 100
5. BEST STORM, 4 55,0 Radka Hovadová     8 Tomek Martin 150
6. SATURA, 4 56,5 Petra Krejčová     4 Krejčová Milena 150
7. FERGIE, 4 61,5 František Koucký     10 Petrlík Allan 50
8. OLIVETI, 8 56,5 Jana Bartuschová     2 Mocek Květoslav 150
9. GERONIMA, 4 60,0 Rostislav Benš     3 Míček Milan 100
10. GEIS, 4 55,0 Ladislav Hudec     5 Zolman Jan 300
Čas: 01:58,09, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1 1/4-1 3/4-1-1 1/2-2 1/4-5-1 3/4-1/2

Majitel: Jova, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Gest.Neffeltal


Dostihová komise: