home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 27.05.2000 - Pardubice
stav dráhy: ( / )
1146 Handicap Mopos, s.r.o. Pardubice
Steeplechase III.kat. - 3700 m, handicap,
60000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GRENDA, 5 61,5 František Jasinský     6 Novák Antonín  
2. CORSO (POL), 8 65,5 Vladislav Snitkovskij     1 Holčák František  
3. NASA, 6 63,5 Marcel Novák     2 Novák Aleš  
4. FÍNA, 5 60,0 Roman Tůma     5 Horáček Bohuslav  
5. NEŘEST, 6 68,0 Pavel Složil st.     3 Složil Pavel  
6. INDIAN CHARMER(GB), 12 67,0 René Vinklárek     13 Vinklárek Vladimír  
ZN BARIÉRKA, 7 63,0 Jaroslav Myška     4 Fogl Josef  
PN NARRATOR(POL), 6 65,0 Zdeněk Matysík     7 Horáková Lenka  
ZN WHIPPET(GDR), 11 65,0 Radek Havelka     8 Váňa st. Josef  
ZN SIR TIROL(IRE), 7 61,0 Vlastimil Špalek     9 Ministr Antonín  
Z LOX, 9 60,0 Josef Bartoš     11 Bartoš st. Josef  
ZN ZENIT(GER), 10 63,0 Tomáš Nehasil     10 Friedrich František  
Čas: 04:47,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 5-10-5-20-12

Majitel: Lucie Vránová, Trenér: Novák Antonín, Chov: Schmuchová D.

1147 Cena Českých přístavů,a.s.I.odd.
Steeplechase IV.kat. - 4300 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KADMOS, 9 68,5 Zdeněk Seménka     6 Seménka Zdeněk  
2. LÍVANEC, 6 72,0 Miroslav Hanuš     13 Růžičková Martina  
3. BLÍN, 5 67,0 René Vinklárek     12 Vinklárek Vladimír  
4. VALESAN, 8 64,5 Martin Pišl     14 Šatra Tomáš  
5. GRANDSEIGNEUR, 10 64,5 Marcel Novák     10 Bezstarosta Zdeněk  
6. RUBEL(POL), 9 66,0 Josef Kovanda     5 Erban Jaroslav  
7. ALWAR, 6 64,5 Jaroslav Línek     4 Votava Jaroslav  
8. ESKYMO, 10 67,5 Pavel Gutvirt     9 Šimek Jaroslav  
9. SPANISH(POL), 5 64,5 Michal Köhl     8 Čermák Václav  
ZN NIKSON, 7 65,0 Pavel Tůma 2     1 Mrštík Michael  
Z MALORD, 6 64,5 Radim Petřík     2 Foukal Milan  
Z OBLOK, 12 66,0 Jiří Plzák     3 Svoboda Josef  
Z IWER, 7 64,5 Ludvík Haris     7 Fencl Miroslav  
Z OPTIMA, 9 66,0 Petr Regnard     11 Duchoň Tomáš  
Z GUTEN TAG, 6 69,0 Pavel Tichý     15 Machain Vladimír  
Čas: 05:43,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3 1/2-3/4-2-1 1/2-daleko-3-daleko-11

Majitel: Seménka Zdeněk-St.Město, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: ZD Dolina

1148 Cena Univerzity Pardubice
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SORD, 5 67,5 Jaroslav Línek     16 Votava Jaroslav  
2. GASCO, 5 70,0 František Jasinský     14 Novák Antonín  
3. CRACKEN, 4 62,5 Lukáš Sloup     13 Horák František  
4. VINCOLN, 5 68,5 Petr Regnard     9 Horáková Lenka  
5. RAINBOW HERO(IRE), 4 61,5 Tomáš Nehasil     5 Váňa st. Josef  
6. LUCIDO, 5 67,5 Radek Havelka     15 Váňa st. Josef  
7. JANITA, 4 62,5 Jiří Kameníček     12 Olehla Čestmír  
8. GENEVIEVE, 5 65,5 Lukáš Kasl     6 Kinský Pavel  
9. LANETTA, 4 66,0 Libor Štencl     7 Jelínek Zbyněk  
10. VILIBALD, 4 64,0 Stanislav Seďa     4 Uhl Jiří  
11. SARIN(POL), 5 68,5 Pavel Peprna     3 Barbořík Jiří  
ZN DON VITO(POL), 4 61,5 Michal Köhl     1 Čermák Václav  
PN AYRTON, 5 67,5 Jaroslav Myška     10 Brablc Vladimír  
Z LEONTÝNA, 4 62,0 Pavel Szikora     11 Theimer Milan  
S KIRBY, 4 64,0 Zdeněk Seménka     2 Plch Josef  
S BIOLEK(GER), 4 68,0 Ivan Mottl, Ing.     8 Mottl Ivan  
Čas: 04:15,00, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 3 1/4-10-1 3/4-3 1/4-2 1/2-2 1/2-daleko-4

Majitel: J+J Votava, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Hřebčín Napajedla

1149 Cena Pardubických novin-VII.roč.
Steeplechase I.kat. - 4100 m, cena,
120000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DIATELOT(POL), 6 67,0 Jiří Kameníček     2 Olehla Čestmír  
2. MASKUL(USA), 6 67,0 Dušan Andrés     1 Holčák Radek  
3. CARMENA, 9 65,0 Lucie Baluchová     5 Hrbáček Vít  
4. LISHARP, 7 67,0 Vlastimil Špalek     4 Kašný Pavel  
5. OKINAWA MAN(GER), 8 67,0 Jan Havlíček     3 Havlíčková Zdena  
6. BARBARESCO, 5 67,0 Jaroslav Myška     8 Novák Antonín  
7. CHARM, 5 67,0 Pavel Složil st.     10 Složil Pavel  
8. MARAKOS(FR), 5 67,0 Michal Köhl     6 Váňa st. Josef  
Z KARTHUM(GER), 6 67,0 Jiří Plzák     9 Chaloupka Václav  
Čas: 05:01,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-6-1 1/2-12-krk-14-7

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: SK Widzow

1150 Cena Tesco Stores ČR, a.s.
Proutky I.kat. - 3500 m, cena,
100000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
D CONNECTION(GER), 8 67,5 Tomáš Nehasil     1 Friedrich František  
1. HABANA, 4 60,0 František Jasinský     6 Novák Antonín  
2. CZEKISTA(POL), 8 70,5 Pavel Peprna     2 Kútnik Ján  
3. KIRILOV(IRE), 5 68,5 Zdislaw Lica     8 Wroblewski Grzegorz  
4. DART(POL), 5 69,5 Jiří Kameníček     5 Olehla Čestmír  
6. LADY TURADA(IRE), 7 66,0 Petr Hochman     7 Erban Jaroslav  
ZN WURFKEIL(GER), 6 67,5 Josef Váňa st.     3 Váňa st. Josef  
ZN CYRION(POL), 4 63,0 Dušan Andrés     4 Holčák Radek  
Čas: 04:01,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 13-hlava-7-2 1/2-18

Majitel: Jantar Bruntál, Trenér: Novák Antonín, Chov: Hř.Albertovec

1151 Cena radia Frekvence 1
Steeplechase II.kat. - 4500 m, cena,
80000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ST ROGER(IRE), 9 68,5 Radek Havelka     10 Váňa st. Josef  
2. NARVAN, 7 67,0 Jaroslav Línek     7 Votava Jaroslav  
3. UNISONO, 13 67,0 René Vinklárek     2 Vinklárek Vladimír  
4. LIZINK, 11 68,0 Pavel Složil st.     11 Složil Pavel  
5. DOUGLAS, 9 68,0 Zdeněk Lášek     12 Lisek Jan  
6. NICCOLIN, 9 67,0 František Jasinský     3 Mrštík Michael  
7. DEBICZ(POL), 8 67,0 Tomáš Kocián     4 Barbořík Jiří  
Z PUEBLO, 7 67,0 Vlastimil Špalek     1 Ministr Antonín  
ZN YAMBURG(RUS), 6 68,5 Vladislav Snitkovskij     5 Holčák Radek  
ZN HOH WARRIOR(IRE), 9 67,0 Jiří Kameníček     6 Váňa st. Josef  
SN BURNING FIRE(GER), 10 67,0 Luboš Urbánek     8 Koplík st. Zdeněk  
SN EKLERER(POL), 7 68,5 František Vávra     9 Holčák Radek  
Čas: 06:02,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 6-2 1/4-5-2 3/4-3/4-5

Majitel: SSŽ-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gerhauser W.H.

1152 Velká cena města Pardubice-VIII.roč.
Steeplechase I.kat. - 5800 m, cena,
160000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARKETPLACE(IRE), 9 67,0 Pavel Složil st.     7 Složil Pavel  
2. PERUÁN, 12 67,0 Petr Regnard     9 Horáková Lenka  
3. CZANKA(POL), 7 65,0 Dušan Andrés     2 Holčák František  
4. POLEBOS(GER), 7 67,0 Radek Havelka     1 Váňa st. Josef  
5. OM(POL), 8 67,0 Vladislav Snitkovskij     13 Holčák Radek  
6. DIAMANT(UKR), 7 67,0 Pavel Peprna     15 Havlíčková Zdena  
7. BARROW, 10 67,0 Pavel Szikora     16 Váňa st. Josef  
8. KHELSINK(UKR), 10 67,0 Jan Havlíček     3 Havlíčková Zdena  
9. TOBLINO(IRE), 7 67,0 Jiří Kameníček     12 Olehla Čestmír  
10. RENT, 9 67,0 Pavel Průdek     4 Zobal František  
D TOAST(POL), 8 67,0 Jaroslav Brečka     5 Holčák Radek  
ZN HARD WESTPORT, 8 67,0 Vlastimil Špalek     6 Votava Jaroslav  
D CERBERUS, 8 67,0 Jaroslav Línek     8 Votava Jaroslav  
ZN WINDGAP HILL(IRE), 9 67,0 Jaromír Šafář st.     10 Novák Antonín  
Z SZAFRAN(POL), 7 67,0 Michal Köhl     11 Čermák Václav  
PN ARONET, 7 67,0 René Vinklárek     14 Vinklárek Vladimír  
Čas: 07:58,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-7-1 1/4-9-4-9-13-daleko

Majitel: Trojáčková Kateřina, Trenér: Složil Pavel, Chov: McNamee J.-Sullivan

1153 Cena FOTOSTUDIO Štěpán Bartoš
Proutky IV.kat. - 2800 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORPA, 7 67,0 Libor Štencl     11 Jelínek Zbyněk  
2. DURAR(GB), 5 66,5 Martin Pišl     13 Šatra Tomáš  
3. LÍSKOVÝ OŘÍŠEK, 4 64,5 Josef Bartoš     16 Havlíčková Zdena  
4. LICENTA, 5 64,5 Petr Hochman     15 Složil Pavel  
5. LA ZAYYATTE, 4 60,0 Jaromír Štohanzl 2     14 Chaloupka Václav  
6. TAKT, 10 66,5 Lukáš Sloup     1 Váňová Pavla  
7. AFRICAN LINE(GER), 4 61,5 Tomáš Nehasil     5 Nehasil Miroslav  
8. ZAROW, 7 67,5 Pavel Szikora     6 Szikora Pavel  
9. ALEXA, 5 65,5 Pavel Tůma 2     3 Miška Josef  
10. INSTANTANEOUS(GB), 8 65,5 Zdeněk Lášek     2 Vocásek 3 František  
11. MORINELLO, 4 63,5 Pavel Poles     10 Zobal František  
12. ACOLIN(GER), 6 66,5 Radek Havelka     17 Váňa st. Josef  
13. STEFANY, 5 64,5 Luboš Urbánek     4 Vymazal Josef  
14. ANTHEA, 5 64,5 Marek Březina     12 Březina Ladislav  
15. GORGA, 6 64,5 Roman Tůma     18 Vocásek 3 František  
Z KRISTIAN(GER), 5 68,5 Jan Papoušek     9 Růžičková Martina  
Čas: 03:16,00, Mezičasy:
Výrok: BOJ 2-2-2 1/4-1/2-3/4-10-3 1/2-krk

Majitel: DS Nisa Jablonec n/N., Trenér: Jelínek Zbyněk, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

1154 Cena TOTO ČR a.s. II.odd.
Steeplechase IV.kat. - 4300 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SALVATOR(SLO), 6 65,5 Jiří Kameníček     3 Olehla Čestmír  
2. MARTINI(POL), 9 65,5 František Vávra     5 Holčák Radek  
3. ROYAL EXPOSE (USA), 7 65,5 Zdeněk Lášek     4 Vocásek 3 František  
4. HORESTI(GB), 8 68,0 Dušan Andrés     7 Váňa st. Josef  
5. SUBRET, 8 64,5 Lukáš Sloup     10 Krejsa Milan  
6. BUSHMEN(SU), 9 64,5 Petr Hochman     15 Kantek ml. Miroslav  
7. ZINMO(GER), 8 67,0 Zdeněk Řezáč     13 Řezáčová Jana  
8. MORGEN, 7 64,5 Roman Tůma     11 Švásta Jiří  
9. OSTŘICE, 10 64,0 Luboš Urbánek     14 Vanda Vítězslav  
10. PLEJÁDA, 8 61,5 Pavel Szikora     8 Vinklárek Vladimír  
11. ČESWALT(SLO), 6 68,0 Jan Papoušek     9 Mottl Ivan  
12. CHAMOMILLA, 9 66,5 Tomáš Nehasil     1 Nehasil Miroslav  
Z MARYČKA, 7 67,0 Pavel Složil st.     2 Složil Pavel  
ZN ČIKI, 6 68,5 Petr Regnard     12 Junková Jana  
Čas: 05:44,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 3/4-12-9-2-10-8-3-2 3/4

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Gest.Güthler Hof


Dostihová komise: