home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 21.05.2000 - Praha
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start
1123 Cena společnosti METROPROJEKT Praha a.s.
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHAILAND, 3 56,5 Martin Koleňák     7 Růžičková Martina 30
2. MOMENTO, 3 55,5 Taťána Ballnerová     2 Uhl Jiří 80
3. TANEČNICE, 3 56,5 Allan Petrlík     14 Petrlík Allan 130
4. ZIGI, 3 55,5 Karel Stryja     8 Uhl Jiří 150
5. LUCKY MARY, 3 54,0 Jana Bečková     11 Vítek František 80
6. BAJKONUR, 3 58,0 Martin Knauer     5 Knauer Martin 70
7. NORDEN, 3 55,0 Lukáš Kasal     4 Lisek Jan 100
8. ZARCO, 3 53,5 Monika Petruková     1 Faltová Oliva 60
9. ANNA JANE, 3 54,5 Jiří Chaloupka     13 Chaloupka Václav 90
10. BONANZA, 3 53,0 Pavel Ježek     9 Čapková Marcela 130
11. QUICK DEVIL, 3 55,5 Jaroslav Donoval     12 Neuberg Filip 30
12. SHANDOR, 3 51,5 Iva Miličková     10 Minařík Ferdinand 150
Čas: 02:24,09, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-6-1/2-3/4-hlava-3/4-1/2-4 1/2

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Vanda V.

2. dostih, start
1124 Cena společnosti DT Výhybkárna a Mostárn
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAL REI, 4 60,5 Allan Petrlík     12 Petrlík Allan 70
2. LENTIUS, 4 60,0 Tomáš Váňa     3 Váňa Tomáš 40
3. SEDRIK, 4 57,0 Ramil Děmidov     2 Šilhavý Ladislav 20
4. KIMBERLY, 4 52,5 Lucie Herková     6 Krejčová Milena 130
5. CRAON, 4 57,0 Robert Panc     9 Machain Vladimír 70
6. TOMÁŠ, 5 60,0 Martin Knauer     4 Peťulová Petra 80
7. SEA WALK(SWI), 6 59,5 Pavel Ježek     11 Bezstarosta Zdeněk 60
8. FILARIA(GB), 5 53,5 Jaroslav Kovařík     8 Vítek Roman 80
9. EVENING QUEEN(GER), 4 54,0 Lukáš Kasal     1 Vítek František 130
10. SHEEN GOLD(IRE), 8 57,0 Karol Šarina     5 Fencl Miroslav 140
11. WIMMERBAR, 4 54,0 Martin Koleňák     7 Bartoš st. Josef 140
Čas: 02:37,70, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-2-4 3/4-2 3/4-1 3/4-krk-4 1/2-7

Majitel: Nela-M, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Vanda V.

3. dostih, start
1125 Cena společnosti AŽD Praha spol. s r.o.
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NECTILAR(GER), 4 58,5 Lukáš Kasal     9 Kotáb Eduard 70
2. GIOM, 6 54,5 Jana Havelková     4 Pejšková Ivana 50
3. TALWER, 4 54,0 Jaroslav Donoval     3 Minařík Ferdinand 40
4. SHAPELY HEART, 4 59,5 Radek Koplík     8 Koplík Zdeno 80
5. CENTAURUS, 5 60,5 Ivan Kub     1 Vítek František 60
6. VISPI STAR(GB), 4 59,0 Karol Šarina     2 Šatra Tomáš 60
7. WIDMON, 5 61,0 Ramil Děmidov     10 Drlík Jaroslav 80
8. SERIOUS NESS, 5 52,0 Linda Fedorowiczová     6 Fedorowicz Vladislav 110
9. CZARNOBÓR(POL), 5 51,0 Radka Hovadová     7 Hovadová Jana 90
10. FLAŠA, 5 54,5 Martin Knauer     5 Paulík Karel 150
Čas: 01:53,32, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3 1/4-1 1/4-8-krk-1 3/4-1/2-kr.hlava-4
Maj. prémie:
2 000 Kč (GIOM)Stáj Helena-Pejšková
1 200 Kč (TALWER)Ranný-Galerie Platýz
800 Kč (SHAPELY HEART)Videopůjčovna Arjana

Majitel: LUČ-Stajka, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: Loman A.J.M.

4. dostih, start
1126 Handicap spol.IPS a.s. odštěpný závod 09
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RINALDO, 6 59,0 Ramil Děmidov     13 Fencl Miroslav 70
2. SLOGANA, 3 48,0 Pavel Ježek     5 Čapková Marcela 100
3. MARQUISE, 5 56,5 Karol Šarina     4 Vítek František 70
4. DETROIT ROMANCE(IRE), 4 51,0 Lenka Pišlová     1 Fedorowicz Vladislav 100
5. MAXMILIÁN, 6 55,0 Taťána Ballnerová     10 Uhl Jiří 110
6. RIVERSDALE FLYER(GB), 4 51,0 Jaroslav Kovařík     14 Šatra Tomáš 130
7. LOVOŠ, 5 58,5 Martin Koleňák     9 Faltová Oliva 80
8. DESAVA, 4 62,5 Jiří Chaloupka     11 Héč Karel 100
9. CORBELLE(FR), 6 60,5 Jan Rája     2 Vítek Pavel 100
10. DELASSI, 3 50,5 Radek Žalud     8 Machain Vladimír 100
11. ESPLANADE(GER), 4 59,5 Lukáš Kasal     6 Kotáb Eduard 30
12. ECOLA, 3 54,5 Martin Knauer     12 Knauer Martin 130
13. MERKURY, 9 61,5 Petra Peťulová     7 Peťulová Petra 130
S TARANA, 5 52,5 Ilona Třešňáková     3 Ščevlík Marian 70
Čas: 01:41,22, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-hlava-2-krk-krk-3/4-1/2-3/4

Majitel: Dekonta, Trenér: Fencl Miroslav, Chov: Hř.Albertovec

5. dostih, start
1127 Velká květnová cena Železničního stavit
Rovina L - 1600 m, cena,
360000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HYPHEN(GB), 4 62,0 Ivan Kub     7 Vítek Roman 30
2. NEAR DANCER(IRE), 6 62,0 Karol Šarina     3 Šatra Tomáš 20
3. LASCAR, 4 62,0 Tomáš Váňa     1 Váňa Tomáš 60
4. GOLDPALOMA, 4 60,5 Ramil Děmidov     6 Héč Karel 100
5. VELVET ZE ZAHÁJÍ, 4 62,0 Martin Knauer     8 Kinský Pavel 200
6. CLEWBAY PEARL(IRE), 5 60,5 Jaroslav Kovařík     5 Vítek Roman 100
7. FER, 4 62,0 Jaroslav Donoval     4 Minařík Ferdinand 70
Čas: 01:38,61, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3/4-5-10-1/2-3/4-2 3/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (LASCAR)ČMSS a.s.
12 000 Kč (GOLDPALOMA)Agroklas Slavkov
8 000 Kč (VELVET ZE ZAHÁJÍ)Stáj Zahájí

Majitel: Semper Fidelis, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Miss Chaplin J.

6. dostih, start
1128 Cena společnosti VIAMONT a.s.
Rovina III.kat. - 1400 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GALENE(FR), 3 54,5 Jiří Chaloupka     8 Chaloupka Václav 15
2. MONA MONEXA(IRE), 3 54,0 Lukáš Kasal     9 Vítek Roman 60
3. PREMONA(IRE), 3 56,5 Karol Šarina     7 Šatra Tomáš 40
4. JENNY LE P(CAN), 3 54,0 Šárka Pulpánová     2 Drlík Jaroslav 120
5. LIVREE(IRE), 3 54,5 Marie Zobalová     6 Zobal František 80
6. RADAR, 3 54,0 Jana Bečková     10 Vítek František 150
7. JESMINA(IRE), 3 53,0 Lenka Pišlová     11 Fedorowicz Vladislav 130
8. NÁDHERNÁ, 3 52,0 Radek Žalud     1 Török Dalibor 150
9. SERENGETI, 3 53,5 Radek Koplík     3 Horáková Lenka 150
10. FLYING WELLS(SWI), 3 57,0 Ivan Kub     5 Vítek Roman 120
Čas: 01:25,77, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 6-6-1 3/4-1-3-3 1/2-kr.hlava-4

Majitel: Metrostav-Chaloupka, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Mme Merian D.

7. dostih, start
1129 Cena spol. Chládek & Tintěra Pardubice
Rovina II.kat. - 1300 m, cena,
63000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BUNBERRY(SLO), 5 58,0 Karol Šarina     4 Horák František 80
2. TWILIGHT FANTASY, 4 56,0 Lukáš Kasal     10 Lisek Jan 90
3. VOKATIV, 4 57,0 Radek Žalud     2 Mudrová Radka 40
4. MISS MAGE, 4 58,5 Jiří Chaloupka     8 Chaloupka Václav 20
5. CENTURY DAY, 4 56,0 Martin Koleňák     6 Růžičková Martina 60
6. SAFAGA(FR), 5 52,5 Jaroslav Kovařík     9 Vítek Roman 30
7. VARNAS, 4 56,0 Renata Pátková     1 Pátková Renata 80
8. COCO JACK(FR), 5 54,0 Marie Zobalová     3 Váňa st. Josef 110
9. VALANGO, 4 54,5 Martin Knauer     5 Špelda Lubomír 100
10. SMIRNOV(GER), 6 54,0 Radek Koplík     7 Koplík st. Zdeněk 110
Čas: 01:19,22, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1 1/2-1 3/4-3/4-2 3/4-2-3/4-1 1/4
Maj. prémie:
3 500 Kč (TWILIGHT FANTASY)Equus Team Mareček
2 100 Kč (VOKATIV)NH-Natur-Dvořák M.
1 400 Kč (MISS MAGE)SOS Dětské vesničky

Majitel: Stáj Luka-Mandak, Trenér: Horák František, MVDr., Chov: Gest.Güthler Hof

8. dostih, start
1130 Handicap společnosti STARMON,spol.s r.o.
Rovina V.kat. - 1200 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRIGONA, 3 55,0 Lukáš Kasal     1 Vítek František 30
2. OPERETA, 3 56,0 Martin Knauer     2 Pejšková Ivana 30
3. ROSE PANTHER, 3 49,5 Iva Miličková     5 Sýkorová Marcela 80
4. SPEKULANT, 3 53,0 Radek Koplík     7 Šusta Miroslav 40
5. LYL LOVELY, 3 58,0 Irena Rosenfeld     4 Petrlík Allan 70
Čas: 01:15,67, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/4-2 3/4-krk-4

Majitel: La Festa Cappuccino, Trenér: Vítek František, Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: