home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 21.05.2000 - Slušovice
stav dráhy: ( / )
1131 CENA VÁPENKA VITOUL S.R.O.
Rovina III.kat. - 1000 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAKORA, 2 55,5 Martin Srnec     12 Suchánek Jiří  
2. DOLLAR DIAMOND(IRE), 2 56,0 František Vávra     6 Holčák František  
3. CLAIRE, 2 57,0 Petr Florian     13 Sousedík Pavel  
4. ABBA, 2 54,5 Lucie Baluchová     10 Ševčík Miroslav  
5. PARTY GIRL, 2 56,0 Peter Huťťa     1 Ministr Antonín  
6. BRIANA, 2 57,0 Jaroslav Michna     2 Vraj Radek  
7. SI STAY, 2 57,0 František Jasinský     4 Janíček Stanislav  
8. ESPIRUS, 2 55,0 Josef Bartoš     3 Votavová Jitka  
9. FALZAKAPA, 2 57,0 Libor Šindar     9 Horák František  
10. TALORD, 2 54,5 Ivan Siegl, Ing.     5 Okleštěk Miloslav  
11. ÉRA, 2 54,5 Dana Zajíčková     11 Zajíček Miloslav  
Čas: 01:05,48, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-5-3/4-1-4-1 3/4-1 1/2-3
Maj. prémie:
2 000 Kč (LAKORA)Hřebčín Napajedla a.s.
1 200 Kč (CLAIRE)Dox Zlín
800 Kč (ABBA)Vox Ševčík Vlachovice

Majitel: Hřebčín Napajedla a.s., Trenér: Suchánek Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla

1132 CENA SOLNÉ MLÝNY A.S.OLOMOUC
Rovina V.kat. - 1100 m, cena,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LATIDA, 3 55,5 Libor Šindar     1 Piruch Jozef  
3. NATÁLKA, 3 53,0 Anna Koláčková     2 Dostál Jaromír  
2. KAYLOSZ, 3 56,5 František Vávra     6 Holčák František  
4. VADUKA, 3 55,0 Martin Srnec     3 Piruch Jozef  
5. SEALA, 3 56,0 Jaroslav Michna     4 Vraj Radek  
6. TOSCAN, 3 55,5 Petr Tůma     5 Míček Milan  
Čas: 01:09,53, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3/4-2 1/2-1-7-6

Majitel: H.M.Reiner, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Hřebčín Napajedla

1133 HANDICAP ČSCHPMDK
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SILMEN, 3 58,5 Pavel Tůma 2     5 Míček Milan  
2. HUCKLEBERRY, 3 60,5 Jaroslav Michna     4 Sousedík Pavel  
3. CELESTÍN, 3 58,0 Josef Bartoš     6 Horák František  
4. VEI SHALL, 3 64,5 Marek Stromský     2 Janíček Stanislav  
5. DELA VEGA, 3 53,0 Michaela Šenková     3 Paulík Karel  
6. POLLY MEY, 3 57,5 Peter Huťťa     1 Okleštěk Miloslav  
Čas: 01:58,14, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1 1/2-krk-3 1/2-9

Majitel: Probeko-Napoli, Trenér: Míček Milan, Ing., Chov: Probeko s.r.o.

1134 CENA ČESKÉ ASOCIACE STEEPLECHASE
Steeplechase III.kat. - 3800 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JUBEL(POL), 5 71,0 František Jasinský     6 Holčák Radek  
2. SLIM, 10 70,0 Marek Stromský     2 Ministr Antonín  
3. LUCCA, 8 70,0 Jaroslav Juráň     4 Juráň Jaroslav  
4. FLAMBI, 5 67,0 Pavel Boček     3 Zajíček Miloslav  
5. HRONEC, 5 65,5 Jaromír Dostál     5 Dostál Jaromír  
Z ARSAD, 7 68,0 Lucie Baluchová     1 Kašný Pavel  
ZN BARWON, 5 66,5 Zdeněk Seménka     7 Vanda Vítězslav  
Čas: 04:32,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/2-daleko-daleko-daleko

Majitel: Tekovia-Deak-Levice, Trenér: Holčák Radek, Chov: SO Lack

1135 CENA MARIUS PEDERSEN A.S.
Rovina II.kat. - 2200 m, cena,
63000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LATIDAR, 4 58,5 Martin Srnec     10 Suchánek Martin  
2. ATHOS, 9 58,5 Josef Bartoš     4 Horák František  
3. SCANGEES, 4 58,0 Vitalij Storož     2 Foukal Milan  
4. FLORETA, 4 58,0 František Vávra     8 Ševčík Miroslav  
5. LYKRA, 5 57,5 Lucie Baluchová     9 Mičánek Aleš  
6. BONA FIDE, 4 58,0 František Jasinský     11 Novák Antonín  
7. LUCILLIUS, 7 58,0 Jaroslav Michna     7 Štěpánek Milan  
8. ČERTOS(SLO), 7 58,0 Ivan Siegl, Ing.     1 Vízdalová Marta  
9. JAMBOREE, 4 58,0 Rudolf Švejda     3 Vízdalová Marta  
10. CHETIT, 4 58,0 Libor Šindar     12 Váňa Jaroslav  
S HESPA(SLO), 6 56,5 Petr Florian     5 Sousedík Pavel  
S SOULAD, 6 58,0 Peter Huťťa     6 Štěpánek Milan  
Čas: 02:22,07, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 5-2-1-3 1/2-4-3-1 1/2-daleko
Maj. prémie:
3 500 Kč (LATIDAR)Edoc Brno
2 100 Kč (ATHOS)Václav Luka
1 400 Kč (SCANGEES)DS J+P Nedoma CZ

Majitel: Edoc Brno, Trenér: Suchánek Martin, Chov: Hřebčín Napajedla

1136 STŘÍBRNÝ POHÁR CH 3 letí
Rovina CH - 2200 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LACCARIA, 3 56,5 Libor Šindar     4 Héč Karel  
2. HABIT STAR(IRE), 3 56,5 Martin Srnec     3 Suchánek Martin  
3. EN SHALL, 3 58,0 Vitalij Storož     11 Janíček Stanislav  
4. CONDOR PASS(POL), 3 58,0 František Vávra     6 Holčák František  
5. MUHAAJIM(IRE), 3 58,0 Jaroslav Michna     7 Vraj Radek  
6. GENTRY, 3 56,5 Josef Bartoš     9 Piruch Jozef  
7. CHUCK ., 3 58,0 Rudolf Švejda     10 Podhányi Jan  
8. FARCANA, 3 56,5 Peter Huťťa     8 Štěpánek Milan  
9. JASFITA, 3 58,0 Ivan Siegl, Ing.     5 Foukal Milan  
10. VARÉN, 3 58,0 Lucie Baluchová     12 Hojgr Milan  
S BONIFACE, 3 58,0 František Jasinský     2 Novák Antonín  
Čas: 02:23,47, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-2-2 1/2-1/2-4-11-9-daleko
Maj. prémie:
6 000 Kč (LACCARIA)Agroklas Slavkov
3 600 Kč (EN SHALL)ZOO Pension-Grégr
2 400 Kč (GENTRY)Letovické strojírny

Majitel: Agroklas Slavkov, Trenér: Héč Karel, Chov: Hřebčín Napajedla

1137 CENA HŘEBČÍNA DOUBRAVY
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROY BLUSH(FR), 6 67,5 František Vávra     3 Holčák Radek  
2. PIKÁDA, 5 67,5 Marek Stromský     11 Ministr Antonín  
3. TÝNA, 4 60,0 Lucie Baluchová     10 Hrbáček Vít  
4. VINNING END, 8 67,5 Štěpánka Sedláčková     2 Horák František  
5. CONFIDENCE, 10 68,0 Jaromír Šafář st.     1 Váňa Jaroslav  
6. PAVIÁN, 4 63,0 Jaroslav Myška     8 Novák František  
7. DORETTA, 4 60,0 Pavel Boček     9 Zajíček Miloslav  
8. ITA, 5 70,0 Jaroslav Juráň     4 Juráň Jaroslav  
9. BEGI, 5 65,5 Tomáš Lang     6 Hojgr Milan  
10. VIRD, 13 66,5 Jaromír Dostál     7 Dostál Jaromír  
Z MUSTER, 7 68,5 Jiří Paulina     5 Suchánek Jiří  
Čas: 03:54,86, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3-3/4-8-9-7-daleko-2 1/2-daleko

Majitel: Buc-Film, Trenér: Holčák Radek, Chov: Leclerc J.


Dostihová komise: