home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 20.05.2000 - Benešov
stav dráhy: ( / )
1117 Cena firmy RABBIT Trhový Štěpánov
Proutky IV.kat. - 2600 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KRÓL WALCA(POL), 6 67,0 Pavel Peprna     8 Havlíčková Zdena  
2. DUBROVNIK ES(GB), 5 64,5 Tomáš Hurt     4 Hurt Jiří  
3. BOLEK, 5 63,5 Radka Blažková     2 Růžičková Martina  
4. LAVERNA GIRL, 7 61,5 Jan Faltejsek     1 Řezáčová Jana  
5. TAŠKENT, 7 67,0 René Vinklárek     9 Vašina Josef  
6. CORECTA, 5 61,5 Pavel Tůma 2     6 Mrštík Michael  
7. BON SAUVAGE(FR), 8 64,0 Jan Kouba     3 Hurt Jiří  
8. NISANA, 9 64,0 Jaromír Dostál     7 Dostál Jaromír  
ZN VISTAR, 5 65,0 Václav Štohanzl     5 Chaloupka Václav  
Čas: 03:13,15, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 16-10-1 3/4-4 1/2-4 1/2-1-18

Majitel: DS Pegas, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: SK Golejewko

1118 Cena firmy PROGRESSMETAL Benešov
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PESEKT, 3 58,0 Tomáš Stoklásek     3 Ministr Antonín  
2. RED RAY, 5 58,0 Lucie Herková     4 Moudrý Vladimír  
3. VŠECKO, 4 58,0 Josef Bartoš     1 Bartoš st. Josef  
4. SILVERINA(POL), 9 57,0 Miroslava Přibylová     13 Jelen Jaroslav  
5. SIRAH, 3 57,0 Kamila Bartošová     6 Bartoš st. Josef  
6. RAMA, 9 60,0 Marcela Čapková     11 Čapková Marcela  
7. IMITARRA, 5 59,0 J. Chrastecká     9 Hurt Jiří  
8. BRAHMAN, 4 59,5 Ivana Rajnyšová     5 Novák Jiří  
9. INDAR, 3 54,5 Martin Srnec     10 Hurt Jiří  
10. FORMENTERA, 4 61,0 Ilona Třešňáková     7 Kinský Pavel  
11. LITIOSA, 5 60,5 Jaroslav Michna     12 Derych Vladimír  
12. TARFI, 4 59,5 Ivan Siegl, Ing.     2 Vymazal Josef  
Čas: 01:34,16, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3 1/2-2 3/4-2 1/2-1-3 1/2-1-1 1/2-5

Majitel: Auto Rozsíval, Trenér: Ministr Antonín, Chov: Heletomi-Ministr A.

1119 Cena firmy 6 plus s.r.o. Benešov
Rovina V.kat. - 2000 m, cena,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VAL DE MAR, 6 60,5 Jaroslav Donoval     7 Neuberg Filip  
2. FIDELIA, 4 59,5 Dušan Andrés     1 Andrés Josef  
3. DAY IN LOVE, 6 58,0 Martin Srnec     12 Hurt Jiří  
4. FOLKLÓR, 7 58,5 Radka Hovadová     2 Hovadová Jana  
5. NOBELA, 7 56,5 Lenka Bestová     8 Sýkorová Marcela  
6. GEROK, 5 56,5 Ivan Siegl, Ing.     3 Vymazal Josef  
7. DAGONA, 4 56,5 Vitalij Storož     10 Vinklárek Vladimír  
8. HORTENZIE, 5 58,5 Martin Knauer     5 Hurt Jiří  
9. OGAWA, 4 56,5 Jaroslav Michna     4 Vraj Radek  
10. MALIBA, 5 56,0 Marcela Čapková     6 Čapková Marcela  
11. GEIS, 4 54,0 Ladislav Hudec     15 Zolman Jan  
S GLORIFIKACE, 4 59,0 Ilona Třešňáková     9 Kinský Pavel  
Čas: 02:16,15, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 4-nos-2-7-3 1/2-2 1/2-3 1/4-6

Majitel: Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Pia von Felten

1120 Cena BODENSEE
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ESBEATH, 4 68,5 Miroslav Hanuš 2     10 Machain Vladimír  
2. LOUISIA, 4 61,5 Linda Gahlertová     4 Pátková Renata  
3. GLORIAN, 4 67,5 Marek Stromský     7 Mrštík Michael  
4. FERGAS, 4 63,5 Martin Pišl     9 Sýkorová Marcela  
5. YOSEMITE PARK, 4 66,0 Libor Štencl     5 Jelínek Zbyněk  
6. SYČÁK, 4 60,5 Štěpánka Sedláčková     8 Horák František  
7. GENIA, 4 67,0 René Vinklárek     6 Vinklárek Vladimír  
8. LEMOND, 4 67,0 Jan Papoušek     2 Mottl Ivan  
PN MENSY, 4 64,0 Tomáš Hurt     1 Hurt Jiří  
Čas: 04:55,14, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-krk-5-6-16-4 1/2-5

Majitel: Stáj Benátky, Trenér: Machain Vladimír, Chov: Hřebčín Napajedla

1121 Cena firmy HEEL a.s. Benešov
Steeplechase III.kat. - 4300 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
D VARCAS, 6 69,0 Marek Stromský     4 Ministr Antonín  
D MONITOR, 11 62,0 Pavel Szikora     2 Růžičková Martina  
D DANGER, 6 60,0 Radek Havelka     6 Váňa st. Josef  
1. APLAUS, 9 66,0 Libor Štencl     1 Jelínek Zbyněk  
S RENTO, 11 60,0 Tomáš Nehasil     3 Pozděna Miloš  
SN HAGARD, 8 66,0 Jan Kouba     5 Hurt Jiří  
Čas: 06:35,07, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 11-daleko-daleko

Majitel: Pentabell, Trenér: Jelínek Zbyněk, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

1122 Cena MYDLÁŘKY
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MASTER BLADE(GER), 7 67,0 Josef Váňa st.     2 Váňa st. Josef  
2. OCEAN WIND, 5 71,5 Zdeněk Řezáč     10 Řezáčová Jana  
3. VIA TRIA, 6 62,5 Linda Gahlertová     12 Šusta Miroslav  
4. IMPERIAL FRANKIE(IRE), 7 70,5 Jiří Plzák     4 Chaloupka Václav  
5. DARTIS, 8 68,5 Marek Stromský     6 Ministr Antonín  
6. BACK BY DAWN(GB), 7 64,5 Luboš Urbánek     5 Kutnar Pavel  
7. NARSIL(GER), 9 64,5 Jan Faltejsek     13 Hurt Jiří  
8. ELCE PELCE, 5 67,0 René Vinklárek     7 Vinklárek Vladimír  
9. LUCIFER ., 6 63,5 Jan Neuman     8 Ščevlík Marian  
10. HAPPIFY, 10 68,0 Pavel Tichý     11 Machain Vladimír  
11. CRPON, 7 68,0 Miroslav Hanuš     3 Machain Vladimír  
12. LOCH LADY (GB), 9 69,0 Jan Papoušek     9 Vašina Josef  
ZN VAŠEK, 6 64,5 Jan Seiml     1 Šusta Miroslav  
Z GASCONI, 7 66,5 Lukáš Kasl     14 Bezstarosta Zdeněk  
Čas: 05:13,82, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3 1/2-1 1/2-3/4-hlava-8-9-1-nos

Majitel: Stall Dream-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Erlengrund


Dostihová komise: