home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 14.05.2000 - Praha
stav dráhy: ( / )
2. dostih, start
1109 Cena Kooperativy
Rovina IV.kat. - 1000 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOLVA MIST(GB), 7 60,5 Allan Petrlík     6 Petrlík Allan 20
2. CESORT, 4 58,0 Ramil Děmidov     2 Vocásek 3 František 90
3. GANÁH, 3 56,0 Josef Bartoš     1 Dvořák Karel 70
4. MISTER PROMPT, 4 63,0 Ivan Kub     7 Štípa Ladislav 60
5. PICARDIE, 3 53,0 Leona Hloužková     3 Chaloupka Václav 100
6. FREEDOM, 4 55,5 Martin Koleňák     8 Šimek Jaroslav 120
7. PORTMAN, 7 55,5 Ilona Kykalová, MUDr.     5 Dvořák Karel 110
8. GRIN, 9 57,0 Hana Nová     10 Minařík Ferdinand 70
9. FORTY, 5 58,0 Karol Šarina     4 Nosko Julius 120
10. RAVENNA, 4 56,5 Martin Knauer     9 Bartoš st. Josef 70
Čas: 01:00,98, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-2 1/4-krk-1 3/4-hlava-2-1 1/2-1 1/4

Majitel: Salvator Racing Club, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Cook P.

3. dostih, start
1110 Cena Wiener Stdtische - hl. akci. Koop.
Rovina II.kat. - 1800 m, cena,
63000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TROPICAL TERN(FR), 5 55,5 John Francis Egan     7 Holčák František 30
2. BLACK TIROL(IRE), 8 56,0 Ramil Děmidov     6 Fencl Miroslav 80
3. CEDR, 4 58,0 Libor Šindar     5 Špelda Lubomír 40
4. ALICE, 4 52,5 Jaroslav Kovařík     4 Janíček Stanislav 130
5. BACAR(IRE), 5 55,0 Jiří Chaloupka     8 Chaloupka Václav 60
6. ARGENTINA ARC(IRE), 5 52,5 Radek Žalud     2 Piruch Jozef 40
7. CENTMON, 5 58,0 Karol Šarina     1 Vítek František 60
8. CAZYYANI(FR), 4 54,0 Martin Knauer     3 Horáková Lenka 110
Čas: 01:51,70, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 4-krk-1 1/2-4-5-daleko-nos
Maj. prémie:
3 500 Kč (CEDR)Akvagast Thurn
2 100 Kč (ALICE)ZOO Pension-Grégr

Majitel: Buc-Film, Trenér: Holčák František, Chov: Baron Francois de Crepy

5. dostih, start
1111 Konto handicap
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PALEINE(FR), 3 54,0 John Francis Egan     5 Holčák František 30
2. INDIGO, 3 55,5 Allan Petrlík     2 Petrlík Allan 80
3. SHAPELY FAIR, 3 56,5 Karol Šarina     10 Fedorowicz Vladislav 50
4. SI SHALL, 3 56,0 Jan Rája     7 Janíček Stanislav 80
5. VELMOC, 3 57,5 Jana Havelková     8 Pejšková Ivana 40
6. SECRET STORY, 3 53,5 Vitalij Storož     6 Vinklárek Vladimír 130
7. CELESIT, 3 56,5 Marie Zobalová     1 Suchánek Jiří 100
8. LARCAN, 3 56,0 Ramil Děmidov     9 Šilhavý Ladislav 80
9. ARITMIK, 3 56,5 Monika Petruková     3 Mareš Miroslav 70
10. KING`S BARA, 3 49,0 Leona Hloužková     4 Chaloupka st. Jiří 130
Čas: 01:53,41, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 4 1/2-2 1/2-1-krk-4 1/2-2 1/2-hlava-3/4
Maj. prémie:
2 000 Kč (INDIGO)Agentura T.T.V.
1 200 Kč (SHAPELY FAIR)LiRa-Špaček Xaverov
800 Kč (SI SHALL)ZOO Pension-Grégr

Majitel: Buc-Film, Trenér: Holčák František, Chov: Pelletan J.-L.

6. dostih, start
1112 Cena generálního ředitele Kooperativy
Rovina II.kat. - 2200 m, cena,
63000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WILD RAIN(HOL), 3 57,5 Ramil Děmidov     10 Pejšková Ivana 20
2. VERANT, 3 56,0 Karol Šarina     5 Vítek František 60
3. ANGEL OF THUNDER(IRE), 3 55,0 Ferdinand Minařík 2     1 Hanáček Jaroslav 70
4. ESDARA, 3 59,5 Tomáš Váňa     2 Stráský Josef 70
5. SECOND TIME(GB), 3 55,0 Jaroslav Kovařík     9 Michal Jiří 100
6. HATCHER, 3 57,0 Šárka Pulpánová     6 Drlík Jaroslav 100
7. DECROSS, 3 57,0 Martin Knauer     8 Pokorný Antonín 80
8. VODOPÁD, 3 57,0 Marie Zobalová     7 Suchánek Jiří 80
Čas: 02:20,67, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 9-1/2-4 1/2-3-2-1/2-4
Maj. prémie:
3 500 Kč (VERANT)I.S.D s.r.o.-M.A.S.Team
2 100 Kč (ESDARA)Autocamp Kateřina

Majitel: Eurokoberce s.r.o., Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Wassenaar T.

7. dostih, start
1113 VELKÁ JARNÍ CENA KOOPERATIVY
Rovina L - 1600 m, cena,
720000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHARP FOCUS(USA), 3 58,0 John Francis Egan     2 Holčák František 10
2. TIZNIT(FR), 3 58,0 Jiří Chaloupka     11 Chaloupka Václav 70
3. EN SHALL, 3 58,0 Jan Rája     1 Janíček Stanislav 300
4. CATAPULT, 3 58,0 Allan Petrlík     4 Petrlík Allan 140
5. PASQUINUS(FR), 3 58,0 Karol Šarina     7 Chaloupka Václav 90
6. INTERSTICE(GB), 3 58,0 Jaroslav Kovařík     3 Michal Jiří 80
7. SUPERINTENDANT, 3 58,0 Ramil Děmidov     6 Šilhavý Ladislav 120
8. GAY SHALL, 3 58,0 Jaroslav Michna     10 Hanáček Pavel 120
9. VASUN, 3 58,0 Ivan Kub     8 Hanousek Ladislav 300
10. NIKI, 3 58,0 Ilona Třešňáková     9 Kinský Pavel 120
11. SALAB(GB), 3 58,0 Ferdinand Minařík 2     5 Hanáček Jaroslav 180
Čas: 01:37,41, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 3/4-hlava-3-2-3-nos-2 1/4-2 1/2
Maj. prémie:
40 000 Kč (EN SHALL)ZOO Pension-Grégr
24 000 Kč (CATAPULT)Sectori
16 000 Kč (SUPERINTENDANT)Stáj Erika F.

Majitel: Ray Racing, Trenér: Holčák František, Chov: Moyglare Stud Farm

8. dostih, start
1114 Horizont handicap
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MODEMANN, 6 54,0 Martin Koleňák     2 Štípa Ladislav 90
2. SIR NESCH(GER), 4 58,5 Jaromír Štohanzl 2     1 Chaloupka Václav 50
3. BEACH STAR, 6 52,0 Pavel Ježek     3 Štěpánek Milan 50
4. RAINBOW HERO(IRE), 4 50,5 Radek Žalud     6 Váňa st. Josef 40
5. CORADGO(FR), 4 59,0 Jaroslav Kovařík     10 Michal Jiří 60
6. READING BELLE(IRE), 4 56,0 Karol Šarina     4 Šatra Tomáš 30
7. ANA ALINA (GER), 5 59,5 Jaroslav Donoval     9 Neuberg Filip 110
8. COMPACT, 6 57,5 Josef Bartoš     8 Vítek František 60
9. CEVIN, 8 58,5 Ferdinand Minařík 2     5 Minařík Ferdinand 80
10. DATA ES, 5 48,0 Radana Fabrisová     7 Vavroušek Josef 130
Čas: 01:53,07, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/4-2 1/4-2 1/2-3 1/2-3-5-1-10

Majitel: Stáj TIP, Trenér: Štípa Ladislav, Chov: Xaverov

10. dostih, start
1115 Domino handicap
Rovina V.kat. - 1500 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEADER, 4 57,0 Hana Havránková     5 Faltová Oliva 50
2. LIGONA, 5 53,0 Ferdinand Minařík 2     3 Minařík Ferdinand 50
3. FERGIE, 4 58,0 Allan Petrlík     7 Petrlík Allan 50
4. RAYAH, 5 64,5 František Koucký     4 Kotáb Eduard 30
5. ZLATÝ MĚSÍC, 4 56,0 Libor Šindar     6 Pátková Renata 60
6. STEFFI, 4 55,0 Zuzana Schmiedová     2 Suchánek Jiří 80
7. ATLETKA, 4 53,5 Jaroslav Kovařík     1 Kroczek Jan 80
Čas: 01:33,01, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-kr.hlava-1 3/4-krk-5-daleko

Majitel: Falun, Trenér: Faltová Oliva, Chov: Falta I.

11. dostih, start
1116 Cena Životního pojištění Kooperativy
Rovina IV.kat. - 1300 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DOBRÁ VODA, 3 54,0 Martin Srnec     6 Hanousek Ladislav 30
2. TAISONE, 3 56,0 Martin Pišl     8 Janouš Ivan 60
3. ROSENA, 3 56,5 Jan Rája     4 Vocásková Helena 60
4. LAHTI, 3 49,0 Lenka Černocká, Ing.     1 Vocásková Helena 80
5. CHALINE, 3 52,0 Radek Žalud     7 Stráský Josef 80
6. VOKALA, 3 56,0 Karol Šarina     3 Pokorný Antonín 30
7. SHANNON, 3 50,0 Zuzana Šteflová     5 Török Dalibor 70
8. TYRAN, 3 57,0 Allan Petrlík     9 Řezáčová Jana 100
9. RAY, 3 54,0 Lukáš Kasal     2 Kotáb Eduard 70
10. BROUK, 3 54,0 Jaroslav Kovařík     10 Havlíčková Zdena 100
Čas: 01:18,78, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 4 3/4-1-1-3 1/2-hlava-4-1/2-hlava

Majitel: Profes-Dr.Bureš, Trenér: Hanousek Ladislav, Chov: Frnka J.


Dostihová komise: