home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 13.05.2000 - Praha
stav dráhy: ( / )
1105 Cena společnosti CAVERNA AGENCY
Rovina IV.kat. - 1300 m, cena,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NORMANDA, 3 54,5 Radek Žalud     4 Kotáb Eduard 40
2. VLÁSENKA, 3 54,0 Jana Bečková     3 Vítek František 20
3. WITOMA, 3 53,5 Ilona Třešňáková     2 Vítek Roman 50
4. LOVITURA, 3 53,5 Lucie Větrovcová     8 Minařík Ferdinand 120
5. LADY BOSS, 3 54,5 Ivan Kňažík     1 Fencl Miroslav 50
6. VENITA, 3 57,0 Ivan Kub     6 Vítek Roman 90
7. LAKRYMA, 3 56,5 Jan Rája     9 Vítek František 200
8. VIŠNIČKA, 3 54,5 Jaroslav Donoval     5 Bezstarosta Zdeněk 120
9. VIA RIA, 3 52,5 Ivana Machulková     10 Šusta Miroslav 170
10. EVE TU, 3 57,0 Libor Šindar     7 Kub Petr 30
Čas: 01:20,74, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-kr.hlava-3-1-8-7-1 1/2-4

Majitel: Monte, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: Nosek P.,Dr.

1106 Cena společnosti ARSANA
Rovina IV.kat. - 1300 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERY TIMES, 5 56,5 Linda Gahlertová     12 Pejšková Ivana 60
2. PUKETA, 3 59,0 Lucie Herková     11 Dvořák Karel 50
3. LAMBUS, 3 51,5 Radek Žalud     4 Lisek Michal 80
4. CRASICA, 5 60,5 Ivan Kub     13 Vítek Roman 120
5. CIRKÁŠ, 3 57,5 František Koucký     8 Knotek Rudolf 50
6. DIAMOND LAKE, 3 49,5 Hana Opatřilová     9 Špelda Lubomír 90
7. LAGOS, 5 57,0 Jaroslav Donoval     1 Minařík Ferdinand 50
8. QUEEN ANN(IRE), 6 60,0 Libor Šindar     6 Pátková Renata 140
9. QUADARA, 4 56,0 Vitalij Storož     7 Vinklárek Vladimír 150
9. RUSTOX(FR), 4 53,5 Ilona Třešňáková     5 Erban Jaroslav 150
11. CO CHCEŠ, 4 58,0 Ivan Kňažík     3 Kub Petr 120
12. DONA VERA, 4 62,5 Ludvík Haris     10 Török Dalibor 30
Čas: 01:20,00, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-1 3/4-1 1/2-kr.hlava-1 1/4-1-2-3/4

Majitel: J+H, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Stáj A 1/1 Košťál

1107 Cena značky KUBÍK, spol. MASPEX CZECH
Rovina III.kat. - 1400 m, cena,
45000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. YOKOMON, 4 54,5 Michaela Šenková     3 Piruch Jozef 80
2. SAMBA DANCER(DEN), 9 60,0 Ivan Kub     4 Vítek Roman 70
3. VALDARA, 9 52,0 Radek Žalud     1 Pokorný Antonín 70
4. LESA BERY (FR), 4 57,5 Jan Rája     6 Vítek Pavel 80
5. FLETCHER, 6 56,0 Vitalij Storož     2 Vinklárek Vladimír 70
6. IRSKÁ ŠIPKA(IRE), 4 53,0 Ivan Kňažík     8 Šatra Tomáš 20
7. ZAMON, 4 56,0 Linda Gahlertová     9 Faltová Oliva 250
Čas: 01:26,69, Mezičasy:
Výrok: BOJ kr.hlava-1 1/4-krk-hlava-2 1/4-daleko
Maj. prémie:
2 500 Kč (YOKOMON)Tekoo Uh.Brod Piruch
1 500 Kč (VALDARA)Dostihová stáj Valdara
1 000 Kč (FLETCHER)Jitka Kojatín-MOS Ondráček

Majitel: Tekoo Uh.Brod Piruch, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Hřebčín Napajedla

1108 Cena značky PANNONIA, společnosti NERAD
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOUISIA, 4 50,0 Renata Pátková     9 Pátková Renata 30
2. GROBIÁN, 5 55,0 Hana Havránková     8 Faltová Oliva 80
3. BON, 6 48,0 Radana Fabrisová     1 Šimek Jaroslav 160
4. VIP, 5 58,5 Jaroslav Donoval     7 Neuberg Filip 40
5. LADY TALOR, 4 52,0 Ilona Třešňáková     4 Faltová Oliva 60
6. BASIKA, 4 48,5 Iva Miličková     5 Sýkorová Marcela 70
7. SANTINI, 5 55,0 Lukáš Kubeš     3 Šusta Miroslav 80
8. MARLET, 5 51,0 Radek Žalud     2 Pokorný Antonín 70
9. DYTANA, 4 48,0 Pavel Ježek     6 Odl Roman 200
10. GLEAM OF HOPE, 4 55,0 Libor Šindar     10 Kotáb Eduard 40
Čas: 01:56,19, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3-1-1/2-kr.hlava-1 1/4-2 1/4-9-6

Majitel: Friday, Trenér: Pátková Renata, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: