home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 13.05.2000 - Most
stav dráhy: ( / )
1098 Cena Karla Holoubka a.s. Trade Group
Rovina II.kat. - 1210 m, handicap,
63000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TARICTIC(GER), 6 57,5 Radek Koplík     4 Koplík Zdeno  
2. MISS MAGE, 4 54,5 Jiří Chaloupka     3 Chaloupka Václav  
3. DANCING ICON(IRE), 5 56,0 Karol Šarina     2 Šatra Tomáš  
4. ROSE ROTE, 5 51,5 Zdenko Šmida     6 Vraj Radek  
5. LASCAR, 4 65,5 Tomáš Váňa     1 Váňa Tomáš  
6. ASTRO LADY (IRE), 4 50,0 Lenka Pišlová     7 Vraj Radek  
7. SUN SHINE CLARE(GB), 5 60,0 Lukáš Kasal     5 Vítek František  
Čas: 01:14,41, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-2-3/4-3 1/2-5-4
Maj. prémie:
3 500 Kč (MISS MAGE)SOS Dětské vesničky
2 100 Kč (ROSE ROTE)Stáj Eremiáš
1 400 Kč (LASCAR)ČMSS a.s.

Majitel: Vofotronix Trade, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Gest.Wiedingen

1099 Cena NEW WAWE PUBLICATIONS
Rovina IV.kat. - 1210 m, handicap,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LURID BEAM, 4 57,0 Miroslava Přibylová     6 Jelen Jaroslav  
2. EROTICA(FR), 4 56,5 Jaroslav Kovařík     5 Kotáb Eduard  
3. MELITA, 4 50,5 Leona Hloužková     2 Vymazal Josef  
4. SILGAN, 4 54,0 Ivan Siegl, Ing.     3 Vymazal Josef  
5. QUADRO(FR), 6 63,5 Kamila Bartošová     4 Kašpar Miroslav  
Z CALAMITY JANE, 8 54,0 Pavel Míča     1 Pindur Evžen  
Čas: 01:16,26, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-kr.hlava-3/4-5

Majitel: Dr. Lischka-Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Sládková I.

1100 Cena Marttel CZ, s.r.o.
Proutky III.kat. - 3000 m, cena,
50000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CANDERELI(IRE), 6 68,0 Zdeněk Matysík     3 Horáková Lenka  
2. KRISTIAN(GER), 5 66,0 Tomáš Hurt     4 Růžičková Martina  
3. IRON ROCK(GER), 5 67,0 Jiří Kameníček     1 Olehla Čestmír  
4. LA ZAYYATTE, 4 60,0 Jaromír Štohanzl 2     7 Chaloupka Václav  
5. DOUBLE OUT(GB), 4 61,5 Martin Pišl     2 Mottl Ivan  
Čas: 03:44,79, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-daleko-daleko-daleko

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: His Highness The Aga Khan`s St.

1101 Cena Řempo Holoubek a.s.
Rovina III.kat. - 1410 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BASCO, 4 54,0 Radek Koplík     2 Horáková Lenka  
2. APATYKA, 4 60,5 Martin Knauer     4 Jelen Jaroslav  
3. SELENIT, 4 55,0 Lukáš Kasal     6 Vítek František  
4. DILEN, 4 49,5 Leona Hloužková     3 Vymazal Josef  
5. LONG TRIP(USA), 4 57,0 Petr Kalina     7 Chaloupka Václav  
6. SEATBEATH, 5 63,0 Martin Koleňák     9 Šilhavý Ladislav  
7. BAKERO, 9 56,5 Petra Krejčová     10 Krejčová Milena  
8. ALL STAR, 4 54,0 Miroslava Přibylová     8 Jelen Jaroslav  
9. STENDAR, 3 48,0 Kristýna Bezděková     1 Hedbávná Kateřina  
Čas: 01:30,60, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-5-1 1/4-1 1/2-3/4-1 1/2-1 1/4-15
Maj. prémie:
2 000 Kč (BASCO)DC Zámrsk MUDr. Bruna
1 200 Kč (APATYKA)Siko Netolice
800 Kč (SELENIT)Monex

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Vanda V.

1102 Cena Hotelu Imperial Karlovy Vary
Steeplechase IV.kat. - 3300 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TWIST RUNNER(GER), 5 70,0 Josef Váňa st.     2 Váňa st. Josef  
2. BARWICK, 4 65,0 Zdeněk Matysík     1 Horáková Lenka  
3. JUBIL(POL), 4 63,0 Jiří Kameníček     10 Olehla Čestmír  
4. RATONY, 4 67,0 Jan Papoušek     4 Papoušek Jan  
5. MORLAND, 4 66,0 Petr Regnard     3 Horáková Lenka  
6. CAREY BOY, 4 62,5 Pavel Szikora     5 Szikora Pavel  
7. GEŇA, 5 65,5 Marcel Novák     8 Novák Aleš  
SN LINEO(GER), 4 61,5 Martin Pišl     6 Mottl Ivan  
PN FELON, 5 65,5 Josef Bartoš     9 Bartoš st. Josef  
Čas: 03:52,55, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3/4-1 1/2-5-daleko-daleko-4

Majitel: MH Mariánské Lázně, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Overmann B.

1103 Memoriál Dr.Frankenbergera - Cena Hasičs
Rovina CH - 2220 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VICTIS(POL), 3 58,0 Marek Stromský     1 Olehla Čestmír  
2. BALLET DU BOLSHOI(USA), 3 56,0 Zdenko Šmida     4 Vraj Radek  
3. NEW AGE(GER), 3 56,0 Dalibor Török     5 Pejšková Ivana  
4. SUBARU, 3 56,0 Ramil Děmidov     2 Šilhavý Ladislav  
5. GLARCAN, 3 56,0 Martin Knauer     6 Hedbávná Kateřina  
6. JESLADY(IRE), 3 56,5 Karol Šarina     9 Šatra Tomáš  
7. ARSAABA, 3 54,5 Jaroslav Kovařík     7 Fedorowicz Vladislav  
8. THÁLIE, 3 55,0 Lukáš Kasal     8 Váňa Tomáš  
9. VERCANA, 3 54,5 Radek Koplík     10 Koplík Zdeno  
10. NICANIA, 3 56,0 Josef Bartoš     3 Jelen Jaroslav  
11. VERSIT, 3 56,0 Jiří Chaloupka     11 Votavová Jitka  
Čas: 02:24,09, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 5-6-1 1/2-1 3/4-1/2-3 1/2-1 1/2-1
Maj. prémie:
6 000 Kč (SUBARU)Folspol
3 600 Kč (GLARCAN)Rarita Eurocat
2 400 Kč (ARSAABA)Hrubý

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Jelinek B.

1104 Memorial V.Smolíka - Jarní cena Všeobec
Rovina CH - 2300 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BAJAJA, 4 56,0 Josef Bartoš     1 Čapková Marcela  
2. BRILIANT, 6 56,0 Martin Srnec     8 Suchánek Martin  
3. GET ON TOP(GER), 5 54,5 Dalibor Török     10 Váňa st. Josef  
4. BOHEMIAN LAD(IRE), 4 57,0 Karol Šarina     6 Minařík Ferdinand  
5. CERTINGO, 4 56,5 Jaroslav Michna     3 Vraj Radek  
6. FAN(GER), 6 56,0 Radek Koplík     5 Koplík Zdeno  
7. LIBRILLA(FR), 6 54,5 Martin Knauer     7 Pindur Evžen  
8. OVER THE SUN(GER), 4 55,0 Lukáš Kasal     4 Fedorowicz Vladislav  
9. ALCRON(GB), 4 56,0 Ramil Děmidov     2 Šatra Tomáš  
Čas: 02:25,93, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-3 1/2-3-hlava-2 3/4-5-13-daleko
Maj. prémie:
6 000 Kč (BAJAJA)Stáj Čapková
3 600 Kč (BRILIANT)Edoc Brno
2 400 Kč (CERTINGO)Manďák a.s.Kroměříž

Majitel: Stáj Čapková, Trenér: Čapková Marcela, Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: