home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 08.05.2000 - Pardubice
stav dráhy: ( / )
1090 CENA FA RENE MERCEDES-BENZ HK
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HOUSTON(IRE), 4 61,5 Radek Havelka     4 Váňa st. Josef  
2. SELEKT(SLO), 4 63,0 Tomáš Hurt     14 Hovadová Jana  
3. MUDDY'S BOY(POL), 4 65,0 Vladislav Snitkovskij     6 Holčák Radek  
4. KYRTON, 4 64,0 Pavel Složil st.     9 Složil Pavel  
5. BASTILLA, 5 64,5 Radim Petřík     13 Foukal Milan  
6. DON VITO(POL), 4 61,5 Michal Köhl     3 Čermák Václav  
7. BIOLEK(GER), 4 61,5 Martin Pišl     7 Mottl Ivan  
8. LANETTA, 4 66,0 Libor Štencl     2 Jelínek Zbyněk  
9. ESCEND, 5 68,5 Zdeněk Lášek     15 Vocásková Helena  
ZN MORINELLO, 4 64,0 Pavel Poles     1 Zobal František  
SN NEW ORLEANS(GB), 4 62,5 Pavel Szikora     5 Stráský Josef  
ZN TANGANIKA(SLO), 5 65,5 Jaroslav Línek     8 Papšo Tibor  
SN GOOSE BAY, 5 67,5 Jiří Kricnar     10 Dyntarová Marcela  
ZN SORD, 5 66,5 Václav Luka 2, Ing.     12 Votava Jaroslav  
PN ELCE PELCE, 5 68,0 René Vinklárek     16 Vinklárek Vladimír  
Čas: 04:18,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 4 1/2-1-12-1 1/2-1-6-15-12

Majitel: ZeZaN-DOS Karlovy Vary, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Nugent P.and Mrs Bellingham

1091 CENA SPOLEČNOSTI BIOFAKTORY S.R.O.
Steeplechase II.kat. - 3300 m, handicap,
80000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VÁLEČNÍK, 10 67,0 Josef Váňa st.     6 Váňa st. Josef  
2. LUCYMA, 9 69,0 Libor Štencl     1 Jelínek Zbyněk  
3. BARBARESCO, 5 63,0 Jaroslav Myška     7 Novák Antonín  
4. WHIPPET(GDR), 11 61,0 Vlastimil Špalek     3 Váňa st. Josef  
5. EKLERER(POL), 7 72,0 Vladislav Snitkovskij     5 Holčák Radek  
SN PET, 8 64,0 Jiří Paulina     2 Suchánek Jiří  
Z THESSALON, 8 64,0 Vladimír Vrzáček     4 Baštová Pavlína  
Čas: 04:07,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 7-1/2-2 1/2-daleko

Majitel: Václav Luka, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: St.st.Zákupy

1092 CENA INGRALL SPORT KLUBU DRAŽKOVICE
Steeplechase III.kat. - 3700 m, handicap,
60000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CERBERUS, 8 64,0 Jaroslav Línek     5 Votava Jaroslav  
2. SARMATA(POL), 5 71,5 Vladislav Snitkovskij     1 Holčák Radek  
SN KHELSINK(UKR), 10 69,0 Jan Havlíček     2 Havlíčková Zdena  
PN MARYČKA, 7 69,0 Pavel Složil st.     4 Složil Pavel  
PN BARIÉRKA, 7 63,0 Jaroslav Myška     6 Fogl Josef  
PN TABUN, 9 62,0 Radek Havelka     7 Váňa st. Josef  
Čas: 05:26,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 7

Majitel: J+J Votava, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Hřebčín Napajedla

1093 POHÁR RADIA OK
Steeplechase I.kat. - 4100 m, cena,
120000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FANTI DANCER(IRE), 5 65,0 Zdislaw Lica     5 Wroblewski Grzegorz  
2. WORLD IS OUR(IRE), 6 67,0 Pavel Složil st.     9 Složil Pavel  
3. LISHARP, 7 67,0 Vlastimil Špalek     7 Kašný Pavel  
4. DIATELOT(POL), 6 67,0 Jiří Kameníček     1 Olehla Čestmír  
5. MARAKOS(FR), 5 67,0 Josef Váňa st.     2 Váňa st. Josef  
SN MOUNTAIN HYMN(IRE), 7 67,0 František Jasinský     3 Novák Antonín  
Z TACK(AUT), 9 67,0 Roman Tůma     6 Pindur Evžen  
ZN MASKUL(USA), 6 67,0 Dušan Andrés     8 Holčák Radek  
Čas: 05:05,00, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3-1 1/2-2 1/2-daleko

Majitel: Wieslaw Jakub Kartus, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: The Maiden Syndicate

1094 VELKÁ CENA ORLING S.R.O.
Steeplechase I.kat. - 5000 m, cena,
100000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KREATOR(POL), 8 70,0 Dušan Andrés     2 Holčák František  
2. DECENT FELLOW(GER), 5 70,0 Josef Váňa st.     8 Váňa st. Josef  
3. TOAST(POL), 8 69,0 Vladislav Snitkovskij     7 Holčák Radek  
4. CHALCO, 8 68,5 Vlastimil Špalek     3 Váňa st. Josef  
5. LATERIT, 8 70,0 Libor Štencl     9 Jelínek Zbyněk  
Z LIZINK, 11 68,0 Pavel Složil st.     1 Složil Pavel  
Z SZAFRAN(POL), 7 68,5 Michal Köhl     4 Čermák Václav  
Čas: 06:36,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/2-5-2-daleko

Majitel: HB-Zlín, Trenér: Holčák František, Chov: SK Krasne

1095 CENA ITÁLIE
Proutky I.kat. - 2900 m, cena,
80000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SEXMAN(POL), 7 70,5 Zdislaw Lica     9 Wroblewski Grzegorz  
2. CZEKISTA(POL), 8 70,5 Pavel Peprna     5 Kútnik Ján  
3. HAND OF STRAW(IRE), 8 70,5 Peter Gehm     6 Baštová Pavlína  
4. CONNECTION(GER), 8 67,5 Tomáš Nehasil     7 Friedrich František  
5. CYRION(POL), 4 63,0 Dušan Andrés     1 Holčák Radek  
6. VINCOLN, 5 68,0 Zdeněk Matysík     10 Horáková Lenka  
Z MONOPOLY(IRE), 5 67,5 Josef Váňa st.     3 Váňa st. Josef  
Čas: 03:15,00, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 5-krk-daleko-11-3 1/2

Majitel: St.Benyslaw, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: PSK Kozienice

1096 CENA BRATŘÍ ŘEHOUNKŮ-CIHELNA ČASY
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NARRATOR(POL), 6 67,5 Zdeněk Matysík     18 Horáková Lenka  
2. DELINKA, 5 64,0 Jiří Paulina     14 Suchánek Jiří  
3. INDIAN CHARMER(GB), 12 68,0 René Vinklárek     10 Vinklárek Vladimír  
4. BUSHMEN(SU), 9 64,5 Petr Hochman     3 Kantek ml. Miroslav  
5. ODERKA, 5 64,0 Radim Petřík     5 Foukal Milan  
6. CHAMOMILLA, 9 66,5 Tomáš Nehasil     6 Nehasil Miroslav  
7. GENEVIEVE, 5 62,5 Lukáš Kasl     9 Kinský Pavel  
8. OSTŘICE, 10 63,0 Luboš Urbánek     13 Vanda Vítězslav  
9. MARGIT(SLO), 6 64,5 Martin Pišl     1 Mottl Ivan  
10. HES(SLO), 7 63,0 Jaroslav Myška     17 Junková Jana  
11. SPANISH(POL), 5 64,5 Michal Köhl     15 Čermák Václav  
ZN GENESIS, 6 63,0 Stanislav Seďa     11 Paulík Karel  
ZN HOLBORN, 6 64,5 Radek Havelka     12 Benešová Lenka  
PN GRADED, 7 64,5 Lukáš Sloup     8 Mocek Květoslav  
Z LEE-WANN-BLACK, 6 64,5 Miroslav Umlášek     4 Janecký Jan  
Z DANBAR(POL), 5 65,5 Zdeněk Lášek     7 Zolman Jan  
Čas: 04:14,00, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-daleko-3/4-2 1/2-4-5-16-4

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: SK Moszna

1097 CENA BP PROJEKT PARDUBICE
Steeplechase IV.kat. - 4600 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HARD WESTPORT, 8 68,5 Jaroslav Línek     14 Votava Jaroslav  
2. KENNET LAD(IRE), 8 67,0 Pavel Složil st.     7 Složil Pavel  
3. LAN LORD, 5 68,0 René Vinklárek     9 Vinklárek Vladimír  
4. FÍNA, 5 65,5 Roman Tůma     5 Horáček Bohuslav  
5. WOLARZ(POL), 8 64,5 Petr Hochman     1 Váňa st. Josef  
6. HENIKA, 5 66,5 Radek Vrzal     11 Popelka Stanislav  
7. LE MANS, 10 69,0 Jaromír Hrudka 2     13 Hrudka st. Jaromír  
8. DEBICZ(POL), 8 66,5 Tomáš Kocián     3 Barbořík Jiří  
ZN LADY MONTTANA(SLO), 5 62,5 Tomáš Ševčík     6 Rosival Jozef  
Čas: 06:02,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3 1/2-8-3-3 1/4-8-daleko-9

Majitel: J+J Votava, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Popelka S.,Ing.


Dostihová komise: