home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 07.05.2000 - Praha
stav dráhy: ( / )
2. dostih, start
1075 Cena JUNIOR
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONTE WELSH, 7 61,5 Věra Pavlátová     10 Kotáb Eduard 30
2. NIVON, 6 59,5 Michal Majer     7 Drlík Jaroslav 20
3. DESAVA, 4 60,0 Daniel Havlíček     6 Héč Karel 50
4. AGÁTA, 4 54,0 Michaela Šenková     5 Piruch Jozef 100
5. SHANNON, 3 51,5 Zuzana Šteflová     13 Török Dalibor 150
6. OPERETA, 3 48,0 Šárka Strelcová     3 Pejšková Ivana 50
7. QUINCY, 4 54,0 Anna Hržičová     11 Bezstarosta Zdeněk 100
8. ROSE PANTHER, 3 49,5 Jiřina Andrésová     2 Sýkorová Marcela 100
9. BASIKA, 4 54,0 Markéta Horáková     9 Sýkorová Marcela 200
10. FORTY, 5 55,5 Helena Blažková     8 Nosko Julius 200
11. GENTLEMAN, 3 49,5 Iva Miličková     4 Sýkorová Marcela 150
12. HAPPY PLAY, 8 55,5 Hana Opatřilová     1 Machain Vladimír 200
S LITIOSA, 5 57,5 Radek Koplík     12 Derych Vladimír 80
Čas: 01:26,58, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1/2-1/2-3-3 1/4-3/4-6-1/2-1/2

Majitel: Monte, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: Stáj A 1/1 Košťál

3. dostih, start
1076 Cena KOLUMBUS
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AWANTA(GER*), 3 55,0 Lukáš Kasal     8 Vítek František 20
2. WHO ELSE, 3 55,0 Martin Knauer     6 Faltová Oliva 100
3. VESELÁ MEDVĚDICE, 3 51,0 Lucie Větrovcová     1 Minařík Ferdinand 110
4. HELENA, 3 57,5 Jaroslav Michna     5 Vraj Radek 50
5. ČARKEN, 3 56,0 Ivana Polanská     4 Koplík Zdeno 160
6. PARAGUAY, 3 51,0 Lucie Herková     7 Krejčová Milena 130
S CHARLIE`S RISK, 3 56,5 Karol Šarina     3 Drlík Jaroslav 30
Čas: 01:28,26, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 7-2 3/4-3 1/4-2 1/2-10

Majitel: Semper Fidelis, Trenér: Vítek František, Chov: Schlée F.,JUDr.

5. dostih, start
1077 Cena JISTOTA
Rovina III.kat. - 2200 m, cena,
45000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUCRETIA DE BORGIA(IRE), 4 56,5 Karol Šarina     10 Šatra Tomáš 30
2. SECRET TREASURE(GB), 4 53,5 Jaroslav Kovařík     9 Vítek Roman 20
3. SEA WALK(SWI), 6 50,5 Pavel Ježek     3 Bezstarosta Zdeněk 130
4. SCANGEES, 4 55,0 Martin Knauer     8 Foukal Milan 70
5. AROGANCE, 4 53,5 Michaela Šenková     2 Seménka Zdeněk 100
6. TUMILA, 5 54,0 Lukáš Kasal     1 Vítek František 50
7. HESPA(SLO), 6 52,0 Radek Koplík     6 Sousedík Pavel 100
8. GALANŽELO, 6 51,5 Radek Žalud     7 Hrudka st. Jaromír 200
9. LANDIRAL(SPA), 4 56,0 Ramil Děmidov     4 Šilhavý Ladislav 60
10. STRADIANORS(GER), 4 54,0 Jana Bečková     5 Vítek František 150
Čas: 02:20,67, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 5-2-1-krk-2 3/4-hlava-7-8
Maj. prémie:
2 500 Kč (SCANGEES)DS J+P Nedoma CZ
1 500 Kč (AROGANCE)Seménka Zdeněk-St.Město

Majitel: BECK-International, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Ennistown Stud

6. dostih, start
1078 Cena SALY
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHERCANA, 3 54,5 Martin Knauer     8 Vraj Radek 50
4. QUICK DEVIL, 3 53,5 Jaroslav Donoval     2 Neuberg Filip 60
2. ALFAABA, 3 57,0 Lucie Vondrová     1 Chaloupka Václav 50
3. STUDIE, 3 57,5 Marcel Novák     5 Novák Aleš 80
5. VERCANA, 3 52,0 Radek Koplík     10 Koplík Zdeno 20
6. FARCANA, 3 52,5 Jaroslav Kovařík     4 Štěpánek Milan 70
7. KLEM, 3 55,0 Josef Bartoš     9 Horák František 130
8. MARY ROSE, 3 52,0 Radek Žalud     6 Héč Karel 120
9. JASFITA, 3 54,5 Renata Konupčíková     7 Foukal Milan 120
10. SPEEDY STAR, 3 54,5 Jiří Chaloupka     3 Chaloupka st. Jiří 80
Čas: 02:36,45, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-1/2-1 1/2-3-7-2-nos-13

Majitel: Delos CZ, Trenér: Vraj Radek, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

7. dostih, start
1079 JARNÍ CENA KLISEN ČS - Živnostenské poji
Rovina L - 1600 m, cena,
540000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HAVANA CUBA, 3 57,0 Josef Bartoš     11 Hanousek Ladislav 90
2. GALENE(FR), 3 57,0 Jiří Chaloupka     9 Chaloupka Václav 40
3. COOL SPECIAL(POL), 3 57,0 Allan Petrlík     2 Petrlík Allan 110
4. MISS FAIR, 3 57,0 Martin Srnec     13 Piruch Jozef 130
5. COMPLETA, 3 57,0 Jaroslav Michna     14 Štěpánek Milan 100
6. GENEVELLE(IRE), 3 57,0 Kamil Píchal     6 Holčák František 30
7. IMMORTALIS(POL), 3 57,0 Karol Šarina     4 Šatra Tomáš 80
8. LACCARIA, 3 57,0 Radek Žalud     8 Héč Karel 130
9. CERCARA, 3 57,0 Libor Šindar     1 Hartmann Antonín 200
10. CASSIE, 3 57,0 Martin Knauer     3 Vraj Radek 200
11. MANDELBLATT(GER), 3 57,0 Ivan Kub     12 Vítek Roman 130
12. SHANGILA, 3 57,0 Radek Koplík     7 Horáková Lenka 200
13. POLAR PRIDE(IRE), 3 57,0 Jaroslav Kovařík     10 Michal Jiří 130
14. BARLEA(POL), 3 57,0 P. Slobodzian     5 Siwonia Józef 30
Čas: 01:38,45, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3/4-1/2-1 1/4-1 1/2-3/4-2 1/2-3/4-1 1/2
Maj. prémie:
30 000 Kč (HAVANA CUBA)Stáj Pavlíny Vítů
18 000 Kč (MISS FAIR)Software PC Translator
12 000 Kč (COMPLETA)AG

Majitel: Stáj Pavlíny Vítů, Trenér: Hanousek Ladislav, Chov: Frnka J.

8. dostih, start
1080 Cena AUTOPLUS
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VOKATIV, 4 60,0 Radek Žalud     3 Mudrová Radka 30
2. PLANAREZ(FR), 5 57,5 František Koucký     4 Vraj Radek 40
3. AVANI, 4 58,0 Martin Knauer     7 Knauer Martin 60
4. KLEMATIS, 5 48,0 Šárka Strelcová     5 Nosko Julius 100
5. VARNAS, 4 59,0 Martin Srnec     2 Pátková Renata 30
6. NORTHERN JET(FR), 5 51,0 Lucie Herková     1 Duchoň Tomáš 70
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: LEHCE 2 1/2-4-1 1/4-5
Maj. prémie:
2 000 Kč (VOKATIV)NH-Natur-Dvořák M.
1 200 Kč (AVANI)Jablonec-ALLA s.r.o.
800 Kč (KLEMATIS)Stadion

Majitel: NH-Natur-Dvořák M., Trenér: Mudrová Radka, Chov: Hřebčín Napajedla

9. dostih, start
1081 Cena Život
Rovina III.kat. - 1300 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DISSIANA(IRE), 3 57,0 Kamil Píchal     1 Holčák František 30
2. PREMONA(IRE), 3 53,0 Ivan Kňažík     10 Šatra Tomáš 130
3. MONA MONEXA(IRE), 3 54,0 Lukáš Kasal     3 Vítek Roman 80
4. NEUTRON, 3 55,0 Martin Koleňák     11 Faltová Oliva 60
5. PARISIEN PRINCESS, 3 56,5 Rudolf Švejda     8 Švejdová Michaela 60
6. MIX, 3 58,0 Ivan Kub     7 Vítek František 20
7. JENNY LE P(CAN), 3 54,0 Šárka Pulpánová     6 Drlík Jaroslav 70
8. PANTERR(IRE), 3 55,5 Jana Bečková     12 Vítek František 70
9. SURE FIRE(GB), 3 56,0 Karol Šarina     2 Šatra Tomáš 80
10. SHE'S LOVELY(IRE), 3 54,5 Jaroslav Kovařík     4 Michal Jiří 110
11. GALANTRY(GER), 3 53,5 Lucie Herková     5 Krejčová Milena 130
Čas: 01:20,16, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3/4-kr.hlava-1 1/4-6-krk-4-2 3/4-6
Maj. prémie:
2 000 Kč (NEUTRON)Falun
1 200 Kč (PARISIEN PRINCESS)Stáj Švejda

Majitel: Ray Racing, Trenér: Holčák František, Chov: Capt.Kennedy P.W.

10. dostih, start
1082 Cena GARANT
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LURID BEAM, 4 54,0 Miroslava Přibylová     5 Jelen Jaroslav 70
2. MONTE CARLO, 3 55,0 Jiří Chaloupka     6 Chaloupka Václav 20
3. MARQUISE, 5 59,0 Karol Šarina     4 Vítek František 50
4. LAMBUS, 3 56,5 Radek Žalud     8 Lisek Michal 110
5. DAY IN LOVE, 6 60,5 Martin Srnec     7 Hurt Jiří 100
6. SELCAR, 3 51,0 Hana Opatřilová     13 Špelda Lubomír 60
7. SAPIN, 5 56,5 Jaroslav Donoval     9 Minařík Ferdinand 70
8. INDIAN SUMMER, 3 48,0 Renata Pátková     1 Vítek Roman 130
9. GLADIOLKA, 3 61,5 Josef Bartoš     11 Bartoš st. Josef 110
10. COOL LADY, 3 50,0 Lucie Herková     10 Šatra Tomáš 110
11. CES DUR, 4 54,0 Lukáš Kasal     12 Vítek Roman 110
S VALENTINKA, 3 56,0 Ramil Děmidov     2 Šilhavý Ladislav 70
Čas: 01:19,66, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-2 1/4-1 1/2-1 3/4-nos-1 1/2-3/4-1/2

Majitel: Dr. Lischka-Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Sládková I.

11. dostih, start
1083 Cena ECHO
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAZAIRE(GER), 5 63,5 Lukáš Kasal     7 Kotáb Eduard 30
2. ZRADA, 4 48,0 Pavel Ježek     4 Mudrová Radka 80
3. RAYON, 5 55,5 Jaroslav Donoval     3 Minařík Ferdinand 40
4. POMPEY, 4 55,0 Ivana Bydžovská     8 Tomek Martin 90
5. BATIK, 9 61,5 Štěpánka Sedláčková     2 Horák František 80
6. ČIP, 7 61,0 Tomáš Hurt     6 Tichá Dana 70
7. LANERET, 4 52,5 Jaroslav Kovařík     5 Hartmann Antonín 40
8. PANENKA, 5 51,5 Lucie Herková     1 Janatka Ivan 80
Čas: 02:35,86, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 8-1-3-2 3/4-5-2-7

Majitel: Kavex-Granit, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: Steigenberger A.


Dostihová komise: