home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 01.05.2000 - Lysá nad Labem
stav dráhy: ( / )
1063 Cena závodiště Lysá nad Labem
Rovina V.kat. - 1600 m, cena,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HANČA, 3 56,5 Vitalij Storož     7 Vinklárek Vladimír  
2. BRIGONA, 3 55,0 Lukáš Kasal     8 Vítek František  
3. INDAR, 3 56,5 Martin Srnec     1 Hurt Jiří  
4. LUCKY MARY, 3 54,0 Jana Bečková     2 Vítek František  
5. NORDEN, 3 55,5 Radek Žalud     9 Lisek Jan  
6. HODNOST, 3 53,0 Jan Faltejsek     11 Popelka Stanislav  
7. LADY BOSS, 3 57,5 Karol Šarina     5 Fencl Miroslav  
8. SWALLOW, 3 56,0 Josef Bartoš     10 Papoušek Jan  
9. GENITURE, 3 56,5 František Jasinský     12 Novák František  
10. VĚTŘÍK, 3 55,5 Lucie Herková     3 Koráb Milan  
11. VIŠNIČKA, 3 55,0 Jaroslav Donoval     6 Bezstarosta Zdeněk  
Čas: 01:48,86, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/2-4-1/2-1/2-1 1/2-krk-5-6

Majitel: Jitka - Meva, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Equi Bořeň Svinčice

1064 Cena Firmy GREEN SOFT s.r.o.
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ILION, 10 68,5 Zdeněk Matysík     7 Horáková Lenka  
2. EASTWOOD, 6 66,5 Václav Luka 2, Ing.     14 Votava Jaroslav  
3. VAN DAMME, 5 67,5 Martin Koleňák     17 Pozděna Miloš  
4. VIA TRIA, 6 65,5 Linda Gahlertová     12 Šusta Miroslav  
5. VACRA, 7 66,5 Petr Kříž     10 Mudrová Radka  
6. HORST, 13 70,5 Jaroslav Kafka     11 Vítek František  
7. HELLYFA(FR), 8 66,5 Tomáš Hurt     9 Hurt Jiří  
8. VAŠEK, 6 67,5 Jan Seiml     1 Šusta Miroslav  
9. CONVEY, 5 67,5 Karel Eibl     18 Jelen Jaroslav  
10. SKYWALKER(POL), 10 67,5 Luboš Urbánek     3 Benešová Lenka  
Z MOKOTÓW(POL), 6 68,5 Pavel Peprna     4 Barbořík Jiří  
Z GRACIOUS LADY, 6 64,4 Marek Drtina     5 Bezstarosta Zdeněk  
Z ELMEX, 13 67,5 Ludvík Haris     8 Vítek František  
Z IWER, 7 70,0 Tomáš Nehasil     15 Fencl Miroslav  
Z VAHRAM, 6 67,5 Lukáš Kasl     2 Bezstarosta Zdeněk  
Čas: 05:03,13, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 10-8-5-10-10-daleko-daleko-10

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: ZD Březůvky

1065 Cena KOVO KUBÁT s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PESEKT, 3 58,0 Tomáš Stoklásek     1 Ministr Antonín  
2. NEDU, 3 54,5 Ivan Siegl, Ing.     6 Vymazal Josef  
3. MRAZÍK, 3 53,5 Jan Faltejsek     11 Popelka Stanislav  
4. SIRAH, 3 57,0 Kamila Bartošová     9 Bartoš st. Josef  
5. PERFECT POLLY, 3 54,0 Radek Žalud     4 Lisek Michal  
6. THÁLIE, 3 57,0 Tomáš Váňa     3 Váňa Tomáš  
7. GADYT, 3 56,0 Josef Bartoš     12 Dvořák Karel  
8. ESPELIDA, 3 55,5 Vitalij Storož     7 Vinklárek Vladimír  
9. MARKÉTA, 3 54,0 Jana Bečková     10 Vašina Josef  
10. LARSANT, 3 59,0 Ludvík Haris     8 Váňa Tomáš  
11. TOSCAN, 3 56,0 Petr Tůma     5 Míček Milan  
Čas: 01:47,61, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 3/4-1 1/4-3-2-10-5-daleko-15

Majitel: DSS Mariánov-Ministr, Trenér: Ministr Antonín, Chov: Heletomi-Ministr A.

1066 Cena ČASCH
Steeplechase IV.kat. - 3800 m, handicap,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DANGER, 6 62,5 Radek Havelka     7 Váňa st. Josef  
2. GRENDA, 5 66,0 František Jasinský     4 Novák Antonín  
3. APLAUS, 9 70,0 Libor Štencl     3 Jelínek Zbyněk  
4. BOLEK, 5 62,5 Martin Koleňák     5 Růžičková Martina  
5. DISTRICT, 8 62,5 Tomáš Nehasil     2 Friedrich František  
6. LOX, 9 67,5 Josef Bartoš     1 Bartoš st. Josef  
Z GASCONI, 7 62,0 Lukáš Kasl     8 Bezstarosta Zdeněk  
ZN MONITOR, 11 66,5 Václav Luka 2, Ing.     9 Růžičková Martina  
Z MOJE MALÁ, 9 64,0 Tomáš Hurt     6 Hurt Jiří  
Čas: 05:18,41, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-7-1 3/4-3-5

Majitel: Mydlářka a.s.Benešov, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Semaník V.,MVDr.

1067 Cena Hippodromu
Rovina III.kat. - 1700 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EX CALIBER, 9 58,0 Ramil Děmidov     9 Šilhavý Ladislav  
D PIERO, 7 55,5 Dagmar Křupková     5 Andrés Josef  
2. DUBROVNIK ES(GB), 5 61,5 Tomáš Hurt     3 Hurt Jiří  
3. MENSY, 4 57,0 Martin Srnec     7 Hurt Jiří  
4. DARENT(POL), 6 59,5 Marek Stromský     10 Moravec Zdeněk  
6. TWILIGHT FANTASY, 4 58,5 Radek Žalud     2 Lisek Jan  
7. BLACK TIROL(IRE), 8 62,0 Karol Šarina     6 Fencl Miroslav  
8. BAKERO, 9 56,0 Petra Krejčová     1 Krejčová Milena  
9. MORLAND, 4 54,5 Radek Koplík     8 Horáková Lenka  
10. DILEN, 4 54,5 Ivan Siegl, Ing.     12 Vymazal Josef  
10. WENDY RA, 6 55,5 Martin Knauer     11 Kinský Pavel  
11. FILARIA(GB), 5 55,0 Jana Bečková     4 Vítek Roman  
Čas: 01:50,37, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 2-5-1/2-1 1/2-3 1/2-2 1/4-krk-2
Maj. prémie:
2 000 Kč (EX CALIBER)MHM
1 200 Kč (MENSY)Gabriela-Trachtová
800 Kč (TWILIGHT FANTASY)Equus Team Mareček

Majitel: MHM, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: St.st.Zákupy

1068 Prvomájová steeplechase INTENSYS CZ s.r.
Steeplechase I.kat. - 4200 m, cena,
100000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POLEBOS(GER), 7 67,0 Radek Havelka     6 Váňa st. Josef  
2. YOCKER, 9 67,0 Libor Štencl     1 Jelínek Zbyněk  
3. CZANKA(POL), 7 65,0 Vladislav Snitkovskij     5 Holčák František  
4. SUPERMAN, 5 67,0 Marek Stromský     7 Ministr Antonín  
5. MONTREAL, 7 67,0 František Jasinský     4 Novák Antonín  
6. TRYTOL, 5 67,0 Tomáš Hurt     3 Pozděna Miloš  
7. LOLL, 9 67,0 Václav Luka 2, Ing.     8 Knotek Rudolf  
Z EMIL, 9 67,0 Josef Váňa st.     2 Váňa st. Josef  
Čas: 05:53,79, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3-2 1/4-10-5-5-10

Majitel: Artex, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Wünschbach GmbH

1069 Cena pojišťovny GENERALI
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HOUSTON(IRE), 4 52,0 Radek Žalud     8 Váňa st. Josef  
2. LIGHT, 4 54,0 Jana Bečková     10 Vítek František  
3. MONAGUA, 4 58,5 Jan Faltejsek     1 Popelka Stanislav  
4. LEADER, 4 58,0 Martin Koleňák     11 Faltová Oliva  
5. VITINUS, 4 50,0 Radka Hovadová     7 Novák Jiří  
6. SILVERINA(POL), 9 53,0 Miroslava Přibylová     6 Jelen Jaroslav  
7. ESBEATH, 4 55,0 Robert Panc     5 Machain Vladimír  
8. VALINSKA, 4 57,5 Radek Koplík     4 Koplík Zdeno  
9. WINNIPEG, 4 61,0 Ludvík Haris     2 Váňa Libor  
10. PANENKA, 5 55,5 Lucie Herková     3 Janatka Ivan  
S LADYNKA, 4 58,0 Tomáš Nehasil     9 Vašina Josef  
Čas: 02:42,39, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-2-2 1/4-7-1 1/4-5-1 1/2-7

Majitel: ZeZaN-DOS Karlovy Vary, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Nugent P.and Mrs Bellingham

1070 Cena obce Byšičky
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TWIST RUNNER(GER), 5 67,5 Josef Váňa st.     9 Váňa st. Josef  
2. HAGARD, 8 65,0 Tomáš Hurt     7 Hurt Jiří  
3. ANJALIS(IRE), 6 65,0 Jan Seiml     4 Váňa st. Josef  
4. JAVELLIN, 9 70,0 Petr Regnard     8 Krejčí Pavel  
5. SVATOPLUK, 7 69,0 Marek Stromský     10 Moravec Zdeněk  
6. AFRICAN LINE(GER), 4 60,0 Tomáš Nehasil     5 Nehasil Miroslav  
7. CHRISTBALL, 4 60,0 Petr Hochman     3 Erban Jaroslav  
8. YOSEMITE PARK, 4 66,0 Libor Štencl     11 Jelínek Zbyněk  
ZN TEČKA, 6 61,0 Radek Havelka     2 Vašina Josef  
Z SARIN(POL), 5 64,0 Libor Šimůnek     1 Barbořík Jiří  
Čas: 04:07,03, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3/4-3 1/4-3/4-1 3/4-10-daleko-10

Majitel: MH Mariánské Lázně, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Overmann B.


Dostihová komise: