home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 30.04.2000 - Praha
stav dráhy: ( / )
1048 Handicap OŘ Praha Allianz pojišťovny, a.
Rovina IV.kat. - 1218 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAGOS, 5 55,5 Allan Petrlík     9 Minařík Ferdinand 50
2. PUKETA, 3 61,0 František Koucký     3 Dvořák Karel 30
3. ICE PRIDE(IRE), 4 59,5 Ivan Kňažík     1 Horák František 50
4. CENTURY DAY, 4 66,5 Tomáš Hurt     8 Růžičková Martina 50
5. QUEEN ANN(IRE), 6 60,5 Šárka Pulpánová     7 Pátková Renata 80
6. ANA ALINA (GER), 5 61,5 Jaroslav Donoval     2 Neuberg Filip 110
7. PICARDIE, 3 50,5 Leona Hloužková     6 Chaloupka Václav 100
8. NEM, 7 60,5 Michaela Dušková     4 Dymešová Renata 90
Čas: 01:16,51, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-2 1/2-3/4-nos-4-3 1/2-1

Majitel: Ranný-Mikrofórum, Trenér: Minařík Ferdinand, Chov: Equi Bořeň Svinčice
video

1049 Cena Glaverbel Czech, a.s.
Rovina IV.kat. - 1318 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONTE CARLO, 3 54,5 Jiří Chaloupka     7 Chaloupka Václav 20
2. ROSENA, 3 49,0 Lenka Černocká, Ing.     3 Vocásková Helena 70
3. SLOGANA, 3 52,5 Jaroslav Kovařík     6 Čapková Marcela 40
4. NORMANDA, 3 52,0 Jan Palík     2 Kotáb Eduard 80
5. GANÁH, 3 55,5 Ilona Kykalová, MUDr.     8 Dvořák Karel 50
6. LOVITURA, 3 51,5 Lucie Větrovcová     1 Minařík Ferdinand 90
7. REXONA, 3 52,5 Jana Řezáčová     5 Řezáčová Jana 80
8. YOUNGSTER, 3 54,0 Lukáš Kasal     4 Hedbávná Kateřina 40
Čas: 01:23,61, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 5-2-1/2-4 1/2-1 1/2-11-8

Majitel: LJ & Yamato, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Král J.,JUDr.

1050 Handicap Četrans Ústí n/Labem
Rovina III.kat. - 1518 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WILD RAIN(HOL), 3 54,5 Jana Havelková     2 Pejšková Ivana 20
2. VARÉN, 3 51,0 Lucie Herková     1 Hojgr Milan 70
3. ZLATÁ ŠIPKA(IRE), 3 57,0 Karol Šarina     6 Šatra Tomáš 30
4. LANNY BUDD(IRE), 3 49,5 Lenka Pišlová     7 Růžičková Martina 80
5. KING`S BARA, 3 54,5 Jiří Chaloupka     4 Chaloupka st. Jiří 70
6. VICTORIAN FALLS(IRE), 3 50,0 Jaroslav Kovařík     3 Michal Jiří 80
7. FOREST SMILE(IRE), 3 50,0 Blanka Šarinová     5 Michal Jiří 80
Čas: 01:36,98, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 5-3 1/2-3/4-5-3 1/2-krk
Maj. prémie:
2 000 Kč (VARÉN)Hojgr-Dubivet
1 200 Kč (KING`S BARA)Stáj Chaloupka

Majitel: Wassenaar T., Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Wassenaar T.

1051 Cena OŘ střední Čechy Allianz pojišťovny
Rovina IV.kat. - 1818 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SUBARU, 3 57,0 Ramil Děmidov     9 Šilhavý Ladislav 20
2. VERANT, 3 56,0 Karol Šarina     3 Vítek František 60
3. CHARLIE`S RISK, 3 54,0 Šárka Pulpánová     6 Drlík Jaroslav 70
4. DELASSI, 3 53,5 Jaroslav Kovařík     10 Machain Vladimír 60
5. TAISONE, 3 56,0 Martin Pišl     11 Janouš Ivan 80
6. MISTR SPORTU, 3 57,0 Ivan Kub     13 Šimuni Peter 80
7. VIA RIA, 3 52,0 Ivana Machulková     12 Šusta Miroslav 150
8. GROSNA, 3 53,0 Jan Palík     2 Petrlík Allan 120
9. FRIEND, 3 55,0 Robert Panc     1 Hojgr Milan 150
10. DIRK, 3 54,0 Jaroslav Donoval     8 Minařík Ferdinand 120
11. CELESTÍN, 3 57,5 Lukáš Kasal     5 Horák František 70
12. RAY, 3 56,0 Libor Šindar     4 Kotáb Eduard 120
13. ANNA JANE, 3 54,5 Jiří Chaloupka     7 Chaloupka Václav 80
14. SHANDOR, 3 52,5 Lucie Větrovcová     14 Minařík Ferdinand 120
Čas: 01:59,09, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-hlava-3 1/2-1 3/4-3-12-kr.hlava-3

Majitel: Folspol, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Hřebčín Napajedla

1052 Cena Allianz pojišťovny, a.s.
Rovina II.kat. - 2425 m, cena,
63000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAMON VEGA(GB), 5 57,0 Karol Šarina     5 Šatra Tomáš 40
2. BROADWAY HILL(GER), 4 56,0 Tomáš Váňa     4 Koplík Zdeno 60
3. CEDR, 4 58,0 Martin Koleňák     1 Špelda Lubomír 60
4. SITUNG, 5 56,0 Lukáš Kasal     6 Švásta Jiří 70
5. TROPICAL TERN(FR), 5 55,5 František Vávra     2 Holčák František 30
6. PRINC, 4 57,0 Lucie Herková     8 Tichá Dana 100
7. FARON, 4 56,0 Ramil Děmidov     3 Šilhavý Ladislav 100
8. LUCRET, 4 56,0 Libor Šindar     7 Fedorowicz Vladislav 60
Čas: 02:37,70, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-2 1/2-3/4-krk-1 1/4-13-2 1/2
Maj. prémie:
3 500 Kč (CEDR)Akvagast Thurn
2 100 Kč (SITUNG)*Bratislava Intelsoft

Majitel: Hřebčín Radopex Ludvíkov, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: The Duke of Marlborough

1053 Handicap CK FISCHER
Rovina III.kat. - 1618 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TALWER, 4 54,5 Jaroslav Donoval     4 Minařík Ferdinand 50
2. VISPI STAR(GB), 4 58,5 Martin Pišl     9 Šatra Tomáš 100
3. SOLVA MIST(GB), 7 59,5 Allan Petrlík     7 Petrlík Allan 70
4. VALANGO, 4 52,0 Jan Palík     3 Špelda Lubomír 50
5. CORADGO(FR), 4 52,0 Jaroslav Kovařík     2 Michal Jiří 70
6. READING BELLE(IRE), 4 50,0 Lucie Herková     11 Šatra Tomáš 80
7. LADARON, 5 59,0 Ramil Děmidov     8 Šilhavý Ladislav 90
8. SIR NESCH(GER), 4 54,5 Jiří Chaloupka     5 Chaloupka Václav 30
9. SERIOUS NESS, 5 56,0 Linda Fedorowiczová     10 Fedorowicz Vladislav 100
10. COMPACT, 6 56,0 Karol Šarina     1 Vítek František 110
11. PICO DE SANTO, 5 51,0 Blanka Šarinová     6 Šatra Tomáš 150
Čas: 01:43,70, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-hlava-1 3/4-1 3/4-2 3/4-1 3/4-1 1/2-3
Maj. prémie:
2 000 Kč (TALWER)Ranný-Galerie Platýz
1 200 Kč (VALANGO)Akvagast Thurn

Majitel: Ranný-Galerie Platýz, Trenér: Minařík Ferdinand, Chov: Equi Bořeň Svinčice

1054 Handicap představenstva Allianz pojišť
Rovina V.kat. - 1618 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAYAH, 5 60,5 František Koucký     9 Kotáb Eduard 40
2. NIOBAR, 4 50,0 Jaroslav Kovařík     4 Dymešová Renata 130
3. VISTAT, 4 50,5 Šárka Strelcová     7 Pejšková Ivana 60
4. SAPIN, 5 56,5 Lucie Větrovcová     5 Minařík Ferdinand 40
5. FERGIE, 4 59,0 Allan Petrlík     8 Petrlík Allan 60
6. GLEAM OF HOPE, 4 48,0 Hana Opatřilová     3 Kotáb Eduard 120
7. ZLATÝ MĚSÍC, 4 57,5 Libor Šindar     6 Pátková Renata 60
8. LA ZAYYATTE, 4 58,5 Jaromír Štohanzl 2     2 Chaloupka Václav 60
9. RAMPOUCH, 4 52,0 Jan Palík     1 Svoboda Josef 120
S FORMENTERA, 4 53,0 Ilona Třešňáková     10 Kinský Pavel 110
Čas: 01:45,26, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 4-krk-hlava-1 1/2-1/2-krk-3 1/4-daleko

Majitel: Casino u Nováků, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: SZTŠ Jindřichův Hradec

1055 Cena IPS, a.s.
Rovina IV.kat. - 1618 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BACAR(IRE), 5 58,5 Petr Kalina     4 Chaloupka Václav 20
2. IRSKÁ ŠIPKA(IRE), 4 58,5 František Koucký     9 Šatra Tomáš 30
3. CRAON, 4 59,0 Vladimír Černý     1 Machain Vladimír 120
4. SELENIT, 4 62,0 Zbyněk Dohnal     12 Vítek František 120
5. LAVERNA GIRL, 7 56,0 Radka Blažková     5 Řezáčová Jana 200
6. QUADRO(FR), 6 57,5 Kamila Bartošová     6 Kašpar Miroslav 100
7. RAVENNA, 4 59,5 Gabriela Bezstarostová     10 Bartoš st. Josef 150
8. PORTMAN, 7 60,0 Ilona Kykalová, MUDr.     3 Dvořák Karel 200
9. EVENING QUEEN(GER), 4 55,0 Josef Manhart     8 Vítek František 300
10. MIGELA, 4 57,5 Veronika Musilová     7 Svoboda Josef 300
11. GEIS, 4 57,0 Ladislav Hudec     2 Zolman Jan 400
12. HAPPY PLAY, 8 59,0 Jan Kouba     11 Machain Vladimír 500
Čas: 01:45,01, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-2 1/2-1 3/4-1-7-1-2 1/2-1 1/2

Majitel: Cavalier sport-Chaloupka, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Deer D.J.and Mrs.


Dostihová komise: