home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 30.04.2000 - Slušovice
stav dráhy: ( / )
1056 Cena CRANNY s.r.o. Ostrava
Rovina III.kat. - 1800 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHUCK ., 3 58,5 Rudolf Švejda     1 Podhányi Jan  
2. SI SHALL, 3 57,0 Jan Rája     8 Janíček Stanislav  
3. SHERCANA, 3 56,5 Jan Demele     6 Vraj Radek  
4. GENTRY, 3 57,0 Martin Knauer     5 Piruch Jozef  
5. DELA VEGA, 3 54,0 Ivan Siegl, Ing.     2 Paulík Karel  
6. POLLY MEY, 3 57,0 Kamil Píchal     12 Okleštěk Miloslav  
7. VEI SHALL, 3 54,5 Jan Faltejsek     9 Janíček Stanislav  
8. DAGMAR(HUN), 3 57,0 Dušan Andrés     3 Kubišta Ladislav  
9. ZIGI, 3 58,0 Karel Stryja     11 Uhl Jiří  
10. CESCARA, 3 56,5 Marie Zobalová     4 Mrštík Michael  
11. BEST OF BEAMS, 3 58,0 Martin Srnec     10 Suchánek Martin  
12. BÁJEČNÁ, 3 57,0 Jaroslav Michna     7 Vrba Pavel  
Čas: 01:54,53, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 4-1-5-krk-1-4-5-krk
Maj. prémie:
2 000 Kč (CHUCK .)Krásno-Podhányi
1 200 Kč (SI SHALL)ZOO Pension-Grégr
800 Kč (SHERCANA)Delos CZ

Majitel: Krásno-Podhányi, Trenér: Podhányi Jan, Chov: Pilčík K.

1057 Cena Rožnovská travní semena s.r.o., Rož
Rovina V.kat. - 1100 m, cena,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIGNETTA, 3 57,5 Jaroslav Michna     7 Sousedík Pavel  
2. DIVÁ BÁRA, 3 54,0 Radek Žalud     5 Lisek Jan  
3. FAMILIE SECTORI, 3 53,0 Pavel Míča     1 Lisek Jan  
4. KAYLOSZ, 3 58,0 Kamil Píchal     3 Holčák František  
5. VADUKA, 3 56,5 Martin Knauer     2 Piruch Jozef  
6. SEALA, 3 54,5 Martin Srnec     8 Vraj Radek  
7. SATÉN, 3 58,0 Jan Demele     9 Mrštík Michael  
Čas: 01:08,45, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3 1/2-hlava-hlava-1 1/2-6-11

Majitel: Dox Zlín, Trenér: Sousedík Pavel, Ing., Chov: Firma WAK

1058 Handicap MORAVA Pustiměř družstvo
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUCILLIUS, 7 65,0 Jaroslav Michna     5 Štěpánek Milan  
2. DEILY SPORT, 4 54,0 Radek Koplík     8 Matysík Metoděj  
3. CALAMITY JANE, 8 52,5 Pavel Míča     12 Pindur Evžen  
4. MAXMILIÁN, 6 63,0 Stanislav Seďa     10 Uhl Jiří  
5. TEIN, 6 53,5 Radek Žalud     4 Pokorný Antonín  
6. IKONA, 4 52,0 Lucie Baluchová     1 Štěpánek Milan  
7. VITESE, 5 56,5 Jana Štefanová     6 Švásta Jiří  
8. HILLBROW, 4 57,5 Martin Knauer     11 Piruch Jozef  
PN NADEMA, 5 60,0 Jan Demele     2 Hanáček Pavel  
PN STEFANY, 5 53,0 Ivona Žváková     3 Vymazal Josef  
PN MELITA, 4 54,0 Ivan Siegl, Ing.     7 Vymazal Josef  
PN FIDELIA, 4 54,0 Dagmar Křupková     9 Andrés Josef  
Čas: 01:41,90, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 5-6-9-4-1-daleko-daleko

Majitel: Stáj Graddo, Trenér: Štěpánek Milan, Chov: Hřebčín Napajedla

1059 Cena Zlínských novin
Rovina III.kat. - 2200 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IRON ROCK(GER), 5 61,0 Jan Demele     7 Olehla Čestmír  
2. CANDERELI(IRE), 6 55,5 Radek Koplík     9 Horáková Lenka  
3. FLORETA, 4 55,0 Pavel Míča     2 Ševčík Miroslav  
4. CARMENA, 9 54,0 Lucie Baluchová     4 Hrbáček Vít  
5. SOULAD, 6 58,0 Jaroslav Michna     5 Štěpánek Milan  
6. VINCOLN, 5 55,5 Josef Bartoš     3 Horáková Lenka  
7. SMILE UP(POL), 7 58,0 Kamil Píchal     10 Holčák Radek  
8. LYKRA, 5 59,5 Marie Zobalová     12 Mičánek Aleš  
9. MEFISTO(HUN), 5 58,0 Martin Knauer     11 Zobal František  
10. CORABEL(SLO), 6 56,5 Jana Kramerová     8 Kramerová Jana  
11. CEYLA, 5 54,0 Dana Zajíčková     1 Zajíčková Dana  
PN LATIDAR, 4 60,0 Martin Srnec     6 Suchánek Martin  
Čas: 02:22,81, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 7-3/4-1 1/2-5-5-4-2-daleko
Maj. prémie:
2 000 Kč (FLORETA)Vox Ševčík Vlachovice
1 200 Kč (CARMENA)Farma Santov Hrbáček
800 Kč (SOULAD)Ševců

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Gest.Wittekindshof

1060 Cena HALPIG s.r.o. Spytihněv
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARSAD, 7 66,5 Václav Luka 2, Ing.     5 Kašný Pavel  
2. FLAMBI, 5 67,5 Pavel Boček     1 Zajíček Miloslav  
3. VILIBALD, 4 62,0 Stanislav Seďa     3 Uhl Jiří  
ZN WINDSOR, 9 70,0 Jaromír Šafář st.     2 Kroutilík Jaroslav  
Z ITA, 5 70,0 Jaroslav Juráň     4 Juráň Jaroslav  
ZN CHARM, 5 72,5 Pavel Složil st.     6 Složil Pavel  
Z BAGATELLA, 5 65,5 Tomáš Ševčík     7 Pindur Evžen  
PN KERLINK, 5 69,0 Josef Popela     8 Míček Milan  
PN LOGA, 4 62,5 Pavel Peprna     10 Holčák Radek  
Čas: 04:27,59, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-daleko

Majitel: DM Pardubice, Trenér: Kašný Pavel, Chov: Hřebčín Napajedla

1061 MORAVSKÁ JARNÍ CENA - Velká cena GRADDOa
Rovina CH - 1600 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GAY SHALL, 3 58,0 Jaroslav Michna     4 Hanáček Pavel  
2. EN SHALL, 3 58,0 Jan Rája     1 Janíček Stanislav  
3. VICTIS(POL), 3 58,0 Jan Demele     2 Olehla Čestmír  
4. ARSAABA, 3 56,5 Martin Srnec     6 Fedorowicz Vladislav  
5. VASUN, 3 58,0 Josef Bartoš     3 Hanousek Ladislav  
6. LIVREE(IRE), 3 56,5 Martin Knauer     5 Zobal František  
Čas: 01:40,88, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 6-krk-1 3/4-8-3
Maj. prémie:
6 000 Kč (GAY SHALL)Stáj Josef Mattes
3 600 Kč (EN SHALL)ZOO Pension-Grégr
2 400 Kč (ARSAABA)Hrubý

Majitel: Stáj Josef Mattes, Trenér: Hanáček Pavel, Ing., Chov: ZOO Pension Grégr,Lužice

1062 Cena PRAGOKONCERT Bohemia
Proutky III.kat. - 3400 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHRISTIAN, 5 65,5 Pavel Míča     8 Ševčík Miroslav  
2. MIRANDA, 5 66,0 Jozef Piruch     2 Piruch Jozef  
3. LÍSKOVÝ OŘÍŠEK, 4 63,0 Václav Luka 2, Ing.     4 Havlíčková Zdena  
4. JUBIL(POL), 4 64,0 Jiří Kameníček     11 Olehla Čestmír  
5. CORECTA, 5 65,0 Jiří Bartusch     1 Mrštík Michael  
6. TEREZINO, 4 67,0 Tomáš Vlach     10 Novák Petr  
7. DORETTA, 4 60,0 Pavel Boček     12 Zajíček Miloslav  
Z DEWAJTIS (POL), 9 65,0 Martina Polzerová     5 Zajko Karel  
PN NALDA, 4 62,0 Stanislav Seďa     6 Paulík Karel  
Z DANCING GIRL, 9 65,0 Lenka Syslová     7 Míček Milan  
Čas: 03:50,50, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3 1/2-3 1/2-10-5-daleko-14

Majitel: Vox Ševčík Vlachovice, Trenér: Ševčík Miroslav, Ing., Chov: ZD Ratiboř


Dostihová komise: