home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 24.04.2000 - Praha
stav dráhy: ( / )
1039 Handicap "Kouzlo ostrova EGINA"
Rovina IV.kat. - 1618 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INDIGO, 3 60,0 Allan Petrlík     1 Petrlík Allan 30
2. SELCAR, 3 56,5 Hana Nová     2 Špelda Lubomír 100
3. HATCHER, 3 58,0 Šárka Pulpánová     8 Drlík Jaroslav 50
4. COOL LADY, 3 50,0 Lucie Herková     5 Šatra Tomáš 90
5. NERGARO, 3 62,0 Ramil Děmidov     6 Šilhavý Ladislav 60
6. VESELÁ MEDVĚDICE, 3 49,5 Lucie Větrovcová     10 Minařík Ferdinand 60
7. DIRK, 3 48,0 Šárka Strelcová     7 Minařík Ferdinand 130
8. BONANZA, 3 48,0 Pavel Ježek     9 Čapková Marcela 110
9. TYRAN, 3 52,5 Jana Řezáčová     4 Řezáčová Jana 100
10. SPEKULANT, 3 53,5 Michaela Šenková     11 Šusta Miroslav 60
11. AQUILA, 3 49,5 Lenka Pišlová     3 Fedorowicz Vladislav 70
Čas: 01:44,20, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 2 1/4-1 3/4-1 3/4-1 1/4-1-3/4-4-1 3/4

Majitel: Agentura T.T.V., Trenér: Petrlík Allan, Chov: Agentura T.T.V.

1040 Handicap "Rhódský kolos"
Rovina IV.kat. - 1618 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAZAIRE(GER), 5 55,5 Lukáš Kasal     4 Kotáb Eduard 80
2. DELIKT, 4 56,0 Robert Panc     3 Machain Vladimír 100
3. VERY TIMES, 5 56,5 Jaroslav Donoval     6 Pejšková Ivana 70
4. NIVON, 6 59,0 Šárka Pulpánová     7 Drlík Jaroslav 80
5. CORADGO(FR), 4 57,0 Jaroslav Kovařík     2 Michal Jiří 40
6. MARQUISE, 5 52,0 Blanka Šarinová     9 Vítek František 130
7. VOKALA, 3 56,0 Karol Šarina     1 Pokorný Antonín 80
8. RUSTOX(FR), 4 55,5 Ilona Třešňáková     12 Erban Jaroslav 110
9. RINALDO, 6 59,5 Tomáš Váňa     14 Fencl Miroslav 40
10. ESPLANADE(GER), 4 60,0 Libor Šindar     11 Kotáb Eduard 50
11. GLADIOLKA, 3 56,0 Josef Bartoš     10 Bartoš st. Josef 90
12. LIGONA, 5 49,5 Lucie Větrovcová     5 Minařík Ferdinand 150
13. LYL LOVELY, 3 49,0 Pavel Ježek     8 Petrlík Allan 130
ZN LAMBUS, 3 51,0 Radek Žalud     13 Lisek Michal 110
Čas: 01:43,70, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-1-hlava-1-nos-2 1/2-3 3/4-3/4

Majitel: Kavex-Granit, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: Steigenberger A.

1041 Handicap "Minojská civilizace"
Rovina II.kat. - 1618 m, handicap,
63000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MISS MAGE, 4 57,0 Jiří Chaloupka     5 Chaloupka Václav 70
2. CERTINGO, 4 60,0 Jan Demele     12 Vraj Radek 60
3. LUCRETIA DE BORGIA(IRE), 4 50,5 Blanka Šarinová     2 Šatra Tomáš 70
4. VELVET ZE ZAHÁJÍ, 4 54,0 Martin Knauer     11 Kinský Pavel 150
5. SHAPELY HEART, 4 50,0 Radek Koplík     10 Koplík Zdeno 80
6. LARISSA, 4 56,0 Ramil Děmidov     8 Šilhavý Ladislav 30
7. VARNAS, 4 55,5 Libor Šindar     9 Pátková Renata 40
8. NECTILAR(GER), 4 54,0 Jaroslav Donoval     3 Kotáb Eduard 70
9. NORTHERN JET(FR), 5 50,0 Lucie Herková     4 Duchoň Tomáš 130
10. APATYKA, 4 48,0 Pavel Ježek     6 Jelen Jaroslav 150
11. AMERIKA, 4 60,5 Radek Žalud     1 Lisek Jan 100
12. CO CHCEŠ, 4 51,0 Jaroslav Kovařík     7 Kub Petr 150
Čas: 01:41,64, Mezičasy:
Výrok: BOJ nos-3/4-krk-nos-1-krk-1-1 1/4
Maj. prémie:
3 500 Kč (MISS MAGE)SOS Dětské vesničky
2 100 Kč (CERTINGO)Manďák a.s.Kroměříž
1 400 Kč (VELVET ZE ZAHÁJÍ)Stáj Zahájí

Majitel: SOS Dětské vesničky, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Fond PZK

1042 Cena "Božská Afrodité"
Rovina II.kat. - 1818 m, cena,
63000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JESLADY(IRE), 3 56,0 Karol Šarina     5 Šatra Tomáš 20
2. ARITMIK, 3 59,0 Monika Petruková     2 Mareš Miroslav 100
3. VAGANT, 3 58,0 Ivan Kub     11 Špelda Lubomír 30
4. DOBRÁ VODA, 3 53,5 Radek Koplík     7 Hanousek Ladislav 50
5. BALLET DU BOLSHOI(USA), 3 55,0 Martin Srnec     6 Vraj Radek 80
6. ALDO, 3 55,5 Libor Šindar     10 Váňa Jaroslav 100
7. HAPPY DREAM(SLO), 3 55,0 Martin Knauer     8 Zobal František 90
8. DECROSS, 3 57,0 Dalibor Török     1 Pokorný Antonín 60
9. LUCKY DAY, 3 57,0 Jan Rája     3 Barbořík Jiří 90
10. GLOGLOGLO, 3 57,0 Radek Žalud     4 Lisek Michal 90
Čas: 01:57,11, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-hlava-2 3/4-1-krk-2 1/2-2 1/4-2
Maj. prémie:
3 500 Kč (ARITMIK)Mareš-Tachlovice
2 100 Kč (VAGANT)Akvagast Thurn
1 400 Kč (DOBRÁ VODA)Profes-Dr.Bureš

Majitel: Stáj Jeso, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Mrs Finegan Ph.

1043 Memoriál prof.Václava Michala - CK VTT
Rovina CH - 1418 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INTERSTICE(GB), 3 56,0 Jaroslav Kovařík     4 Michal Jiří 100
2. NIKI, 3 56,0 Ilona Třešňáková     11 Kinský Pavel 140
3. PASQUINUS(FR), 3 56,0 Jiří Chaloupka     1 Chaloupka Václav 90
4. GLARCAN, 3 56,0 Martin Knauer     8 Hedbávná Kateřina 80
5. DAMAH STORM(IRE), 3 56,0 František Vávra     9 Holčák František 130
6. CHANSON, 3 58,0 Dalibor Török     2 Duchoň Tomáš 80
7. CIRKÁŠ, 3 56,0 Lucie Herková     10 Knotek Rudolf 160
8. BOLD SEC, 3 56,0 Karol Šarina     6 Šatra Tomáš 80
9. CATAPULT, 3 59,0 Allan Petrlík     3 Petrlík Allan 30
10. MUHAAJIM(IRE), 3 58,0 Jan Demele     5 Vraj Radek 60
11. VODOPÁD, 3 56,0 Marie Zobalová     12 Suchánek Jiří 140
12. BROOKLYN, 3 59,0 Radek Koplík     7 Votavová Jitka 80
Čas: 01:28,51, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ nos-1 3/4-3-2-3/4-2 1/2-krk-hlava
Maj. prémie:
6 000 Kč (NIKI)Pulec Hř.Mimoň
3 600 Kč (GLARCAN)Rarita Eurocat
2 400 Kč (CHANSON)Stáj Fitmin

Majitel: Cranny Ostrava, Trenér: Michal Jiří, Chov: Wightman P.J.

1044 Handicap "Řek Zorba"
Rovina V.kat. - 1318 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LURID BEAM, 4 54,0 Miroslava Přibylová     11 Jelen Jaroslav 40
2. LEADER, 4 61,0 Hana Havránková     4 Faltová Oliva 70
3. RAMA, 9 56,0 Josef Bartoš     3 Čapková Marcela 90
4. VLATENA, 4 54,5 Radek Žalud     7 Barbořík Jiří 60
5. IMITARRA, 5 61,0 Tomáš Hurt     5 Hurt Jiří 60
6. GROBIÁN, 5 55,0 Robert Panc     12 Faltová Oliva 100
7. LOUISIA, 4 48,0 Renata Pátková     10 Pátková Renata 70
8. SANTINI, 5 52,0 Věra Pavlátová     13 Šusta Miroslav 100
9. GENETIKA, 4 55,0 Jiří Chaloupka     6 Chaloupka Václav 50
10. BON, 6 48,0 Radana Fabrisová     9 Šimek Jaroslav 300
11. SAWIN, 8 52,0 Jan Palík     1 Karel Břetislav 130
S ATLETKA, 4 58,5 Karol Šarina     2 Kroczek Jan 40
S OGAWA, 4 51,5 Jaroslav Kovařík     8 Vraj Radek 90
Čas: 01:22,45, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3 1/2-2-1 1/4-2-1 1/4-1/2-2 1/2-3/4

Majitel: Dr. Lischka-Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Sládková I.

1045 Cena "Agamemnonova maska"
Rovina IV.kat. - 2225 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAKOTA DANCE(GER), 6 52,5 Radek Koplík     2 Koplík Zdeno 50
2. CZARNOBÓR(POL), 5 53,0 Radka Hovadová     8 Hovadová Jana 130
3. LENTIUS, 4 60,0 Tomáš Váňa     5 Váňa Tomáš 80
4. BRUTUS, 4 55,5 Martin Koleňák     3 Růžičková Martina 30
5. ELIŠKA PŘEMYSLOVNA, 4 53,0 Ilona Třešňáková     10 Kinský Pavel 100
6. CHETIT, 4 58,5 Libor Šindar     9 Váňa Jaroslav 100
7. TOMÁŠ, 5 60,0 Martin Knauer     11 Peťulová Petra 100
8. LORDAM, 6 57,0 Ramil Děmidov     12 Šilhavý Ladislav 80
9. ČIP, 7 60,0 Tomáš Hurt     6 Tichá Dana 130
10. RIVERSDALE FLYER(GB), 4 56,5 Karol Šarina     1 Šatra Tomáš 130
11. CLERMONT, 8 53,0 Pavel Míča     13 Lisek Jan 40
12. EROTICA(FR), 4 52,0 Radek Žalud     4 Kotáb Eduard 70
13. LONG TRIP(USA), 4 55,0 Jiří Chaloupka     7 Chaloupka Václav 50
Čas: 02:25,45, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-7-2-3-1-2 1/4-5-3/4

Majitel: Jova, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Gest.Neffeltal

1046 Cena "Majestátná Akropol"
Rovina III.kat. - 2225 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VELMOC, 3 54,5 Jana Havelková     5 Pejšková Ivana 20
2. CHAILAND, 3 55,5 Martin Koleňák     14 Růžičková Martina 60
3. VERCANA, 3 52,5 Radek Koplík     6 Koplík Zdeno 100
4. ZARCO, 3 54,0 Monika Petruková     1 Faltová Oliva 60
5. CELESIT, 3 56,0 Marie Zobalová     7 Suchánek Jiří 60
6. SPEEDY STAR, 3 55,0 Jiří Chaloupka     11 Chaloupka st. Jiří 80
7. BAJKONUR, 3 57,0 Martin Knauer     12 Knauer Martin 60
8. LAHTI, 3 56,0 Ramil Děmidov     3 Vocásková Helena 100
9. DISA(SLO), 3 54,5 Ivan Siegl, Ing.     10 Zobal František 100
10. CATAMIXA(FR), 3 51,0 Hana Opatřilová     2 Chaloupka Václav 80
11. ČARKEN, 3 56,0 Helena Blažková     9 Koplík Zdeno 130
12. SECOND TIME(GB), 3 56,0 Jaroslav Kovařík     8 Michal Jiří 80
Čas: 02:29,58, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-3/4-3 1/2-1 1/4-2-hlava-1-1 1/4
Maj. prémie:
2 000 Kč (VELMOC)Bioma
1 200 Kč (CHAILAND)CK Martin Tour
800 Kč (VERCANA)Stall von Felten

Majitel: Bioma, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Stáj A 1/1 Košťál

1047 Cena "Kalo taxídy - šťastná cesta"
Rovina III.kat. - 1818 m, cena,
45000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAMON VEGA(GB), 5 57,0 Karol Šarina     3 Šatra Tomáš 20
2. SECRET TREASURE(GB), 4 54,5 Jaroslav Kovařík     2 Vítek Roman 50
3. SEDRIK, 4 56,0 Ramil Děmidov     4 Šilhavý Ladislav 80
4. TUMILA, 5 56,0 Lukáš Kasal     6 Vítek František 80
5. CENTAURUS, 5 59,0 Ivan Kub     7 Vítek František 70
6. DATA ES, 5 54,0 Martin Knauer     1 Vavroušek Josef 120
7. STRADIANORS(GER), 4 55,0 Jana Bečková     5 Vítek František 100
Čas: 01:58,83, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-1/2-2 3/4-1 1/4-daleko-daleko
Maj. prémie:
2 500 Kč (SEDRIK)Stáj Erika F.
1 500 Kč (TUMILA)Manželé Přikrylovi
1 000 Kč (CENTAURUS)Agentura Century

Majitel: Hřebčín Radopex Ludvíkov, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: The Duke of Marlborough


Dostihová komise: