home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 16.04.2000 - Praha
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start
1031 Cena Aloize Beheka
Rovina IV.kat. - 1818 m, handicap,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHAPELY FAIR, 3 60,0 Linda Fedorowiczová     2 Fedorowicz Vladislav 70
2. THÁLIE, 3 59,5 Lukáš Kasal     9 Váňa Tomáš 60
3. STUDIE, 3 58,5 Marcel Novák     1 Novák Aleš 90
4. INDIGO, 3 60,0 Allan Petrlík     3 Petrlík Allan 20
5. WHO ELSE, 3 48,0 Pavel Ježek     5 Faltová Oliva 100
6. BRIGONA, 3 56,0 Jana Bečková     7 Vítek František 80
7. SELCAR, 3 56,5 Hana Nová     4 Špelda Lubomír 100
8. KLEM, 3 59,5 Štěpánka Sedláčková     8 Horák František 60
ZN GADYT, 3 59,5 Josef Bartoš     6 Dvořák Karel 60
Čas: 01:59,00, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 2 1/4-2-1/2-5-3 1/2-krk-2 1/4

Majitel: LiRa-Špaček Xaverov, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Špaček Jaroslav

2. dostih, start
1032 Cena Bojana Verzala
Rovina IV.kat. - 1818 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SCANGEES, 4 59,0 Martin Knauer     1 Foukal Milan 100
2. TALWER, 4 59,0 Jaroslav Donoval     7 Minařík Ferdinand 40
3. RAINBOW HERO(IRE), 4 48,0 Pavel Ježek     5 Váňa st. Josef 90
4. CARDOUNA(FR), 5 59,0 Jaromír Štohanzl 2     12 Chaloupka Václav 90
5. VALINSKA, 4 53,5 Radek Koplík     9 Koplík Zdeno 100
6. MARCELI(POL), 5 57,0 Dušan Andrés     6 Andrés Josef 60
7. EVERET, 4 54,0 Monika Petruková     3 Mareš Miroslav 120
8. IRISH WIN(GB), 8 57,0 Šárka Pulpánová     14 Drlík Jaroslav 120
9. VISTAT, 4 49,5 Petra Egerová     13 Pejšková Ivana 60
10. BAKERO, 9 60,0 Petra Krejčová     8 Krejčová Milena 60
11. CES DUR, 4 53,5 Jana Bečková     2 Vítek Roman 130
12. ESBEATH, 4 55,0 Robert Panc     11 Machain Vladimír 110
13. ZLATÝ MĚSÍC, 4 54,0 Jiřina Andrésová     10 Pátková Renata 110
14. FERGIE, 4 59,0 Allan Petrlík     4 Petrlík Allan 70
Čas: 01:56,30, Mezičasy:
Výrok: BOJ hlava-1 1/4-3 1/2-3/4-1/2-nos-3/4-3

Majitel: DS J+P Nedoma CZ, Trenér: Foukal Milan, Chov: Holub J.

3. dostih, start
1033 Cena Jože Hojse
Rovina III.kat. - 1818 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZLATÁ ŠIPKA(IRE), 3 54,0 Ivan Kňažík     1 Šatra Tomáš 40
2. MIX, 3 57,0 Ivan Kub     3 Vítek František 70
3. QUICK DEVIL, 3 54,0 Jaroslav Donoval     13 Neuberg Filip 100
4. SUBARU, 3 56,0 Ramil Děmidov     4 Šilhavý Ladislav 40
5. PERFECT POLLY, 3 54,0 Radek Žalud     6 Lisek Michal 30
6. MONA MONEXA(IRE), 3 53,5 Jana Bečková     11 Vítek Roman 80
7. VERANT, 3 54,5 Lukáš Kasal     5 Vítek František 80
8. JESMINA(IRE), 3 53,0 Lenka Pišlová     14 Fedorowicz Vladislav 110
9. SURE FIRE(GB), 3 56,0 Karol Šarina     2 Šatra Tomáš 60
10. INDAR, 3 54,5 Martin Srnec     10 Hurt Jiří 110
11. SERENGETI, 3 53,5 Radek Koplík     9 Horáková Lenka 110
12. ACHILLES, 3 56,0 Blanka Šarinová     8 Šatra Tomáš 110
13. SHE'S LOVELY(IRE), 3 54,5 Jaroslav Kovařík     12 Michal Jiří 90
Čas: 01:57,55, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-2 1/4-3/4-3-2 1/4-2-1 1/4-2
Maj. prémie:
2 000 Kč (MIX)J.Bořek Dohalský-Vítek
1 200 Kč (QUICK DEVIL)Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek
800 Kč (SUBARU)Folspol

Majitel: Hřebčín Radopex Ludvíkov, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Hand J.P.

4. dostih, start
1034 Cena Milana Hojnika
Rovina IV.kat. - 1518 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARSAABA, 3 56,5 Martin Srnec     7 Fedorowicz Vladislav 40
2. DOBRÁ VODA, 3 56,5 Josef Bartoš     3 Hanousek Ladislav 40
3. AWANTA(GER*), 3 54,5 Lukáš Kasal     4 Vítek František 70
4. GLORIA MUNDI, 3 57,0 Vratislav Kubát     6 Fedorowicz Vladislav 90
5. TANEČNICE, 3 58,0 Allan Petrlík     10 Petrlík Allan 30
6. CHARLIE`S RISK, 3 55,5 Šárka Pulpánová     12 Drlík Jaroslav 50
7. SLOGANA, 3 53,5 Petra Egerová     2 Čapková Marcela 140
8. OPERETA, 3 54,5 Jana Havelková     5 Pejšková Ivana 60
9. JASFITA, 3 58,0 Martin Knauer     1 Foukal Milan 150
10. KENEGA, 3 55,0 Jaroslav Kovařík     11 Kub Petr 110
11. WITOMA, 3 57,0 Ivan Kub     8 Vítek Roman 100
12. VIŠNIČKA, 3 54,5 Radek Žalud     13 Bezstarosta Zdeněk 120
13. LAKRYMA, 3 53,5 Jana Bečková     14 Vítek František 130
14. GROSNA, 3 53,0 Jan Palík     9 Petrlík Allan 140
Čas: 01:35,90, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-2-1-1-hlava-2 1/4-2 1/4-3/4

Majitel: Hrubý, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Hrubý F.,Ing.

5. dostih, start
1035 MEMORIÁL RUDOLFA DEYLA - Cena Radenska
Rovina CH - 1418 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAGICAL MILLIE(GB), 3 58,0 Ivan Kub     13 Vítek Roman 40
2. GALENE(FR), 3 55,0 Jiří Chaloupka     11 Chaloupka Václav 60
3. HAVANA CUBA, 3 55,0 Josef Bartoš     12 Hanousek Ladislav 130
4. MISS FAIR, 3 55,0 Martin Srnec     6 Piruch Jozef 90
5. GENEVELLE(IRE), 3 58,0 František Vávra     1 Holčák František 30
6. SHANGILA, 3 55,0 Radek Koplík     7 Horáková Lenka 110
7. CERCARA, 3 56,0 Jan Rája     2 Hartmann Antonín 130
8. ORLICE(IRE), 3 55,0 Martin Knauer     8 Horáková Lenka 130
9. PUKETA, 3 55,0 Lucie Herková     4 Dvořák Karel 140
10. ESDARA, 3 56,0 Ramil Děmidov     10 Stráský Josef 120
11. IMMORTALIS(POL), 3 58,0 Karol Šarina     3 Šatra Tomáš 40
12. POLAR PRIDE(IRE), 3 55,0 Jaroslav Kovařík     9 Michal Jiří 80
13. MANDELBLATT(GER), 3 58,0 Lukáš Kasal     5 Vítek Roman 60
Čas: 01:27,70, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-1 1/4-1/2-1/2-1 1/2-1/2-1-3/4
Maj. prémie:
6 000 Kč (HAVANA CUBA)Stáj Pavlíny Vítů
3 600 Kč (MISS FAIR)Software PC Translator
2 400 Kč (SHANGILA)DC Zámrsk MUDr. Bruna

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Jameson M.

6. dostih, start
1036 Cena Tri srca
Rovina IV.kat. - 1418 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAFAGA(FR), 5 56,5 Jaroslav Kovařík     5 Vítek Roman 20
2. AVANI, 4 58,0 Martin Knauer     4 Knauer Martin 90
3. MONTE WELSH, 7 56,0 Libor Šindar     13 Kotáb Eduard 50
4. SEATBEATH, 5 59,0 Ramil Děmidov     9 Šilhavý Ladislav 50
5. LOVOŠ, 5 55,5 Radek Koplík     12 Faltová Oliva 110
6. FLETCHER, 6 56,0 Vitalij Storož     6 Vinklárek Vladimír 40
7. MAARTY, 4 57,0 Dušan Andrés     1 Andrés Josef 80
8. ODERKA, 5 56,5 Renata Konupčíková     7 Foukal Milan 300
9. DAY IN LOVE, 6 54,0 Martin Srnec     8 Hurt Jiří 60
10. LOGA, 4 55,0 František Vávra     11 Holčák Radek 100
11. PORTMAN, 7 55,0 Josef Bartoš     10 Dvořák Karel 250
12. FORMENTERA, 4 53,0 Ilona Třešňáková     14 Kinský Pavel 150
S ZAMON, 4 54,0 Monika Petruková     3 Faltová Oliva 150
Čas: 01:26,30, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1 1/4-2-3 1/2-1 3/4-1-2-3/4-hlava

Majitel: Swiss Fans-Vítek, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Mme Schonwalder J.

7. dostih, start
1037 Cena královského pramene
Rovina III.kat. - 1318 m, cena,
45000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VOKATIV, 4 58,5 Radek Žalud     5 Mudrová Radka 110
2. DANCING ICON(IRE), 5 59,5 Karol Šarina     3 Šatra Tomáš 20
3. DUBROVNIK ES(GB), 5 57,5 Martin Srnec     4 Hurt Jiří 60
4. NECTILAR(GER), 4 59,5 Radek Koplík     9 Kotáb Eduard 60
5. SECRET TREASURE(GB), 4 55,0 Lukáš Kasal     7 Vítek Roman 110
6. YOKOMON, 4 58,0 Martin Knauer     6 Piruch Jozef 60
7. SAMBA DANCER(DEN), 9 60,0 Ivan Kub     8 Vítek Roman 60
8. ALCUDIA(GB), 4 56,5 Marie Zobalová     2 Mičánek Aleš 110
9. LESA BERY (FR), 4 57,5 Jan Rája     1 Vítek Pavel 90
Čas: 01:20,60, Mezičasy:
Výrok: BOJ hlava-1 1/4-3 1/4-1 1/4-nos-2-1/2-3/4
Maj. prémie:
2 500 Kč (VOKATIV)NH-Natur-Dvořák M.

Majitel: NH-Natur-Dvořák M., Trenér: Mudrová Radka, Chov: Hřebčín Napajedla

8. dostih, start
1038 Handicap Izviru
Rovina V.kat. - 2425 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KIMBERLY, 4 50,0 Lucie Herková     1 Krejčová Milena 90
2. HONKY-TONKY, 8 50,5 Hana Opatřilová     4 Machain Vladimír 60
3. LANERET, 4 60,0 Jan Rája     9 Hartmann Antonín 40
4. MALIBA, 5 53,5 Jan Palík     2 Čapková Marcela 80
5. EAGLE, 4 54,0 Martin Srnec     11 Hurt Jiří 50
6. LADY TALOR, 4 49,5 Pavel Ježek     7 Faltová Oliva 70
7. VIP, 5 60,0 Jaroslav Donoval     8 Neuberg Filip 30
8. GLEAM OF HOPE, 4 52,5 Radek Koplík     12 Kotáb Eduard 60
9. LIKON, 8 56,5 Renata Konupčíková     5 Foukal Milan 150
10. NOBELA, 7 50,0 Jiřina Andrésová     10 Sýkorová Marcela 150
Čas: 02:43,90, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-hlava-1-3/4-1-1 3/4-1 3/4-1/2

Majitel: Nelan-Krejčí, Trenér: Krejčová Milena, Chov: Krejčí P.


Dostihová komise: