home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 15.04.2000 - Slušovice
stav dráhy: ( / )
1024 Cena ČSCHPMDK
Rovina IV.kat. - 1130 m, cena,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PIERO, 7 64,0 Dušan Andrés     6 Andrés Josef  
2. ČERTOS(SLO), 7 61,0 Martin Knauer     11 Vízdalová Marta  
3. CUTTER, 6 63,5 František Jasinský     4 Novák Antonín  
4. FIZZ, 7 57,5 Petr Tůma     7 Míček Milan  
5. MAURA, 3 51,0 Zdenko Šmida     10 Svoboda Josef  
6. MACARENA, 3 51,0 Pavel Ježek     1 Štěpánek Milan  
7. NADEMA, 5 59,5 Jaroslav Michna     13 Hanáček Pavel  
8. ENIGMA, 4 56,0 Ivana Lainková     5 Hartmann Antonín  
9. IKE`S LADY (SLO), 7 57,0 Lucie Baluchová     12 Vízdalová Marta  
10. ORDINARIA(SLO), 7 59,5 Rudolf Švejda     9 Podhányi Jan  
11. TÁŇA, 8 59,5 Kamil Píchal     3 Okleštěk Miloslav  
12. ADAR, 3 52,5 Radek Žalud     2 Lisek Jan  
Čas: 01:08,63, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-1 1/2-1 1/4-5-krk-1 1/4-3 1/2-3 1/2

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Andrés Josef, Chov: Club A 1/1

1025 Handicap Hřebčína Napajedla, a.s.
Rovina IV.kat. - 1630 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STEFFI, 4 55,0 Marie Zobalová     9 Suchánek Jiří  
2. BEACH STAR, 6 57,5 František Koucký     10 Štěpánek Milan  
3. DEILY SPORT, 4 54,0 Peter Huťťa     7 Matysík Metoděj  
4. MAXMILIÁN, 6 63,0 Stanislav Seďa     5 Uhl Jiří  
5. LOTRANTA, 4 62,0 František Vávra     1 Holčák Radek  
6. LUCILLIUS, 7 64,0 Jaroslav Michna     12 Štěpánek Milan  
7. SILVERINA(POL), 9 53,0 Miroslava Přibylová     6 Jelen Jaroslav  
8. FIDELIA, 4 58,0 Dušan Andrés     4 Andrés Josef  
9. SILGAN, 4 56,0 Ivan Siegl, Ing.     3 Vymazal Josef  
10. GAT, 4 48,0 Jana Bartuschová     2 Mocek Květoslav  
11. TEIN, 6 58,0 Marek Stromský     11 Pokorný Antonín  
12. LIZARD, 4 50,0 Martina Luková     8 Vinklárek Vladimír  
Čas: 01:44,71, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3 1/2-1 1/2-krk-1/2-3/4-1-1 1/2-nos

Majitel: Stáj Křenůvky-K-K Metal, Trenér: Suchánek Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla

1026 Handicap BS Dealer, a.s.
Rovina III.kat. - 1630 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GENTRY, 3 54,5 Zdenko Šmida     8 Piruch Jozef  
2. CHUCK ., 3 62,0 Rudolf Švejda     3 Podhányi Jan  
3. WHISTLER, 3 55,0 Peter Huťťa     1 Váňa Jaroslav  
4. BONIFACE, 3 55,5 František Jasinský     4 Novák Antonín  
5. DISSIANA(IRE), 3 62,5 František Vávra     2 Holčák František  
6. VEI SHALL, 3 62,0 Martin Srnec     7 Janíček Stanislav  
7. FAMILIE SECTORI, 3 51,0 Radek Žalud     5 Lisek Jan  
Čas: 01:43,86, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-krk-1 1/2-1-1-4
Maj. prémie:
2 000 Kč (GENTRY)Letovické strojírny
1 200 Kč (CHUCK .)Krásno-Podhányi
800 Kč (WHISTLER)Stall Scarab

Majitel: Letovické strojírny, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Jantar Bruntál

1027 Cena Radia FREKVENCE 1
Steeplechase III.kat. - 3430 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WINDGAP HILL(IRE), 9 64,5 Jaroslav Myška     12 Novák Antonín  
2. HAPPY STAR, 9 64,0 Marek Stromský     9 Ministr Antonín  
3. JUBEL(POL), 5 68,0 Vladislav Snitkovskij     16 Holčák Radek  
4. HENIKA, 5 64,0 Radek Vrzal     13 Popelka Stanislav  
5. NASTĚNKA, 5 64,5 Pavel Míča     1 Ševčík Miroslav  
6. VAR(MOV), 6 67,0 Dušan Andrés     14 Andrés Josef  
7. WINDSOR, 9 67,0 Jaroslav Brečka     15 Kroutilík Jaroslav  
8. ZANTARA, 5 62,5 Roman Tůma     4 Vízdalová Marta  
9. EUFEMOS(POL), 8 64,5 Radek Havelka     10 Váňa st. Josef  
10. MIRANDA, 5 65,0 Jozef Piruch     6 Piruch Jozef  
11. SOLIS (POL), 8 64,5 Lucie Baluchová     2 Hrbáček Vít  
12. FLAMBI, 5 64,5 Pavel Boček     11 Zajíček Miloslav  
PN CARMENA, 9 63,5 Pavel Kašný     3 Hrbáček Vít  
Z BAGATELLA, 5 61,5 Ludvík Temel     5 Pindur Evžen  
ZN VENI VICI, 7 64,5 Tomáš Ševčík     7 Plch Josef  
Z CONFIDENCE, 10 62,5 Ludvík Haris     8 Váňa Jaroslav  
Čas: 03:49,23, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-7-7-2 1/2-1/2-krk-1-krk

Majitel: Bred Hurley, Trenér: Novák Antonín, Chov: Flavin M.

1028 Cena EMURFILM TV
Rovina III.kat. - 1830 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SITUNG, 5 56,5 Zdenko Šmida     10 Švásta Jiří  
2. ALICE, 4 55,5 Martin Srnec     3 Janíček Stanislav  
3. LATIDAR, 4 58,5 Jan Demele     11 Suchánek Martin  
4. GALHAROFF(GER), 6 54,5 Pavel Ježek     4 Váňa st. Josef  
5. TWILIGHT FANTASY, 4 56,5 Radek Žalud     7 Lisek Jan  
6. LYKRA, 5 58,0 Marie Zobalová     12 Mičánek Aleš  
7. SMILE UP(POL), 7 57,0 Kamil Píchal     1 Holčák Radek  
8. KILTON, 4 54,5 Lucie Baluchová     5 Ministr Antonín  
9. LANDIRAL(SPA), 4 57,5 Ramil Děmidov     6 Šilhavý Ladislav  
10. FLORETA, 4 56,0 Pavel Míča     2 Ševčík Miroslav  
11. AGÁTA, 4 55,0 Peter Huťťa     8 Piruch Jozef  
12. JAMBOREE, 4 57,0 Martin Knauer     9 Vízdalová Marta  
Čas: 01:55,87, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 4-krk-1 1/4-1/2-krk-hlava-2 1/4-2 3/4
Maj. prémie:
2 000 Kč (SITUNG)*Bratislava Intelsoft
1 200 Kč (ALICE)ZOO Pension-Grégr
800 Kč (LATIDAR)Edoc Brno

Majitel: *Bratislava Intelsoft, Trenér: Švásta Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla

1029 Velká cena TURF CENTRA MORAVA I. kat.
Rovina I.kat. - 1830 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SUPERINTENDANT, 3 57,0 Ramil Děmidov     7 Šilhavý Ladislav  
2. BOCCELI(SLO), 3 57,0 Dušan Andrés     3 Kubišta Ladislav  
3. GAY SHALL, 3 57,0 Jaroslav Michna     5 Hanáček Pavel  
4. HABIT STAR(IRE), 3 55,5 Jan Demele     1 Suchánek Martin  
5. CONDOR PASS(POL), 3 57,0 Kamil Píchal     2 Holčák František  
6. LIVREE(IRE), 3 55,5 Martin Knauer     6 Zobal František  
7. FARCANA, 3 55,5 Zdenko Šmida     8 Štěpánek Milan  
8. QUESTER, 3 57,0 Vitalij Storož     9 Vinklárek Vladimír  
9. APAČ, 3 57,0 Radek Žalud     11 Ševčík Miroslav  
10. POLLY MEY, 3 55,5 Lucie Baluchová     4 Okleštěk Miloslav  
SN EN SHALL, 3 57,0 Martin Srnec     10 Janíček Stanislav  
Čas: 01:56,27, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-2 1/2-hlava-1-2-krk-3-3
Maj. prémie:
6 000 Kč (SUPERINTENDANT)Stáj Erika F.
3 600 Kč (GAY SHALL)Stáj Josef Mattes

Majitel: Stáj Erika F., Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

1030 Cena AG Reklamy Zlín
Rovina V.kat. - 1030 m, cena,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VARÉN, 3 56,5 Martin Srnec     3 Hojgr Milan  
2. VADUKA, 3 52,0 Zdenko Šmida     4 Piruch Jozef  
3. KAYLOSZ, 3 57,0 Kamil Píchal     1 Holčák František  
4. SATÉN, 3 58,0 Marek Stromský     8 Mrštík Michael  
5. MOON, 3 56,0 Josef Sovka     6 Kroutilík Jaroslav  
6. HUCKLEBERRY, 3 58,0 Rudolf Švejda     11 Sousedík Pavel  
7. DELA VEGA, 3 56,5 Jan Demele     10 Paulík Karel  
8. NATÁLKA, 3 54,5 Taťána Ballnerová     7 Uhl Jiří  
9. FRIEND, 3 54,0 Ivan Siegl, Ing.     2 Hojgr Milan  
10. HODNOST, 3 57,0 Radek Vrzal     9 Popelka Stanislav  
11. ESPELIDA, 3 54,5 Vitalij Storož     5 Vinklárek Vladimír  
Čas: 01:02,85, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 4 1/2-5-3 1/2-krk-krk-3/4-1-2 1/2

Majitel: Hojgr-Dubivet, Trenér: Hojgr Milan, MVDr., Chov: Nováček L.


Dostihová komise: