home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 09.04.2000 - Praha
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start
1016 Bertelsmann Media s.r.o. handicap
Rovina III.kat. - 1318 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CIRKÁŠ, 3 50,0 Lucie Herková     3 Knotek Rudolf 100
2. MONTE CARLO, 3 48,0 Hana Opatřilová     8 Chaloupka Václav 120
3. NEUTRON, 3 48,0 Pavel Ježek     4 Faltová Oliva 80
4. EGYPŤAN, 3 57,0 Ivan Kub     11 Vítek Roman 30
5. SI SHALL, 3 54,0 Martin Srnec     9 Janíček Stanislav 90
6. GLOGLOGLO, 3 53,0 Radek Žalud     10 Lisek Michal 100
7. SHAPELY FAIR, 3 54,5 Lukáš Kasal     2 Fedorowicz Vladislav 80
8. KING`S BARA, 3 55,0 Jiří Chaloupka     7 Chaloupka st. Jiří 60
9. SECRET STORY, 3 54,5 Vitalij Storož     1 Vinklárek Vladimír 90
10. HATCHER, 3 53,5 Šárka Pulpánová     6 Drlík Jaroslav 80
11. LYL LOVELY, 3 57,0 Allan Petrlík     13 Petrlík Allan 30
12. VICTORIAN FALLS(IRE), 3 53,5 Jaroslav Kovařík     12 Michal Jiří 60
13. VALENTINKA, 3 56,0 Ramil Děmidov     5 Šilhavý Ladislav 100
Čas: 01:22,40, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 4 1/2-1-3/4-krk-3/4-3/4-3/4-1/2
Maj. prémie:
2 000 Kč (CIRKÁŠ)Magic Night
1 200 Kč (MONTE CARLO)LJ & Yamato
800 Kč (NEUTRON)Falun

Majitel: Magic Night, Trenér: Knotek Rudolf, Chov: Knotek R.

2. dostih, start
1017 Praha Publishing s.r.o. handicap
Rovina V.kat. - 1218 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARITMIK, 3 54,5 Monika Petruková     3 Mareš Miroslav 50
D SAPIN, 5 55,5 Michaela Šenková     9 Minařík Ferdinand 40
2. CELESTÍN, 3 54,5 Lucie Světlá     7 Horák František 50
3. SPEKULANT, 3 49,5 Šárka Strelcová     1 Šusta Miroslav 80
4. EVE TU, 3 54,0 Radek Koplík     2 Kub Petr 50
D INDIAN SUMMER, 3 48,0 Lucie Böhmová     5 Vítek Roman 90
7. AQUILA, 3 48,0 Hana Opatřilová     6 Fedorowicz Vladislav 80
8. PICARDIE, 3 59,5 Jaromír Štohanzl 2     11 Chaloupka Václav 40
9. MIGELA, 4 50,0 Petra Egerová     10 Svoboda Josef 100
10. SORTA, 4 50,0 František Drozda     8 Barbořík Jiří 100
Čas: 01:17,77, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-1 1/2-3/4-2-1-1/2-3/4-1 1/2

Majitel: Mareš-Tachlovice, Trenér: Mareš Miroslav, Chov: Mareš M.,SGT

3. dostih, start
1018 Vogel Publishing s.r.o. handicap
Rovina III.kat. - 2425 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BROADWAY HILL(GER), 4 57,0 Tomáš Váňa     6 Koplík Zdeno 90
2. GIOM, 6 57,5 Jana Havelková     1 Pejšková Ivana 60
3. HIRSCH, 4 52,0 Jan Faltejsek     3 Popelka Stanislav 100
4. PRINC, 4 60,0 Tomáš Hurt     7 Tichá Dana 60
5. READING BELLE(IRE), 4 50,0 Lucie Herková     8 Šatra Tomáš 130
6. LAZAIRE(GER), 5 53,0 Blanka Šarinová     5 Kotáb Eduard 40
7. BALLANTINA(IRE), 5 61,0 Jaroslav Kovařík     9 Michal Jiří 40
8. SHAPELY HEART, 4 62,5 Radek Koplík     2 Koplík Zdeno 40
9. RAYON, 5 50,0 Lucie Větrovcová     4 Minařík Ferdinand 110
Čas: 02:40,08, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 2 1/4-3 3/4-4-7-6-2 3/4-kr.hlava-3
Maj. prémie:
2 000 Kč (GIOM)Stáj Helena-Pejšková
1 200 Kč (HIRSCH)Hvozd-Popelka
800 Kč (PRINC)Losenický tiskárna-Tichá

Majitel: Anaj, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Frau Gross B.

4. dostih, start
1019 Cena Cestovní kanceláře Venus Trade Tour
Rovina IV.kat. - 2225 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALFAABA, 3 54,0 Radek Koplík     10 Chaloupka Václav 40
2. VELMOC, 3 55,5 Jana Havelková     8 Pejšková Ivana 40
3. NESPRA, 3 57,5 Martin Knauer     2 Bezstarosta Zdeněk 80
4. ZARCO, 3 54,0 Monika Petruková     12 Faltová Oliva 120
5. DELASSI, 3 51,0 Pavel Ježek     9 Machain Vladimír 100
6. CHAILAND, 3 56,5 Martin Koleňák     13 Růžičková Martina 60
7. NORDEN, 3 52,5 Radek Žalud     5 Lisek Jan 90
8. MISTR SPORTU, 3 57,0 Allan Petrlík     4 Šimuni Peter 60
9. ALDO, 3 59,0 Libor Šindar     6 Váňa Jaroslav 40
10. MRAZÍK, 3 57,5 Radek Vrzal     14 Popelka Stanislav 80
11. NICANIA, 3 54,5 Miroslava Přibylová     11 Jelen Jaroslav 100
12. EURIMAGES, 3 55,0 Blanka Šarinová     7 Kotáb Eduard 80
13. VAK, 3 52,5 Jan Palík     3 Svoboda Josef 120
Čas: 02:29,05, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-3 1/2-nos-krk-1/2-hlava-3-hlava

Majitel: Hrubý, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Hrubý F.,Ing.

5. dostih, start
1020 VELKÁ DUBNOVÁ CENA TISKÁRNY TRIANGL s.r.
Rovina CH - 1818 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAMMETSMAN(FR), 5 59,0 Jiří Chaloupka     6 Chaloupka Václav 40
2. CELNÍK, 5 58,0 Jaroslav Kovařík     3 Suchánek Martin 90
3. BAJAJA, 4 58,0 Josef Bartoš     1 Čapková Marcela 90
4. FER, 4 54,0 Jaroslav Donoval     11 Minařík Ferdinand 150
5. TROPICAL TERN(FR), 5 52,5 Radek Žalud     5 Holčák František 120
6. RAMON VEGA(GB), 5 54,0 Ivan Kňažík     8 Šatra Tomáš 200
7. BRILIANT, 6 57,0 Martin Srnec     7 Suchánek Martin 120
8. LUCRET, 4 56,0 Libor Šindar     2 Fedorowicz Vladislav 150
9. LABELLO`S KISS(USA), 5 59,0 Allan Petrlík     10 Koplík Zdeno 50
10. CERTINGO, 4 57,0 Jan Demele     13 Vraj Radek 90
11. NEW ORLEANS(GB), 4 59,0 Ramil Děmidov     4 Stráský Josef 90
12. OVER THE SUN(GER), 4 56,5 Karol Šarina     9 Fedorowicz Vladislav 90
13. CLEWBAY PEARL(IRE), 5 55,5 Lukáš Kasal     14 Vítek Roman 90
14. VENDULKA(IRE), 4 58,5 Ivan Kub     12 Vítek František 40
Čas: 01:53,46, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1 1/4-2 1/2-3/4-1-1/2-2-1 1/2
Maj. prémie:
6 000 Kč (CELNÍK)Edoc Brno
3 600 Kč (BAJAJA)Stáj Čapková
2 400 Kč (FER)Sieza

Majitel: Metrostav-Chaloupka, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Elevage Haras de Bourgeauville

6. dostih, start
1021 Cena spol. Donath-Burson-Marsteller s.r.
Rovina V.kat. - 1818 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAL REI, 4 57,0 Allan Petrlík     2 Petrlík Allan 40
2. SEDRIK, 4 57,5 Ramil Děmidov     9 Šilhavý Ladislav 20
3. ALL STAR, 4 55,5 Miroslava Přibylová     4 Jelen Jaroslav 100
D VERSAD, 4 54,5 Lukáš Kasal     12 Vítek Roman 50
4. LADYNKA, 4 55,0 Robert Panc     10 Vašina Josef 100
6. ANTHEA, 5 52,0 Lucie Herková     13 Březina Ladislav 80
7. SATURA, 4 54,0 Martin Knauer     1 Krejčová Milena 200
8. SANTINI, 5 51,5 Ivana Machulková     6 Šusta Miroslav 150
9. GLORIFIKACE, 4 53,0 Ilona Třešňáková     14 Kinský Pavel 100
D IMITARRA, 5 55,5 Martin Srnec     11 Hurt Jiří 60
11. HORTENZIE, 5 54,0 J. Chrastecká     7 Hurt Jiří 150
12. FORTY, 5 54,0 Šárka Pulpánová     5 Nosko Julius 300
13. KUMARI, 4 51,0 Radek Žalud     8 Bezstarosta Zdeněk 300
Čas: 01:55,97, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 3/4-1 3/4-1 3/4-8-hlava-nos-4-1 3/4

Majitel: Nela-M, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Vanda V.

7. dostih, start
1022 Cena společnosti Yacht s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1618 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BACAR(IRE), 5 53,5 Radek Žalud     1 Chaloupka Václav 20
2. LARISSA, 4 56,0 Ramil Děmidov     2 Šilhavý Ladislav 30
3. SIR NESCH(GER), 4 55,0 Jiří Chaloupka     6 Chaloupka Václav 100
4. LAKOTA DANCE(GER), 6 53,5 Radek Koplík     12 Koplík Zdeno 100
5. NIVON, 6 53,5 Šárka Pulpánová     3 Drlík Jaroslav 90
6. WANDA RED, 4 56,0 Josef Bartoš     11 Bartoš st. Josef 90
7. MONAGUA, 4 57,5 Radek Vrzal     4 Popelka Stanislav 160
8. LENTIUS, 4 57,0 Tomáš Váňa     13 Váňa Tomáš 90
9. MONTE WELSH, 7 56,0 Libor Šindar     10 Kotáb Eduard 50
10. BON SAUVAGE(FR), 8 54,5 Martin Srnec     5 Hurt Jiří 200
11. MARQUISE, 5 54,0 Lukáš Kasal     7 Vítek František 100
12. PARDON JIMMY, 6 56,0 Karol Šarina     8 Šatra Tomáš 120
13. CHETIT, 4 57,0 Ivan Kub     9 Váňa Jaroslav 120
Čas: 01:42,71, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-1-3 3/4-krk-2 3/4-1 1/2-3/4-1/2

Majitel: Cavalier sport-Chaloupka, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Deer D.J.and Mrs.

8. dostih, start
1023 Handicap časopisu Progresdent
Rovina IV.kat. - 1318 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MISS MINI, 4 58,5 Martin Srnec     12 Janíček Stanislav 90
2. CORADGO(FR), 4 57,0 Jaroslav Kovařík     1 Michal Jiří 90
3. SOLVA MIST(GB), 7 65,5 Allan Petrlík     3 Petrlík Allan 20
4. VALANGO, 4 61,0 Ivan Kub     7 Špelda Lubomír 70
5. ICE PRIDE(IRE), 4 59,5 Josef Bartoš     13 Horák František 80
6. LAGOS, 5 53,0 Lucie Větrovcová     4 Minařík Ferdinand 130
7. DELIKT, 4 60,0 Robert Panc     11 Machain Vladimír 70
8. ATLETKA, 4 48,0 Pavel Ježek     2 Kroczek Jan 130
9. SELENIT, 4 57,5 Jana Bečková     6 Vítek František 100
10. LIGONA, 5 53,5 Šárka Strelcová     5 Minařík Ferdinand 200
11. VERY TIMES, 5 60,0 Jaroslav Donoval     9 Pejšková Ivana 100
12. CONVEY, 5 61,5 Miroslava Přibylová     14 Jelen Jaroslav 80
13. QUADARA, 4 59,5 Vitalij Storož     8 Vinklárek Vladimír 100
14. PICO DE SANTO, 5 58,5 František Koucký     10 Šatra Tomáš 60
Čas: 01:22,30, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-1-1/2-2 1/4-1/2-1 1/2-hlava-hlava

Majitel: Farma Stádlo-Janíček, Trenér: Janíček Stanislav, Chov: APO Oczelják


Dostihová komise: